Házená - MOL liga ženy - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Zlín - 2. listopadu 2019   17:00

Veselí n/M
Veselí n/M
5' Vodná  • 7' Michálková  • 8' Novotná  • 9' Kubáčková  • 11' Vodná  • 16' Kubáčková  • 19' Michálková  • 20' Michálková  • 23' Kučerová  • 24' Kubáčková  • 30' Kubáčková  • 32' Novotná  • 35' Boorová  • 36' Kučerová  • 42' Michálková  • 43' Kubáčková  • 44' Novotná  • 45' Michálková  • 48' Michálková  • 51' Víchová  • 53' Kubáčková  • 55' Michálková  • 56' Kučerová
24:19
(11:8)
Zlín
Zlín
1' L. Sekulová   • 3' L. Sekulová   • 5' Kolářová   • 8' Minarčíková   • 10' Herbočková   • 14' Hubová   • 29' Hubová   • 33' Daňková   • 34' Kolářová   • 36' Hubová   • 41' Hubová   • 43' L. Sekulová   • 49' Kolářová   • 52' Herbočková   • 53' Hubová   • 57' Hubová   • 60' Herbočková
Veselí n/M
Michal Hanák, Luboš Pavlíček
Veselí nad Moravou
Zlín

SHK Veselí n.M. – HC Zlín 24:19 (11:8)
Nejvíce branek: Michálková 7, Kubáčková 6, Kučerová 4/1 – Hubová 6, Herbočková 3, Kolářová 3. Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 4/1 – 4/2. Vyloučení: 7:8.
Veselí poráží v derby Zlín o pět branek 24:19. V prvním poločase byly lepší zlínské házenkářky, které vedly do 15. minuty, poté se začaly misky vah přetáčet na stranu Veselí, které vyhrálo první půlku o tři branky. Ve druhém poločase Panenky navyšovaly postupně vedení a nedovolily jakoukoliv zápletku. Kaňkou utkání bylo zranění Minarčíkové, kterou odvezla záchranná služba do nemocnice.
60'
Herbočková ukončila poslední brankou stav utkání na 24:19.
60'
Domácímu celku nepodařilo skórovat, poslední branku může dát Zlín.
60'
Zbývá necelá třičtvrtě minuta do konce utkání a Veselí je v útoku.
59'
Oddechový čas pro domácí.
58'
Hostující celek byl úspěšný ze sedmimetrového hodu.
58'
Asistentka trenéra Zlína viděla žlutou kartu.
58'
Kučerová je vyloučena na dvě minuty, Zlín bude házet sedmičku.
58'
Kučerová házela sedmičku a neproměnila ji.
57'
Zlín skóroval po rychlé spolupráci.
56'
Před koncem 56. minuty dává branku Kučerová.
55'
Máme pět minut do konce zápasu, Veselí vyhrává o sedm branek a to si pravděpodobně nenechá toto vedení vzít.
55'
Michálková byla volná na brankovišti a dokázala toho využít.
55'
Kříčková je vyloučena na dvě minuty za faul na Vodnou.
53'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Vendula Hubová).
53'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
52'
Na straně Zlína dala branku Herbočková.
52'
Michálková je podruhé vyloučena na dvě minuty.
52'
A hned si připsala první zákrok, když vykopla střelu, která šla k tyči.
51'
Laura Víchová pokořila Stojarovou, hostující kouč se rozhodl pro změnu v brance, do ní jde Vařechová.
50'
Kučerová dává branku ze sedmičky.
50'
Kučerová našla nabíhající Novotnou na středu a ta byla faulována při střelbě.
49'
Veselí hrálo bez brankářky, Kolářová přes celé hřiště dává branku.
48'
48'
Michálková je dnes při chuti, dává svoji šestou branku.
47'
Kolářová se prosadila přes menší Boorovou, ale ránu poslala nad branku.
45'
Oddechový čas pro hosty.
45'
Michálková se nemýlila z pozice pivota.
44'
Ševčíková neproměnila sedmičku, Veselí vede o čtyři branky a druhý poločas se lomí do druhé poloviny.
44'
Tereza Kubáčková je vyloučena na dvě minuty za faul na Hubovou.
44'
Kateřina Novotná střelou na přední tyč nachytala Stojarovou.
43'
Zlín hned sekunduje z ruky Lenky Sekulové.
43'
Kubáčková dává branku Veselí.
42'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Yuliia Kučerová).
42'
Jolana Mizerová je vyloučena na dvě minuty.
42'
Lenka Sekulová z pozice křídla minula veselkou branku.
42'
Michálková dává branku a využívá početní výhodu.
41'
Kříčková je vyloučena na dvě minuty.
41'
Tak nakonec se přece jen Zlín prosadil zásluhou Hubové.
40'
Domácí obrana dobře zasáhla proti střela Kolářové, když ji dokázala zblokovat.
40'
Michálková vstřelila na straně Veselí branku, ale ta nebyla uznána, jelikož domácí hráčka přešlápla.
39'
Domácí hráčka při útoku nastřelila boční část tyče hostující branky.
38'
Michaela Sekulová je vyloučena na dvě minuty
37'
Také domácí celek nedal branku, když Panenkám zapískal sudí přestupek.
36'
Zlín se v útoku neprosadil a Veselí může jít do útoku.
36'
Kučerová krátkým švihem překvapila Stojarovou, když namířila přesně k tyči.
36'
Na druhé straně také skóruje Hubová.
35'
Kubáčková nastřelila tyčku, od které se balon odrazil k Michálkové, která nezakončila a místo ní dala branku Boorová.
34'
Nyní je hluchá pasáž Veselí, které nedalo už třetí útok branku.
34'
Kolářová z výskoku snižuje na rozdíl dvou branek. Nejezchlebová přes hradbu těl nemohla nic vidět.
33'
Daňková měla dostatek místa a využila toho, když se trefila mezi nohy.
32'
To naopak Novotná ano, když prostřelila Stojarovou z křídla.
32'
Zlín hrál bez brankářky, aby vyrovnal hráčku v poli, ale nepodařilo se mu skórovat.
31'
Kučerová krásně našla Boorovou, ta si však vylámala zuby na Stojarové.
31'
Vendula Hubová je vyloučena už podruhé na dvě minuty.
31'
Zahájení druhého poločasu se protáhne, protože pro hostující Minarčíkovou dojela záchranná služba.
30'
30'
Nestalo se tak a Veselí vede v poločase o tři branky 11:8.
30'
Zlín možnost ke vstřelení branky nevyužil a domácí hráčky mohou jít do vedení o čtyři branky.
30'
Kubáčková z levé strany dává branku.
29'
Po delší pauze se zase hraje, v útoku byl Zlín a prosadila se Hubová.
28'
Situace vypadá vážnější než se v první situaci zdálo. Minarčíková je odnášena ze hřiště za pomocí trenéra a maséra.
28'
Sudí zapískali domácím hráčkám prorážení. Hostující hráčka zůstala po střetu ležet na palubovce.
27'
Minarčíková se sice uvolnila a vpádu zakončila, nastřelila však břevno domácí branky.
27'
Vodna našla přihrávkou Novotnou, ale ta bránu Zlína přestřelila.
26'
Také na druhé straně si dobrý zákrok připsala Nejezchlebová.
26'
Kučerová se odhodlala ke střele, Stojarová dobře zasáhla.
26'
25'
A opět domácí hráčka v akci, když zasáhla proti útoku Zlína a vysloužila si potlesk haly.
24'
Kubáčková vystihla přihrávku Zlína a šla sama na Stojarovou a bezpečně proměnila.
24'
Minarčíková s velkou dává štěstí proměnila sedmičku.
24'
Michálková dostala dvě minuty.
23'
Kučerová dává branku za Veselí a domácí celek si vytváří tříbrankový náskok.
22'
Opět chyba Veselí a Zlín šel do přečíslení, domácí celek podržela Nejezchlebová.
22'
Veselí o míč v útoku přišlo, ale znovu ho získalo po chybě Zlína.
21'
Sudí avizovali pasivitu Zlínu, který dobře situaci vykombinoval, ale Herbočková ze strany branku nedala.
20'
Opět za domácí skóruje Michálková a nyní vedou Panenky o dvě branky.
19'
Hubová ze středu hřiště orazítkovala břevno domácí branky.
19'
Michálková dává branku z brankoviště a Veselí poprvé vede v zápase.
18'
Minarčíková je vyloučena na dvě minuty za faul na Vodnou.
18'
Boorová neproměnila sedmičku, Stojarová vystihla stranu a balon vyrazila.
17'
Vodná byla bráněna v brankovišti a byl nařízen sedmimetrový hod.
16'
Kříčková z pozice pivota se mýlila a Veselí jde do útoku.
16'
Kubáčková nyní měla přesnější střelu, která skončila přesně u tyče zlínské branky.
15'
Také domácí brankářka nepustila míč za svá záda a Veselí může vyrovnat.
14'
Boorová neproměnila z levé strany a Zlín může jít znovu do vedení o dvě branky.
14'
Vendula Hubová měla přesnou ruku, když vystřelila přesně do pravého rohu branky.
13'
Kubáčková z osy hřiště nastřelila konstrukci branky Zlína.
12'
Kolářová však sedmičku neproměňuje, když balon poslala hodně vedle branky.
12'
Vodná si jde odpykat dvě minuty.
12'
Taktická chyba na straně Veselí připravuje domácí mančaft jít poprvé do vedení.
11'
Nyní se zaskvěla brankářka Nejzchlebová, která chytla střelu zlínské hráčky.
11'
Anna Vodná skryla svoji střelu, Stojarová ji neviděla a inkasuje po páté.
10'
Veselí hrálo bez brankářky, čehož mohla využít Minarčíková, ale nevyužila, když poslala míč vedle levé tyče.
10'
Herbočková byla na křídle zcela volná a dává branku.
9'
Stejná hráčka je vyloučena na dvě minuty.
9'
Náskok Zlína je smazaný, postarala se o to Kubáčková.
8'
Minarčíková proskočila domácí obranou, ale netrefila domácí zařízení.
8'
Novotná měla na pravé straně hodně místa a dokázala toho využít přesnou ranou do vrchní části branky.
8'
To už však neplatí, jelikož se trefila Minarčíková.
7'
Michálková se prosadila z pozice pivota a snižuje na rozdíl branky.
7'
Vendula Hubová faulovala Kučerovou a jde si odpočinout na dvě minuty.
7'
Sekulová mohla vrátit tříbrankový rozdíl na stranu Zlína, trefila ale břevno.
6'
Michálková vyfasovala žlutou kartu.
5'
Anna Vodná dává první branku Veselí.
5'
Sudí avizovali pasivitu, ale to Zlínu nemusí vadit, když se prosadila Kolářová.
4'
Kučerová sedmičku neproměnila, stav zápasu je neměnný.
4'
Jolana Mizerová je vyloučena na dvě minuty a Veselí bude mít první výhodu.
3'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Lucie Polomíková).
3'
A opět Lenka Sekulová dává branku, když z protiútoku nedala šanci Nejezchlebové.
2'
Kubáčková ze spojky netrefila zlínskou svatyni.
1'
Lenka Sekulová otevírá účet dnešního zápasu.
1'
První útok se domácím hráčkám nevyvedl, na tahu jsou hosté.
1'
-1'
Jako první utkání začne tým Veselí nad Moravou.
-5'
Dvojice rozhodčích přivádí házenkářky do středu palubovky.

SHK Veselí n.M.: Hřebejková, Nejezchlebová – Kučerová, Víchová, Novotná, Štipčáková, Vodná, Klimešová, Kutálková, Pastorková, Michálková, Kubáčková, Boorová, Lukšíková.

HC Zlín: Vařechová, Stojarová, Sedláčková – Herbočková, Daňková, Hubová, M. Sekulová, J. Sedláková, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, L. Sekulová, Polomíková, Kříčková, Minarčíková.

Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček.
Oba dva celky mají shodně osm bodů, domácí mužstvo je osmý jen díky příznivějšímu skóre než házenkářky Zlína. Veselí polovinu bodů uhrálo díky dvěma výhrám z posledních dvou kol, když přehrálo Dunajskou Stredu 33:24 a v minulém kole si poradilo s dalším slovenským celkem, Hlohovec přehrálo skoro o dvacet branek 44:25. Naopak Zlín poslední dvě utkání prohrál, a to v domácím prostřední nejprve těsně s Pískem 27:28 a poté s Olomoucí 26:33.
Příjemný sobotní podvečer z veselské sportovní haly. Vítám Vás u sledování 9. kola MOL ligy, ve kterém se střetnou házenkářky SHK Veselí nad Moravou s HC Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.