Házená - MOL liga ženy - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Bánovce - 1. prosince 2019   15:00

Slavia
Slavia
2' Pokorná  • 4' Pokorná  • 5' Líbalová  • 7' Pokorná  • 8' Galušková  • 9' Galušková  • 10' V. Fryčáková  • 11' Novotná  • 12' Novotná  • 13' Pokorná  • 15' Líbalová  • 17' Večeřová  • 19' Franková  • 20' Chlupová  • 22' Novotná  • 24' Chlupová  • 25' Svobodová  • 26' Pokorná  • 28' Vítová  • 29' Galušková  • 29' Chlupová  • 31' Franková  • 32' Míšová  • 35' Míšová  • 36' Pokorná  • 37' Líbalová  • 37' V. Fryčáková  • 38' Pokorná  • 40' Líbalová  • 40' Pokorná  • 41' Líbalová  • 42' Líbalová  • 43' Svobodová  • 44' Chlupová  • 46' Chlupová  • 49' Novotná  • 51' Chlupová  • 52' Chlupová  • 54' Svobodová  • 54' Franková  • 59' K. Brožová  • 60' Novotná  • 60' Pokorná
45:21
(21:12)
Bánovce
Bánovce
1' H. Žitňanová   • 3' Holíncová   • 4' Holíncová   • 13' Krajčíková   • 14' Žitňanová   • 15' Žitňanová   • 26' Žitňanová   • 29' Holíncová   • 38' H. Žitňanová   • 39' H. Žitňanová   • 43' Pavlovská   • 47' Žitňanová   • 47' H. Žitňanová   • 51' Šipláková   • 60' H. Žitňanová   • 60' Matejíková
Slavia
Marek Bareš a Jakub Uhlíř
SH Slavia, Praha 10
Bánovce
Pokorná – Matejíková, Pavlovská, Galková, Michaličková, Bežová, Galková, Krajčíková, Escherová, Žitňanová, Holíncová, H. Žitňanová, Rehušová, Griffiths, Šipláková.

60'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
60'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Vanesa Matejíková).
60'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
60'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Hana Žitňanová).
59'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Kristýna Brožová).
59'
Probíhají poslední dvě minuty tohoto zápasu.
58'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Barbora Večeřová).
58'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
57'
Sledujeme teď sérii nepřesností na obou stranách.
54'
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Katarína Griffiths).
54'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Julie Franková).
54'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
52'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Martina Šipláková).
52'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Jana Chlupová).
51'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Martina Šipláková).
51'
Chlupová zakončuje další rychlou akci domácích střelou k tyči.
49'
Za domácí přesnou střelou z levé strany zakončuje Adéla Novotná.
47'
Oddechový čas pro domácí.
47'
Za hosty se teď znovu prosadila Žitňarová Hana.
47'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Veronika Žitňanová).
46'
Další rychlou akci se podařilo zakončit Janě Chlupové.
45'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Hana Žitňanová).
44'
43'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Tatiana Pavlovská).
43'
Svobodová zakončuje další rychlý brejk domácích.
42'
Opět Líbalová a opět další branka domácího týmu. Opět po rychlé akci zakončeno přesně k tyči.
41'
Líbalová zakončuje z hranice brankoviště další domácí akci.
40'
Pokorná zakončila další rychlou akci.
40'
Aktorkou pomyslné třicáté branky po rychlé se stává Líbalová.
39'
39'
38'
38'
37'
Fryčáková další úspěšnou aktérkou domácího celku.
37'
Líbalová střelou z hranice brankoviště zakončuje přesně k tyči.
36'
Pokorná z pravé strany zakončila na protější tyč.
35'
Míšová zakončila další rychlou akci domácích. Slávistky tak utíkají do dvanáctibrankového rozdílu.
33'
Odpískaný přešlap hostujícímu týmu.
32'
Míšová zakončuje rychlý brejk lobem přes brankářku soupeře.
31'
Druhý poločas otevírá gólem Franková.
31'
30'
30'
30'
První poločas se nám dostal do své poslední minuty.
29'
Chlupová zakončuje další rychlou akci s pomocí tyče.
29'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
29'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Laura Holíncová).
28'
Vítová posílá přesnou ránou k tyči domácí hráčky Slavie už na devitibrankové vedení.
27'
Hostujícímu týmu teď bylo odpískané prorážení.
26'
Pokorná hned vzápětí vrací domácím hráčkám osmibrankové vedení.
26'
25'
Úplně volná Svobodová přidává dlaší branku svého týmu.
24'
Chlupová z další rychlé akce přidává další branku svého týmu.
24'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Jana Chlupová).
22'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Julie Franková).
22'
Novotná opět dostala přesnou přihrávku. Míč ji nejprve vypadl, dokázala ho ale znovu sebrat a zakončit přesně k tyči.
20'
Chlupová zakončuje další brejk střelou o zem.
19'
19'
17'
Večeřová přízemní střelou překonává hostující gólmanku.
16'
Jana Chlupová teď dvakrát nedokázala přesně zakončit.
15'
Líbalová zakončila další rychlý protiútok.
15'
Veronika Žitňanová opět úspěšná a snižuje na rozdíl dvou branek.
14'
Veronika Žitňanová lobem dává sedmou branku svého týmu.
13'
Pokorná hned vzápětí míří přesně k tyči.
13'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
13'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Dominika Krajčíková).
12'
Další rychlý brejk, který dokázala Novotná zakončit přesně tak kam měla.
11'
Novotná po křížné přihrávce přes brankoviště si vyskočila a zakončila přesně na vzdálenější tyč.
11'
Odpískané kroky hostujícím hráčkám.
10'
Vendula Fryčáková tentokráte rychlou akci zakončila pouze do tyče.
10'
Fryčáková po rychlém brejku střelou o zem navyšuje vedení domácích hráček.
9'
Oddechový čas pro hosty.
9'
Galušková poprvé v zápase posílá Slavii do vedení střelou z dálky.
8'
Střelou z dálky vyrovnala stav utkání Galušková.
8'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Veronika Žitňanová).
7'
Vyrovnat se podařilo Tereze Pokorné, která přízemní střelou zamířila přesně.
6'
Veronika Žitňanová nekopromisně ze sedmičky k levé tyči.
6'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Julie Franková).
5'
O vyrovnání se postarala po rychlé akci Líbalová.
4'
Míč utekl hostům mimo hrací plochy.
4'
Pokorná s pomocí obou tyček dostala míč do brány.
4'
3'
Slávistky opět nebyly úspěšné.
3'
Holíncová přízemní střelou dostala míč do domácí branky.
2'
Pokorná tentokráte úspěšná. Dokázala proměnit rychlý protiútok.
2'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Lucie Líbalová).
1'
Slávistky teď měly dvě šance, ale ani jednu nedokázaly proměnit.
1'
1'
První poločas rozehrál hostující tým.
1'

DHC Slavia Praha: Pusztaiová, Řezáčová, Šlejtrová – Franková, K. Brožová, Míšová, Novotná, Večeřová, Jačková, Pokorná, Líbalová, V. Fryčáková, Vítová, Svobodová, Chlupová, Galušková.

Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.: Pokorná – Matejíková, Pavlovská, Galková, Michaličková, Bežová, Galková, Krajčíková, Escherová, Žitňanová, Holíncová, H. Žitňanová, Rehušová, Griffiths.

Rozhodčí: Marek Bareš a Jakub Uhlíř.
Utkání začíná netradičně kvůli fotbalové zápasu Slavie už v 15:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích Marek Bareš a Jakub Uhlíř. Na vše pak bude dohlížet jako delegát pan Zdeněk Vaněček.
Slavia v minulém kole uspěla v Prešově, který porazila těsně 30:28. Naopak Bánovce podlehly na domácím hřišti Mostu vysoko 21:48.
Házenkařky Slavie se zatím po odehraných jedenácti zápasech nachází v tabulce na sedmé pozici se ziskem čtrnácti bodů za šest vítězství a dvě remízy. Slovenské házenkařky jsou naopak poslední, když zatím v soutěžním ročníku nezískaly žádný bod. Slávia je tak v tomhle zápase obrovským favoritem a v případě vítězství se může dotáhnout na šestý Písek a páté Duslo Šaľa, kteří oba mají bodů šestnáct. Duslo Šaľa má ale zápas ve Zlíně k dobru.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z 12. kola Mol Ligy žen, ve kterém se představí proti sobě házenkařky DHC Slavia Praha a Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. Utkáním vás provede přímo z místa dění Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.