Házená - MOL liga ženy - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Tatran Stupava - 22. ledna 2022   17:00

Slavia
Slavia
2' V. Fryčáková  • 3' V. Fryčáková  • 4' Duranková  • 6' M. Svobodová  • 7' M. Svobodová  • 7' Míšová  • 13' M. Svobodová  • 13' Zimová  • 14' Holeňáková  • 15' Holeňáková  • 16' Zimová  • 17' M. Svobodová  • 18' Vavroušková  • 18' Míšová  • 19' Vostárková  • 20' Vavroušková  • 21' Míšová  • 24' M. Svobodová  • 27' Míšová  • 27' Míšová  • 28' M. Svobodová  • 28' Vostárková  • 30' V. Fryčáková  • 32' Duranková  • 33' V. Fryčáková  • 36' Míšová  • 39' M. Svobodová  • 39' Duranková  • 41' Doležalová  • 41' M. Svobodová  • 42' Vostárková  • 51' Holeňáková  • 53' Vostárková  • 56' Míšová  • 57' V. Fryčáková  • 57' Vostárková  • 58' Míšová  • 59' Vavroušková
39:16
(23:9)
Tatran Stupava
3' Tornócziová   • 5' Kovácsová   • 11' Kovácsová   • 13' Tornócziová   • 16' H. Karkušová   • 17' Kovácsová   • 27' Kovácsová   • 30' I. Michalcová   • 32' Kovácsová   • 38' Jagodičová   • 38' I. Gašpareková   • 41' Schwarzová   • 48' Schwarzová   • 49' Griffiths   • 51' Griffiths
Slavia
Brzósková Kateřina, Sovová Marta
Hala Slavia Praha

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec! Slavia zvládla roli favorita, když dokázala zvítězit v 15. kole proti HC Tatran Stupava 39:16.
DHC Slavia Praha – HC Tatran Stupava 39:16 (23:9)
Nejvíce branek: Míšová 8, M. Svobodová 7/1, Vostárková 5 – Kovácsová 5, Schwarzová 2, Griffiths 2. Rozhodčí: Brzósková Kateřina, Sovová Marta. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/1. Vyloučení: 2:3.
60'
59'
Barbora Vavroušková po přihrávce za obranu na levé spojce zakončuje na pravou tyč.
58'
Adriana Míšová z brejku zakončuje pod ruky hostující brankářky.
57'
Tereza Vostárková propálila vše co ji stálo v cestě.
57'
Vendula Fryčáková zakončila rychlou domácí akci. Slavia tak vede už o dvacet branek.
56'
Adriana Míšová nádherným lobem z pravé strany zakončuje na zadní tyč.
53'
Tereza Vostárková zakončila svůj pokus střelou pod horní tyč.
52'
Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Katarína Griffiths).
51'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Tatran Stupava (Lucia Kovácsová).
51'
Katarína Griffiths na druhé straně poměrně rychle odpověděla.
51'
Holeňáková se dokázala prosadit přízemní střelou k pravé tyči.
50'
Domácí hráčky přišly po technické chybě o balón.
49'
Katarína Griffiths dokázala střelou z dálky prostřelit vše co ji stálo v cestě.
48'
Aneta Schwarzová protrhuje teď střeleckou smůlu aspoň na hostující straně.
47'
Už víc jak čtyři minuty čekáme v tomhle zápase na gól. V zakončení to vázne na obou stranách.
45'
Opět se nám hráčky trápí v zakončení na obou stranách.
42'
Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Aneta Schwarzová).
42'
Tereza Vostárková přidala další domácí branku.
41'
Schwarzová na druhé straně prostřelila vše co ji stálo v cestě.
41'
Svobodová se dnes daří, v zápase se dokázala už poosmé prosadit.
41'
Barbora Doležalová trefuje prázdnou hostující branku.
41'
Opět se nám na hřišti množí nepřesnosti v zakončení.
39'
Veronika Duranková další přesnou střelou dokázala navýšit vedení domácích hráček už na rozdíl šestnácti branek.
39'
Posdmé v zápase se střelou z levé strany prosazuje Svobodová.
38'
Gašperková potrestala domácí chybu a zakončuje střelou podél brankářky.
38'
Melani Jagodičová na druhé straně pohotovou střelou snižuje střelou k tyči.
36'
Adriana Míšová po rychlé domácí akci zakončuje přesně.
34'
Adela Horváthová ze sedmičky poslala míč do tyčky, následně z dorážky trefila nohu domácí brankářky.
34'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Denisa Holeňáková).
33'
Fryčáková z brejku se dokála prosadit střelou z levé spojky.
32'
Duránková po rychlé rozehrávce přidala další domácí branku.
32'
První úspěšnou střelkyní druhého poločasu se stala Kovácsová.
31'
30'
30'
Ivona Michalcová uzavřela skore prvního poločasu umístěnou střelou k tyči.
30'
Vendula Fryčáková po další rychlé kombinaci přidává další domácí branku.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
28'
Vostárková po rychlé kombinaci přidává další domácí branku.
28'
Svobodová z levé strany opět střílí hodně přesně.
27'
Adriana Míšová hned vzápětí znovu prosřelila vše co ji stálo v cestě.
27'
Lucia Kovácsová na druhé straně dokázala poměrně rychle odpovědět.
27'
Adriana Míšová v závěru přesilové hry se trefila střelou pod horní tyč.
24'
Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Ivana Gašpareková).
24'
Magdaléna Svobodová se dokázala znovu prosadit z levé strany.
21'
Opět jsou k vidění nepřesnosti na obou stranách.
21'
Adriana Míšová první úspšnou tříbrankovou v dnešním zápase, když umístěným pokusem propálila hostujcí brankářku.
20'
Barbora Vavroušková na druhé straně pohotovou střelou vrátila domácím znovu devitíbrankové vedení.
20'
Horváthová dokázala proměnit hostující sedmičku střelou do protipohybu gólmanky domácích.
19'
Své střelecké umění teď našla i Vostárková.
18'
Podruhé v zápase se prosadila i domácí čarostřelkyně Míšová. Ta svým zkaončení nedala hostující brankářce příliš šancí.
18'
Barbora Vavroušková se zařadila mezi další úspěšně domácí střelkyně.
17'
Lucia Kovácsová je dnes hodně vidět, potřetí v zápase se dokázala prosdit umístěným pokusem.
17'
Magdaléna Svobodová střelou z levé spojky dolů k pravé tyči přidala další domácí branku.
16'
Hana Karkušová na druhé straně snížila na rozdíl šesti branek.
16'
Adéla Zimová přidala poměrně rychlé další domácí branku, když se prosadila střelou mezi ruky hostující brankářky.
15'
Hostující trenér tak reaguje a bere si oddechový čas.
15'
Denisa Holeňáková potrestala ztrátu hostujících hráček další domácí brankou.
14'
Denisa Holeňáková po rychlé kombinaci přidala další domácí branku.
13'
Patrícia Tornócziová na druhé straně po rychlé rozehrávce dokázala odpovědět.
13'
Svůj první gól v tomhle zápase si teď přidala po pěkné domácí kombinaci Zimová.
13'
Magdaléna Svobodová se dokázala potřetí v zápase prosadit.
12'
Opět je to hodně nepřesné na obou stranách.
11'
Lucia Kovácsová na druhé straně se to povedlo a snížila tak na rozdíl tří branek.
10'
Míšová tentokrát z pozice pivota se prosadit nedokázala.
9'
Žlutá karta pro tým HC Tatran Stupava (Aneta Schwarzová).
7'
Adriana Míšová se rovněž poprvé v zápase dokázala umístit, když ze své pozice poslala míč podél brankářky.
7'
Magdaléna Svobodová se dokázala znovu prosadit přesnou střelou k tyči.
6'
Svobodová si udělala prostor k zakončení a umístěným pokusem propálila vše co ji stálo v cestě.
6'
Na hřišti se nám teď množí nepřesnosti na obou stranách.
5'
Na rozdíl jediné branky se podařilo znovu snížit Kovácsové.
4'
Veronika Duranková si udělala prostor k zakončení, která se ji povedlo.
3'
Patrícia Tornócziová dokázala na druhé straně snížit střelou podél brankářky.
3'
Fryčáková se po chybě hostujících hráček dokázala znovu prosadit usmítěným pokusem.
2'
Vendula Fryčáková se stala první úspěšnou střelkyní, když se prosadila přízemní střelou.
1'
Slavistky rozehrály první poločas.
1'

DHC Slavia Praha: Šlejtrová, Koudelková – J. Franková, Koubová, Vostárková, Holeňáková, Zimová, Duranková, Míšová, V. Fryčáková, Vavroušková, Doležalová, M. Svobodová.

HC Tatran Stupava: Hanzalíková, Záhradná – Schwarzová, Griffiths, I. Gašpareková, I. Michalcová, Slováčková, Kovácsová, Jagodičová, H. Galková, R. Gašpareková, Palušová, H. Karkušová, Tornócziová, A. Horváthová, K. Karkušová.

Rozhodčí: Brzósková Kateřina, Sovová Marta.
Utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích Brzósková Kateřina a Sovová Marta,
AHT HC Tatran Stupava je v tabulce poslední, v letošní sezóně zatím jeho hráčky vyhrály jednou a třináckrát poslední. Favorit tohoto utkání je tak jistě domácí Slavia, která musí v tohle utkání bezpodmínečně plně bodovat.
Domácí hráčky DHC Slavia Praha se v průběžné tabulce MOL ligy nachází na deváté pozici, když v sezóně zatím dokázali získat dvanáct bodů za pět vítězství a dvě remízy. Sedmkrát v letošní sezóně prohráli.
Aktuálně jsou pátým nejlepším českým celkem a na dálku tak bojují s Pískem o účast v play-off. Ztrácí na něj jediný bod.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu ze zápasu Mol ligy mezi DHC Slavia Praha a HC Tatran Stupava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.