Házená - MOL liga ženy - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Slavia - 31. října 2021   16:00

Zlín
Zlín
10' Protivánková  • 12' Kolářová  • 14' Protivánková  • 16' Holíncová  • 17' Protivánková  • 18' Štipčáková  • 19' L. Sekulová  • 20' L. Sekulová  • 21' L. Sekulová  • 23' Kolářová  • 24' Sedláčková  • 27' Fleková  • 28' M. Sekulová  • 29' M. Sekulová  • 34' L. Sekulová  • 35' L. Sekulová  • 36' Kolářová  • 38' Hubová  • 42' L. Sekulová  • 42' Kolářová  • 43' M. Sekulová  • 48' M. Sekulová  • 50' M. Sekulová  • 52' Fleková  • 57' M. Sekulová  • 60'
31:33
(17:21)
Slavia
Slavia
1' J. Franková   • 3' J. Franková   • 6' V. Holečková   • 7' J. Franková   • 9' M. Svobodová   • 10' J. Franková   • 11' Holeňáková   • 12' V. Fryčáková   • 13' V. Holečková   • 14' M. Svobodová   • 16' M. Svobodová   • 17' V. Fryčáková   • 19' V. Holečková   • 20' V. Holečková   • 24' Míšová   • 25' V. Fryčáková   • 28' M. Svobodová   • 28' V. Holečková   • 30' Míšová   • 32' V. Holečková   • 33' M. Svobodová   • 39' V. Holečková   • 41' V. Fryčáková   • 43' V. Holečková   • 44' Míšová   • 47' M. Svobodová   • 53' Míšová   • 58' J. Franková
Zlín
Pavel Friedel, Tomáš Kučerka
Slavia

Druhý poločas nakonec nabídl také dramatickou podívanou. Zlínské házenkářky dokázaly především díky dobrému vstupu do finálního dějství stáhnout ztrátu, byť ne úplně. Chvílema se dostaly i na dvoubrankovou ztrátu, dále už to ale nešlo. V duelu byly proměněny všechny sedmičky. Slavia tak bere dva body.
Handball PSG Zlín – DHC Slavia Praha 31:33 (17:21)
Nejvíce branek: Kolářová 9/5, M. Sekulová 6, L. Sekulová 6 – V. Holečková 8, Holeňáková 6/5, M. Svobodová 6. Rozhodčí: Pavel Friedel, Tomáš Kučerka. Sedmimetrové hody: 5/5 – 5/5. Vyloučení: 4:6. ČK: J. Franková (SLA).
60'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín.
59'
Michaela Kolářová se postavila k následné sedmičce a jednoduše proměnila. Míč otřela o zem a stáhla na tři branky. Pravděpodobně to už ale nic neřeší.
59'
Nepříjemnost pro Slavii! Julie Franková potřetí faulovala a byla potřetí vyloučena. To znamená červenou kartu.
58'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Vendula Hubová).
58'
Před brankovištěm Zlína se srazilo několik házenkářek. Míč se nakonec dokutálel do domácí branky, za střelce byla označena Julie Franková.
57'
Michaela Sekulová dostala pas do brejku od své sestry a parádně akci zakončila. Míč poslal do levé části branky.
55'
Denisa Holeňáková si připisuje další svou branku ze sedmičky. Dnes jich vstřelila šest a z toho právě pět bylo z penalt.
54'
Ivo Vávra si vybral jeden ze svých oddechových časů pro domácí tým.
53'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová).
52'
Lucie Fleková snižuje na rozdíl dvou branek! To tu za druhý poločas ještě nebylo. Skvěle se uvolnila na levé straně a gólmance poslal míč do jeslí.
50'
Pátou branku si na své konto připisuje Michaela Sekulová. Ta sebrala míč v běhu a z nějakých jedenácti metrů ho usměrnila přímo do branky.
48'
Michaela Sekulová si vzala před brankoviště míč na starost, vskočila do něj a parádně našla mezírku mezi levou tyčí a nohou brankářky Slavie.
47'
Magdaléna Svobodová zapsala šestou branku v utkání, celkově třicátou svého týmu.
44'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Julie Franková).
44'
Adriana Míšová si naběhla za obranu, inkasovala přihrávku, kterou následně proměnila v gól tváří v tvář soupeřově gólmance.
43'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Michaela Sekulová).
43'
Hostující házenkářky si dlouho měnily pozice. Následně Veronika Holečková přebrala míč a vymetla levý vingl. Brutální rána.
42'
Michaela Kolářová se dostala do střelecké pozice z brejku poté, co útok Slavie skončil jen na gólmance. Parádní střela znamená snížení na tři góly.
42'
Lenka Sekulová velmi rychle snížila. Jedná se o její již šestou branku v utkání.
41'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Vendula Fryčáková).
39'
Veronika Holečková si z pravého křídla seběhla do brankoviště, kde vyskočila a míč vypálila do levého dolního růžku.
38'
Vendula Hubová parádně proměnila brejk, který si hráčky Slavie opět nepohlídaly, a tak je to už jen o tři branky.
38'
Sedmičky jsou dnes oblíbenou disciplínou, protože už jsme jich viděli osm a každá skončila brankou. Tentokrát se o to postarala Denisa Holeňáková.
37'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Handball PSG Zlín (Michaela Kolářová).
36'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Michaela Kolářová).
35'
Lenka Sekulová ale téměř okamžitě z brejku snižuje výstavní dělovkou pod břevno.
35'
První sedmička druhého poločasu úspěšná. Denisa Holeňáková míč bez náznaků hodila volnou pomalou ránou, která zmátla gólmanku, do levé strany.
34'
Lenka Sekulová se dostala do parádní pozice ke střele, kdy na pravém křídle neměla protihráčku a tak měla na zakončení hodně času. Mířila k tyči a snížila.
33'
Magdaléna Svobodová vypálil bez přípravy ze středu. Její míč se otřel o zem, ale v brance skončil.
32'
Veronika Holečková zapisuje první trefu druhého poločasu poté, co si parádně seběhla na křídlo a zakončila k tyči
31'
První půle je za námi. Oba týmy se prezentovaly skvělou ofenzivní a atraktivní házenou. Slavia vychytala hlavně začátek, kdy si postupně vypracovala čtyř až pětibrankové vedení, které v průběhu poločasu držela. Od nějaké patnácté minuty už se oba týmy pravidelně v gólech střídaly, skoro každý útok končil brankou a viděli jsme nádhernou házenou. Uvidíme, zda Zlín dokáže srazit pětibrankovou ztrátu ve druhém poločasu.
30'
30'
Adriana Míšová ještě pět sekund před koncem navyšuje poté, co dostala z půlky hřiště předávkou míč přímo před brankoviště, otočila se a vypálila.
29'
28'
Veronika Holečková vůbec na nic nečekala. Doběhla, dostala míč a okamžitě z první ho poslala mordou přímo pod břevno. Parádní gól.
28'
Michaela Sekulová se prezentovala ne zrovna nejlepší ránou, kterou ale slavistická brankářka vůbec neodhadla a míč tak zapadl za ni.
28'
Magdaléna Svobodová z křídla nezaváhala. Na levé straně soupeřově gólmance vhodila míč mezi nohy.
27'
Lucie Fleková snižuje po povedené individuální akci, kdy se vyhnula dvěma obránkyním a ze středu nakonec pálil do spodní části branky.
25'
Vendula Fryčáková to na křídle zvládla parádně, obhodila silnou ránou gólmanku a opět navýšila náskok na čtyři góly.
24'
24'
Kristýna Sedláčková dostala skvělý oblouček do samostatného úniku, překonala hostující gólmanku a snížila ztrátu Zlína už jen na dvě branky.
23'
Michaela Kolářová zvládla situaci na středu, protáhla se kolem obránkyně a tvrdou a přímou střelou následně míč poslal k pravé tyči.
22'
Další úspěšný sedmimetrový hod dneška. Denisa Holeňáková se s tím nemazala a po jednom rychlém naznačení zapsala další branku.
21'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Adéla Protivánková).
21'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Lenka Sekulová).
20'
Veronika Holečková zaznanmenává čtvrtý gól zápasu během dvacáté minuty! To se nám to tedy pořádně rozjelo!
20'
Parádička na pravém křídle! Tam si naběhla Lenka Sekulová, která v letu zmátla brankářku a slabě míč hodila na vzdálenější tyčku.
20'
Denisa Holeňáková si vzala na starost dnešní první sedmičku pro Slavii. Zhostila se toho skvěle, jednou naznačila a míč poslala do sítě.
20'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Lucie Polomíková).
19'
19'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Vendula Fryčáková).
19'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Holečková).
19'
Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Laura Holíncová).
18'
Jestli dnes Zlínun něco vážně jde, tak jsou to sedmičky. Třetí v zápase, třetí proměněná a opět bez ztráty květinky. Zasloužila se o to Michaela Kolářová.
18'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
18'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Veronika Štipčáková).
17'
S góly se nám opravdu roztrhl pytel. Adéla Protivánková se prezentovala výstavní dělovkou do pravé šibenice.
17'
Vendula Fryčáková ale kontrovala téměř okamžitě svou dnešní druhou úspěšnou trefou.
16'
Laura Holíncová doběhla ze druhé vlny, vzala si míč na starost a parádně ho vmetla do sítě.
16'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
15'
Michaela Kolářová si vzala na starost druhou sedmičku dnešního utkání. Ta byla opět úspěšná, míč mířil diagonálně do prava dolů.
15'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Veronika Holečková).
14'
Slavia střílí i v oslabení! Magdaléna Svobodová předvedla parádní individuální akci na pravé straně, kde se zbavila dvou protihráček, naběhla si na křídlo a následně zakončila.
14'
14'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Adéla Protivánková).
13'
Veronika Holečková obdržela pro změnu přihrávku na pravé křídlo a předvedla podobné zakončení, jako chvíli před ní její spoluhráčka.
12'
Parádní dohrávka na levé křídlo v podání Venduly Fryčákové, která zakončení už neměla složité.
12'
Michaela Kolářová zakončila kombinaci domácích hráček skvělou ránou o levou tyčku.
11'
Trenér Ivo Vávra si vyžádal oddechový čas pro Zlín.
11'
Denisa Holeňáková byla na pravém křídle úplně volná, čehož si všimla její spoluhráčka, hodila jí tam míč a Holeňáková už jen jednoduše zakončila.
10'
Adéla Protivánková dokázala rychle odpovědět, když zakončila z levé strany kombinaci Zlína rychlou střelou zpoza obrany.
10'
Julie Franková dostala parádní pas do brejku, otočila se před brankovištěm a míč vmetla do spodní části branky. Slavia vede poprvé v zápase už o pět gólů.
9'
Žlutá karta pro tým Handball PSG Zlín (Adéla Protivánková).
9'
7'
Julie Franková dostala míč na pravou stranu a tvrdou střelou ho poslala do levého vinglu. Parádní gól.
7'
Poprvé se prosazuje i domácí tým, a to ze sedmimetrového hodu. Michaela Kolářová ani nenzanačila a vmetla míč do pravé části brankny.
7'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
6'
Veronika Holečková se procpala skrze obranu k brankovišti, vyskočila a poslala parádní míč k zemi. Slavia vede již o tři brannkny.