Házená - MOL liga ženy - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Poruba - 14. listopadu 2020   17:00

Slavia
Slavia
6' M. Svobodová  • 7' Novotná  • 8' M. Svobodová  • 8' Míšová  • 9' V. Fryčáková  • 11' Míšová  • 12' Novotná  • 15' Novotná  • 16' V. Fryčáková  • 17' Míšová  • 18' M. Svobodová  • 20' V. Fryčáková  • 23' Novotná  • 25' Novotná  • 26' Novotná  • 27' Franková  • 28' Míšová  • 29' V. Fryčáková  • 31' Novotná  • 33' M. Svobodová  • 34' M. Svobodová  • 35' Galušková  • 39' Míšová  • 40' M. Svobodová  • 41' Novotná  • 46' Galušková  • 47' M. Svobodová  • 49' Míšová  • 49' M. Svobodová  • 52' Franková  • 53' Jačková  • 55' Vostárková  • 57' Holečková  • 60' V. Fryčáková
35:26
(18:14)
Poruba
Poruba
2' Desortová   • 3' Kavalová   • 7' Polášková   • 9' Kavalová   • 12' Tichá   • 13' Kavalová   • 15' Maiwaelderová   • 18' Maiwaelderová   • 20' Konečná   • 23' Tichá   • 27' Maiwaelderová   • 28' Tichá   • 32' Kavalová   • 33' Polášková   • 34' Tichá   • 38' Maiwaelderová   • 40' Tichá   • 42' Desortová   • 56' Farářová   • 58' Baumbachová   • 58' Tichá   • 59' Misková   • 60' Tichá
Slavia
Pavel Blanar a Jiří Opava
Hala Slavia
Poruba

DHC Slavia Praha – DHC Sokol Poruba 35:26 (18:14)
Nejvíce branek: Novotná 8, Svobodová 8, Míšová 6 – Tichá 8/1, Kavalová 4, Maiwaelderová 4. Rozhodčí: Pavel Blanar a Jiří Opava. Sedmimetrové hody: 2/1 – 4/2. Vyloučení: 2:2.
60'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Petra Tichá).
60'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Vendula Fryčáková).
60'
Poslední minuta.
59'
Misková střelou na bližší tyč snižuje na rozdíl devíti branek.
59'
Probíhají poslední dvě minuty druhého poločasu.
58'
58'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Adéla Baumbachová).
57'
Holečková si napravila reputaci a z brejku tentokráte střílí přesně.
56'
Farářová prostřelila přízemní ranou vše co ji stálo v cestě.
55'
Vostárková si připisuje první branku dnenšního utkání. Trenér domácích dává prostor i dalším hráčkám.
54'
Holečková ze sedmičky netrefuje vůbec bránu! A nebylo to vůbec o trochu ale o pořádný kus a délku jednoho baneru v hale.
53'
Hosté opět ztrácí míč a Slavia tak může znovu dopředu.
53'
Jačková z rychlé protiakce navyšuje vedení domácích hráček.
53'
Na hřišti se opět množí nepřesnosti na obou stranách.
52'
O výsledku je dávno rozhodnuto, ale i tak si trenér hostí vyžádal čas na poradu.
52'
Franková přízemní ranou navyšuje vedení domácích hráček.
51'
Natálie Svobodová to zkoušela střelou o zem. Její střela ale nebyla přesná a skončila mimo branku.
50'
Porubské hráčky opět neúspěšné. Trefují brankovou konstrukci.
49'
Magda Svobodová trefuje prázdnou bránu Poruby. Hosté zkoušely při oslabení bez golmanky a to se jim nevyplatilo.
49'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Markéta Prašivková).
49'
Míšová z pivota zakončuje přesně a rozhoduje nejspíš o vítězství domácích.
49'
Galušková přízemní ránou zakončuje přesně sedmimetrový hod.
48'
Nařízená sedmička pro domácí.
47'
Slavia je kompletní. Zvládla dvojnásobné oslabení a naopak sama zásluhou Magdy Svobodové navýšila své vedení. To byla klíčové chvíle a nejspíš rozhodující okamžik utkání.
47'
Slavia nejprve ztrratila míč, posléze ale Novotná výborným obranným zákrokem dokázala míč získat zpět pro domácí.
46'
Galušková z pivota zakončuje přízemní střelou.
45'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHC Sokol Poruba (Markéta Prašivková).
45'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
44'
Sleduje opět sérii nepřesnosti na obou stranách.
44'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Julie Franková).
42'
Desortová snižuje přesnou ranou na rozdíl čtyř branek.
41'
Novotná si udělala prostor na brankovišti a zakončila přesně.
40'
40'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
39'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová).
38'
Hana Maiwaelderová z pravé strany na vzdálěnjší tyč. Snižuje tak na rozdíl čtyř branek.
37'
Odpískané kroky domácím.
36'
Střela Prašivkové byla tečovaná. Poruba zůstane u míče. Signalizovaná pasivita.
35'
Na druhé straně trestá přesnou střelou Galušková. Slavia opět vede o pět branek.
35'
Polášková tentokráte prostřelila vše až na gólmanku. Ta byla na její střelu připravena.
34'
Na hřišti jsou k vidění nepřesnosti na obou stranách.
34'
Tichá na druhé straně zakončuje přesně pod horní tyč.
34'
33'
Polášková z dálky prostřelila vše co ji stálo v cestě.
33'
Magda Svobodová zakončuje další kombinaci domácích. Slavia tak znovu vede o pět branek.
32'
Kavalová snižuje po kombinaci Poruby.
31'
Novotná zakončuje rychlý brejk, když vymetla horní růžek hostující branky.
31'
Hostující hráčky jsou kompletní.
31'
Poruba zahájila druhý poločas.
31'
Přestávka je u konce, Poruba bude ještě patnáct sekund hrát v oslabení.
Druhý poločas začne přibližně v 17:44.
Skončil nám první poločas 8. kola Mol ligy házené žen, ve které po ospalém úvodu vedou hráčky Slavie nad Porubou 18:14. Porubě vyšel start do utkání, kdy vedla už 3:0, pak se ale jejím hráčkám přestalo dařit ve střelbě, což dokázaly domácí hráčky využít a vytvořit si čtyřbrankový náskok. Zápas je stále otevřený.
30'
30'
Poruba opět po technické chybě ztrácí míč. Domácí hráčky ještě budou mít šanci navýšit své vedení
30'
Poslední minuta prvního poločasu.
29'
Fryčáková zakončuje přesně na vzdálenější tyč.
29'
Konečná první vyloučenou hráčkou utkání.
28'
Na druhé straně rychlý brejk zakončuje Tichá.
28'
Hra má teď spád, přelává se nám ze strany na stranu a vidíme rychlé zakončení. Aktuálně se prosadila Míšová další brankou domácích.
27'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Hana Maiwaelderová).
27'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Julie Franková).
27'
Odpískaný přešlap hostujícím hráčkám.
26'
Markéta Prašivková nejprve trefila domácí gólmanku. Po této šanci domácí hráčky založily rychlý brejk, který Novotná zakončila přesně k tyči.
25'
Novotná umístila svou střelu pod horní tyč. Slavia tak znovu vede před koncem prvního poločasu o dvě branky.
24'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
23'
Tichá naša skulinu v domácí bráně a snížila na rozdíl jediné branky.
23'
Dvoubrankové vedení vrací pohotovou střelou k tyči Novotná.
23'
Odpískaný útočný faul hráčkám Poruby.
22'
Sledujeme teď sérii nepřesností na obou stranách. Aktuálně jsou u míče hráčky Poruby.
21'
Poruba musela střílet. Poláškové střela nesedla, míč letěl hodně vysoko.
21'
Signalizovaná pasivita Poruby.
20'
Neúispěšná kombinace domácích, Poruba bude mít šanci na vyrovnání.
20'
Poruba ale hned vzápětí snižuje opět na rozdíl jediné branky. Povedlo se to Míše Konečné.
20'
Veronika Galušková nejprve trefila brankovou konstrukci, k míči se ale dostala na pravé straně Fryčáková která brankářku soupeře přelobovala.
19'
Pokus o rychlý brejk hostujícím hráčkám nevyšel.
18'
Hana Maiwaelderová přízemní střelou snižuje na rozdíl jediné branky.
18'
Magda Svobodová tvrdá střela ze střední vzdálenosti mířila přesně. Byla tak rychlá, že i míč z brány vyletěl.
17'
Prašivková přízemní střelou sedmimetrový hod dokázala proměnit.
17'
Míšová měla až moc prostoru a tak střelou o zem posílá domácí do dvoubrankového vedení.
16'
Sledujeme teď rychlou házenou, která je plná nepřesností.
16'
Střelu o zem vrací vedení na domácí stranu Fryčáková.
15'
Dvě rychlé branky. Nejprve Novotná poslala domácí tým do vedení, o vyrovnání se ale hned vzápětí postarala Hana Maiwaelderová.
15'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
14'
Silvie Polášková si udělala prostor na brankovišti, ale střelecky už tak úspěšná nebyla. Trefila jen nohy domácí gólmanky.
13'
Máme znovu srovnáno. Umístěnou střelou z dálky se o to postarala Kavalová.
13'
Odpískané kroky domácím hráčkám.
12'
Tichá neuspěla ze sedmičky, míč se ale k ní vrátil a tentokrát úspěšná byla střelou o zem.
12'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHC Sokol Poruba (Petra Tichá).
12'
Domácí hráčky podržela jejich brankářka a Novotná po rychlé akci zakončuje přesně.
11'
Hostující hráčky nedokázaly zakončit a naopak domácí se z pozice pivota prosazují zásluhou Míšové. Slavia poprvé vede.
11'
Magdaléna Svobodová vypálila tvrdou střelu, které byla tečovaná a skončila na pravé tyči hostující brány. Brankářka Poruby se jen ohlédla.
10'
Odpískané prorážení Porubě. Dopředu tak mohou opět domácí hráčky.
9'
Umístěná střela Fryčákové zapadla do hostující brány. Máme tak opět srovnáno.
9'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
9'
Vedení na hostující stranu vrací přesnou střelou Kavalová.
8'
Ztráta porubských hráček a rychlý brejk na druhé straně, který zakončila Míšová střelou k tyči.
8'
Na rozdíl jediné branky po rychlé kombinaci snižuje Magda Svobodová.
7'
Polášková vymetla pavučiny v domácí bráně.
7'
Tichá nejprve brejk neproměnila na hostující straně, na druhé straně se do brejku dostala Novotná a ta byla úspěšná.
6'
Magda Svobodová vypálila z dálky a zamířila přesně k pravé tyči.
5'
Hostující hráčky nakonec vybojovaly sedmičku, kterou střelou o zem proměnila Tichá.
5'
Signalizovaná pasivita pro Porubu.
4'
Hostující hráčky opět u míče a zkouší kombinovat před brankovištěm domácích.
3'
Kavalová zakončuje další rychlý brejk Poruby. Ta tak proměnila oba rychlé brejky, které ji domácí hráčky povolily.
3'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Petra Tichá).
3'
Domácí hráčky opět neúspěšné, hostující tým ale z rychlé akce nezakončil. Odpískaná technická chyba.
2'
Domácí nejprve trefili tyčku hostující branky, hostující hráčky se dostaly do brejku, který zakončila Eliška Desortová.
2'
K míči se tak dostaly hráčky Poruby, které s ním mohou jít dopředu.
1'
Veronika Galušková v první šanci utkání, branku hostí ale přestřelila.
1'
Slavia začala první poločas.
1'

DHC Slavia Praha: Michalská, Koudelková, Šlejtrová – Míšová, Studená, Holečková, V. Fryčáková, N. Svobodová, Holeňáková, Galušková, M. Svobodová, Franková, Jelínková Líbalová, Vostárková, Jačková, Novotná.

DHC Sokol Poruba: Mučková, Hřebejková – Konečná, Kučerová, Misková, Novobilská, Desortová, Polášková, Prašivková, Farářová, Tichá, Kavalová, Baumbachová, Maiwaelderová.

Rozhodčí: Pavel Blanar a Jiří Opava.
Zápas začíná ve sportovní hale Slavia v 17:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Slavia se po odehraných pěti zápasech nachází na druhé pozici, kdy získala osm bodů za čtyři vítězství a jednu porážku. Poruba je osmá, má ale odehráno pouze tři zápasy a získala jedno vítězství.
Utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích Pavel Blanar a Jiří Opava.
Česká házená krátce po pátečním poledni dostala povolení od hlavní hygieničky k restartu soutěže a tak hned o víkendu se soutěž mohla znovu rozjet.
Hezký den všem fanouškům házené! Vítáme vás u sledování online přenosu z 8. kola československé MOL ligy žen v házené, ve kterém se v našem přenose představí házenkařky DHC Slavia Praha a DHC Sokol Poruba. Utkáním vás provede přímo z haly Slavie Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.