Házená - MOL liga ženy - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  KPR Ruch : Tatran Stupava - 31. října 2021   18:00

KPR Ruch
KPR Ruch
1' Kolonková  • 3' Stokowiecová  • 7' Polańská  • 8' Wilczeková  • 9' Stokowiecová  • 10' Polańská  • 10' Grabińská  • 11' Kolonková  • 12' Kolonková  • 16' Kielová  • 17' Masiudaová  • 18' Wilczeková  • 25' Radlaková  • 26' Polańská  • 28' Iwanowiczová  • 31' Wilczeková  • 32' Kolonková  • 32' Stokowiecová  • 33' Stokowiecová  • 34' Wilczeková  • 35' Kolonková  • 36' Doktorczyková  • 38' Masalovová  • 39' Grabińská  • 40' Polańská  • 41' Masalovová  • 42' Wilczeková  • 43' Masalovová  • 44' Masiudaová  • 45' Wilczeková  • 46' Radlaková  • 47' Stokowiecová  • 48' Iwanowiczová  • 49' Polańská  • 51' Grabińská  • 52' Radlaková  • 53' Kielová  • 54' Doktorczyková  • 55' Grabińská  • 56' Grabińská  • 58' Kielová  • 59' Radlaková  • 59' Kielová
47:16
(18:10)
Tatran Stupava
12' Schwarzová   • 15' H. Karkušová   • 16' Palušová   • 20' H. Galková   • 28' Turčanová   • 29' Turčanová   • 30' R. Gašpareková   • 36' A. Horváthová   • 36' A. Horváthová   • 40' A. Horváthová   • 50' I. Gašpareková   • 53' H. Galková
KPR Ruch
Valášek, Vychodil.
Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu, Chorzów

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou zas někdy příště!
Zoufalé trápení stupavského Tatranu se zase o zápas prodloužilo. Slovenský klub dnes na půdě Chorzówa opět potvrdil, že na MOL ligu prostě a jednoduše nestačí – s Ruchem krom krátkých pasáží vůbec nestíhal držet krok a prohrál vysoko 16:47. Polský klub byl jasně lepší a hladce si dokráčel k dvoubodovému zisku.
KPR Ruch Chorzów – HC Tatran Stupava 47:16 (18:10)
Nejvíce branek: Wilczeková 7/1, Grabińská 6/1, Polańská 5 – A. Horváthová 7/4, H. Galková 2, Turčanová 2. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 4/4 – 4/4. Vyloučení: 3:5. ČK: Tornócziová (STU).
60'
Tyszczaková poslala balón pod pravou ruku Mozoľové a uzavírá tabulku střelkyň dnešního střetnutí.
60'
Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Katarína Griffiths).
60'
Poslední minuta druhého poločasu!
59'
Blížíme se k padesáté brance Chorzówa, tu šestačtyčicátou nyní dala Kielová.
59'
Sabina Radlaková otevírá předposlední minutu základní hrací doby dalším zásahem.
58'
Míříme do finiše, tentokrát se pod trefu Chorzówa podepsala Sandra Kielová.
57'
Horváthová znovu potvrdila svou skvělou úspěšnost ze sedmi metrů a překonala Ciesiółkaovou.
56'
Grabińská podruhé, po hladkém překonání hostující obrany vystřelila z hranice brankoviště.
55'
Chorzówské slečny nejsou ani po čtyřiceti brankách unaveny, tentokrát se trefila Grabińská.
54'
Doktorczyková si necelých sedm minut před koncem zapisuje na své konto druhý gól v zápase.
53'
Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Aneta Schwarzová).
53'
Další kulatý zásah Chorzówa je na světě, její autorkou je Sandra Kielová.
53'
Tatran přesilovku nevyužil, Galková se prosadila až deset sekund po jejím definitivním vypršení.
52'
Na začátku dvaapadesáté minuty dává další branku domácího celku Sabina Radlaková.
51'
Ruch má milník čtyřiceti vstřelených gólu na dosah ruky, blíže ho k němu nyní posunula Grabińská.
50'
Vyloučení v týmu KPR Ruch Chorzów (Marcelina Polańská).
50'
Po dlouhé době míří na seznam střelkyň také jméno jedné z hostek, a to Ivany Gašparekové.
49'
Gólmanky Stupavy působí naprosto bezmocně, míč teď zaplul do hostující klece po střele Polańské.
48'
Domácí hráčky si chvilku odpočinuly a pokračují v kanonádě, další dílek přidává Iwanowiczová.
47'
Oddechový čas pro domácí.
47'
Obrana Tatranu úplně zapomněla na Stokowiecovou, i další únik Chorzówa končí brankou.
46'
Polský výběr své soupeřky bez milosti válcuje dál, podruhé v zápase se trefila Radlaková.
45'
Wilczeková se podepisuje pod šestý nepřetržitý zásah Chorzówa, Stupava je zrála na ručník.
44'
Masiudaová překonává Hanzalíkovou. Ruch si na palubovce dělá co chce.
43'
Ruch na palubovce naprosto dominuje, Stupava je úplně bezmocná. Nyní skóruje Masalovová.
42'
Poměrně dlouhá série přihrávek Chorzówa vedla k zásahu Wilczekové, třicet branek je na světě.
41'
Kanonáda Chorzówa pokračuje stále dál, tentokrát se prosadila Polina Masalovová.
40'
Na konci čtyřicáté minuty dává svou čtvrtou branku v zápase Polańská, Ruch atakuje hranici třiceti zásahů.
40'
Adéla Horváthová je dnes asi jedinou světlou stránkou hry Tatranu, jehož manko je díky ní nyní znovu o něco málo menší.
39'
Po souhře s Masalovovou se prosazuje Grabińská, její rána vymetla bližší horní roh svatyně.
38'
Masalovová vystihla kombinaci dvou protihráček a její následný únik končí dalším zásahem.
38'
Dlouhý pobyt Ruchu před klecí soupeřek k brance tentokrát nevedl, Tatran se ujímá balónu.
36'
Horváthová se ze všech sil snaží udržet svůj výběr nad vodou a reaguje svou další trefou.
36'
Doktorczyková se nyní přeci jen dočkala a prosazuje se hezkou střelou z levého křídla.
36'
Pod první gól Stupavy ve druhé půli se podepisuje Horváthová, jde o její první zásah ze hry.
35'
Vyloučení v týmu KPR Ruch Chorzów (Katarzyna Wilczeková).
35'
Oproti tomu brankářka na druhém konci palubovky byla proti zakončení Kolonkové bezmocná.
34'
Slováčková zkusila štěstí ze středu, gólmanka Chorzówa její slabý projektil hravě vyrazila mimo nebezpečí.
34'
Oddechový čas pro hosty.
34'
Stokowiecová se nyní z křídla rozhodla nabídnout míč Wilczeková a ani ona se nemýlila.
33'
A znovu Stokowiecová, tentokrát z úniku uklidila balón naprosto přesně pod břevno.
32'
Stupavě znovu nevychází vstup do dění, třetí branku Chorzówa ve druhé půli dává Stokowiecová.
32'
Defenzivní činnost zvládl výborně a odměnou mu je zásah Kolonkové z následného protiútoku.
31'
Druhé dějství otevírá přesnou ranou ke vzdálenější tyči Wilczeková, Chorzów nyní jde do obrany.
31'
První poločas dle očekávání patřil Chorzówu, který se díky dobrému vstupu do střetnutí těší z osmibrankového náskoku. Vzchopí se Tatran po přestávce, nebo domácí hráčky dokráčí k povinnému bodovému zisku?
Druhý poločas začne přibližně v 18:53.
30'
30'
Tatran prožívá povedený závěr prvního poločasu, ve kterém se nyní prosazuje Gašpareková.
30'
Poslední minuta prvního poločasu!
29'
Stupava si pro své protihráčky připravila rychlou odpověď, pod gól se opět podepisuje Turčanová.
28'
Sudí už naznačoval pasivitu, Iwanowiczová tak vzala věci do svých rukou a skórovala.
28'
Turčanová zachytila dlouhou přihrávku a po rozražení domácí obrany zakočnila do sítě.
27'
Polská brankářka se sesunula k zemi, střela Horváthové ze sedmi metrů šla od země přesně pod víko.
27'
Vyloučení v týmu KPR Ruch Chorzów (Klaudia Grabińská).
26'
Domácí svým soupeřkám znovu utíkají, na rozdíl jedenácti branek náskok rozšiřuje Polańská.
25'
Ruch si drží stoprocentní úspěšnost v sedmimetrových hodech, tentokrát se prosadila Masiudaová.
25'
Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Mária Štrbáňová).
25'
Tentokrát už ale akce Chorzówa gólem končí, a to díky přesnému zakončení Sabiny Radlakové.
24'
Doktorczyková z křídla poslala balón jen do trupu připravené brankářky slovenského celku.
24'
24'
Adéla Horváthová přetavila i svou druhou sedmičku v přesný zásah a snižuje manko Stupavy.
23'
Tatran vystihl rozehrávku protihráček, hra se tak obratem vrací zpět před Ciesiółkaovou.
22'
Kolonková se uvolnila na pravé straně, další gól ale nepřidala – její střela šla nad břevno.
21'
Patrícia Tornócziová (STP) dostává za svůj exces červenou kartu, dnes už jí neuvidíme!
21'
Po souboji s protihráčkou zůstala na hranici hostujícího brankoviště ležet na palubovce Masalovová, která se za doprovodu zdravotníka už otřesená přesouvá na střídačku. Bez trestu se to neobejde...
20'
Monika Ciesiołkaová převedla krásný zákrok a udržela svůj tým v devítbrankovém vedení.
20'
Rychlý výpad přesnou střelou uzavřela Galková, Tatran ještě nehodlá hodit flintu do žita.
18'
Rána jedné ze Slovenek šla výrazně mimo tři tyče, díky faulu protihráčky ale bude mít šanci na reparát.
18'
Osmnáctou minutu krásnou střelou z levé strany otevřela Wilczeková, Ruch vede o deset gólů.
17'
Přestřelka se po chvilce klidu znovu rozjela na plné obrátky, první gól si připisuje Masiudaová.
17'
Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Nina Palušová).
16'
Hostující hráčky pomalu ale jistě ožívají, pod jejich další přesný zásah se podepsala Palušová.
16'
Žlutá karta pro tým HC Tatran Stupava (Aneta Schwarzová).
16'
Ruch nechce nechat soupeřky nějak výrazně promluvit do dění a brankou Kielové rozšiřuje svůj náskok.
15'
Stupava nyní po chybě protihráček vytáhla z rukávu pěkný protiútok, který z pravé strany proměnila Karkušová.
14'
Žlutá karta pro tým KPR Ruch Chorzów (Marcelina Polańská).
13'
Tatran kombinuje před brankou polského celku, jehož obrana ho ale nepouští do zakončení.
12'
Trvalo to skoro dvanáct minut, ale Stupava se díky Schwarzové poprvé prosadila ze hry.
12'
A znovu Kolonková, její dělovka tentokrát vymetla pravý horní roh hostující branky.
11'
Stupava se svými protihráčkami vůbec nestíhá držet krok, Kolonková se trefuje podruhé v zápase.
10'
V Chorzówě už je to o osm branek, tentokrát se mezi střelkyně zařazuje Grabińská.
10'
10'
Jen krátce poté se z identické sitauce prosazuje Polańská, hosté si berou oddechový čas.
9'
Stokowiecová se dostala do úniku, ze kterého hravě překonala beznadějnou gólmanku Stupavy.
8'
Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Ivana Gašpareková).
8'
Katarzyna Wilczeková se prosazuje podruhé, rychlý protiútok Chorzówa vede v další trefu.
7'
Domácí hráčky mají bitvu plně pod kontrolou, další přesný zásah přidává Polańská.
6'
Viděli jsme další gól ze sedmičky, tentokrát na druhém konci plochy. Přesně pálila Wilczeková.
5'
Z hranice sedmi metrů mířila přesně i Horváthová, Stupava si připisuje první vstřelený gól.
3'
Na pravém křídle se uvolnila Stokowiecová, která následně poslala balón ke vzdálenější tyči.
2'
Jana Mozoľová nyní nezvládla zneškodnit sedmičku Chorzówa, domácí vedou o dvě branky.
1'
Střela Gašparekové se k domácí brankářce nedostala, skóre tak otevřela až Kolonková.
1'
Hráčky Stupavy si berou míč, jdeme na věc!
Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný nedělní večer, duel mezi Chorzówem a Stupavou začíná za pár minut! Níže si v mezičase můžete prohlédnout dnešní zahajovací sestavy obou celků.

KPR Ruch Chorzów: Ciesiółkaová – Polańská, Wilczeková, Tyszczaková, Iwanowiczová, Kolonková, Doktorczyková, Masiudaová, Kielová, M. Gryczewská, Radlaková, Grabińská, Stokowiecová, Masalovová.

HC Tatran Stupava: Hanzalíková, Mozoľová – Schwarzová, Griffiths, I. Gašpareková, Slováčková, Štrbáňová, H. Galková, Turčanová, R. Gašpareková, Palušová, H. Karkušová, Tornócziová, A. Horváthová, K. Karkušová.

Rozhodčí: Valášek, Vychodil.
Poslední duel osmého kola začíná v 18:00 a řídit ho budou pánové Mojmír Valášek a Jaroslav Vychodil.
Pokud bychom řekli, že Ruch si zatím vede špatně, tak Stupava je na tom přímo tragicky. Slovenský klub se krčí na samotném chvostu tabulky bez jediného získaného bodu, přičemž všichni ho zatím zdolávají rozdílem třídy. Jeho celkové skóre je hrozivých 100:250, a to ještě navíc nehrál ani s jedním týmem z horních pater soutěže. Inu, uvidíme, jak si povede dnes.
Chorzów současně s MOL ligou působí i v polské 1. lize, kde naprosto dominuje a všechny své soupeře poráží rozdílem třídy. V mezinárodní soutěži už ale tak skvělé výsledky nemá – na výhru čekal až do uplynuného víkendu, po prvních šesti kolech měl na kontě jen pět proher a jednu remízu. Poprvé tak mohl slavit až minulý týden ve Zlíně, který porazil 40:33.
Příjemnou neděli! Osmé kolo ženské házenkářské MOL ligy dnes večer uzavře bitva mezi dvěma nováčky: polským Chorzówem a slovenskou Stupavou.