Házená - MOL liga ženy - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Prešov - 27. ledna 2021   16:00

Slavia
Slavia
2' M. Svobodová  • 6' Jačková  • 8' Galušková  • 10' Novotná  • 13' Míšová  • 14' Holečková  • 19' Novotná  • 21' V. Fryčáková  • 24' Galušková  • 25' M. Svobodová  • 26' Galušková  • 27' Jačková  • 32' Novotná  • 34' V. Fryčáková  • 35' Franková  • 40' M. Svobodová  • 42' V. Fryčáková  • 48' V. Fryčáková  • 52' Holeňáková  • 54' Vostárková  • 55' Holeňáková  • 58' Novotná  • 59' Jačková  • 59' Franková  • 60' Jačková
27:22
(13:12)
Prešov
Prešov
1' Ščerbáková   • 4' Dvorščáková   • 7' D. M. Vargová   • 9' Vencuriková   • 9' D. M. Vargová   • 11' Timková   • 15' Šutranová   • 21' Ratvajská   • 24' Timková   • 25' Dvorščáková   • 27' Šutranová   • 30' Vencuriková   • 37' Ščerbáková   • 39' Vencuriková   • 41' Ratvajská   • 43' Ratvajská   • 44' Dvorščáková   • 49' D. M. Vargová   • 51' D. M. Vargová   • 53' Dvorščáková   • 58' Dvorščáková   • 60' Dvorščáková
Slavia
Jiří Králíček a Milan Letev
Hala Slavia Praha
Prešov

To je z mé strany z haly Slavia vše, děkuji vám za pozornost a přejí hezký zbytek středečního večera.
DHC Slavia Praha – ŠŠK Prešov 27:22 (13:12)
Nejvíce branek: Galušková 5/2, Fryčáková 4, Novotná 4 – Dvorščáková 6, Vargová 4, Ratvajská 3. Rozhodčí: Jiří Králíček a Milan Letev. Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/0. Vyloučení: 4:6.
Skončila nám dohrávka 6. kola Mol ligy, kterou ovládla Slavia nakonec vítězstvím 27:22. Výsledek tomu moc nenapovídá, ale viděli jsme hodně nervozní utkání, které bylo vyrovnané až do posledních minut. Kde Slavia góly do prázdné brány navýšila své vedení a zajistila si tak klíčové body do tabulky.
60'
60'
Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Timea Timková).
60'
Gól vstřelil tým ŠŠK Prešov (Alena Dvorščáková).
60'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
60'
Oddechový čas pro domácí tým.
59'
Odpískané prorážení Prešova!
59'
Frankovou trefuje z vlastní poloviny opět prázdnou bránu Prešova!
59'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Lucie Jelínková Líbalová).
59'
Poslední dvě minuty druhého poločasu.
59'
Jačková trefuje prázdnou bránu soupeře!
58'
Novotná z pravého křídla prostřelila Pokornou. Trefila přízemní střelou na vzdálenější tyč!
58'
Alena Dvorščáková přízemní střelou trefila k tyči. Snížila tak opět na rozdíl dvou branek.
55'
Holeňáková dostala přihrávku za obranu a prostřeluje Pokornou.
55'
Opět sledujeme nepřesnosti na obou stranách.
54'
Tereza Vostárková na druhé straně střelou k tyči vrací Slavii do dvoubrankového vedení.
54'
Prešov teď nevyrovná, bylo hráčkam ze Slovenska odpískané prorážení!
53'
Pokorná teď dvěma zákroky podržela své spoluhráčky!
53'
Drama pokračuje, z hranice brankoviště z levého křídla se prosazuje Alena Dvorščáková
52'
Denisa Holeňáková napravila své předcházející zaváhání a vrátila dvoubrankové vedení domácím hráčkám.
51'
Vargová trestá zaváhání v zakončení Holeňákové.
50'
Alena Dvorščáková sedmičku poslala pouze do tyče!
49'
Svobodová podruhé v zápase vyloučena na dvě minuty.
49'
Vargová měla prostor k zakončení, které se ji povedlo. Snížila tak znovu na rozdíl dvou branek.
49'
Galušková ze své pozice tentokrát úspěšná nebyla.
48'
Fryčáková z křídla znovu úspěšná. Dodáva tak menší klid do domácích řad.
46'
Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Veronika Vagaská).
45'
Hostující trenér si bere svůj druhý oddechový čas.
45'
Slávistky neproměnily svou šanci a tak hostující děvčata mohou snížit na rozdíl jediné branky.
44'
Alena Dvorščáková na druhé straně po rychlém rozehrání a rychlé kombinaci znovu snižuje na rozdíl dvou branek.
43'
Galušková ze sedmičky nedala Pokorné v bráně Prešova příliš šancí.
43'
Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Slávka Ratvajská).
43'
Novotná přišla o míč a Ratvajská z brejku trestá a snižuje na rozdíl dvou branek střelou pod horní tyč.
42'
Fryčáková prostřelila teď Pokornou, která se poprvé ukázala v bráně Prešova.
41'
Lenka Ratvajská na druhé straně dokázala prostřelit vše co ji stálo v cestě. Snížila tak na rozdíl dvou branek.
40'
Magda Svobodová protrhuje domácí střeleckou smůlu a tentokrát s pomocí tyče trefuje přesně.
39'
Vencuriková z levého křídla zakončuje na vzdálenější tyč.
38'
Novotná se dostala do zakončení, pro změnu trefuje horní tyč!
38'
Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová).
37'
Stanislava Ščerbáková rychlý brejk neproměňuje!
37'
Stanislava Ščerbáková snižuje pohotovou střelou k tyči na rozdíl tří branek.
37'
Dělovka Galušková skončila pouze na pravé tyči.
35'
Přichází trest a to zásluhou Frankové, která zakončuje přesně k tyči.
35'
Ratvajská trefuje pouze tyč!
34'
Přichází trest a to v podání Fryčákové, před kterou se otevřel prostor a slavistická hráčka střelou o zem v přesilové hře navyšuje vedení domácích.
34'
Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Stanislava Ščerbáková).
33'
Magda Svobodová trefila pouze tyč, odražený míč slavistické hráčky udržely.
32'
První úspěšnou v druhém poločase se stala Novotná.
31'
První dvě kombinace skončili po chybách na obou stranách.
31'
Slavie rozehrála druhý poločas.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 16:49.
Skončil první poločas, který ovládly domácí hráčky těsním rozdílem 13:12. Utkání je vyrovnané, úvod zápasu patřil hostujícím hráčkám ze Slovenska, v závěru ale domácí hráčky dokázaly otočit a vytvořit si drobný náskok, kterým se jim podařilo udržet. Zatím sledujeme dost chyb na obou stranách, kdo jich udělá méně v druhé části, ten dnešní zápas vyhraje.
30'
30'
Vencuriková svou střelu umístila přesně k tyči! Snižuje na rozdíl jediné branky.
29'
Na druhé straně neuspěly v kombinaci hostující hráčky, Slavia ale nepotrestala. Galušková brejk nastřelila pouze do Alexandry Feščákové
29'
Tereza Vostárková střelou z dálky střílí vysoko nad!
28'
Oddechový čas si bere tentokrát domácí labička.
27'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Vendula Fryčáková).
27'
Jenže drobný klid do domácích řad vrací po rychlé kombinaci Jačková.
27'
Před Šutranovou se otevřel prostor ke střele a tak snižuje na rozdíl jediné branky.
26'
Galušková prostřelila z křídla vše co ji stálo v cestě! Slavia vede již o dvě branky.
25'
Na druhé straně po rychlé kombinaci vrací vedení na domácí stranu Magda Svobodová.
25'
Alena Dvorščáková střelou pod horní tyč mezi ruky gólmanky domácích znovu vyrovnává.
25'
Oddechový čas pro hostujícího trenéra.
24'
Prešov ztratil míč a z rychlé akce vrací vedení na domácí stranu Galušková.
24'
Magda Svobodová svou střelu umístila pouze na tyč!
24'
Timková střelou o zem dokázala vyrovnat.
23'
Domácím hráčkám je odpískán útočný faul.
22'
Hostující hráčky nedokázaly vystřelit, odpískaná pasivita.
Prešov je kompletní.
21'
Fryčáková vrací přesnou střelou k tyči vedení na stranu jejich spoluhráček.
21'
Vedení netrvalo příliš dlouho, o vyrovnání se postarala Ratvajská.
20'
Galušková sedmičku proměňuje přízemní střelou. Slavia tak poprvé v zápase vede.
20'
Sedmička pro domácí tým!
20'
Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Diana Maria Vargová).
19'
Asi na třetí pokus se už domácím povedlo vyrovnat, uspět dokázala Novotná.
19'
Lenka Holubová v brejku neuspěla! Volila lob a ten skončil bohužel pro ni pouze na horní síťce domácí brány.
18'
Slavia je kompletní.
18'
Odpískané prorážení hostujícím házenkařkám. Další šance pro domácí hráčky.
17'
Žlutá karta pro tým ŠŠK Prešov (Viktória Vencuriková).
17'
Prešov v kombinaci neuspěl, domácí hráčky tak budou mít znovu možnost vyrovnat.
16'
Svobodová je první vyloučenou hráčkou dnešního utkání.
16'
Domácí děvčata ve své kombinaci neuspěly. Slavia má tak možnost utéct do dvoubrankového vedení.
15'
Vedení na stranu Prešova vrací po povedené střele k tyči Šutranová.
14'
Chyba v kombinaci Prešova, po které se Holečková dostala do brejku. Ten proměňuje střelou pod horní tyč. Máme vyrovnáno.
13'
Míšová dostala tentokrát na křídle přihrávku za obranu, kde se ji otevřel prostor a zakončuje. Snižuje na rozdíl jediné branky.
13'
Žlutá karta pro tým ŠŠK Prešov (Lenka Ratvajská).
12'
Novotná dostala ideální přihrávku na křídlo, kde stála úplně volná. Zkoušela střelu o zem, tam ale prostor k zakončení nebyl.
12'
Rychlá akce Slavie zastavena pro útočný faul.
11'
K vidění jsou teď nepřesnosti na obou stranách.
11'
Timkové se na křídle otevřel prostor a tak střelou mezi ruky domácí gólmanky vrací Prešovu dvoubrankové vedení.
10'
Přesnou přihrávku na hranici brankoviště dostala Novotná, která měla prostor ke střele a tak zakončila. Snižuje na rozdíl jediné branky.
9'
Vargová z rychlé protiakce navyšuje vedení hostujícího týmu už na rozdíl dvou branek.
9'
Viktória Vencuriková měla na křídle až moc prostoru a střelou o zem posílá své spoluhráčky znovu do vedení.
8'
Zbytečná technická chyba Slavie! Byly jejím hráčkám odpískané další kroky.
8'
Máme znovu vyrovnáno. O to se postarala přesnou střelou Galušková.
7'
Franková chtěla vyslat spoluhráčky dobrejku, přihrávka byla ale hodně nepřesná. A přichází trest na druhé straně, kdy se prosadila Vargová.
6'
Po menší sérii nepřesností se prosazuje domácí Jačková přízemní střelou. Slavia nám tak znovu vyrovnala.
5'
4'
Dvorščákovoá střelou z dálky posílá Prešov v zápase znovu do vedení.
4'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Julie Franková).
3'
Odpískané kroky domácím hráčkám.
2'
Nejprve neuspěly v kombinaci hostující hráčky, na druhé straně pak rychlou situaci nezakončila Novotná. Ta trefila pouze brankářku Feščákovou.
2'
Na druhé straně se povedla domácím kombinace, kterou zakončuje Magda Svobodová. Máme vyrovnáno.
1'
Žlutá karta pro tým ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová).
1'
Ščerbáková zůstala na pivotu úplně volná a zakončuje přízemní střelou k tyči.
1'
První poločas zahájaily hostující hráčky Prešova.
1'

DHC Slavia Praha: Michalská, Koudelková, Šlejtrová – Holečková, Kišíková, Vostárková, Holeňáková, Galušková, Jelínková Líbalová, Studená, Franková, V. Fryčáková, Novotná, Míšová, Jačková, M. Svobodová.

ŠŠK Prešov: Feščáková, P. Pokorná – Ratvajská, Ščerbáková, D. M. Vargová, Lupkovičová, Šutranová, Dvorščáková, Vencuriková, Holubová, Timková, Vagaská, Ratvajská.

Rozhodčí: Jiří Králíček a Milan Letev.
Zápas začíná v 16:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích Jiří Králíček a Milan Letev.
ŠŠK Prešov je devátý, když jeho hráčky získaly zatím dvě vítězství a pět porážek. Mají tak odehráno pouze sedm utkání a získaly čtyři body.
Hráčky DHC Slavia Praha se v průběžné tabulce nachází na druhé pozici. Zatím dokázaly v sezóně devětkrát zvítězit a třikrát prohrát. Celkově tak mají 18 bodů.
Utkáním mezi Slavii a Prešovem už bylo dvakrát odloženo, na potřetí by se mohly hráčky obou družstev konečně potkat.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování dohrávky 6. kol MOL ligy žen, ve kterém se proti sobě postaví házenkařky DHC Slavia Praha a ŠSK Prešov. Utkáním vás provede přímo z haly DHC Slavia Praha Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.