Házená - MOL liga ženy - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Olomouc - 28. února 2021   13:00

Slavia
Slavia
15' Jelínková Líbalová  • 16' Míšová  • 19' V. Fryčáková  • 20' Míšová  • 24' Jačková  • 25' Jačková  • 26' Jačková  • 26' Jačková  • 28' Galušková  • 29' Jačková  • 30' Míšová  • 34' Galušková  • 38' Míšová  • 44' Míšová  • 47' Galušková  • 50' Míšová  • 51' Jačková  • 52' Franková  • 55' Míšová
32:25
(21:14)
Olomouc
Olomouc
14' Přikrylová   • 17' Sovová   • 21' Sovová   • 22' Kubáčková   • 23' Přikrylová   • 23' Přikrylová   • 25' Kuxová   • 26' Kuxová   • 28' Kuxová   • 33' Kašpárková   • 35' Kašpárková   • 39' Jansová   • 42' Přikrylová   • 46' Trumpešová   • 47' Kašpárková   • 49' Kašpárková   • 57' Trumpešová
Slavia
Olomouc

Z mé strany je to vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
K vidění byl dnes velice atraktivní ofenzivní zápas, který vyhrály domácí hráčky a to především díky náskoku z prvních minut, který pak již víceméně udržovaly. Vzhledem k sedmibrankovému vedení v půlce utkání pak ani příliš nevadila pětiminutová absence vstřelených branek ve druhém poločase, který mohly Slávistky s přehledem dovést k vítězství.
60'
Kubáčková neproměňuje sedmičku, kterou reflexivně nohou chytá Koudelková.
59'
Koudelková si nyní připisuje další zákrok a Slávie už může v klidu dohrávat utkání.
58'
Oddechový čas pro domácí.
57'
Nyní se již z brankoviště od tyčky prosazuje Trumpešová.
56'
Hostující hráčky trestuhodně ze spojky z brankoviště posílají míč mimo branku.
55'
Míšová střílí svůj desátý gól z brejku přehozem přes brankářku.
54'
Přehoz brankářky z křídla z ruky Hejlové končí pouze na břevně. Do útoku jdou domácí.
53'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková).
52'
Oddechový čas pro hosty.
52'
Franková přidává další branku Slavie.
51'
30. gól Slávie dává Jačková střelou z devítky a rovněž od tyče.
50'
Přehozem od tyčky přidává Míšová z křídla další branku.
49'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková).
49'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
49'
Fryčáková je vyloučena a sedmička pro Slávii je další bonus pro domácí.
48'
Za nesportovní chování je vyloučena Fryčáková a Slavie tak rovněž přichází o možnost útoku.
47'
Galušková posílá gólový pozdrav z deseti metrů od břevna.
47'
46'
Trumpešová už za plného počtu hráčů snižuje na rozdíl 5 branek.
45'
Obě brankářky si nyní připsaly po jednom zákroku.
44'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová).
44'
Za protesty hostujícího trenéra přichází Olomouc o možnost útoku a přibývá další vyloučení.
43'
43'
Závišková jde ven na dvě minuty a domácí mají k dobru sedmičku.
42'
A v oslabení se z brejku prosazuje Přikrylová.
41'
Snaha Moravanek končí pouze na tyči.
40'
40'
Kuxová je vyloučena a domácí mají k dobru ještě sedmičku.
39'
Za Olomouc snižuje Jansová.
38'
Po delší době se trefují Slávistky, konkrétně Míšová.
37'
Na druhé straně se opět prosazuje ze sedmičky Kubáčková.
36'
Slávie má opět problémy přejít přes obranu Olomouce a následně posílá opět míč mimo branku.
35'
Galušková míří mimo branku. Na druhé straně přidává další gól Kašpárková.
35'
Tereza Kubáčková proměňuje sedmičku.
34'
Za Slávii kontruje Galušková.
33'
Jelikož Slávistky poslaly míč mimo branku, byla to nakonec Kašpárková, kde jako první prosadil ve druhém poločase.
32'
Slávie přišla o míč, další útok Olomouce opět ale odvrátila a může útočit.
31'
Slávistky první útok Olomouce přežily, samy teď ale mají problém se dostat do šance.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 13:45.
Poměrně divoká a ofenzivní první půle nám přinesla 35 branek a a sedmibrankový náskok Slávie. Slávistky si ihned v prvních minutách vytvořily náskok a pak už jej kontrolovaly. Ačkoliv se hráčky Zory nevzdaly a bojovaly, blíže než na rozdíl 3 branek se však nedostaly.
30'
30'
Míšová se opět prosazuje z křídla, tentokráte zvolila přehoz přes brankářku.
29'
Jačková ihned odpovídá brankou.
28'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Natálie Kuxová).
28'
Útoku Slavie využívá Galušková.
27'
Slavie po opět předvedla na svém brankovišti neprostupnou hráz a získává míč.
26'
A opět se prosazuje Jačková a to z rychlého protiútoku.
26'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
26'
25'
Jačková se prosazuje střelou z devíti metrů.
25'
Kuxová odejde dnes nejen se žlutou kartou ale i se střeleckým zápisem.
24'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Natálie Kuxová).
24'
23'
A ještě jeden brejk Přikrylové a další gól.
23'
Desátou branku přidává z rychlého protiútoku Přkrylová.
22'
Na 14:9 snižuje Kubáčková.
21'
21'
Pěknou kombinaci zakončila z brankoviště Sovová.
20'
20'
Míšová přidává další trefu z křídla.
19'
Z křídla využívá přesilovou hru Fryčáková.
18'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Klára Sovová).
17'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Adéla Zimová).
17'
I přes faul se prosadila Sovová.
16'
Olomoučanky zakončují mimo. Na druhé straně se z křídla prosadila Míšová.
15'
Líbalová jen co odseděla trest tak se prosadila.
14'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Martina Přikrylová).
13'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Lucie Jelínková Líbalová).
12'
Domácí se nyní prezentují dobrou obranou.
11'
Nyní se prosazují opět domácí.
10'
Ještě jeden gól Olomouce.
9'
Moravanky snižují.
8'
SLávie se prosazuje ze sedmičky.
7'
Slavie dává gól.
7'
Olomouc snižuje na rozdíl 3 branek.
6'
Slavie vede již o 4 branky.
5'
Pátá branka pro Slávistky.
4'
Olomouc dokázala opět snížit.
4'
Slavie jde opět do tříbrankového náskoku.
3'
Hosté rychle snižují.
3'
Praha přidává další gól.
2'
Ještě jedna branka pro domácí.
1'
Slavie jde do vedení.

DHC Slavia Praha: Michalská, Šlejtrová, Koudelková – Holečková, Franková, Studená, Kišíková, Vostárková, Novotná, Holeňáková, Jačková, Míšová, N. Svobodová, Jelínková Líbalová, V. Fryčáková, M. Svobodová, Zimová, Galušková.

DHK Zora Olomouc: Haládiková, Polášková – Závišková, Trumpešová, Kapsová, Jansová, Sovová, Protivánková, Kašpárková, Přikrylová, Krajčovičová, Kuxová, Gajdošíková, Řezníčková, T. Fryčáková, Možíšová, Žůrková, Kubálková, Hejlová, Kubáčková..
1'
Aktuální postavení obou celků, zdá se, favorizuje Slavii, což při pohledu na vzájemné zápasy není zase úplně tak jasné, neboť od roku 2018 vždy vítězí v těchto duelech domácí tým, což znamená, že např. posledních 5 utkání vyznívá 2:3 pro Zoru a lépe se tváří i dvě poslední klání, tedy všechna odehraná v loňském roce, kdy v lednu vyhrála Slavia nejtěsnějším rozdílem 31:30 a 19.12.2020 (tedy aktuální sezóna) vyhrála Olomouc poměrně jasně 33:25. Čeká nás tedy velmi zajímavý duel.
Olomouc má odehráno o zápas víc než pražský tým a na páté pozici má aktuálně o dva body méně (20) a to i díky výhrám v posledních dvou zápasech a to nad Pískem 31:24 a nad Dunajskou Stredou 29:26, což je velice dobrý skalp.
Slavie Praha tradičně patří mezi nejlepší týmy ligy a aktuálně okupuje 3. pozici, ikdyž vítěznou šňůru jim pokazil dvojzápas v rámci Evropské ligy, ve kterém dvakrát prohrála s Lokomotivem Záhřeb. V posledním odehraném utkání však opět najela na vítěznou vlnu těsnou ale povinnou výhrou v předposledním Prešově 31:33.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z utkání MOL ligy žen, ve kterém se proti sobě postaví týmy DHC Slavia Praha a DHK Zora Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.