Házená - MOL liga ženy - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  DHC Plzeň : Most - 28. ledna 2023   17:00

DHC Plzeň
DHC Plzeň
1' D. Galušková  • 5' Schreibmeierová  • 7' V. Galušková  • 11' Schreibmeierová  • 11' Panošková  • 17' V. Galušková  • 18' V. Galušková  • 22' Schreibmeierová  • 22' V. Galušková  • 24' Schreibmeierová  • 26' V. Galušková  • 27' Schreibmeierová  • 29' V. Galušková  • 30' D. Galušková  • 30' Kepková  • 32' Franzová  • 38' V. Galušková  • 39' V. Galušková  • 44' Kepková  • 46' Schreibmeierová  • 48' Schreibmeierová  • 50' L. Galušková  • 51' V. Galušková  • 52' Kepková  • 53' V. Galušková  • 54' L. Galušková  • 56' Gärtnerová  • 57' L. Galušková  • 58' V. Galušková  • 60' L. Galušková
32:22
(15:12)
Most
Most
3' Somionková   • 4' Stříšková   • 5' Kroftová   • 15' Stříšková   • 15' Kroftová   • 19' Mikulčík   • 22' Mikulčík   • 23' Andrýsková   • 28' Eksteinová   • 30' Mikulčík   • 30' Eksteinová   • 33' Poláková   • 33' Cholevová   • 42' Stříšková   • 43' Šutranová   • 50' Andrýsková   • 51' Stříšková   • 52' Kroftová   • 53' Cholevová   • 56' Poláková   • 56' Andrýsková
DHC Plzeň
Řezáčová, Mancellari – Kepková, Šmrhová, Schreibmeierová, Kantnerová, Formanová, Panošková, L. Galušková, Tomanová, Lásková, D. Galušková, Gärtnerová, V. Galušková, Franzová.
Šlezingr David, Špunar Jiří
Hala 31. ZŠ Plzeň
106 diváků
Most

DHC Plzeň – DHK Baník Most 32:22 (15:12)
Nejvíce branek: V. Galušková 13/5, Schreibmeierová 7, L. Galušková 4 – Stříšková 5/1, Andrýsková 3, Mikulčík 3. Rozhodčí: Šlezingr David, Špunar Jiří. Sedmimetrové hody: 5/5 – 1/1. Vyloučení: 3:3. Diváci: 106.
Kdo čekal po prvním dějství ostrý nástup hostujícího Baníku, tak musel být s přibývajícím časem poněkud zklamán. Plzeňanky totiž přidávaly na svém náskoku branku po brance. Most sice měl své šance, ale dnes troskotal na výborné brankářce Karin Lednické, která troufnu si říci předvedla svůj nejlepší výkon v aktuálním ročníku MOL ligy. Jistotu v brance doplnila Veronika Galušková, která byla stoprocentní na sedmičkách. DHC Plzeň, nečekaně, doma porazila DHK Baník Most vysoko 32:22. Veronika Galušková vstřelila třináct branek, na druhé straně byla nejpilnější střelkyní Adéla Stříšková.
60'
Plzeň vede o deset branek a už nikam nespěchá.
60'
Most ve své poslední šanci minul zařízení.
60'
Linda Galušková dostala míč na pivota a prostřelil brankářku střelou, jenž šla přesně pod břevno.
59'
Veronika Andrýsková trefila jenom ruce první obránkyně.
59'
Necelé dvě minuty do konce a hala tleská domácím hráčkám.
58'
Veronika Galušková opět zůstala stoprocentní. Míč šel do levého horního rohu.
58'
Domácí mají další sedmičku, Veronika Galušková jde na míč.
Oddechový čas pro tým DHC Plzeň.
58'
Baník neuspěl se sehrávkou z levého křídla. Míč totiž skončil jenom na břevně.
57'
Karin Řezáčová předvedla dobrý reflex. Domácí zůstávají ve dvanáctibrankovém vedení.
57'
Linda Galušková šla na pivota a v pádu se trefila na bližší tyčku.
56'
Veronika Andrýsková se prosadila střelou přes svou strážkyni.
56'
Natálie Gärtnerová uspěla z rychlého brejku a dává svou první branku v zápase.
56'
Marie Poláková snižuje po sehrávce z pravého křídla.
55'
Charlotte Cholevová se opřela do střely ze střední vzdálenosti pravačkou, jenže minula branku domácích.
54'
Čas je zastaven, řeší se míč.
54'
Linda Galušková dostala míč na pivota a v pádu prostřelila bezmocnou brankářku.
53'
Charlotte Cholevová snižuje ve vlastním oslabení na rozdíl sedmi branek.
53'
Veronika Galušková zůstala stoprocentní. Teď mířila na levou tyčku.
52'
Vyloučení pro tým DHK Baník Most (Daria Somionková).
52'
DHC Plzeň bude zahrávat sedmičku.
52'
Plzeň je na míči a nemá důvod ke spěchu.
52'
Barbora Kroftová uspěla z rychlého kontru.
52'
Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Pavlína Kepková).
51'
Žlutá karta pro realizační tým DHK Baník Most.
51'
Adéla Stříšková skórovala z rychlého kontru.
51'
Veronika Galušková zůstala na pravé straně nepokryta a prosadila se na bližší tyčku.
50'
Veronika Andrýsková se trefila švihem z brejku přesně k tyčce.
50'
Linda Galušková se trefila přesně k tyčce.
49'
Most trefil z pravého křídla jenom tyčku. DHC Plzeň je na míči a nemá vůbec žádný důvod ke spěchu.
49'
Řezáčová vytáhla střelu Mostu.
48'
48'
Simona Schreibmeierová si naběhla k lajně, kde bylo pusto a prázdno. Dala si míč na pravou ruku a prostřelil brankářku střelou na levou tyčku.
48'
Aušra Šponéová minula ze střední vzdálenosti zařízení.
47'
47'
Sehrávka na pravé křídlo se domácím vůbec nepovedla.
47'
Most neuspěl s dalším útočným nájezdem.
46'
Simona Schreibmeierová měla před sebou hráčku soupeře, ale nic si z toho nedělala. Ostrý projektil z její ruky skončil v horním rohu branky Mostu.
44'
Most neuspěl se svou akcí. Plzeň vede o pět branek a je na míči.
44'
Pavlína Kepková se prosadila podstřelem.
44'
Míč byl v síti hostů, ale rozhodčí ještě předtím pískl proti Mostu.
44'
Oba týmy své šance neproměnily. Plzeň jde na míči a teď bude jenom tahat čas.
43'
Plzeň je v oslabení velmi aktivní.
43'
Veronika Galušková zatáhla za záchranou brzdu a bude si muset na dvě minuty odpočinout.
43'
Tatiana Šutranová se zranila při rychlém brejku. V akci je zdravotník.
42'
Adéla Stříšková trestala minelu domácích z rychlého brejku.
41'
Most se dopustil přešlapu, Plzeň je na míči, ale nikam nespěchá.
41'
Plzeň neuspěla se sehrávkou po pravém křídle. Poté se dopustila na vlastní polovině přešlapu. Most je na míči.
40'
Řezáčová chytila last-minute střelu a připisuje si patnáctý zákrok v dnešním utkání.
39'
Karin Řezáčová chytila míč, poslala jej na spoluhráčku, jenže ta netrefila prázdnou branku Baníku.
39'
Vyloučení pro tým DHK Baník Most (Adéla Stříšková).
39'
Veronika Galušková poslala míč z brejku rovnou do branky.
38'
Řezáčová fantasticky stáhla míč ze vzduchu a hala ji tleská.
Oddechový čas pro tým DHK Baník Most.
38'
Veronika Galušková se utrhla ze řetězu a hosté reagují oddechovým časem.
37'
Karin Řezáčová vykryla úhel a drží čtyřbrankový náskok DHC.
37'
Galušková poslala bombu přesně k tyčce.
37'
Přešlap, domácí mají sedmičku!
36'
Plzeň je na míči a nikam nespěchá.
36'
Baník prohrává o tři branky a teď trefil jenom tyčku.
36'
DHC je na míči, ale bude muset střílet.
35'
Most svou šanci nevyužil a bude bránit.
35'
Veronika Galušková proměnila svou třetí sedmičku.
35'
Veronika Galušková bude zahrávat sedmičku!
34'
Na hřišti se nám poněkud přiostřilo.
34'
Karin Řezáčová rychle utěsnila přední tyčku po sehrávce z Mostu z pravé strany.
33'
Vyloučení pro tým DHC Plzeň (Pavlína Lásková). Pavlína Lásková dostala dvě minuty za útočný faul.
33'
Charlotte Cholevová uspěla z rychlého kontru.
33'
Marie Poláková ale uspěla po rychlé sehrávce.
32'
Denisa Franzová utekla obraně a prosadila se z rychlého kontru.
31'
Most začal druhé dějství na míči.
31'
První dějství se muselo líbit i nezaujatému fanouškovi házené. Oba týmy nabídly parádní branky, technické finesy a skvělé zákroky brankářek. Domácí DHC se ke konci poločasu dostalo do tříbrankového náskoku. Po třiceti minutách hry platí stav 15:12 pro Plzeň. Druhý poločas začne v 17:40.
30'
30'
Tereza Eksteinová se trefila v poslední vteřině z rychlého brejku.
30'
Pavlína Kepková uspěla v rychlém nájezdu po levé straně sedm vteřin před koncem prvního dějství.
30'
Dominika Galušková se trefila do horního rohu.
30'
Lucia Mikulčík snižuje po sehrávce z levého křídla.
29'
Veronika Galušková poslala svou levačkou projektil do levého rohu branky Mostu. DHC vede opět o tři branky.
29'
DHC vede o dvě branky a je na míči.
28'
Linda Galušková se provinila přešlapem. Domácí jdou rychle dozadu.
28'
Tereza Eksteinová se prosadila po sehrávce z pravého křídla.
27'
Karin Řezáčová vytáhla ze své torny další vydařený zákrok.
27'
Simona Schreibmeierová dostala míč na ose hřiště a švihem je umístila přesně k tyčce.
26'
Plzeň je na míči a vede o dvě branky.
26'
Veronika Galušková střílí z každé pozice a co je důležité, padá jí to tam náramně.
25'
Prorážení Mostu na konci trestu domácích. DHC je na míči.
24'
Simona Schreibmeierová vyskočila a poslala míč do levého rohu branky Mostu.
23'
Plzeň jde po přešlapu Mostu na míč.
23'
Linda Galušková si půjde na dvě minuty odpočinout po nezaviněném střetu.
23'
Veronika Andrýsková ale rychle srovnala.
22'
Veronika Galušková dostala míč opět do strany a její projektil prošel mezi hlavu a ruku brankářky.
22'
Lucia Mikulčík prošla na pivota a poslala míč do pravé šibenice.
22'
Simona Schreibmeierová vyskočila do vzduchu na ose hřiště a vyslala nechytatelnou bombu k tyčce.
21'
Kroky hostů a na míč jde DHC Plzeň.
20'
Most hraje bez brankářky!
20'
Domácí hráčky neprošly po levé straně, ale jsou stále na míči.
19'
Lucia Mikulčík prošla na pivota a srovnává skóre utkání.
18'
Veronika Galušková potrestala zaváhání hostů. Hráčka Plzně opět udeřila ostrým projektilem. Ten šel okolo hlavy brankářky.
17'
Veronika Galušková to vzala z levé strany na sebe a prostřelila všecho, co stálo v cestě.
15'
Barbora Kroftová potrestala další střeleckou minelu Plzně, Baník jde do vedení.
15'
Adéla Stříšková ukončila sedm minut dlouhé střelecké mlčení.
15'
14'
Oba celky si teď počínaly v zakončená příliš zbrkle. Domácí jdou na míč.
13'
Charlotte Cholevová neuspěla s podstřelem.
13'
Baník je na míči, ale jde do plných.
13'
Hra je přerušena, hrací plocha musí být vysušena.
12'
Teď na hřišti kralují obrany.
11'
Tereza Panošková dostala dlouhou přihrávku od brankářky a z rychlého kontru se trefila přesně do levého horního rohu.
11'
Simona Schreibmeierová se prosadila z postupného útoku.
11'
Oby celky své šance neproměnily. Plzeň jde na míč.
9'
Adéla Stříšková se prosadila přesně k pravé tyčce.
9'
Most má sedmičku!
9'
Veronika Andrýsková dostala rukou do obličeje, ale rozhodčí je v klidu.
8'
Pokus Mostu o rychlý brejk zhatila obrana Plzně.
7'
Veronika Galušková s jistou proměnila semičku. Je srovnáno.
7'
Plzeň bude zahrávat sedmičku. Míč si bere Veronika Galušková.
6'
Oba týmy své šance neproměnily. Domácí jdou na míč.
6'
Dominika Müllnerová vytáhla parádní zákrok nohou. Baník je na míči.
5'
Kroftová se prosadila po sehrávce do pravého křídla.
5'
Simona Schreibmeierová se prosadila z rychlého kontru.
4'
Adéla Stříšková uspěla se sehrávkou do levého křídla.
3'
Daria Somionková dostala nabito na pivota a prostřelila brankářku.
2'
Baník v první šanci neuspěl a musí se rychle vracet.
1'
Donika Galušková se prosadila z pivota a otevřela skóre zápasu.
1'
Oba týmy jsou na nastoupeny na herní ploše, za chvíli se začne hrát.

DHC Plzeň: Řezáčová, Mancellari – Kepková, Šmrhová, Schreibmeierová, Kantnerová, Formanová, Panošková, L. Galušková, Tomanová, Lásková, D. Galušková, Gärtnerová, V. Galušková.
Trenér: Bureš Galušková Jana

DHK Baník Most: Janssenová, Müllnerová, Kašparová – Stříšková, Andrýsková, Šutranová, Mikulčík, Řádová, Cholevová, Eksteinová, Šponéová, Kroftová, Poláková, Somionková.
Trenér: Tancoš Jiří

Rozhodčí: Šlezingr David, Špunar Jiří.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené! V sobotu 28. ledna se proti sobě postaví, v rámci 14. kola MOL ligy, týmy DHC Plzeň a DHK Baník Most. Souboj devátého týmu se druhým začne v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.