Házená - MOL liga ženy - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Olomouc - 27. října 2019   18:00

Zlín
Zlín
4' Kolářová  • 5' Kříčková  • 8' Polomíková  • 9' M. Sekulová  • 10' Kolářová  • 14' Minarčíková  • 16' Mizerová  • 18' Minarčíková  • 20' Kolářová  • 25' L. Sekulová  • 32' L. Sekulová  • 33' Daňková  • 35' Kolářová  • 36' Daňková  • 37' L. Sekulová  • 39' Hubová  • 47' M. Sekulová  • 48' L. Sekulová  • 49' Daňková  • 52' L. Sekulová  • 57' Hubová  • 58' Hubová
26:33
(11:18)
Olomouc
Olomouc
2' Závišková   • 2' Salčáková   • 3' Salčáková   • 4' Závišková   • 6' Trumpešová   • 10' Jansová   • 11' Salčáková   • 12' Kašpárková   • 19' Salčáková   • 21' Kašpárková   • 22' Trumpešová   • 23' Řezníčková   • 24' Závišková   • 27' Patrnčiaková   • 29' Patrnčiaková   • 29' Trumpešová   • 32' Patrnčiaková   • 34' Patrnčiaková   • 36' Trumpešová   • 40' Trumpešová   • 45' Patrnčiaková   • 46' Jansová   • 47' Patrnčiaková   • 48' Závišková   • 50' Kašpárková   • 50' Patrnčiaková   • 54' Salčáková   • 56' Salčáková   • 57' Patrnčiaková   • 59' Řezníčková
Zlín
Olomouc

HC Zlín – DHK Zora Olomouc 26:33 (11:18)
Nejvíce branek: Kolářová 8/4, Sekulová 5, Daňková 3 – Patrnčiaková 9/1, Závišková 6/2, Salčáková 6. Sedmimetrové hody: 5/4 – 5/3. Vyloučení: 3:3.
59'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Jolana Mizerová).
59'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Diana Řezníčková).
58'
Vendula Hubová se uvolnila a umístila míč k tyči.
57'
A další gól Patrnčiakové, které to ve druhém poločasu opravdu jde.
57'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Vendula Hubová).
56'
Salčáková se uvolnila a přesnou střelou nedává Stojarové šanci.
55'
Oddechový čas pro domácí.
55'
Skvělý zákrok Stojarové proti Salčákové, která byla v trháku.
54'
Martina Salčáková střílí jubilejní třícátý gól svého týmu.
52'
Lenka Sekulová se prosazuje z pravého křídla.
50'
A další gól Patrnčiakové z trháku.
50'
Kašpárková se sice neprosadila první střelou, druhý pokus však už byl úspěšný.
49'
Daňkové to dnes lepí. Teď se prosadila skvělou střelou.
48'
Teď padají góly jak na běžícím páse. O snížení na rozdíl pěti gólů se postarala Lenka Sekulová.
48'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Iva Závišková).
47'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Michaela Sekulová).
47'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
47'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
46'
Jansová vyskočila a přesnou střelou překonala Stojarovou.
45'
Na druhé straně byla sedmička využita. Postarala se o to opět Kolářová.
45'
Následnou dorážku však zvládla.
45'
Patrnčiaková sice neproměnila sedmimetrový hod ...
44'
Sedmička pro Olomouc.
44'
Michaela Kolářová snižuje ze sedmimetrového hodu.
41'
Žaneta Stojarová výstavně vychytala sedmičku Záviškové.
41'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková).
41'
Oddechový čas pro hosty.
41'
Michaela Kolářová proměňuje i svůj třetí sedmimetrový hod.
41'
Sedmička pro Zlín.
40'
Trumpešová se probojovala až ke střele, kterou pomáhá svému týmu.
39'
Vendula Hubová výstavní střelou pod tlakem pasivity snižuje.
37'
Lenka Sekulová bleskově odpovídá na gól Trumpešové.
36'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Jarmila Trumpešová).
36'
Daňková dává i svůj druhý gól z trháku.
35'
Kolářová se srdnatě probojovala až ke střele, která skončila v síti.
35'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová).
34'
Patrnčiaková si ale na hřišti dělá co chce. Nyní poslala míč přesně do víka branky.
34'
Nyní ale Daňkovou vychytala skvělá Rašková.
33'
Michaela Daňková snižuje z trháku.
32'
Patrnčiaková si vzala míč pro sebe a střelou na vzdálenější tyč nedala Stojarové šanci.
32'
Lenka Sekulová z trháku poslala míč přímo do horního růžku branky.
32'
A úspěšný zákrok předvedla i na druhé straně Stojarová.
31'
Druhý poločas začal útokem Zlína. Ke střele ze křídla se dostala Lenka Sekulová, kterou však vychytala Rašková.
31'
30'
30'
Kolářová proměňuje sedmimetrový hod Zlína.
29'
29'
Olomouc zcela školí svého soupeře z efektivity. Nyní to ukázkově předvedla Patrnčiaková.
28'
Eva Minarčíková trestuhodně neproměňuje osamocený únik.
27'
Patrnčiaková všem utekla a dává gól do sítě svého bývalého klubu.
25'
Lenka Sekulová snižuje z levého křídla.
24'
Závišková už byla pod tlakem pasivity, i tak ale poslala míč přesně do horního růžku.
23'
Diana Řezníčková lehce propaluje Vařechovou.
23'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková).
22'
Trumpešová dostala přihrávku na brankoviště, ladně se otočila kolem své soupeřky a zavěsila.
22'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Jarmila Sedláková).
21'
21'
Olomoucké brankářce už podruhé v zápase pomáhá tyč. Tentokrát proti střele Lenky Sekulové.
21'
Magda Kašpárková z osy hřiště vystřelila přesně do protipohybu Vařechové.
20'
Michaela Kolářová proměňuje sedmimetrový hod.
20'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Iva Závišková).
19'
Martina Salčáková zůstala trestuhodně nehlídaná na levém křídle, odkud udeřila.
18'
Eva Minarčíková rychle napravila neproměněnou sedmičku a snižuje.
18'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Zlín (Eva Minarčíková).
17'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Martina Salčáková).
17'
Iva Závišková proměňuje i svůj druhý sedmimetrový hod.
16'
Mizerová krásnou střelou vymetla horní růžek branky.
16'
Další skvělý zákrok zlínské Vařechové.
14'
Iva Závišková proměňuje sedmimetrový hod.
14'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Kolářová).
14'
Minarčíková se s ničím nepárala a hned po přechodu do útoku vypálila. A to se jí vyplatilo – míč šel přímo pod horní tyčku.
13'
Skvělý zákrok Vařechové, která si dnes připisuje už několikátý úspěšný zákrok.
12'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková).
11'
Salčáková se prosadila proti početnému zlínskému obrannému bloku.
10'
Nikola Jansová z křídla přehodila Vařechovou.
10'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová).
9'
Michaela Sekulová předvedla velkou bojovnost, který jí pomohla ke vstřelení gólu.
8'
Polomíková byla úplně osamocená na pravém křídle, odkud vstřelila branku.
6'
Olomouc opět odskakuje. Tentokrát zásluhou Trumpešové.
6'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Monika Kříčková).
5'
Monika Kříčková s pomocí odrazu míče od země snižuje.
4'
Podruhé v zápase se prosazuje Iva Závišková.
4'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
4'
Michaela Kolářová teď trošku se štěstím prostřelila olomouckou brankářku.
4'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová).
3'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Martina Salčáková).
2'
2'
Závišková dostala přihrávku na střed hřiště, odkud tvrdou střelou propálila Vařechovou.
1'
Hráčky už se pomaličku rozestavují na palubovce. Utkání co nevidět vypukne.

HC Zlín: Opatová, Vařechová, Stojarová, Sedláčková – Daňková, Hubová, M. Sekulová, J. Sedláková, Mizerová, Kolářová, L. Sekulová, Polomíková, Kříčková, Minarčíková.

DHK Zora Olomouc: Haládiková, Rašková, Polášková – Závišková, Trumpešová, Jansová, Protivánková, Kašpárková, Sovová, Salčáková, Krajčovičová, Řezníčková, Patrnčiaková.
V osmém kole ženská házenkářské MOL ligy nás čeká souboj mezi HC Zlín a DHK Zora Olomouc.