Házená - MOL liga ženy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Šaľa - 6. března 2021   17:00

Zlín
Zlín
2' Kříčková  • 3' Kříčková  • 5' Kolářová  • 8' Herbočková  • 9' Herbočková  • 11' Herbočková  • 11' Herbočková  • 15' Hvozdenská  • 19' Nygrýnová  • 22' Herbočková  • 27' Zemanovičová  • 32' Nygrýnová  • 33' Kolářová  • 34' M. Sekulová  • 37' M. Sekulová  • 37' Herbočková  • 39' M. Sekulová  • 41' Herbočková  • 47' Daňková  • 52' M. Sekulová  • 53' Herbočková  • 55' Štipčáková  • 58' Daňková  • 60' Herbočková
24:28
(11:12)
Šaľa
Šaľa
9' Matušincová   • 10' Königová   • 12' Pócsíková   • 19' Némethová   • 20' Tulipánová   • 23' Königová   • 24' Tulipánová   • 25' Takáčová   • 28' Ušiaková   • 30' Rácková   • 36' Varjassiová   • 39' Némethová   • 44' Trepáčová   • 46' Pócsíková   • 48' Pócsíková   • 50' Pócsíková   • 51' Pócsíková   • 53' Königová   • 57' Rácková   • 59' Trepáčová
Zlín
Blažková, Vařechová, Vašulková, Stojarová – Herbočková, Zahradníčková, Daňková, Hvozdenská, Nygrýnová, Křižanová, Štipčáková, M. Sekulová, Ševčíková, Mizerová, Kolářová, L. Sekulová, Polomíková, Sedláčková, Kříčková, Chludová, Zemanovičová, Klinkovská, Holíncová, Minarčíková.
Šaľa
Novotná, Vorzáčková, Furgaláková – Varjassiová, Zlatinská, Pálová, Tisajová, Vargová, Trepáčová, Némethová, Kusyová, Tulipánová, Ušiaková, Matušincová, Ščipová, Pócsíková, Königová, Špendlová, A. Obstová, Rácková, Takáčová.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Hráčky Zlína opět měly solidní vstup do začátku poločasu, postupem času ale začaly mít čím dál větší problémy s překonáním obrany hostí a když mohly rozehrát do brejku, přihrály nepřesně. HK Slovan Duslo Šaľa poté co v prvním poločase otočil 5 brankovou ztrátu odehrál dobrou druhou půli, ve které podal soustředěný a precizní výkon a dá se říci, že zaslouženě si dnes odváží body na Slovensko.
60'
Trepáčová vidí červenou kartu poté co jí byl udělen třetí dvouminutový trest.
60'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Natálie Herbočková).
59'
Zřejmě Trepáčová přidává další branku Slovanu.
58'
Z brejku ještě snižuje Daňková.
57'
Rácková přidává další branku hostí a zřejmě rozhoduje o osudu zápasu.
56'
Nejprve kroky hostujícího týmu, po kterém chtěly domácí hráčky rychle rozehrát. Po nepřesné rozehrávce však o míč přichází.
55'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Barbora Zemanovičová).
55'
Štipčáková stála na konci krásné akce, kdy skóruje po náhozu.
54'
Hráčky Šaľy dávají další branku.
53'
53'
Königová rychle odpovídá gólem.
52'
Zlín se prosazuje po 5 minutách, jmenovitě Sekulová.
51'
Obrana Slovanu je opět neprůchozí. Naopak z brejku skóruje opět Pócsíková.
50'
Pócsíková se opět prosazuje, tentokráte z brankoviště ze spojky.
49'
Nyní dominují obrany na obou stranách. Míč má aktuálně v ruce hostující tým.
48'
Střela z dálky do branky neprošla, nakonec se ale z křídla prosazuje Pócsíková.
47'
Daňková se nakonec prodrala přes obranu soupeře a snižuje.
46'
Pócsiková skóruje z pivota. Hosté se navíc budou hrát přesilovku.
45'
Zlínu se ani po oddechovém čase nedaří prorazit hostující obranu. Nakonec zasahuje i hostující brankářka.
45'
Oddechový čas pro domácí.
44'
Trepáčová obstřelila soupeřku a dostává svůj tým do dvoubrankového vedení.
43'
Šaľa nakonec jde do vedení po brejku.
43'
Obrana hostí vypadá neprůchozí v posledních minutách.
42'
Blažková chytá podstřel soupeřky a Zlín tak může jít opět do vedení.
41'
...a Herbočková se následně prosazuje z brejku.
40'
NA každé straně si brankářky připsaly zákrok....
39'
Nehmetová se rovněž prosazuje z devítky.
39'
Sekulová ze spojky sorvnává.
39'
A nyní vidíme z devítky další gól hostí.
38'
Hostující hráčky rychle srovnávají.
37'
Blažková přidává další zákrok a následné vyslání Herbočkové do brejku znamená vedení Zlína.
37'
Po nastřelené tyči se prosazuje Sekulová.
36'
Domácí hráčky s mířily mimo branku. Varjassiová však vrací Slovenkám z následného útoku vedení.
35'
Matušincová proměňuje sedmimetrový hod a je tak první Slovenkou, které se to dnes povedlo.
35'
Hostující hráčky budou házet sedmičku.
34'
Sekulová se prosazuje z brejku.
33'
Kolářová srovnává stav.
32'
Vidíme další gól hostí.
32'
Nygrýnová srovnává.
32'
Slovenky začaly s míčem a domácí brankářka si připisuje další zákrok.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:50.
Neskutečné věci se zatím dějí ve Zlíně v utkání mezi Zlínem a HK Slovan Duslo Šaľa. Domácí hráčky vstoupily do utkání velice dobře a během 8 minut si vytvořily 4 brankový náskok, který v polovině prvního dějství ještě navýšily na 5. V 19 minutě však byly vyloučeny dvě domácí hráčky a to jakoby domácí zastavilo a Slovenky naopak nakoplo. Slovenky pak začaly hrát lépe v defenzivě, začaly se prosazovat střelami z dálky, naopak domácí hráčky tropily chybu za chybou. Neskutečné se nakonec stalo skutkem minutu před koncem, kdy se Slovenky prvně ujaly vedení, což může být pro domácí tým velice zdrcující. Jak se s tím vyrovnají, uvidíme ve druhém poločase.
30'
30'
Rácková nakonec svojí dělovkou dostává Slovenky do vedení.
29'
Nyní jsme viděli dvakrát během 5 sekund střelecký pokus domácích, který ale nekončí v brance.
28'
Ušiaková vyslala bombu pod břevno domácí branky z devíti metrů a srovnává na 11:11.
27'
Oddechový čas pro hosty.
27'
Rozháraná hra, kde se obě mužstva snaží zakončovat rychle, ale zakončují nepřesně. Z brejku však nakonec vrátila do vedení Zlín Zemanovičová.
26'
Blažková nyní podržela svůj tým a Zlín se tak může vrátit do vedení.
25'
Po zákroku hostující brankářky se prosazuje Takáčová a srovnává na 10:10.
24'
Domácím byly odpískány kroky. Bleskurychlé rozehrání využívá Tulipánová.
23'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Barbara Königová).
22'
Herbočková střílí z křídla již pátou branku.
21'
Domácí se neprosadily, neprosadily se ani hostující hráčky.
20'
20'
Tulipánová se prosazuje v přesilovce.
19'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Karolína Ševčíková).
19'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Natália Némethová).
19'
Nygrýnová se prosazuje v oslabení.
18'
Ani Trepáčová neproměňuje sedmičku.
18'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Michaela Sekulová).
17'
A hostující hráčky se znovu prosazují z brejku a už prohrávají pouze o tři branky.
16'
Ze samostatného úniku se za hosty prosazuje Kusyová.
15'
Hvozdenská se prosazuje a Zlín vede již o pět branek.
14'
Ani hostující tým se ale neprosadil a útočit mohou opět domácí.
13'
Domácím je pískaná pasivita.
12'
Míč se ale odrazil zpět k ní a poté brankářku přehodila.
12'
Ani Pócsiková neproměnila sedmičku...
11'
Herbočková opět dává gól z křídla.
11'
Herbočková z křídla přehazuje brankářku.
10'
Branku hostí nakonec dává Königová.
10'
Nehmetová trefuje ze sedmičky pouze břevno.
9'
Herbočková přidává další branku.
9'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Karolína Matušincová).
8'
7'
Hostující tým opět ztrácí míč a zatímco v předchozích případech vystřelil několikrát vedle, nyní nevystřelil vůbec.
6'
nyní byly odpískány kroky na obou stranách.
5'
A Kolářová nakonec posílá svůj tým opravdu do vedení 3:0.
4'
Domácí brankářka si zapsala první zákrok a domácí mohou jít do vedení o tři branky.
3'
Kříčková se opět prosazuje z pivota.
2'
Dohrávka na pivota tentokráte posílá domácí do vedení.
1'
V první minutě jsme viděli na každé straně jednu neproměněnou šanci.
1'
Domácí děvčata začala na míči.
1'
Vzájemné zápasy jasně nahrávají hostujícímu týmu, neboť Zlín nad Slovanem vyhrál naposledy v roce 2015 a od té doby pouze jednou remizoval.
Jejich dnešní soupeř HK Slovan Duslo Šaľa je aktuálně na osmé pozici a jejich prohra v Písku ukončila 3 zápasovou sérii výher.
Zlín po vítězství nad Plzní 29:22 udělal sérii dvou utkání bez ztráty bodu a aktuálně se drží na 10. pozici.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z utkání házenkářské MOL ligy žen, ve kterém proti sobě nastoupí týmy Handball PSG Zlín a HK Slovan Duslo Šaľa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.