Házená - MOL liga ženy - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Zlín - 3. listopadu 2021   18:00

Písek
Písek
2' T. Pokorná  • 2' T. Pokorná  • 4' T. Pokorná  • 7' T. Pokorná  • 12' E. Svobodová  • 13' E. Svobodová  • 15' K. Kubišová  • 17' T. Pokorná  • 22' T. Pokorná  • 23' Pešková  • 25' K. Kubišová  • 26' T. Pokorná  • 27' Stellnerová  • 29' K. Kubišová  • 31' T. Pokorná  • 32' Chlupová  • 34' T. Pokorná  • 37' Součková  • 40' T. Pokorná  • 41' K. Kubišová  • 44' Stellnerová  • 45' T. Pokorná  • 49' K. Kubišová  • 51' K. Kubišová  • 52' Stellnerová  • 54' T. Pokorná  • 56' T. Pokorná  • 59' Chlupová  • 60' E. Svobodová
32:32
(17:13)
Zlín
Zlín
3' Štipčáková   • 5' Herbočková   • 6' M. Sekulová   • 8' Kolářová   • 10' Kolářová   • 11' Herbočková   • 11' Protivánková   • 18' Protivánková   • 25' Polomíková   • 26' Sedláčková   • 30' Polomíková   • 32' Sedláčková   • 33' Kolářová   • 35' Kolářová   • 36' M. Sekulová   • 39' Protivánková   • 40' Gärtnerová   • 41' Protivánková   • 42' M. Sekulová   • 43' Sedláčková   • 43' Sedláčková   • 52' M. Sekulová   • 53' Rafajová   • 54' M. Sekulová   • 55' Kolářová   • 57' M. Sekulová   • 58' M. Sekulová   • 60' Fleková
Písek
Moravec, Tůma.
Zlín

Tak tohle byla bitva jako řemen. Krásné utkání, ve kterém snad nic nechybělo. Po dramatickém závěru, kdy by se napětí dalo krájet, svítí na ukazateli skóre 32:32. Pro Písek je inkasovaná branka tři vteřiny před konce zklamáním a ztrátou, ale troufám si tvrdit, že Zlín si za dnešní bojovný výkon bod jednoznačně zasloužil. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer.
Sokol Písek – Handball PSG Zlín 32:32 (17:13)
Nejvíce branek: T. Pokorná 16/3, K. Kubišová 6, E. Svobodová 3 – Kolářová 9/4, M. Sekulová 7, Sedláčková 4. Rozhodčí: Moravec, Tůma. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/4. Vyloučení: 6:6. ČK: T. Pokorná – Protivánková.
60'
Fleková se prosadila tři vteřiny před závěrečnou sirénou, když se prosadila střelou do spodní části brány. Je rozhodnuto, že se dnes budou body dělit.
60'
35 vteřin do konce zápasu.
60'
Svobodová z levé strany vyslala milimetrovou střelu pod horní tyč a hala vybouchla radostí. Poslední oddechový čas pro Zlín.
60'
Rozběhla se poslední minuta dnešního zápasu.
59'
Chlupová se elegantně zbavila protihráčky a následně vystřelila do horní poloviny brány. Je vyrovnáno!
58'
Michaela Sekulová se prodrala domácí obranou a zamířila přesně k bližší tyči. Zlín jde do vedení, domácí trenérka reaguje oddechovým časem.
58'
Delegát napomíná realizační tým Písku.
57'
Michaela Sekulová využila početní výhodu a přesně zamířila k pravé tyči. Závěr zápasu bude neskutečně dramatický!
56'
Kolářová byla úspěšná na značce sedmimetrového hodu.
56'
Červená karta také na domácí straně. Nejlepší hráčka Písku – Pokorná musí opustit Obloukovou halu!
56'
Pokorná dává gól z výskoku.
55'
Kolářová snižuje na rozdíl jediné branky. Zlín kompletní.
54'
Pokorná skórovala s pomocí pravé tyče.
54'
Michaela Sekulová prostřelila Bezpalcovou mezi nohy.
53'
Protivánková dostává po třetím trestu červenou kartu a zápas pro ní končí.
53'
Brankářka Rafajová dává gól přes celé hřiště do opuštěné brány Písku.
52'
Michaela Sekulová vyslala nekompromisní střelu do levého horního rohu.
52'
Bicanová usedá k dvouminutovému trestu.
52'
Stellnerová rychle využívá početní výhodu. Trenér Zlína si bere druhou možnost oddechového času.
51'
Polomíková byla příliš důrazná při bránění Kubišové a sudí vylučuje hostující hráčku na dvě minuty.
51'
Další přesná střela Kubišové končí v hostující bráně.
50'
Bezpalcová důležitým zákrokem podržela domácí mužstvo.
49'
Kubišová zamířila přesně k pravé tyči a Písek jde do dvoubrankového vedení.
48'
Zlín již hraje v plném počtu.
46'
Emoce narůstají. Také hostující trenér dostává žluté napomenutí.
46'
Protivánková je vyloučena na dvě minuty.
45'
Pokorná z výskoku zamířila přesně k levé tyči.
44'
Pohlednou kombinaci Písku zakončila Stellnerová a je opět vyrovnáno.
43'
Písek zkusil hru bez brankářky a Sedláčková skóruje do prázdné brány. Zlín jde do vedení.
43'
Sedláčková využívá početní výhodu a je vyrovnáno.
42'
Domácí trenérka dostává za protesty žlutou kartu.
42'
Pokorná je vyloučena na dvě minuty.
42'
Michaela Sekulová úspěšně vystřelila. Při zakončení byla atakována domácí hráčkou a hráčka Zlína nehezky dopadla na zem.
41'
Kubišová přehodila Stojarovou.
41'
Protivánková předvedla na pivotu dostatečný důraz a následně přesně vystřelila.
40'
Pokorná táhne útok Písku a vrací domácím dvoubrankové vedení.
40'
Nejprve Stojarová dobrým zákrokem zastavila akci Písku. Z následného protiútoku Gärtnerová vymetla pavučiny v levé šibenici. Písek si bere druhý oddechový čas.
39'
Protivánková se štěstím prostřelila Bezpalcovou.
37'
Součková se trefila z výskoku a navyšuje náskok Písku.
36'
Michaela Sekulová se prosazuje po samostatném úniku. Zlín rychle stahuje brankové manko.
35'
Dělovka Kolářové málem protrhla domácí síť.
35'
Pokorná usedá k dvouminutovému trestu.
34'
Pokorná vyslala nechytatelnou střelu do pravého spodního rohu brány.
34'
Kolářová na sedmičce prostřelila Preslovou.
33'
Zlín předvádí další úspěšný brejk, autorkou branky je Kolářová.
32'
Chlupová zvyšuje náskok Písku.
32'
Protiútok Sedláčkové končí gólem.
31'
Pokorná předvedla úspěšnou individuální akci přes celé hřiště.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:55.
30'
30'
Pokorná měla poslední slovo v první půli, když proměnila sedmimetrový hod.
30'
Polomíková byla na pivotu zcela osamocena a poklidu zamířila k tyči.
29'
Kubišová vyslala nechytatelnou střelu do pravého horního rohu.
27'
Stellnerová prokázala bojovnost na pivotu a zvyšuje náskok jihočeského celku.
26'
Sedláčková prostřelila Bezpalcovou mezi nohy.
26'
Další gól z brejku dává Pokorná.
25'
Kubišová přichází s rychlou odpovědí z protiútoku.
25'
Kostrbatá kombinace Zlína nakonec končí gólem. Autorkou branky je Polomíková.
24'
Zlín se v těchto minutách v útoku trápí a hostující tým si bere první možnost oddechového času.
23'
Pešková svou trefou navyšuje vedení domácího celku.
23'
Kolářová ze sedmičky nastřelila levou tyč.
22'
Pokorná dává gól přes celé hřiště, do opuštěné brány Zlína. Písek jde opět do vedení.
21'
..., který Pokorná proměnila.
21'
Gärtnerová je vyloučena na dvě minuty, navíc sedmička pro Písek...
21'
Také hostující Kolářová neměla na značce sedmimetrového hodu potíže.
19'
Pokorná na sedmiemtrovém hodu překonala Jechovou.
18'
Protivánková měla na pivotu dostatek prostoru, aby přesně zamířila.
17'
Pokorná srovnává skóre. Domácí hrají v plném počtu.
16'
Chlupová získala míč a ušetřila několik vteřin. Písek toto oslabení přežije bez inkasované branky.
15'
Součková oslabí Písek na dvě minuty.
15'
Kubišová zamířila přesně do pravé šibenice.
14'
Kolářová bezpečně proměnila sedmimetrový hod.
13'
Svobodová využívá početní výhodu, přesnou střelou z levé strany.
12'
Michaela Sekulová faulovala zakončující Pokornou a je vyloučena na dvě minuty. Přesilová hra pro Písek.
12'
Svobodová se prosadila z ostrého úhlu.
11'
Útok do rozhozené obrany Písku zakončila Protivánková. Defenzíva Písku v těchto chvílích hoří a domácí trenérka si bere první oddechový čas.
11'
Herbočková unikla bránící protihráčce a svou individuální akci zakončila gólem.
10'
Kolářová zamířila do protipohybu Bezpalcové. Zlín jde v utkání poprvé do vedení.