Házená - MOL liga ženy - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kynžvart : Most - 5. října 2022   18:00

Kynžvart
Kynžvart
2' Bezruková  • 6' Tesařová  • 12' Patrnčiáková  • 14' Vávrová  • 18' Vávrová  • 21' K. Königová  • 22' Tesařová  • 23' Dvořáková  • 24' Dvořáková  • 26' Božovićová  • 35' Bezruková  • 36' Dvořáková  • 45' Bezruková  • 52' Dresslerová  • 52' Dvořáková  • 57' Božovićová  • 58' Bezruková  • 60' Dvořáková
20:21
(11:10)
Most
Most
7' Eksteinová   • 11' Eksteinová   • 15' Mikulčík   • 17' Holanová   • 19' Kostelná   • 22' Mikulášková   • 22' Šutranová   • 27' Poláková   • 36' Mikulášková   • 44' Eksteinová   • 47' Mikulčík   • 50' Stříšková   • 50' Mikulášková   • 51' Poláková   • 56' Cholevová   • 57' Kostelná   • 59' Cholevová   • 60' Cholevová
Kynžvart
Srpová, S. Novotná – K. Königová, Tesařová, Burdina, Dvořáková, Rampová, Vávrová, T. Michalcová, Patrnčiáková, Bezruková, Dresslerová, Božovićová, Rudincová, Vysloužilová, Hejkalová.
Michal Hanák, Luboš Pavlíček
hala Milana Prokeše Lázně Kynžvart
Most
Janssenová, Müllnerová – Holanová, Stříšková, Šutranová, Veselovská, A. Pokorná, Mikulčík, Cholevová, Eksteinová, Kroftová, Poláková, Kostelná, Somionka, Mikulášková, Šponéová.

Házená Kynžvart – DHK Baník Most 20:21 (11:10)
Nejvíce branek: Dvořáková 5, Tesařová 4/2, Bezruková 4 – Cholevová 4/1, Stříšková 3/2, Eksteinová 3. Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 5/2 – 3/3. Vyloučení: 2:4.
Druhý poločas byl extrémně vyrovnaný! Do posledních sekund byl zápas v remízovém stavu. Až vteřinu před koncem dokázala vedení na stranu mosteckých hráček překlopit Charlotte Cholevová a rozhodla tak o výhře Mostu.
60'
Neuvěřitelné! Charlotte Cholevová se prosadila gólem v poslední sekundě a zajistila tak Mostu výhru 20:21!
60'
Veronika Dvořáková se dokázala prodrat k brance a skórovat. Je znovu vyrovnáno!
59'
Charlotte Cholevová se znovu prosazuje! minutu před koncem vede Most!
58'
Sofii Bezruková čtvrtým gólem v zápase zadělává na pořádné drama. Do konce chybí dvě a půl minuty.
57'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Katarína Kostelná).
57'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Marija Božovićová).
56'
Charlotte Cholevová druhou brankou v utkání poslala Most čtyři minuty před koncem znovu do vedení.
52'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Veronika Dvořáková).
52'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová).
51'
Marie Poláková si připisuje v dnešním duelu druhou branku a hostující házenkářky jdou do náskoku.
50'
V oslabení skóruje i Veronika Mikulášková, která tak překlápí vedení po delší době znovu na stranu Mostu.
50'
Adéla Stříšková skóruje i v oslabení a Most tak srovnává stav utkání na 15:15.
49'
Vyloučení pro tým DHK Baník Most (Daria Somionka).
47'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Lucia Mikulčík).
45'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Sofii Bezruková).
44'
Tereza Eksteinová přiblížila Most již na rozdíl jediného gólu.
40'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Házená Kynžvart (Barbora Tesařová).
39'
Charlotte Cholevová jednoduše proměnila sedmimetrový hod střelou do protipohybu gólmanky do pravé strany k tyči.
36'
36'
Veronika Mikulášková poprvé odpovídá na soupeřovy góly ve druhém polčoase.
35'
33'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Kristýna Königová).
31'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Házená Kynžvart (Barbora Tesařová).
31'
Lázně Kynžvart si nakonec berou jednobrankové vedení. Přitom většinu poločasu prohrávaly. Měly ale dobrý konec první půle, kdy se dokázaly dotáhnout, srovnat a díky povedené sedmičce pár sekund před koncem nakonec i strhnout vedení na svou stranu.
30'
30'
Barbora Tesařová proměnila sedmičku nádhernou střelou do levého vinglu. Čtyři sekundy před koncem si tak Lázně berou vedení na svou stranu.
30'
Vyloučení pro tým DHK Baník Most (Charlotte Cholevová).
27'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Marie Poláková).
26'
Kynžvart je při chuti i po přesilovce. Marija Božovićová v šestadvacáté minutě překlápí vedení na stranu domácích házenkářek.
25'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Házená Kynžvart (Marija Božovićová).
24'
Lázně využívají přesilovku, Veronika Dvořáková již dotahuje na 9:9.
23'
Vyloučení pro tým DHK Baník Most (Michaela Holanová).
23'
22'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Tatiana Šutranová).
22'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Barbora Tesařová).
22'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Veronika Mikulášková).
21'
Kristýna Königová unikla do samostatného brejku, krásným pohybem ve výskoku si roztáhla brankářku a zakončila mezi její ruku a nohu.
20'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Veronika Mikulášková).
19'
Mostecké hráčky unikly do brejku čtyři na jednu. Katarína Kostelná dostala míč jako poslední a z levé strany po náběhu přesně zakončila.
18'
Veronika Vávrová si oběhla obránkyni a dostala se do otevřeného prostoru. Po výskoku poslala parádní střelu do levého dolního růžku.
17'
Michaela Holanová inkasovala parádní přihrávku z pravé na levou stranu a jednoduše doručila míč do sítě.
15'
14'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Veronika Vávrová).
12'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Annamaria Patrnčiáková).
11'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Tereza Eksteinová).
9'
Adéla Stříšková se vyznamenala pěkným zakončením a poprvé posílá Most do vedení ze sedmičky.
8'
Žlutá karta pro tým Házená Kynžvart (Annamaria Patrnčiáková).
7'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Házená Kynžvart (Veronika Dvořáková).
7'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Daria Somionka).
7'
Most už je v plné síle což potvrzuje brankou, kterou vstřelila Tereza Eksteinová.
6'
Dlouho to trvalo, než se Kynžvart znovu prosadil. V přesilovce to zvládla Barbora Tesařová.
5'
Vyloučení pro tým DHK Baník Most (Katarína Kostelná).
2'
První branku mají na kontě už i domácí. Trefila se Sofii Bezruková.
1'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Adéla Stříšková).
1'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová).
1'
Vítám vás u dnešního onlajn přenosu. V rámci pátého kola MOL Ligy žen se utkají Lázně Kynžvart s hostujícím Mostem. Most je v lize na první pozici, vyhrál zatím všechny čtyři zápasy, a to včetně utkání posledního, kdy hrál proti do té doby neporažené Slavii. Naopak Kynžvart je v tabulce čtvrtý, po prohře v úvodním kole si připsal dvě výhry, ale posledně remizoval s Pískem. Samotná Iveta Korešová nastřílela Lázním patnáct branek.