Házená - MOL liga ženy - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kynžvart : Michalovce - 21. ledna 2023   16:00

Kynžvart
Kynžvart
2' Vávrová  • 4' Dvořáková  • 5' Patrnčiáková  • 9' Božovićová  • 9' Patrnčiáková  • 11' Dresslerová  • 22' Dresslerová  • 23' Kapusniaková  • 25' Vávrová  • 27' Bezrukovová  • 28' Patrnčiáková  • 36' Božovićová  • 37' K. Königová  • 40' Vávrová  • 41' K. Königová  • 51' Dvořáková  • 54' Patrnčiáková  • 55' Vávrová  • 56' Dresslerová  • 58' Dresslerová  • 60' Dresslerová
22:31
(11:12)
Michalovce
Michalovce
4' Dvorščáková   • 8' Kompajinecová   • 10' Dvorščáková   • 12' Soskydová   • 15' Kohučová   • 17' Kompajinecová   • 18' Soskydová   • 21' Krivokapićová   • 22' Dmytrenková   • 28' Krivokapićová   • 31' Dvorščáková   • 39' Kohučová   • 40' Wollingerová   • 43' Wollingerová   • 44' Štefaníková   • 47' Kohučová   • 48' Krivokapićová   • 48' Klučková   • 54' Štefaníková   • 54' Dvorščáková   • 55' Dvorščáková   • 56' Kohučová   • 59' Štefaníková   • 60' Štefaníková   • 60' Krivokapićová
Kynžvart
Kichner Petr, Vacula Michal
hala Milana Prokeše Lázně Kynžvart
Michalovce

To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
První dějství v Kynžvartu nabídlo festival nepřesných přihrávek a nevyužitých šancí pro domácí. Západočešky sice šly do vedení, ale Iuventa otočila a vytvořila si až čtyřbrankový náskok. Ten se ale Kynžvartu podařilo v závěru poločasu skoro vymazat. Jenže ve druhém dějství se domácím hráčkám lepila smůla na ruce. Nedařilo se jim v přihrávkách i zakončení. Iuventa ukázala svou kvalitu a několika slepenými brankami získala konečný devítibrankový náskok. Slovenský tým si domů oprávněne veze plný počet bodů. Katka Dresslerová vstřelila nejvíce branek za Kynžvart a sice pět. Na druhé straně vstřelily po šesti brankách Alena Dvorščáková a Anastasij Krivokapićová.
Házená Kynžvart – Iuventa Michalovce 22:29 (11:12)
Nejvíce branek: Dresslerová 5, Vávrová 4, Patrnčiáková 4 – Krivokapićová 6, Dvorščáková 6/1, Štefaníková 4. Rozhodčí: Kichner Petr, Vacula Michal. Sedmimetrové hody: 2/1 – 5/4. Vyloučení: 3:5. ČK: Dvorščáková (MIC).
60'
Anastasij Krivokapićová v poslední vteřině uzavřela skóre zápasu.
60'
Katka Dresslerová svou pátou branku snižuje na rozdíl šesti branek.
60'
Bibiana Štefaníková dává slovenskému týmu devítibrankové vedení.
59'
Bibiana Štefaníková Ruka byla nahoře, ale Bibiana Štefaníková to stihla last-minute.
58'
Katka Dresslerová napravila své předchozí střelecké zaváhání.
57'
Oddechový čas pro tým Iuventa Michalovce.
57'
Iryna Kompajinecová teď minula zařízení.
57'
Iuventa bude zahrávat sedmičku!
57'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Veronika Dvořáková).
56'
Katka Dresslerová snížila na rozdíl šesti branek. Domácí se nevzdávají, ale čas se jim už hodně krátí.
56'
Jevgenija Kohučová dala Iuventě náskok sedmi branek z rychlého brejku.
55'
Veronika Vávrová dostala domácí tým na rozdíl šesti branek. Jenže na vyrovnání zbývá Kynžvartu už jen pět minut.
55'
Vyloučení pro tým Iuventa Michalovce (Alena Dvorščáková).
55'
Alena Dvorščáková se prosadila z postupného útoku.
54'
Annamaria Patrnčiáková se prosadila z rychlého kontru.
54'
Alena Dvorščáková dává hostům už osmibrankový náskok.
54'
Bibiana Štefaníková se prosadila patnáct vteřin od konce oddechového času.
53'
51'
Veronika Dvořáková ukončuje desetiminutové střelecké mlčení domácích hráček.
51'
Iryna Kompajinecová je naopak ze sedmičky úspěšná.
50'
Trápení domácích hráček pokračuje, Veronika Dvořáková neproměnila sedmimetrový hod.
50'
Kynžvart bude po faulu Dvorščákové zahrávat sedmičku!
50'
49'
Obat týmy své čance neproměnily. Na míči jsou Michalovce, které nikam nespěchají.
48'
Lívia Klučková z rychlého kontru dává Iuventě už pětibrankové vedení.
48'
Anastasij Krivokapićová potrestala další minelu domácích, tohle nevypadá pro Kynžvart vůbec dobře.
47'
Oddechový čas pro tým Házená Kynžvart.
47'
Jevgenija Kohučová svou třetí brankou v zápase donutila domácí lavičku vybrat oddechový čas.
45'
Oba týmy navázaly na nevyužité šance z prvního dějství.
44'
Bibiana Štefaníková trestá další minelu domácího týmy. Michalovce vedou o dvě branky.
43'
Patrícia Wollingerová překonala Novotnou a dává slovenskému týmu opět vedení.
42'
Oba týmy své šance nevyužily.
41'
Kristýna Königová srovnala skóre a diváci její střele tleskají.
41'
Naira Morgana Mendes de Almeidová ukázala další pěkný zákrok.
41'
Veronika Vávrová teď trefila jenom spojnici obou tyček.
40'
Patrícia Wollingerová se ale prosadila z rychlého kontru.
40'
Veronika Vávrová vymetla pavučiny v pravém horním rohu branky.
39'
Jevgenija Kohučová se ze střední vzdálenosti trefila ostrým podstřelem.
39'
Veronika Vávrová se dopustila útočného faulu, konkrétně prorážení. Hosté jdou na míč.
38'
Michalovce musí spěchat, ruka je nahoře.
37'
Kristýna Königová dala v přesilovce svou první branku v zápase.
37'
Po zákroku na Dresslerovou byla vyloučena Kompajinecová.
36'
Kynžvart je na míči, ale útočí do plných.
36'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Iuventa Michalovce (Iryna Kompajinecová).
36'
Iuventa bude zahrávat sedmičku. Do branky jde Adéla Srpová.
36'
Marija Božovićová se prosadila pohledným podstřelem.
35'
Iuventa je na míči po zásahu nohy domácí hráčky.
34'
Katka Dresslerová nepotrestala kroky hostů, ta nyní trefila jenom ruce dobíhající brankářky.
34'
Dresslerová se neprosadila z pivota, domácí hráčka trefila jenom tyčku.
33'
Martina Popovcová se neprosadila z levého křídla. Kynžvart jde na míč.
33'
Veronika Dvořáková poslala sedmičku okolo nohy brankářy Iuventy.
32'
Kynžvart bude zahrávat sedmičku!
32'
Vyloučení pro tým Iuventa Michalovce (Martina Popovcová).
32'
Veronika Vávrová neuspěla, ale kvůlu faulu budou domácí stále na míči.
31'
Alena Dvorščáková se prosadila z první akce ve druhém poločase z pravého křídla.
31'
První dějství v Kynžvartu nabídlo festival nepřesných přihrávek a nevyužitých šancí pro domácí. Západočešky sice šly do vedení, ale Iuventa otočila a vytvořila si až čtyřbrankový náskok. Ten se ale Kynžvartu podařilo v závěru poločasu téměř vymazat. Lví podíl na tom měla brankářka Novotná, která zlikvidovala několik vyložených šancí Iuventy. Po třiceti minutách hry tak platí stav 11:12.
Druhý poločas začne přibližně v 16:51.
30'
30'
Jevgenija Kohučová se neprosadila přes les rukou.
30'
Volný hod pro Iuventu, čas už vypršel.
30'
Iuventa je na míči a nikam nespěchá.
30'
Vávrová se neprosadila přes les rukou.
29'
Kynžvart je na míči, ale čas se mu krátí.
29'
Jevgenija Kohučová se neprosadila ze střední vzdálenosti, Novotná byla u levé tyčky včas.
28'
Annamaria Patrnčiáková dostala domácí na jednobrankový rozdíl.
28'
28'
Anastasij Krivokapićová dostala přihrávku na pivota a prostřelila bezmocnou Novotnou.
27'
Kynžvart teď netrefil prázdnou branku. Míč šel pár decimetrů od levé tyčky.
27'
Sofija Bezrukovová dává branku po sehrávce z pravého křídla.
26'
Kynžvart bude mít v závěru výhodu přesilovky.
26'
Vyloučení pro tým Iuventa Michalovce (Iryna Kompajinecová).
25'
Veronika Vávrová se prosadila z rychlého kontru, už je to jen o dvě branky.
25'
Patrícia Wollingerová trefila jenom ruce Sabriny Novotné.
25'
Iryna Kompajinecová poslala Novotnou k opačné tyčce.
24'
Hosté mají další sedmičku!
24'
Natalia Dmytrenková se neprosadila z levého křídla.
23'
Šárka Kapusniaková se dostala na pivota a z výskoku se ostrou střelou trefila přesně k tyčce.
22'
Katka Dresslerová ukončila střelecké mlčení Kynžvartu, už je to o tři branky.
22'
Natalia Dmytrenková se prosadila z dalšího kontru Iuventy.
21'
Pěkná přihrávka na pivota a Anastasij Krivokapićová se nemýlila.
20'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Veronika Vávrová).
20'
Michalovce už budou muset střílet, ruka je nahoře.
20'
Irina Jablonská-Bobalová opět nemusela po špatné přihrávce Kynžvartu ani zasahovat.
19'
Sabrina Novotná drží akcie Kynžvartu nad vodou.
19'
Veronika Vávrová opět netrefila zařízení.
19'
Domácí se opět neprosadili z rychlého kontru, festival nepřesností pokračuje.
18'
Karina Soskydová se prosadila z levého křídla.
17'
Domácí vyrobili další nepřesnost na pivotu. Mezitím skončila přesilovka Kynžvartu.
17'
Iryna Kompajinecová dává Iuventě vedení po pěkné sehrávce.
16'
Veronika Dvořáková dostala nabito ke střele, ale minula zařízení.
16'
Přesilovku si zahraje i Kynžvart.
16'
Vyloučení pro tým Iuventa Michalovce (Jevgenija Kohučová).
15'
Veronika Vávrová vyskořila do vzduchu na ose hřiště, ale minula zařízení.
15'
15'
Jevgenija Kohučová srovnala skóre zápasu po ostřé střele zápěstím. Petr Sobotka si bere oddechový čas.
14'
Domácím se nepodařila sehrávka na pravé křídlo, slovenský tým jde na míč.
13'
Domácí jsou v plném počtu!
12'
Po minutě a půl dlouhé přesilovce se prosadila z levého křídla Karina Soskydová.
12'
Domácí jsou na míčí a nikam v oslabení nespěchají.
11'
Novotná se zaskvěla proti nájezdu Slovenek, ale domácí se budou muset po nedovoleném zákroku Dresslerové dvě minuty bránit.
11'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová).
11'
Katka Dresslerová dostala nabito na pivota a trefila se přesně k tyčce.
11'
Veronika Vávrová střílela přes soupeřku z osy hřiště, ale její pokus šel nad břevno.
10'
Alena Dvorščáková se prosadila po rychlém kontru Iuventy.
9'
Annamaria Patrnčiáková dorazila volný míč do branky Iuventy.
9'
Marija Božovićová se prosadila po pěkné souhře Kynžvartu, ten je opět v těsném vedení.
8'
Iryna Kompajinecová se prosadila po rychlém kontru z pivota
7'
Bibiana Štefaníková zprava trefila jenom brankářku Novotnou.
7'
Sehrávka na levé křídlo se domácím nepovedla.
6'
6'
Annamaria Patrnčiáková z rychlého kontru netrefila zařízení.
6'
Kristýna Königová získala míč před vlatní brankou, ale její lob byl nepřesný.
6'
Iuventa je na míčí, ale jde do plných.
5'
Annamaria Patrnčiáková se prosadila po sehrávce z pravého křídla.
4'
Veronika Dvořáková ale srovnala z rychlého kontru střelou k tyčce.
4'
Alena Dvorščáková se prosadila z rychlého kontru.
4'
Domácí byli na míči, ale šli do plný.
3'
Alena Dvorščáková se trefila přesně k tyčce, je srovnáno.
3'
2'
Veronika Vávrová otevřela skóre dnešního zápasu po postupném útoku.
2'
Katka Dresslerová už šla dopředu, ale rozhodčí vrátil hru na místo přestupku.
1'
Oba týmy své první šance nevyužily.
1'
Oba týmy jsou na palubovce, za chvíli se začne hrát.

Házená Kynžvart: Srpová, S. Novotná – K. Königová, Tesařová, Dvořáková, Vávrová, T. Michalcová, Patrnčiáková, Bezrukovová, Dresslerová, Božovićová, Kapusniaková, Hejkalová.
Trenér: Sabadka Peter

Iuventa Michalovce: Mendes de Almeidová, Jablonská-Bobalová – Dvorščáková, Polievková, Štefaníková, Dmytrenková, Popovcová, Soskydová, Kohučová, Borysevyčová, Wollingerová, Kompajinecová, Klučková, Krivokapićová.
Trenér: Kostka Peter

Rozhodčí: Kichner Petr, Vacula Michal.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené. V rámci 13. kola MOL ligy žen se v sobotu 20. ledna střetnou týmy Házená Kynžvart a Iuventa Michalovce. Půjde o přímý souboj o šestou příčku, utká se totiž sedmý tým se šestým. V hale Milana Prokeše se začně hrát v 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.