Házená - MOL liga ženy - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Zlín - 25. září 2020   17:30

Hodonín
Hodonín
3' Višňovská  • 5' Višňovská  • 12' Kalinová  • 13' Zálešáková  • 16' Kalinová  • 20' Vavroušková  • 24' Vavroušková  • 26' Nováková  • 27' Tvrdoňová  • 30' Kalinová  • 32' Cyganová  • 34' Kalinová  • 48' Salašová  • 49' Kalinová  • 50' Višňovská  • 53' Kalinová  • 54' Kalinová  • 55' Vavroušková  • 56' Višňovská
20:25
(11:10)
Zlín
Zlín
1' Ševčíková   • 11' Ševčíková   • 12' Zemanovičová   • 14' Mizerová   • 17' Mizerová   • 20' Minarčíková   • 23' Zahradníčková   • 25' Minarčíková   • 28' M. Sekulová   • 29' Herbočková   • 33' Mizerová   • 37' Minarčíková   • 38' Herbočková   • 38' Herbočková   • 39' Herbočková   • 45' Kříčková   • 46' Herbočková   • 51' Kolářová   • 51' Kolářová   • 55' Kolářová   • 57' Minarčíková   • 58' Herbočková   • 60' Herbočková   • 60' Kříčková
Hodonín
Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil
VSH TEZA Hodonín
Zlín

HK Hodonín – PSG Zlín 20:25 (11:10)

Nejvíce branek: Kalinová 7, Višňovská 4, Vavroušková 3 – Herbočková 7, Minarčíková 5/1, Kolářová 3, Mizerová 3.
: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil. Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/1. Vyloučení: 4:4.
Hodonín se ani ve čtvrtém kole v souboji dvou týmů ze dna tabulky nedočkal prvního bodového zisku. Naopak Zlín si první dva body připsal po úžasném obratu ve druhém poločase.
Celý první a ještě chvíli po změně stran žlutomodré házenkářky jen dotahovaly náskok domácích, který nikdy nebyl vyšší než dvoubrankový. Pak ovšem rozjela střelecký koncert Natálie Herbočková, domácí úplně vypadli z role a během jejich třináctiminutového střeleckého půstu Zlín otočil z 13:11 na 13:18. Domácí se ještě vybičovaly a snížily na nejtěsnější rozdíl, ale jejich zbytečná vyloučení a chyby v závěru soupeř neomylně trestal a dalšími čtyřmi góly zvýraznil své vítězství.
60'
Pečeť na zlínské vítězství dává 8 vteřin před sirénou Monika Kříčková. Obtočila se kolem obránkyně na hranici brankovišti a téměř po zemi zvyšuje na rozdíl pěti gólů.
60'
Krásně sehranou akci vystihla Vašulková a levou nohou křížnou střelu zblízka vyráží.
60'
Zlín dnešní zápas vyhraje, o tom není pochyb. Nezastavitelná Natálie Herbočková se trefuje do sítě posedmé.
58'
Oddechový čas pro domácí.
58'
Při hře pět na pět skóruje opět kanonýrka Herbočková a to už vypadá pro Zlín velice nadějně.
57'
Eva Minarčíková se probila oslabenou defenzívou červeno-černých a překonává brankářku.
57'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Klaudia Cyganová).
56'
Střelu Mizerové skvěle kryje hodonínská brankářka a protiútok dovedla do cíle Simona Višňovská.
55'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Barbora Zemanovičová).
55'
S góly se roztrhl pytel, za Hodonín ho dává v poskytnuté výhodě faulovaná Barbora Vavroušková.
55'
Michaela Kolářová okamžitě odpovídá podstřelem zleva.
54'
Přece jen to bude v závěru drama! Nikola Kalinová se raduje z parádní trefy do šibenice.
53'
Zlíňanky zapojily v oslabení do útoku také brankářku, jenže jejich nepřesnost trestá trefou do prázdné brány přes celé hřiště Nikola Kalinová.
52'
51'
A Michaela Kolářová se po hrubce v domácí rozehrávce ze samostatného nájezdu trefuje podruhé v krátkém sledu.
51'
Povstání Hodonína opět zarazila premiérovým gólem Kolářová.
50'
Domácí brankářka zachytila nepochopený oblouček a okamžitě vyslala dlouhým pasem do sóla Simonu Višňovskou, která nezaváhala.
50'
Oddechový čas pro hosty.
49'
Nikola Kalinová si na trestné lavici odpočinula a skóruje z pravé spojky.
48'
Nejlepší střelkyně Hodonína Ivana Salašová se konečně prosazuje ze hry a ukončuje šíleně dlouhý třináctiminutový půst domácího družstva.
47'
Sedmičku neproměnila hostující Eva Minarčíková. V hodonínské bráně si připsala úspěšný zásah střídající Čižmárová, která její střelu vytlačila na tyč.
46'
Přesilovku využívá svým pátým gólem Natálie Herbočková.
45'
Podruhé jde pykat na dvě minuty domácí kanonýrka Kalinová.
45'
Za Zlín se poprvé trefuje do sítě Monika Kříčková, přestože byla držená za dres.
44'
Hodonín v plném počtu útočí, výborná Vašulková však vyráží.
43'
Slabou střelu z velké dálky ze zoufalství chytá brankářka Zlína, jenže jedné ze žlutomodrých jsou pískány kroky.
42'
Faul Krejčíkové ze sedmimetrového hodu trestá Eva Minarčíková.
42'
Další vyloučenou hráčkou je domácí debutantka Barbora Krejčíková.
40'
Rehušová podpořila domácí výborným zákrokem, jenže střelecká muška Hodonínských ja nadále vychýlená.
39'
39'
Tak to je úplný kolaps hodonínských házenkářek! Zlíňanky čtyřmi slepenými góly otáčejí průběh zápasu. Bleskového hattricku dosahuje ze samostatného nájezdu za 92 vteřin Natálie Herbočková.
38'
Další nepřesná střela domácích, z protiútoku trestá Herbočková.
38'
Natálie Herbočková vyrovnává krásným obloučkem z levého křídla.
37'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
37'
Eva Minarčíková se z brejku protáhla rozestoupenou obranou Hodonína a snadno zavěsila.
36'
Banální hodonínská chyba, domácím utíká míč do autu. Naštěstí pro ně se házenkářky Zlína podruhé za sebou dopouštějí útočného faulu.
34'
Nikola Kalinová se znovu osamostatňuje mezi střelkyněmi dnešního zápasu.
33'
Za pár vteřin však kontruje svým třetím gólem Jolana Mizerová.
32'
Po chvilce už se Klaudia Cyganová z 9 metrů trefila mezi tyče.
31'
Zlín dobře bránil šestku, úvodní domácí akci zakončila z výskoku do tyče polská posila Cyganová.
31'
30'
30'
První hattrick si připisuje šest vteřin před sirénou domácí Nikola Kalinová a Hodonín přece jen půjde v přetahované do šaten s miniaturním náskokem.
29'
A domácí chybu trestá z protiútoku luxusním obloučkem přes vystoupenou Rehušovou Herbočková.
29'
Tvrdoňová střílí do gólmanky Vašulkové, z pokračující akce pak odevzdává míč zlínským hráčkám.
28'
Michaela Sekulová se nejlépe zorientovala před hodonínskou brankou a z výskoku doráží střelu odraženou od tyče.
27'
27'
Naopak Daniela Tvrdoňová překonala brankářku přesnou střelou k tyči z pravé spojky.
26'
Zlínská Karolína Ševčíková ze sedmimetrového hodu jen orazítkovala tyč.
26'
Vpředu je opět Hodonín, pod břevno se trefuje Hedvika Nováková.
25'
Minarčíková pronikla do rozhozené obrany a zavěsila.
24'
Střelu Barbory Vavrouškové po krásné kombinaci se Salašovou a Pospíšilovou stačila gólmanka Zlína jen lehce tečovat.
23'
Zlínské hráčky nezachytily dlouhý výhoz brankářky a na devítimetrové čáře ztrácejí po ragbyovém mlýnu míč.
23'
PSG Zlín znovu srovnal. Markéta Zahradníčková překonala brankářku chytrou úspornou střelou o zem z levého křídla.
22'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Kornelia Malecká).
21'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Šárka Pospíšilová).
20'
Hodonínu vrací náskok přesnou střelou Barbora Vavroušková.
20'
Poprvé od 2. minuty je vyrovnáno. Eva Minarčíková parádně trefila z pravého křídla horní růžek.
19'
Prorážení žlutomodrých na brankovišti, do útoku jdou opět domácí házenkářky.
17'
Jolana Mizerová znovu snižuje na nejtěsnější rozdíl.
16'
Krásným podstřelem dává brankářce jesle Nikola Kalinová.
16'
Střelu Kolářové domácí obrana na brankovišti zblokovala, v přerušené hře si berou domácí oddechový čas.
14'
Zlín je v plném počtu a Jolana Mizerová dává kontaktní trefu.
13'
Za Hodonín skóruje Zuzana Zálešáková.
12'
Zemanovičová snižuje ze středu po nádherné zadovce Ševčíkové.
12'
Kalinová však vzápětí z dorážky své zaváhání napravuje.
11'
Další neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Hodonín! Nikola Kalinová trefuje tyč.
11'
Další oslabení pro Zlín, na dvě minuty jde na trestnou lavici Kolářová.
11'
Po devíti minutách konečně hosté protrhávají střeleckou smůlu. Ve vlastním oslabení zavěsila do šibenice po standardní situaci opět Ševčíková.
9'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Eva Minarčíková).
9'
Sedmimetrový hod neproměnila hodonínská Ivana Salašová. Trenérce Zlína se vyplatilo prostřídání brankářek.
9'
Salašová přestřeluje a také na druhé straně letí míč do ochranné sítě.
8'
Nováková z pravého křídla o zem netrefila bránu a míč po delší době dostávají hráčky Zlína, jenže ani jejich zakončení není přesné.
6'
Hostující Minarčíková se probila individuálně a napnula síť, rozhodčí však píská útočný faul.
5'
Simona Višňovská se znovu prosazuje a Hodonín vede o dvě branky!
3'
Hodonínská brankářka zasáhla úspěšně a z protiútoku skóruje Simona Višňovská z levého křídla.
2'
Žlutá karta pro tým Handball PSG Zlín (Karolína Ševčíková).
2'
Ze sedmimetrového hodu vyrovnává Ivana Salašová.
1'
Za Zlín otevírá skóre z postupného útoku Karolína Ševčíková.
1'
Domácí házenkářky budou hrát v červených dresech a černých trenýrkách, Zlíňanky oblékly žluto-modrou kombinaci.

HK Hodonín: Rehušová, Čižmárová – Cyganová, Kalinová, Štefancová, Salašová, Nováková, Tvrdoňová, Vavroušková, Drexlerová, Pospíšilová, Malecká, Zálešáková, Jadamíková, Višňovská, Krejčíková.

Handball PSG Zlín: Vařechová, Blažková, Vašulková – Minarčíková, Sekulová, Křižanová, Kolářová, Holíncová, Mizerová, Ševčíková, Kříčková, Zahradníčková, Chludová, Zemanovičová, Herbočková.

Rozhodčí: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil.
Zlínské házenkářky se mohou opřít o Karolínu Ševčíkovou, která nasázela ve třech prohraných zápasech pozoruhodných 16 gólů. Nejlepší střelkyně Hodonína je s 10 brankami Ivana Salašová.
Hezké odpoledne při sledování ženské házené! V jihomoravském derby se utkávají družstva, která v úvodních třech kolech nového ročníku zaznamenala samé porážky. Dočkají se dnes prvních bodů házenkářky Hodonína (0-0-3, 61:105, 11. místo) nebo Zlína (0-0-3, 77:104, 10. místo)? V tabulce je za dnešními soupeřkami pouze Plzeň, která již nastřádala čtyři porážky.
Hodonín skončil předposlední i v jarním nedohraném ročníku, u loni osmého Zlína jsou podobné výsledky větším překvapením.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.