Házená - MOL liga ženy - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kynžvart : Hodonín - 13. listopadu 2021   16:00

Kynžvart
Kynžvart
2' Jovičevićová  • 4' K. Königová  • 6' Weisenbilderová  • 10' K. Königová  • 14' V. Dvořáková  • 15' Jovičevićová  • 16' K. Königová  • 18' Švihnosová  • 19' Tesařová  • 22' Švihnosová  • 23' Jovičevićová  • 24' V. Dvořáková  • 26' T. Michalcová  • 29' Weisenbilderová  • 30' Švihnosová  • 31' Srpová  • 34' Tesařová  • 34' Jovičevićová  • 36' Patrnčiáková  • 38' Tesařová  • 39' Tesařová  • 40' Tesařová  • 43' K. Königová  • 45' K. Königová  • 46' Patrnčiáková  • 47' V. Dvořáková  • 49' Dresslerová  • 52' Weisenbilderová  • 53' D. Vysloužilová  • 55' Švihnosová  • 56' D. Vysloužilová  • 57' Dresslerová  • 58' Dresslerová  • 59' Švihnosová  • 60' T. Michalcová
39:29
(19:12)
Hodonín
Hodonín
2' Kalinová   • 7' B. Krejčíková   • 9' Kalinová   • 12' Pospíšilová   • 14' Smějová   • 15' B. Krejčíková   • 19' Kalinová   • 20' B. Krejčíková   • 22' Nováková   • 23' Pospíšilová   • 25' B. Krejčíková   • 29' Kalinová   • 32' Víchová   • 33' B. Krejčíková   • 37' Nováková   • 38' Víchová   • 41' Víchová   • 41' Višňovská   • 42' Víchová   • 43' Víchová   • 47' Víchová   • 49' Víchová   • 51' Kalinová   • 52' Jadamíková   • 53'    • 60' Víchová
Kynžvart
Blanár, Opava
Hala Milana Prokeše, Lázně Kynžvart
Hodonín

Házená Kynžvart – HK Hodonín 39:29 (19:12)
Nejvíce branek: Weisenbilderová 7/4, K. Königová 5, Tesařová 5 – Víchová 8, Kalinová 8/3, B. Krejčíková 5. Rozhodčí: Blanár, Opava. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/3. Vyloučení: 4:5.
Utkání končí vítězstvím Kynžvartu v poměru 29:29. Domácí hráčky si od počátku budovaly několikagólový náskok. V poločase vedly 19:12 a také po změně stran si bezpečný polštář udržovaly. Hodonín se nejvíce přiblížil na rozdíl pěti zásahů. Duel tak skončil podle papírových předpokladů.
60'
V samotném závěru ještě posunula skóre na desítigólový rozdíl Tereza Michalcová.
60'
Dvouminutový trest si vysloužila Andrea Rudincová. Ona byla hráčkou, která poslala Maleckou na zem.
60'
V první chvíli to asi vypadalo vážněji, než tomu nakonec je. Malecká odešla ze hřiště po svých a zdá se, že bude v pořádku.
60'
Nepříjemný pohled na hrací plochu, kde zůstává v bolestech ležet hostující Kornelia Malecká. Vypadá to na poraněná záda. Krátce před tím skórovala její spoluhráčka Laura Víchová.
59'
Nikola Švihnosová přidává další branku Kynžvartu.
59'
Ještě tu máme oddechový čas domácích.
59'
Hostující Šárka Pospíšilová dostala dvouminutový trest.
58'
Kalinová koriguje další proměněnou sedmičkou.
58'
Vyloučení v týmu Házená Kynžvart (Katka Dresslerová).
58'
Kateřina Dresslerová zvyšuje už na rozdíl deseti branek!
57'
Výborný zákrok Adély Srpové po zakončení z křídla.
57'
Kateřina Dressledová přidala další domácí trefu po pěkné spolupráci se spoluhráčkou.
56'
Nikola Kalinová proměnila s trochou štěstí sedmičku. Srpová si na balón sáhla.
56'
Vyloučení v týmu Házená Kynžvart (Denisa Vysloužilová).
56'
Denisa Vysloužilová běžela s míčem na prázdnou hostující bránu.
55'
Tesařová nahrála Martině Švihnosové, která se trefila z pravého křídla.
55'
Barbora Krejčíková dostala dvouminutový trest za faul na Terezu Michalcovou.
53'
Denisa Vysloužilová se střelecky prosadila poprvé v zápase. Kynžvart drží dostatečný náskok.
53'
Hostující tým koriguje po souhře s pivotem.
52'
Martina Weisenbilderová si našla mezírku ve středu hodonínské obrany a střelou z hranice brankoviště skóruje.
52'
Dobrá souhra hostí. Z pozice pivotky se trefuje Petra Jadamíková.
51'
Po hostujícím protiútoku se trefila Nikola Kalinová.
50'
Před dalším gólem uchránila hostující tým tyč. Smůlu měla Patrnčiáková.
49'
Laura Víchová vystihla rozehrávku domácích a skórovala z trháku.
49'
Patrnčiáková uvolnila Kateřinu Dresslerovou, která skóruje poprvé v zápase.
47'
Veronika Dvořáková se ranou z dálky postarala o třicátý gól Kynžvartu.
47'
Laura Víchová opět skóruje a pokračuje v dobrém výkonu po změně stran.
46'
Anna Mária Patrnčiáková střílí svůj druhý gól v utkání. Domácí vedou o osm branek.
45'
Srpová vyhodila míč na Kristýnu Königovou, která navýšila náskok domácích.
44'
Srážka dvou hostujících hráček, kterou chvilkově odnesla Barbora Krejčíková. Ta ale hned po přerušení hry signalizuje, že je v pořádku a tak se může pokračovat.
43'
Kristýna Königová reaguje na góly hostujícího celku.
43'
Hostům se rozstřílela Laura Víchová. Ta z brejku snižuje na rozdíl pěti zásahů.
42'
Třetí gól hostí v krátkém sledu střílí Laura Víchová. Domácí musejí reagovat time-outem.
41'
Simona Višňovská se trefila do protipohybu Srpové.
41'
Laura Víchová se dostala do úniku proti domácí gólmance, který proměnila.
40'
Srpová podržela svůj tým výborným zákrokem a do útoku vyrážejí její spoluhráčky.
40'
A další gól Tesařové. Ta tentokrát zakončila akci po rychlém protiútoku.
39'
Další gól Kynžvartu střílí Barbora Tesařová.
38'
Hostující Laura Víchová se dostala k míči u brankoviště a zamířila mezi nohy brankářky.
38'
Po sehrávce do křídla skóruje Barbora Tesařová.
37'
Srpová nyní chybovala při výhozu. Na poslední chvíli asi měnila záměr, balón ji vyklouzl a to potrestala Hedvika Nováková.
37'
Domácí celek dobře brání a usnadňuje brankářce Srpové situaci.
36'
Po parádním výhozu domácí brankářky Adély Srpové skórovala z trháku Anna Mária Patrnčiáková.
35'
Nikola Kalinová proměnila první sedmičku Hodonína.
34'
Tamara Jovičevićová dává krásný gól a domácí tým vede o osm branek.
34'
Weisenbilderová uvolnila Barboru Tesařovou a ta přehodila brankářku hostí.
33'
Krásná střela Barbory Krejčíkové zapadla do horního růžku domácí branky.
32'
Hostující tým skóroval zásluhou Laury Víchové.
31'
Hostující tým hrál s prázdnou brankou. Domácí brankářka Adéla Srpová však zachytila míč po střele protihráčky a přes celé hřiště ho poslala do opuštěné hodonínské svatyně!
31'
Hostující tým začal druhý poločas v oslabení. Je ale na míči.
31'
Házenkářky Kynžvartu zatím plní roli favoritek a nad Hodonínem po první půli vedou 19:12. Hned šesti zásahy se prezentovala Martina Weisenbilderová. Hostující tým sice vstřelil první branku zápasu, od té doby už ale jen dotahuje.
30'
30'
Nikola Švihnosová dostala přihrávku na pravé křídlo a dvě sekundy před přestávkou posílá domácí do sedmigólového vedení!
30'
V závěru poločasu je ještě vyloučena hostující Nikola Kalinová.
30'
Probíhá už poslední minuta prvního poločasu.
29'
Nikola Kalinová koriguje z pohledu hostů stav.
29'
Pěknou akci domácích zakončuje Martina Weisenbilderová.
28'
Hostující tým ztroskotal na dobré obraně Lázní Kynžvart. Nyní je Hodonínu signalizována pasivita.
27'
Domácí jsou už v plném počtu.
26'
Domácí skórují i v oslabení. Prosadila se Tereza Michalcová.
25'
Krejčíková snižuje.
25'
Dvouminutové vyloučení v týmu Házená Kynžvart.
24'
Kapusniaková se dostala do trháku. Nastřelila však jen tyč hostující branky.
24'
Veronika Dvořáková využila volný prostor, seběhla si s míčem až k brankovišti a tvrdou střelou překonala Rehušovou.
24'
Oddechový čas pro domácí tým.
23'
Šárka Pospíšilová autorkou desáté branky Hodonína.
23'
Domácí hráčky kontrolují zápas. Trefila se Tamara Jovičevićová.
22'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Hedvika Nováková).
22'
Nikola Švihnosová se prosazuje po dohrávce do křídla.
20'
Veronika Dvořáková proměnila už čtvrtou sedmičku v zápase.
20'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
20'
Barbora Krejčíková střílí osmý gól Hodonína.
19'
Nikola Kalinová snižuje ranou ze středu hřiště.
19'
Rehušová hned inkasuje. Překonala ji Barbora Tesařová.
18'
Hodonín reaguje střídáním brankářek. Místo Barbory Zichové si zachytá Patrícia Rehušová.
18'
Nikola Švihnosová dostala míč na pravé křídlo a skórovala.
17'
Adéla Srpová si připsala další úspěšný zákrok. Jejího výhozu však tentokrát spoluhráčky nevyužily.
16'
Brankářka Srpová poslala do trháku Kristýnu Königovou a ta proměňuje.
15'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Tamara Jovičevićová).
15'
Barbora Krejčíková se prosazuje z pozice pivota a koriguje na rozdíl dvou gólů.
14'
Michaela Smějová překonává brankářku Srpovou a snižuje.
14'
Z větší vzdálenosti prostřelila hostující brankářku Veronika Dvořáková.
13'
Kynžvart velmi dobře brání. Hráčky Hodonína se tak dostávají spíše jen k nepřipraveným střelám.
13'
Další gól domácích nebyl uznán pro přešlap do brankoviště.
12'
Šárka Pospíšilová se tentokrát trefila a snižuje hostující ztrátu.
12'
Akci domácích přerušil útočný faul.
11'
Střela Pospíšilové byla zablokována domácí obranou.
10'
Po sehrávce do levého křídla skóruje Kristýna Königová.
9'
Už třetí proměněná sedmička Martiny Weisenbilderové.
9'
Po rozehrávce z devíti metrů se dostala ke střele Nikola Kalinová. Míč byl tečován a domácí brankářka tak neměla šanci zasáhnout.
8'
Martina Weisenbilderová proměnila také druhý sedmimetrový hod v utkání.
8'
Veronika Dvořáková si došla pro sedmičku. Šárka Pospíšilová je navíc vyloučena na dvě minuty.
7'
Hostujícímu týmu se podařilo po rychlé akci snížit.
7'
Střídačka Hodonína reaguje na vývoj utkání oddechovým časem.
6'
Z pravého křídla se dostala do zakončení Martina Weisenbilderová, která zvyšuje na tříbrankový rozdíl.
5'
Po faulu na Dvořákovou házely domácí sedmičku, kterou proměnila Martina Weisenbilderová.
4'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Laura Víchová).
4'
Kristýna Königová strhává vedení na stranu Kynžvartu.
2'
Za Kynžvart rychle srovnala Tamara Jovičevićová.
2'
Skóre zápasu otevřela hostující Nikola Kalinová.
1'

Házená Kynžvart: Zuzánková, Mirkovićová, Srpová – K. Königová, Tesařová, V. Dvořáková, Weisenbilderová, T. Michalcová, Patrnčiáková, Dresslerová, Jovičevićová, Švihnosová, Rudincová, D. Vysloužilová, Kapusniaková, Hejkalová.

HK Hodonín: Zichová, Rehušová – Jastrábová, Víchová, Drexlerová, Smějová, Jadamíková, Pospíšilová, Kalinová, B. Krejčíková, Nováková, Višňovská, Malecká.

Rozhodčí: Blanár, Opava.
Házená Kynžvart:
Celek z lázeňského města odehrál devět utkání a získal 14 bodů za sedm výher a pouhé dvě porážky. V tabulce MOL Ligy je z toho průběžné čtvrté místo. Hráčky Kynžvartu dokázaly zvítězit v posledních čtyřech duelech. Naposledy vyhrály 39:19 na půdě poslední Stupavy.
HK Hodonín:
Házenkářky Hodonína uhráli z deseti zápasů jen čtyři body a v tabulce soutěže jim patří dvanácté místo ze čtrnácti účastníků. Hráčky moravského celku dosud dokázaly zvítězit jen dvakrát. Podruhé se jim to poštěstilo v posledním duelu, v němž hostily beznadějně poslední Stupavu. Tu přehrály jasně 33:14. Předtím za sebou měly sérii osmi ligových porážek v řadě.
Vítám tu všechny příznivce házené! V sobotu pokračuje mezinárodní ženská MOL Liga. V jejím 11. kole se utkají také Kynžvart a Hodonín. Zatímco domácí celek se nachází v tabulce na čtvrtém místě, tak hostujícímu Hodonínu patří až dvanáctá pozice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.