Házená - MOL liga ženy - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  DHC Plzeň : Michalovce - 17. ledna 2021   16:00

DHC Plzeň
DHC Plzeň
5' L. Galušková  • 7' L. Galušková  • 9' Šmrhová  • 13' Vlachová  • 16' Vlachová  • 19' L. Galušková  • 22' Formanová  • 30' Lásková  • 37' Franzová  • 40' L. Galušková  • 42' L. Galušková  • 48' Vlachová  • 51' Vlachová  • 60' Melicharová
19:36
(11:17)
Michalovce
Michalovce
1' Popovcová   • 2' Kompaiinetsová   • 4' Štefaníková   • 4' Popovcová   • 5' Štefaníková   • 6' Popovcová   • 10' Trúnková   • 10' Kompaiinetsová   • 12' Popovcová   • 15' Popovcová   • 15' Popovcová   • 21' Popovcová   • 25' Holejová   • 26' Rebičová   • 30' Trúnková   • 31' Kordowiecká   • 32' Bajčiová   • 34' Trifunovičová   • 36' Radović   • 37' Godečová   • 37' Godečová   • 41' Radović   • 43' Kompaiinetsová   • 45' Radović   • 46' Dulinová   • 47' Bajčiová   • 48' Dulinová   • 49' Trifunovičová   • 50' Trifunovičová   • 55' Rebičová   • 57' Klučková   • 59' Kohuchová
DHC Plzeň
Kozler, Zych
Hala 31. ZŠ Plzeň
Michalovce

DHC Plzeň – Iuventa Michalovce 19:36 (11:17)
Nejvíce branek: Galušková 8/3, Vlachová 6/2, Lásková 1 – Popovcová 7, Bajčiová 5/3, Radović 3. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 5/5 – 4/4. Vyloučení: 4:3.
Je konec! Dnešní utkání nakonec dle očekávání končí vítězstvím Iuventu Michalovce, který svého soupeře porazil výsledkem 36:19. Michalovce byly i ve druhém dějství jednoznačně aktivnější a hlavně efektivnější. Nakonec je z toho poměrně velký debakl, domácí celek se totiž snažil otevírat obranu, což se mu zrovna dvakrát nevyplatilo, a nakonec prohrál s rozdílem sedmnácti branek.
60'
Dost možná poslední branku tohoto zápasu vsítila domácí Nikola Melicharová.
59'
A ten přinesl další branku. Vůbec poprvé v tomto duelu se dokázala prosadit Yevheniia Kohuchová.
58'
Další protiútok nabídl nepřesnou nahrávku, jenomže přesto budou Michalovce pokračovat v tlaku.
57'
Livia Klučková to po chybě domácích vzala na sebe a v úniku si vychutnala domácího brankářku Mancellari.
56'
Další nedovolený zákrok hostujícího celku, na sedmimetrový hod to ovšem o vlásek nestačilo.
55'
Jedna z domácích hráček byla ošetřována, avšak prosadit se dokázala soupeř, konkrétněji se jednalo o Mariannu Rebićovou.
55'
V posledních minutách sledujeme naprosté minimum střel, Plzeň nyní kombinovala, avšak poté nemířila přesně.
54'
Po delší době jsme navíc sledovali další sedmičku. Trpělivě to prováděla Lívia Klučková, která mířila mimo dosah brankářky.
52'
Oddechový čas pro domácí.
51'
Během jediné minuty tu máme třetí přesný zásah, za domácí se prosadila Andrea Vlachová.
50'
Znovu ale vidíme poměrně rychlou odpověď. Domácí si nepohlídali Milicu Trifunovićovou, která byla úspěšná zprava.
50'
Sedmička v podání domácího celku byla úspěšná, maximálně přesně totiž zaměřila Andrea Vlachová.
49'
Úspěšná byla také Milica Trifunovićová, jejíž prudké zakončení se zastavilo až v síti domácí branky.
48'
Přichází hodně rychlá odpověď. Navíc třicátou branku svého celku obstarala Valérie Dulinová.
48'
A ten dokonce snižuje. Na nahrávku si seběhla Andrea Vlachová, které se v pádu povedlo uklidit míč přesně pod břevno.
47'
Následoval útočný faul hostujícího celku, k míči se tak znovu dostává výběr Plzně.
47'
Je tu náskok o čtrnáct branek. Vladimíra Bajčiová se hnala sama na branku, přičemž zakončila kolem ruky.
46'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Denisa Franzová).
46'
Poprvé se v tomto duelu prosadila Valéria Dulinová, která navíc vybojovala nedovolený zákrok a vyloučení.
45'
Samostatný únik Galuškové trefil pouze ruku brankářky, na opačné straně se dokázala z levého křídla prosadit Marija Radović.
44'
Na druhé straně jsme sledovali nepovedenou nahrávku na levé křídlo, kterou dokázala přečíst jedna z protihráček.
43'
Po nedovoleném zákroku se pokračovalo z místa přestupku, načež Iryna Kompaiinetsová procedila míč mezi nohama.
42'
Linda Galušková se o necelou minutu později znovu prosazuje, tentokráte přes protihráčky zamířila k tyči.
41'
Další sedmičku pro změnu obstarala domácí Linda Galušková, která v souboji dokázala vyzrát na brankářku.
41'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Milica Trifunovičová).
41'
Vzápětí se znovu prosazuje Marija Radović, která pro změnu mířila mimo dosah domácí brankářky.
40'
Plzeň trpělivě přešla do protiútoku, při kterém měla hodně času na zakončení Linda Galušková, která se nemýlila.
39'
První sedmimetrový hod druhého poločasu obstarala Vladimíra Bajčiová, které se povedlo poslat míč kolem nohy.
38'
Posléze se do úniku dostala Štefaniková, která ovšem nedokázala přesně zamířit.
38'
Taktický faul, načež se rozehrávalo z místa přestupku. Michalovce to zkoušely k levé tyči, míč ale putoval vedle.
37'
Michalovce se znovu postaraly o rychlou rozehrávku, při které byla úspěšná Ivana Godečová.
37'
Až nyní přichází první zásah domácího celku. Denisa Franzová se dostala mezi protihráčky, načež zakončila přesně o tyč.
37'
Plzeň stále na svůj první úspěšný zásah ve druhém dějství stále čeká. Naopak se neomylně prosadila Ivana Godečová.
36'
Michalovce dokázaly využít početní převahu. Marija Radović se postarala o přesné zakončení z levého křídla.
35'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Andrea Vlachová).
34'
Domácí celek zakončoval pouze do tyče, na druhé straně byla mnohem úspěšnější Milica Trifunovičová, která se prosadila v úniku.
33'
Michalovce pokračovaly v kombinaci na polovině soupeře, zatím jsme se žádného zakončení nedočkali.
32'
Aby toho nebylo málo, tak se pro změnu zakončením do prázdné branky prezentovala Vladimíra Bajčiová.
31'
Plzeň pohodlně kombinovala, jenomže se nedokázala prosadit. Poté do prázdné branky zamířila brankářka Kordowiecká.
31'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzala na starost Plzeň, která bude pro změnu hrát zleva doprava.
31'
Máme za sebou první poločas, který dle předpokladů vyzněl lépe pro Michalovce, které momentálně vedou 17:11. Hostující celek je směrem dopředu výrazně nebezpečnější, téměř každá jeho vyložená skončila v síti. Plzeň nebyla rozhodně herně pozadu, jenomže domácí celek častokrát naráží na pozornou obranu. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas.
30'
30'
V závěrečných vteřinách se navíc dokázala prosadit také Pavlína Lásková.
30'
Po dalším faulu tu byla sedmička pro domácí celek, desátou branku tak obstaral Andrea Vlachová.
30'
30'
Trpělivá kombinace nakonec přinesla palebnou pozici pro Nikoletu Trúnkovou, která v pádu prostřelila Malou.
29'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Marianna Rebičová). Stav hráček na hrací ploše se tak opět srovná.
28'
Vladimíra Bajčiová se postavila k rozehrávce sedmičky, kterou bez váhání poslal doprostřed branky.
28'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Dominika Galušková).
27'
Malá měla nyní velké štěstí, na střelu sice neměla nárok, míč se nakonec snesl vedle pravé vzdálenější šibenice.
26'
Přes protihráčky se prosadila Marianna Rebičová, která si připisuje svůj první zásah.
26'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Nikola Motejlová).
26'
Do protiútoku se poté dostávala hostující Trúnková, která ovšem zamířila vysoko nad horní konstrukci.
25'
Na opačné straně se o naprosto přesné zakončení postaral Adriána Holejová, jenž mířila mezi nohy.
24'
Navíc jsme sledovali další sedmičku pro domácí. Linda Galušková dokázala o zem překonat brankářku.
24'
Trpělivá akce Plzně nakonec přinesla střelu pouze do blokující protihráčky, posléze se míč znovu odrazil k domácím.
23'
Michaela Malá dokázala zakročit proti zakončení z levého křídla, její spoluhráčky se tak ženou kupředu.
22'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Andrea Vlachová).
22'
Nejprve se nedokázala prosadit Franzová, další útočný výpad domácího celku vyřešila přesným zakončením Hana Formanová.
21'
Další rychlá rozehrávka, která byla navíc hodně přesná. Martina Popovcová si poté v úniku věděla rady.
20'
Přes blokující protihráčku se znovu pokoušela vypálit Holejová, která ovšem trefila pouze nohu brankářky.
19'
Linda Galušková vystihla rozehrávku, načež se dostala do samostatného úniku, který vyřešila ukázkově.
18'
První sedmička také pro Michalovce. Postavila se k ní Vladimíra Bajčiová, jenž neomylně poslal míč k tyči.
17'
Do zakončení se před malým momentem dostala Holejová, která mířila vedle pravé šibenice.
16'
A v krátkém časovém sledu je tu další domácí branka, tentokráte v podání Andrey Vlachové.
16'
Sledovali jsme první sedmičku zápasu. K rozehrávce se postavila Linda Galušková, která mířila přesně vedle nohy.
15'
Aby toho nebylo málo, tak se sama na branku znovu dostala Martina Popovcová, který byla znovu úspěšná.
15'
Je tu desátá branka hostujícího celku, hezkým lobem to dokázala vyřešit Martina Popovcová.
14'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Ivana Godečová).
13'
Andrea Vlachová pronikla do obrany, přičemž byla faulována, přesto se jí povedlo překonat Kordowieckou.
13'
Technický přestupek domácího celku, který se před zakončením od Franzové zbavil hracího předmětu.
12'
Rychlá rozehrávka míče na Martinu Popovcovou přinesla další šanci, při které se střelkyně nemýlila.
11'
Žlutá karta pro tým Iuventa Michalovce (Ivana Godečová).
10'
Iryna Kompaiinetsová se pro změnu prosadila přes blokující protihráčky přesně do pravého spodního rohu.
10'
Plzeň sice kombinovala, nicméně bez úspěchu, což dokázala potrestat Nikoleta Trúnková.
9'
Poprvé se prosazuje také Anna Šmrhová, která číhala na pravém křídle, odkud byla velice pohotová.
9'
Žlutá karta pro tým Iuventa Michalovce (Iryna Kompaiinetsová).
8'
Michaela Malá nyní podržela svůj celek, povedlo se jí totiž vyzrát na prudké zakončení z dálky.
7'
Linda Galušková zapisuje druhou dnešní trefu, nyní napravila zaváhání spoluhráčky, která napálila pouze břevno. Sama mířila mezi nohy.
6'
Do úniku se pro změnu dostala Martina Popcová, která bez výskoku poslal míč kolem nohy brankářky.
5'
Máme tu pátou branku hostujícího celku, tentokráte byla z pravého křídla úspěšná Bibiana Štefaniková.
5'
Konečně se prosazuje také domácí celek. Linda Galuškova se dostala mezi protihráčky a v pádu zavěsila.
4'
Pouze vedle branky zakončovala Bušaureová, na druhé straně pro změnu pálila přesně Martina Popovcová.
4'
Plzeň chybovala a sama z pravého křídla se hnala Bibiana Štefaniková, která se povedlo zamířit přesně.
3'
Až nyní se Plzeň dostala do zakončení, střelu ale zneškodnila brankářka.
2'
Iryna Kompaiinetsová se postarala o druhou branku svého celku, míč poslala k pravé tyči.
2'
Plzni se první útok nepovedl, nedostala se ani do zakončení, naopak sledujeme rychlou protiakci soupeře.
1'
Máme tady první přesný zásah tohoto zápasu, z levého křídla se dokázala prosadit Martina Popovcová.
1'
Utkání nám právě odstartovalo, rozehrávku si vzal na starost hostující celek, který bude v prvním dějství hrát zleva doprava.
1'

DHC Plzeň: M. Malá, Boháčková, Mancellari – Kantnerová, Slabá, Lásková, L. Galušková, Franzová, Šmrhová, Kepková, D. Galušková, Vlachová, Bušauerová, Melicharová, Formanová, Motejlová.

Iuventa Michalovce: Kordowiecká, Bobal-Jablonska – Klučková, Godečová, Štefaníková, Rebičová, Popovcová, Holejová, Radović, Trifunovičová, Bajčiová, Trúnková, Dulinová, Kohuchová, Kompaiinetsová.

Rozhodčí: Kozler, Zych.
Iuventa Michalovce

Na opačné straně stojí čtvrtý celek tabulky, kterým je Iuventa Michalovce. Michalovce mají na svém kontě dvanáct bodů a na vedoucí Most ztrácejí propastných deset bodů. Hostující tým tohoto zápasu ovšem dokázal z posledních pěti ligových duelů hned čtyřikrát zvítězit, jediná porážka přišla se sousedem v tabulce Dunajskou Stredou, která vyhrála výsledkem 28:23. Michalovce ale mají na svém kontě dvě výhry v řadě, nejprve se jim povedlo porazit Šal´u, v minulém kole uspěly také proti desátému Přerovu.
DHC Plzeň

Házenkářky Plzně se po sedmi odehraných zápasech nacházejí až na jedenácté pozici, což znamená předposlední příčku. Plzeň má na svém kontě jediný bod, který se jí povedlo získat na domácím stadionu proti Zlínu. Plzeň patří mezi jediné dva týmy, které v průběhu letošního ročníku nedokázaly zvítězit, podobně si počíná také poslední Hodonín. Plzeň tak bude v tomto duelu v roli jasného outsidera, zcela jistě se ale překvapí o překvapení.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům házené! MOL liga žen má před sebou další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi DHC Plzeň a Iuventa Michalovce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.