Házená - MOL liga ženy - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  DHC Plzeň : Dunajská Streda - 3. listopadu 2021   18:00

DHC Plzeň
DHC Plzeň
1' V. Galušková  • 2' Vlachová  • 7' Kepková  • 9' L. Galušková  • 9' V. Galušková  • 12' Kepková  • 13' Lásková  • 14' Formanová  • 15' Lásková  • 16' Formanová  • 18' L. Galušková  • 21' V. Galušková  • 22' V. Galušková  • 23' V. Galušková  • 25' Vlachová  • 25' Bušauerová  • 27' Vlachová  • 36' Kepková  • 38' V. Galušková  • 44' Kepková  • 45' Bušauerová  • 54' L. Galušková  • 56' Vlachová
24:26
(17:12)
Dunajská Streda
2' Hudáková   • 7' Hudáková   • 8' Hudáková   • 9' R. Bíziková   • 11' R. Bíziková   • 12' B. Bíziková   • 13' R. Bíziková   • 15' Hudáková   • 22' R. Bíziková   • 24' R. Bíziková   • 33' Élöová   • 34' Sáriová   • 36' Réka Mészárosová   • 39' C. Bugárová   • 41' C. Bugárová   • 41' Sáriová   • 42' Juhosová   • 43' Hudáková   • 46' Juhosová   • 47' Juhosová   • 50' Juhosová   • 51' R. Bíziková   • 57' C. Bugárová   • 60' Sáriová
DHC Plzeň
Hájek, Kozler
Sportovní hala 31. ZŠ, Plzeň
96 diváků

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera.
Plzeň si prohrála skvěle rozehraný zápas. Nad slovenským vicemistrem vedla v poločase o pět branek, ale ve druhé půli nastřílela jen sedm gólů! S takovým výkonem pochopitelně náskok neudržela a Dunajská Streda skóre otočila. Západočešky mohly vybojovat alespoň bod, ale v předposlední minutě neproměnily samostatný únik.
DHC Plzeň – MŠK Dunajská Streda 24:26 (17:12)
Nejvíce branek: V. Galušková 7/1, Kepková 4, Vlachová 4 – R. Bíziková 6, Sáriová 5/2, Hudáková 5. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/2. Vyloučení: 2:3. Diváci: 96.
60'
Kepková z levého křídla netrefila branku.
60'
Barbara Sáriová se trefuje z pivota a je nejspíše rozhodnuto!
59'
Řezáčová lapila ránu ze spojky, vyslala do úniku Lindu Galuškovou, ale ta v klíčovém momentu selhala a neprostřelila brankářku!
58'
Plzni dnes nevyšla ani jedna dohrávka na pivota. Dominika Galušková nezpracovala přihrávku a Dunajská Streda může rozhodnout.
57'
Cintia Bugárová propálila Řezáčovou ranou z pravé spojky.
57'
Oddechový čas pro hosty.
57'
Bušauerová ale Oláhovou nepřekvapila střelou z kroku.
56'
Réka Bíziková z levého křídla přestřelila branku a Plzeň si může vzít zpět ztracený náskok.
56'
Andrea Vlachová se na brankovišti dostala k odraženému míči a srovnává!
55'
Beatrix Élöová ranou ze spojky přestřelila.
54'
Dnešní utkání sleduje 96 diváků.
54'
Linda Galušková se prosazuje po individuální akci, Plzeň střílí gól po devíti minutách.
54'
Sáriová ze sedmičky napálila břevno.
54'
Barbara Sáriová faulovaná při střelbě, sedmička pro Dunajskou Stredu.
53'
Bella Oláhová vyráží střelu Bušauerové z kroku ze spojky. Plzeň se ve druhém poločase úplně sesypala, Západočeškám nevychází vůbec nic.
52'
Dunajská Streda další brejk ke střele nedotáhla kvůli nepřesné přihrávce.
51'
Technickou chybu Lindy Galuškové trestá z protiakce Réka Bíziková.
51'
Denisa Franzová se po kontaktu s protihráčkou skácela k zemi a svící se bolestech. Hra je přerušena, Franzová se po chvíli zvedá a v doprovodu zdravotnice odchází na střídačku.
51'
Řezáčová drží naděje Západočešek, vychytala levé křídlo hostů.
50'
Technická chyba Kepkové.
50'
Kata Juhosová v prvním poločase mlčela, ale ve druhé půli se trefuje z pravého křídla už počtvrté ze čtyř pokusů. Dunajská Streda poprvé v zápase vede!
49'
Rána Veroniky Galuškové ze střední spojky končí jen na břevně.
48'
Laciná ztráta Plzně, ale Řezáčová se zaskvěla a vychytala hostující brejk!
47'
Juhosová zpracovala obtížnou přihrávku do křídla a následně překonala Řezáčovou.
47'
Rána Vlachové ze spojky orazítkovala levou tyčku.
46'
Kata Juhosová z levého křídla zamířila mezi nohy Řezáčové.
46'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Tereza Bušauerová).
45'
Tereza Bušauerová využila prostoru na levé straně a střelou přes obránkyni zamířila k pravé tyčce.
45'
Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda (Barbara Sáriová).
44'
Západočešky navíc znovu vybojovaly míč do své moci.
44'
Pavlína Kepková vrací vedení na plzeňskou stranu.
44'
Oddechový čas pro domácí.
43'
Pátý hostující gól v řadě a je vyrovnáno! Trefuje ze dělovkou z kroku ze střední spojky Emma Anette Hudáková.
43'
Franzová navíc ze spojky trefila jen tyč. Trenér Řezáč zatím kupodivu vyčkává s oddechovým časem.
42'
Kata Juhosová snižuje z pravého křídla na rozdíl jediné branky!
42'
Nepovedená plzeňská pasáž pokračuje, Lásková nezpracovala přihrávku na pivota.
41'
Povedená přesilovka Dunajské Stredy, která se znovu ubránila a z brejku se navíc prosadila Sáriová.
41'
Bugárová přidává další branku Dunajské Stredy, ostře vypálila z levé spojky.
40'
Veronika Galušková při signalizované pasivitě orazítkovala tyč.
39'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Andrea Vlachová).
39'
Cintia Bugárová proskočila na levé straně a úspěšně zavěsila. Hosté si navíc zahrají přesilovku.
38'
Réka Bíziková navíc z levého křídla nevyzrála na Karin Řezáčovou!
38'
Veronika Galušková se protlačila ke střele přes obránce a zamířila k pravé tyči.
37'
Nepřesná kombinace Dunajské Stredy do křídla.
36'
Pavlína Kepková se neodvážila ke střele z křídla, ale seběhla si na spojku a ranou na bližší tyč překvapila brankářku.
36'
Réka Mészárosová dostala příliš volného prostoru na střední spojce a vypálila k pravé tyči. Zatím nepovedená plzeňská přesilovka.
35'
Nepřesná přihrávka Západočešek.
35'
Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda (Emma Anette Hudáková), už druhý trest pro klíčovou hráčku hostů, která tak bude dohrávat pod hrozbou červené karty.
34'
Řezáčová nejprve vychytala únik hostů, ale na dorážku Sáriové už neměla nárok.
33'
Technická chyba Élöové, pískány jsou kroky.
33'
Veronika Galušková proměňuje střelou k levé tyčce.
33'
Franzová faulována na brankovišti, sedmička pro DHC.
33'
Beatrix Élöová skóruje poprvé v zápase. Naznačila střelu ze spojky, ještě si klepla míč o zem a poté jednoduše proskočila.
32'
Podstřel Denisy Franzové výborně vytáhla hostující brankářka.
31'
Domácí hráčky si pohlídaly přihrávku na pivota, výborně zasáhla Bušauerová.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:53.
Plzeň zatím svého favorita překvapila přesnými ranami ze spojek a precizní obranou, po prvním poločase vede o pět gólů 17:12! Dunajské Stredě funguje pouze levá strana ofenzivy. Hudáková s Rékou Bízikovou nasázely tři čtvrtiny hostujících branek. Jestli chce slovenský tým pomýšlet na úspěch, budou se muset přidat i další hráčky.
30'
30'
V závěru ještě střílela Hudáková ze spojky, ale znovu zamířila mimo tři tyče.
30'
Útočný faul Franzové na pravé spojce.
29'
Ztráta plzeňských házenkářek, Dunajská Streda sehrála rychlou akci na Hudákovou, ta pálila v tísni z osy hřiště a branku netrefila!
28'
Boglárka Bíziková ranou z pravé spojky branku netrefila.
28'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Denisa Franzová).
27'
Dunajská Streda ale v útoku o míč přišla, Západočeškám vyšel další rychlý protiútoku, který proměňuje Vlachová.
27'
Veronika Galušková tentokrát branku ze spojky netrefila.
26'
Barbora Sáriová uspěla střelou o zem.
26'
Réka Bíziková faulovaná na levé straně, sedmička pro Dunajskou Stredu.
25'
Ztrátu slovenského týmu navíc trestá z breku Tereza Bušauerová.
25'
Plzeňský útok je teď k nezastavení, Galuškovou doplňuje i Andrea Vlachová, která vystřelila ze střední spojky z kroku mimo dosah gólmanky.
24'
Dunajské Stredě v útoku skvěle funguje levá strana hřiště. Hudaková znovu našla Réku Bízikovou, ta si drží vysokou úspěšnost střelby z křídla.
23'
Už pátý gól Veroniky Galušková! Plzeňská kanonýrka má na kontě více než třetinu branek svého týmu.
22'
Réka Bíziková si zaběhla na brankoviště, dostala přihrávku a propálil Řezáčovou.
22'
Veronika Galušková navyšuje plzeňský náskok na čtyři góly přesnou dělovkou ze spojky.
21'
21'
Réka Bíziková při střele z levého křídla přešlápla, navíc stejně nepřekonala Řezáčovou.
21'
Veronika Galušková vyslala ze střední spojky nečekanou ránu z kroku mimo dosah brankářky.
20'
Barbora Sáriová proměňuje střelou pod nohy Řezáčové.
20'
Emma Anette Hudakova proskočila na levé straně a vybojovala sedmičku.
19'
Veronice Galuškové vypadl míč, šance pro Dunajskou Stredu na snížení.
19'
Neúspěšné útoky na obou stranách, u míče Plzeň.
18'
Linda Galušková si vyměnila míč s Vlachovou a následně proskočila středem.
17'
Naopak hostující rána ze střední spojky končí nad břevnem.
16'
Plzeň rychle využívá přesilovku, Formanová se trefuje z levého křídla.
16'
Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda (Emma Anette Hudakova).
15'
Dunajská Streda rozhýbala domácí obranu, nakonec skóruje dělovkou ze spojky Hudaková.
15'
15'
Dobrá práce domácí defenzivy, Lásková si následně naběhla na dlouhou přihrávku Vlachové a Západočešky odskakují.
14'
Domácí hráčky procpaly míč na levé křídlo, odkud se prosazuje střelou o zem Hana Formanová.
13'
Řezáčová předvedla úspěšný zákrok, ale následně namazala míč Réce Bízikové, která tak znovu srovnává.
13'
Šmrhová vystihla přihrávku hostů, následně vyslala do úniku Láskovou, která se nemýlila.
12'
Pavlína Kepková hned srovnává ranou z levého křídla.
12'
Technickou chybu Plzně trestá z brejku Boglárka Bíziková.
11'
Z rychlé protiakce srovnává povedeným lobem Réka Bíziková.
11'
Rána Franzové ze spojky končí v moci brankářky.
10'
Nejlepší střelkyně Dunajské Stredy v sezoně dnes podruhé neúspěšná, střelu Beatrix Élöové ze spojky Řezáčová vyráží.
9'
Veronika Galušková znovu vzala akci na sebe, tentokrát byla úspěšná a vypálila do protipohybu Mageraové.
9'
Réka Bíziková si po dvou nepřesnostech spravila chuť a tentokrát se z levého křídla prosadila.
9'
Laciná technická chyba Slovenek při rozehrávce, Linda Galušková proměňuje únik.
8'
Noémi Mageraová vystihla střelu Veroniky Galuškové ze spojky.
8'
Emma Anette Hudakova zůstává jedinou úspěšnou střelkyní Dunajské Stredy.
7'
Pavlína Kepková si z křídla zaběhla na spojku, drze proskočila středem a vypálila pod břevno.
7'
Pokus Bušauerové z kroku chytá gólmanka, na druhé straně Bíziková z úniku přestřelila branku!
7'
Emma Anette Hudakova vyslala pěknou ránu z levé spojky do vzdálenějšího horního rohu.
6'
Franzová se dostala na brankovišti k odraženému míči, ale brankářku nepřekonala!
5'
Žlutá karta pro tým MŠK Dunajská Streda (Cintia Bugárová).
5'
Beatrix Élöová ze sedmičky selhala na skvělém zákroku Řezáčové!
5'
Sedmimetrový hod pro Dunajskou Stredu.
4'
Řezáčová si připisuje zákrok proti střele ze spojky, na druhé straně ale přišla technická chyba, kroky.
4'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Lucie Drozdová).
4'
Drozdová nezpracovala přihrávku Veroniky Galuškové na pivota.
3'
Réka Bíziková z levého křídla minula plzeňskou branku.
2'
Andrea Vlachová skóruje z pravého křídla.
2'
Emma Anette Hudakova srovnává z proskoku na levé straně.
1'
Dlouhotrvající kombinaci Plzně zakončila ranou ze spojky k levé tyči Veronika Galušková.
1'
Do prvního útoku míří DHC.
1'
Před zápasem ještě zazní slovenská a česká státní hymna.

DHC Plzeň: Řezáčová, Mancellari, M. Malá – Kepková, Šmrhová, Bušauerová, Formanová, L. Drozdová, Franzová, L. Galušková, Lásková, Melicharová, D. Galušková, Tomanová, Vlachová, V. Galušková.

MŠK Dunajská Streda: Mageraová, Oláhová – Pénzesová, B. Bíziková, Juhosová, Réka Mészárosová, Jagodičová, Sáriová, Virág Demeterová, Hudakova, C. Bugárová, R. Bíziková, Élöová.

Rozhodčí: Hájek, Kozler.
Ve vzájemných zápasech v loňské sezoně si Dunajská Streda došla pro snadná vítězství 28:19 a 35:22. Favoritem je i dnes, i když rozhodně ne tak velkým. Dojde si slovenský tým pro další vítězství. nebo Plzeň v čele s nejlepší střelkyní soutěže Veronikou Galuškovou překvapí?
DHC Plzeň
Západočeškám se vydařil už úvod sezony a z nenápadného týmu, který loni bojoval o záchranu, je rázem celek útočící na play off. Plzni patří o osmi kolech pátá interligová příčka. Z českých týmů je třetí jen za Mostem a nováčkem z Kynžvartu, dalším příjemným překvapením. Plzeňanky jsou silné zejména na domácí palubovce, kde porazily Olomouc, Porubu i Kynžvart. V sobotu ale nestačily ve venkovním zápase na Michalovce, kde padly vysoko 19:41. Dunajská Streda navíc nedávno prošla přes bosenský Borac do 3. kola EHF Evropského poháru.
MŠK Dunajská Streda
Slovenský tým z maďarského pohraničí znovu touží proniknout až do finále slovenské části MOL ligy, kde loni nestačil na Michalovce. Dunajská Streda letos opět patří mezi elitu. Z osmi duelů prohrála jen dva, a to proti nejlepším celkům soutěže, Mostu a Michalovcům. V tabulce drží třetí příčku, druhou ze slovenských týmů. Naposledy MŠK přehrálo Písek 36:26.
Přeji krásný středeční podvečer, vítejte u duelu 9. kola MOL ligy žen, ve kterém DHC Plzeň vyzve MŠK Dunajskou Stredu. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.