Házená - MOL liga ženy - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Most : Zlín - 16. ledna 2021   18:00

Most
Most
1' Smetková  • 2' Cholevová  • 3' Mikulčík  • 4' Borovská  • 6' Mikulčík  • 7' Zachová  • 8' Cholevová  • 9' Zachová  • 10' Andrýsková  • 10' Borovská  • 17' Kostelná  • 18' Andrýsková  • 19' Kostelná  • 21' Kostelná  • 23' Stříšková  • 25' Maňáková  • 26' Smetková  • 28' Smetková  • 32' Mikulčík  • 35' Borovská  • 36' Mikulčík  • 38' Maňáková  • 38' Zachová  • 41' Zachová  • 44' Andrýsková  • 48' M. Poláková  • 48' Mikulášková  • 49' M. Poláková  • 51' Stříšková  • 53' M. Poláková  • 54' Stříšková  • 56' Rudincová  • 60' Rudincová
35:21
(19:10)
Zlín
Zlín
3' Herbočková   • 4' Herbočková   • 21' Daňková   • 22' M. Sekulová   • 23' Daňková   • 24' Zemanovičová   • 24' Daňková   • 28' M. Sekulová   • 36' Polomíková   • 37' Herbočková   • 40' Kříčková   • 43' Polomíková   • 52' Daňková   • 55' Minarčíková   • 55' Daňková   • 57' Minarčíková   • 59' Holíncová
Most
Bezpalcová, Müllnerová – Borovská, Stříšková, Andrýsková, Šípová, Mikulčík, Cholevová, Rudincová, Smetková, Maňáková, M. Poláková, Kostelná, Zachová, Mikulášková.
Deml – Dvořáček
Sportovní hala Most
Zlín
Vašulková, Stojarová – Herbočková, Daňková, Štipčáková, M. Sekulová, Kolářová, Polomíková, Sedláčková, Kříčková, Zemanovičová, Holíncová, Minarčíková.

DHK Baník Most – Handball PSG Zlín 35:21 (19:10)
Nejvíce branek: Zachová 5/1, Poláková 4/1, Mikulčík 4 – Daňková 8/3, Herbočková 3, Sekulová 2. Rozhodčí: Deml – Dvořáček. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/4. Vyloučení: 4:1.
Druhá půle byla ze strany domácího celku dost vlažná, takže skóre už nenarůstalo tak rychle. I tak si Černí andělé připisují další jednoznačnou výhru.
60'
Rudincová těsně před sirénou uzavírá střelou z brankoviště skóre dnešního utkání.
59'
Holincová nadvakrát překonala Bezpalcovou.
58'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Marie Poláková).
57'
Minarčíková se prosazuje přes dvě domácí hráčky.
56'
Rudincová sama na brankovišti.
55'
Daňková trefuje zdálky prázdnou domácí branku.
55'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Veronika Andrýsková).
55'
Minarčíková z brankoviště.
54'
Stříšková přehodila Vašulkovou.
53'
Poláková z křídla.
52'
Úspěšný podstřel v podání Daňkové.
51'
Stříšková zapomenutá na brankovišti.
50'
Zlín si vybírá druhý time out v dnešním utkání.
49'
Poláková opět na konci brejkové situace.
48'
Mikulášková se natlačila až na brankoviště.
48'
Poláková z brejku.
46'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Handball PSG Zlín (Michaela Daňková).
45'
44'
Andrýsková přestřelila zlínské bloky.
43'
Polomíková z pravého křídla.
41'
Zachová zakončila brejk.
40'
Kříčková byla důrazná na brankovišti.
38'
Zachová zakončila pěknou kombinační akci.
38'
Maňáková nad zlínské bloky.
37'
I Herbočková trefuje z křídla.
36'
Mikulčik kontruje také z křídla.
36'
Z křídla koriguje Polomíková.
36'
35'
Borovská se prosazuje z brankoviště.
32'
Mikulčik z levého křídla přelobovala Stojarovou.
31'
Most hraje jenom to, co potřebuje. Točí úplně celý kádr. Zlín se snaží, ale rozdíl v kvalitě obou soupeřů je velký.
30'
28'
Smetková trefila přesně mezi nohy gólmanky Stojarové.
28'
Sekulová z pravého křídla.
26'
Smetková z výskoku.
26'
26'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Katarína Kostelná).
25'
Maňáková uspěla z brankoviště.
24'
Time out pro Most.
24'
Daňková se prosazuje úspěšným podstřelem.
24'
Zemanovičová z brankoviště.
23'
Daňková ze spojky.
23'
Stříšková z levého křídla.
22'
Sekulová předčila mostecké bloky.
21'
Kostelná se výtečně uvolnila na brankovišti.
21'
Daňková našla skulinu v domácí obraně.
20'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Andrea Rudincová).
19'
Kostelná z brejku.
18'
Andrýsková z vysokého výskoku.
18'
Žlutá karta pro tým Handball PSG Zlín (Eva Minarčíková).
17'
Kostelná prošla až na brankoviště a zakončila.
14'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Veronika Andrýsková).
13'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Dominika Zachová).
13'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Michaela Daňková).
12'
Žlutá karta pro tým Handball PSG Zlín (Michaela Kolářová).
10'
Borovská z brejku.
10'
Andrýsková z brankoviště.
10'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Handball PSG Zlín (Michaela Kolářová).
9'
První time out míří na lavičku Zlína.
9'
Zachová z pravého křídla.
8'
Cholevová se protáhla zlínskou obranou.
7'
Zachová a opět brejk.
6'
Mikulčik zakončila další brejkovou situaci.
4'
Borovská z pivota.
4'
Herbočková rovněž z brejku.
3'
Mikulčik uspěla z brejku.
3'
Herbočková z křídla snižuje.
2'
I Cholevová je přesná ze spojky.
1'
Smetková se prosazuje ze spojky.
1'
Ve 14. kole MOL ligy přivítají mostecké házenkářky ve své hale celek Zlína. Tým ze severní Moravy dosud odehrál v soutěži pouze 8 zápasů, ve kterých si připsal pouhé tři body, což stačí na 9. místo. V posledním utkání minulý týden Zlín padl v Porubě 29:23. S Mostem už se v letošní sezóně jednou utkal. Hned v úvodním kole mu podlehl doma 25:40.

Mostecká děvčata mají za sebou už 11 utkání, ze kterých vytěžila plný počet 22 bodů. Suverénně tak vládnou ligové tabulce, i když ostatní týmy mají většinou méně odehraných zápasů. V posledním odehraném kole Most zvítězil na hřišti druhého týmu tabulky pražské Slavie 26:28. I v duelu se Zlínem se očekává jednoznačné vítězství Černých andělů.