Házená - MOL liga ženy - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Hodonín - 9. ledna 2021   16:00

Olomouc
Olomouc
3' Přikrylová  • 4' Přikrylová  • 6' Kapsová  • 9' Kubáčková  • 11' Kašpárková  • 12' Přikrylová  • 16' Kašpárková  • 18' Kašpárková  • 19' Jansová  • 20' Kašpárková  • 21' Trumpešová  • 22' Možíšová  • 24' Kubálková  • 25' Krajčovičová  • 26' Trumpešová  • 29' Krajčovičová  • 32' Kubáčková  • 32' Přikrylová  • 36' Kašpárková  • 37' Kašpárková  • 42' Kapsová  • 43' Kašpárková  • 45' Kašpárková  • 46' Krajčovičová  • 48' Přikrylová  • 48' Závišková  • 49' Přikrylová  • 52' Trumpešová  • 52' Kubáčková  • 55' Řezníčková  • 58' Trumpešová  • 59' Sovová  • 59' Možíšová  • 60' Krajčovičová
37:26
(17:14)
Hodonín
Hodonín
5' Cyganová   • 9' Vavroušková   • 10' Cyganová   • 13' Cyganová   • 17' Cyganová   • 17' Višňovská   • 19' Kalinová   • 21' Krejčíková   • 22' Cyganová   • 23' Cyganová   • 26' Kalinová   • 29' Krejčíková   • 30' Kalinová   • 35' Krejčíková   • 36' Cyganová   • 37' Krejčíková   • 38' Cyganová   • 44' Vavroušková   • 45' Kalinová   • 50' Cyganová   • 53' Jadamíková   • 54' Krejčíková   • 56' Jadamíková   • 57' Cyganová
Olomouc
Bareš, Uhlíř
hala DHK Zora Olomouc
Hodonín

DHK Zora Olomouc – HK Hodonín 37:26 (17:14)
Nejvíce branek: Kašpárková 8, Přikrylová 6, Trumpešová 4 – Cyganová 12/2, Kalinová 4, Krejčíková 4. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/2. Vyloučení: 0:3.
Je konec! Dnešní utkání nakonec podle očekávání končí vítězstvím Olomouce, která poslední celek tabulky přehrála výsledkem 37:26. Domácí celek předvedl ve druhém dějství naprosto suverénní výkon, který přinesl mnoho dalších branek. Hodonínu to dnes nešlo v obranné fázi, které se nedařilo odrážet útočné výpady soupeře. Olomouc tak potvrdila roli favorita a bere tak plný počet bodů.
60'
Tak ještě jedna branka. Tři vteřiny před koncem druhého poločasu zamířila přesně také Denisa Krajčovičová.
59'
V rychlém úniku předvedla své kvality také Anna Možíšová, která nedala brankářce šanci.
59'
Pětatřicátou branku svého celku navíc dokázala obstarat Klára Sovová.
58'
Jarmila Trumpešová dokázala napravit předchozí zaváhání své spoluhráčky, sama v pádu zamířila přesně.
57'
Znovu o sobě dala vědět Klaudia Cyganová, která našla volný prostor v domácí brance.
56'
Dnes sledujeme celou řadu ofenzivních momentů. Nyní mezi protihráčky vtrhla Petra Jadamíková.
55'
Necelých pět minut před koncem zápasu dokázala utéct Diana Řezníčková a také ona se prosazuje poprvé.
54'
Nyní to pro změnu směrem dopředu nevyšlo Olomouci a z rychlého kontru se prosazuje Lucie Krejčíková.
53'
Je tu korekce skóre. Petra Jadamíková dokázala se štěstím vybojovat míč a poté ho uklidit do branky.
52'
A už je to o deset branek. Tereza Kubáčková dokázala odhadnout rozehrávku a poté zamířila do prázdné branky.
52'
Olomouc je v posledních minutách zcela evidentně při chuti. Nyní se povedlo poslat míč do branky Jarmile Trumpešové.
51'
Olomouc měla po faulu k dispozici sedmimetrový hod, se kterým přesně naložila Iva Závišková.
51'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
50'
Přes blokující protihráčky se následně dostal Klaudia Cyganová, která pro změnu poslala míč do levé šibenice.
49'
A rázem je to o osm branek. Martina Přikrylová převzala nahrávku a poté vypálila naprosto nechytatelně.
48'
Během necelých třiceti vteřin se navíc domácí celek znovu prosazuje, tentokráte se jednalo o Ivu Záviškovou.
48'
Hodonín sice zvolil postupný kontr, jenomže ten nakonec nic nepřinesl. Naopak byla úspěšná domácí Martina Přikrylová.
47'
Oddechový čas pro hosty.
47'
A ta je úspěšná. Iva Závišková dokázala poslat míč o zem za hostující brankářku.
47'
Následovat bude sedmička pro Olomouc.
46'
Olomouc si ovšem připravila další rychlou odpověď, a sice v podání Denisy Krajčovičové.
45'
Nikola Kalinová dokázala brankářku překvapit střelou z hodně velké vzdálenosti.
45'
Ihned při následném protiútoku se ovšem prosadila také Magda Kašpárková, která pro změnu mířila vedle nohy.
44'
Barbora Vavroušková se dostala mezi dvě protihráčky a přesnou střelou nad ruku vstřelila dvanáctou branku svého celku.
43'
Od poloviny hrací plochy běžela sama na branku Magda Kašpárková, která byla nadmíru přesná.
42'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Klaudia Cyganová).
42'
Až nyní tu máme další zásah. Hodonín se dlouhou dobu bránil, poté vyrazil do protiútoku, při kterém skórovala Valentina Kapsová.
41'
Za domácí se pokoušela znovu prosadit Kašpárková, jenomže se nakonec ke střele nedostala.
40'
Po delší době jsme navíc viděli sedmimetrový hod. Klaudia Cyganová poslala míč do spodního rohu branky.
39'
Hodonín se nyní dokázal ubránit a poté byla jedna z hráček při vedení útočné akce zastavena nedovoleně.
38'
Klaudia Cyganová znovu zvolila poměrně snadné zakončení, kterým byla úspěšná.
37'
Je tu další zásah hostů. Po kombinaci pálila přesně o levou brankovou konstrukci Bára Krejčíková.
37'
Olomouc neponechala nic náhodě, Magda Kašpárková dokázala přesně zamířit do pravé šibenice.
36'
Vzápětí se prosazuje dnes zatím střelecky nejproduktivnější Klaudia Cyganová.
36'
A je znovu zvýšeno na rozdíl pěti branek. Magda Kašpárková dokázala o břevno procedit míč do opačné branky.
35'
Hodonín se přeci jenom konečně dostal do zakončení, se kterým úspěšně naložila Bára Krejčíková.
34'
Jenomže kombinace nakonec přinesla nepřesnost, po které byla nedovoleně zastavena Kalinová.
33'
Olomouc se poměrně jednoduše dokázala ubránit akci soupeře a sama se dostává k brance soupeře.
32'
O pár vteřinek později se do protiútoku vrhla Martina Přikrylová, která v samostatném úniku zamířila naprosto přesně.
32'
První branku druhého poločasu obstarala domácí Tereza Kubáčková, která levačkou uklidila míč k pravé tyči.
31'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzal na starost domácí celek, který bude pro změnu hrát zprava doleva.
31'
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl hodně ofenzivní představení. Dohromady jsme se dočkali jednatřiceti branek, přičemž Olomouc dle očekávání vede, a sice poměrem 17:14. Oba celky se neustále pokouší útočit, proto nesledujeme zrovna taktickou podívanou. Olomouc tak vede o tři branky, což je ale hodně nevyzpytatelné vedení.
30'
30'
Pouhé dvě vteřinky před koncem prvního poločasu snižuje hostující Nikola Kalinová.
29'
Jenomže Olomouci rychlé protiútoky dnes fungují, po dalším z nich přesně zamířila také Denisa Krajčovičová.
29'
Na rozdíl tří branek se povedlo snížit Báře Krejčíkové, která dobře umístěnou ránou zaskočila brankářku.
28'
Směrem dopředu to příliš nevyšlo ani Hodonínu, který se tak musí bleskurychle vracet ke své brance.
27'
Olomouc se nyní pokoušela zaútočit středem hrací plochy, kde jedna ze soupeřek pouze faulovala.
26'
Olomouc ovšem předvedla další rychlou rozehrávku, do rozhozené obrany útočila Jarmila Trumpešová, která se nemýlila.
26'
Hostující Nikola Kalinová obdržela nahrávku na levé straně a poté nechytatelně zatloukla míč do branky.
25'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Jarmila Trumpešová).
25'
Aby toho nebylo málo, tak o necelých třicet vteřin později se dokázala prosadit také Denisa Krajčovičová.
24'
Vzápětí zaváhání své kolegyně ovšem dokázala napravit Klára Kubálková, která nedala brankářce šanci.
24'
Po nedovoleném zákroku Kalinové jsme sledovali sedmičku od Kubáčkové, která v tomto případě selhala.
23'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
23'
Klauda Cyganová je i nadále střelecky při chuti, nyní doslova zaskočila domácí brankářku střelou přesně k noze.
22'
Ihned z rychlého protiútoku se ovšem do zakončení položila Anna Možíšová, která jednoduše zamířila do branky.
22'
Klaudia Cyganová další velice přesnou střelou snižuje na rozdíl dvou branek.
21'
To samé se dá říct také o počínání Jarmily Trumpešové, která to pro změnu zkoušela vedle nohy.
21'
Na opačné straně si mezi protihráčky seběhla Bára Krejčíková, jejíž projektil byl nadmíru přesný.
20'
Dvacátou minutu odstartovala nechytatelnou střelou domácí Magda Kašpárková.
19'
Hodonín to znovu zkoušel poměrně rychlý výpadem, který dokázala vyřešit zatím nenápadná Nikola Kalinová.
19'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Hedvika Nováková).
19'
Prosadit se posléze dokázala také Nikola Jansová, která navíc v tísni vybojovala faul od Novákové.
18'
Také Magda Kašpárková je dnes při chuti. Nyní se jí povedlo prostřelit hostující brankářku svižnou střelou.
17'
Vzápětí je to pouze o jednu branku. Simona Višňovská uklidila míč přesně k pravé tyči branky soupeře.
17'
Vzápětí se po kombinaci dostala k prudké ráně Klaudia Cyganová, která uspěla i v tomto případě.
16'
Po zhruba tříminutové prodlevě se ovšem dokázala prosadit domácí Magda Kašpárková.
15'
K vidění bylo několik šancí na obou stranách, ani v jednom případě nedošlo k přesnému zakončení.
14'
K vidění byl další útočný faul, po kterém se hra přesouvá na polovinu hostujícího celku.
13'
Klaudia Cyganová je dnes střelecky při chuti, míč bezpečně uklidila přes blok protihráček ke vzdálenější tyči.
13'
12'
Dvanáctou minutu utkání dobře načala Martina Přikrylová, jejíž rána zamířila mezi tři tyče branky.
11'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Valentýna Kapsová).
11'
Magdě Kašpárkové se povedlo najít střeleckou pozici, ze které nedala brankářce šanci.
10'
Klaudia Cyganová obstarala třetí branku svého celku, nyní se jí povedlo zamířit pod břevno.
9'
Hodonín se rychle přesunul na opačnou stranu, kde to ránou ve výskoku vyřešila Barbora Vavroušková.
9'
Během třiceti vteřin se Tereza Kubáčková prosazuje podruhé, znovu našla recept na brankářku střelu levou rukou.
8'
První sedmička také pro domácí celek. Tereza Kubáčková byla o poznání úspěšnější a dostává svůj celek do vedení o dvě branky.
8'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Simona Višňovská).
7'
K vidění byla první sedmička tohoto zápasu. Postavila se k ní Klaudia Cyganová, jenž zamířila přesně vedle pravé ruky.
7'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová).
6'
Vzápětí ale přišel na řadu hezký atak domácích hráček, po kterém přesně zamířila Valentina Kapsová.
5'
Hodonín se postupnou kombinací dostal na druhou stranu hrací plochy, kde to ideálně z levé strany vyřešila Klaudia Cyganová.
4'
V krátkém časovém sledu se znovu prosadila domácí Martina Přikrylová, která se znovu dostala do úniku, který vyřešila lobem.
3'
Jako první se ovšem prosazuje přiomácí Martina Přikrylová, která dokázala velice přesně zamířit k tyči.
2'
Následovalo zakončení pravačkou od Řezníčková, která trefila pouze levou brankovou konstrukci.
2'
K zakončení z pravého křídla se poté dostala hostující Jadamíková, která trefila pouze brankářku.
1'
Odstartoval nám tento zápas, jehož úvodní rozehrávku si vzaly na starost hostující hráčky, které budou hrát zprava doleva.
1'

DHK Zora Olomouc: Polášková, Haládiková – Trumpešová, Kapsová, Jansová, Kubáčková, Kašpárková, Protivánková, Žůrková, Závišková, Možíšová, Sovová, Řezníčková, Krajčovičová, Přikrylová, Kubálková.

HK Hodonín: Zichová, T. Novotná, Rehušová – Zálešáková, Kalinová, Krejčíková, Malecká, Cyganová, Pospíšilová, Nováková, Jadamíková, Višňovská, Vavroušková, Krejčíková.

Rozhodčí: Bareš, Uhlíř.
DHK Zora Olomouc

Na opačné straně se představí Olomouc, která pro změnu okupuje třetí pozici tabulky, přičemž na vedoucí Most ztrácí už osm bodů. Olomouc má ale o dva zápasy méně, v případě dvou vítězství by se tak mohla bodově dotáhnout na druhou Slavii. Domácí celek tohoto zápasu letos v lize ztratil body ve dvou případech, v obou duelech se jednalo o porážku. Ta poslední přišla právě v souboji proti vedoucímu Mostu, který zvítězil drtivě poměrem 40:21. Olomouc má ale za sebou tři domácí zápasy, ve kterých se jí povedlo pokaždé naplno bodovat. Jak tomu bude dnes?
HK Hodonín

Hodonín se po osmi odehraných zápasech nachází na dvanácté pozici, což znamená samotný chvost tabulky. Hodonín je totiž jediným týmem, kterému se zatím nepovedlo získat ani jeden bod, na svém kontě tak má osm porážek v řadě. Hodonín své poslední venkovní vítězství v rámci ligy zažil koncem roku 2019, kdy se mu povedlo zdolat Hlohovec poměrem 32:31. Hodonín pochopitelně budou v tomto duelu v roli velkého outsidera, s bodovým ziskem se tak nedá příliš počítat. Hodonín by přesto potřeboval konečně bodovat, aby se dotáhl na předposlední Plzeň.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům házené! MOL liga žen má před sebou další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi DHK Zora Olomouc a HK Hodonín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.