Házená - MOL liga ženy - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kynžvart : Slavia - 18. února 2023   16:00

Kynžvart
Kynžvart
3' Dvořáková  • 6' Dvořáková  • 7' Patrnčiáková  • 10' Patrnčiáková  • 10' Vávrová  • 15' Tesařová  • 17' Božovićová  • 18' Božovićová  • 20' Božovićová  • 22' Dvořáková  • 27' Hejkalová  • 28' Hejkalová  • 32' Vávrová  • 36' Vávrová  • 38' Dvořáková  • 44' Dvořáková  • 45' Dvořáková  • 46' Božovićová  • 46' Božovićová  • 49' Kapusniaková  • 52' Božovićová  • 53' Dresslerová  • 55' Dvořáková  • 57' K. Königová  • 58' Vávrová  • 60' Dvořáková
27:30
(13:14)
Slavia
Slavia
1' Míšová   • 4' Motejlová   • 5' Jestříbková   • 9' Míšová   • 11' Míšová   • 12' Jestříbková   • 14' Holečková   • 19' Vavroušková   • 21' Weisenbilderová   • 22' Jestříbková   • 24' Holeňáková   • 33' Vostárková   • 34' Vostárková   • 35' Motejlová   • 38' Holečková   • 44' Vavroušková   • 45' Vostárková   • 47' Weisenbilderová   • 48' Holeňáková   • 51' Zimová   • 51' Weisenbilderová   • 54' Holeňáková   • 54' Weisenbilderová   • 58' Weisenbilderová   • 60' Weisenbilderová
Kynžvart
Lukáš Moravec, Martin Tůma
hala Milana Prokeše, Lázně Kynžvart
Slavia

Házená Kynžvart – DHC Slavia Praha 27:30 (13:14)
Nejvíce branek: Dvořáková 8, Božovićová 7/1, Vávrová 4 – Weisenbilderová 7/1, Míšová 7/4, Vostárková 3. Rozhodčí: Lukáš Moravec, Martin Tůma. Sedmimetrové hody: 2/1 – 6/5. Vyloučení: 3:4.
Slavia nakonec dokázala zvítězit, když si rozhodující náskok vybudovala 12 minut před koncem zápasu. Slavia zůstává na 4. místě, zatímco Kynžvartu se vzdaluje postup do play-off.
60'
Ještě jedna branka v podání Martiny Weisenbilderové.
60'
Oddechový čas pro tým DHC Slavia Praha.
60'
Veronika Dvořáková ještě vykřesala naději 55 vteřin před koncem.
59'
Žlutá karta pro realizační tým DHC Slavia Praha.
58'
Veronika Vávrová vzápětí snižuje rychlého kontru.
58'
Jenže Slavia má v kádru Martinu Weisenbilderovou, která přidává další branku.
57'
Kristýna Königová snižuje náskok Slavie z pravého křídla.
55'
Veronika Dvořáková snižuje z křídla a dává svou sedmou branku v tomto utkání.
54'
Další branka Martiny Weisenbilderové a už je to o pět branek.
54'
Denisa Holeňáková vrací ranou ze střední spojky Slavii čtyřbrankové vedení.
53'
Z pivotu odpovídá Katka Dresslerová.
53'
Martina Weisenbilderová je úspěšná i ze sedmimetrového hodu.
52'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Marija Božovićová).
51'
Chvíli potom co se Martina Weisenbilderová vrátila z trestné lavice, tak přidává důležitý gól Slavie.
51'
Hosté jsou v plném počtu.
51'
Z pivotu se nemýlila Zimová.
49'
Z křídla zakončila přesilovkovou kombinaci Šárka Kapusniaková.
49'
Vyloučení pro tým DHC Slavia Praha (Martina Weisenbilderová).
49'
Domácí jsou v plném počtu.
48'
Denisa Holeňáková zvyšuje náskok Slavie opět na tři branky.
48'
47'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Martina Weisenbilderová).
47'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Veronika Vávrová).
46'
Slavia je již v pěti.
46'
Znovu se prosazuje Marija Božovićová a už je to jen o gól.
46'
Vyloučení pro tým DHC Slavia Praha (Nikola Motejlová).
46'
Marija Božovićová snižuje.a dnes se trefila počtvrté.
45'
Tereza Vostárková skóruje v oslabení.
45'
Znovu se teď trefila Dvořáková a Kynžvart snižuje na rozdíl dvou branek.
44'
Vyloučení pro tým DHC Slavia Praha (Veronika Holečková).
44'
Na druhé straně rychle odpověděla svou pátou branku v utkání Veronika Dvořáková.
44'
Vavroušková byla úspěšná z pivotu.
43'
43'
V druhé půli jsme zatím mnoho branek neviděli. Kynžvart hodně chybuje a Slavii zastavují brankářky domácích.
41'
Adéla Srpová poprvé vychytala Míšovou ze sedmičky!
41'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Sofija Bezrukovová).
40'
Prorážení Martiny Weisenbilderové znamená míč pro Západočešky.
38'
Domácí hrají v plném počtu.
38'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Holečková).
38'
Dvořáková prostřelila Kudláčkovou při signalizované pasivitě.
36'
Adriana Míšová se štěstím proměňuje sedmimetrový hod.
36'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Marija Božovićová).
36'
Veronika Vávrová využila chyby Slavie a snižuje její náskok.
36'
Další technická chyba Kynžvartu.
35'
Oddechový čas pro tým Házená Kynžvart.
35'
Nikola Motejlová přidává další branku Slavie, která už vede o tři branky.
34'
Stejná hráčka se trefila i o minutu později.
33'
Tereza Vostárková se prosazuje vůbec poprvé v dnešním utkání.
32'
Veronice Vávrové se podařilo vyrovnat.
32'
Novotná vychytala útok Pražanek.
31'
Hejkalová minula z křídla branku.
31'
V prvních patnácti minutách byla lepším týmem pražská Slavia. Domácí hráčky však zabraly a dokázaly vyrovnat jak hru, tak i skóre. Poslední slovo měla v první půli Adriana Míšová, která zaznamenala již 6 branek a Slavia díky ní vede v poločase o jednu branku. Druhý poločas začne přibližně v 16:48.
30'
30'
Do branky se tentokrát postavila Srpová, ale ani ona nenašla recept na Adrianu Míšovou.
30'
A bude z toho sedmička!
30'
Ještě jedna šance pro Slavii.
29'
Míšová se opět nemýlila ze sedmimetrového hodu.
28'
Stejná hráčka překonává Kudláčkovou přehozem z rychlého protiútoku.
27'
Kristýna Hejkalová vyrovnává z pravého křídla.
26'
Zažíváme gólově hluchou pasáž, když oba týmy drtí hlavně technické chyby.
24'
Denisa Holeňáková překonává domácí brankářku střelou ze střední spojky.
22'
Veronika Dvořáková úspěšně zakončila rychlý protiútok.
22'
Anna Jestříbková je na pivotu velmi jistá a vrací Slavii vedení.
21'
Ze spojky se trefuje Martina Weisenbilderová a vyrovnává stav utkání.
20'
20'
Božovičová vrací domácím hráčkám vedení.
19'
Vyloučení pro tým DHC Slavia Praha (Barbora Vavroušková).
19'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Barbora Vavroušková).
19'
Božovičová překonala Petru Kudláčkovou i ze sedmimetrového hodu.
18'
Marija Božovićová krásnou střelou ze spojky vyrovnává.
18'
Na hřišti zůstává ležet Annamaria Patrnčiáková, která je odnášena k ošetření.
17'
Tentokrát souhra s pivotem Kynžvartu nevyšla.
17'
Marija Božovićová proběhla až na brankoviště a překonává i Kudláčkovou.
15'
Barbora Tesařová byla úspěšná z pivotu.
14'
Při signalizované pasivitě skóruje střelou ze střední spojky Holečková.
13'
Oba týmy své možnosti teď nevyužily.
12'
12'
Z pivotu se opět nemýlila Anna Jestříbková a Slavie jde znovu do trháku.
11'
Jenže hráčky Slavie mají v kádru fantastickou Adrianu Míšovou, která rozjíždí své další brankové představení.
10'
O malou chvilku později vyrovnává Veronika Vávrová.
10'
Annamaria Patrnčiáková přidává další branku domácích.
9'
Míšová potrestala technickou chybu domácích a skóruje z rychlého brejku.
7'
Annamaria Patrnčiáková střelou ze střední spojky snižuje na rozdíl jedné branky.
6'
Veronika Dvořáková vzápětí snižuje náskok Slavie.
6'
Za faul Dresslerové byla nařízena sedmička, kterou bez problémů proměňuje Adriana Míšová.
6'
Žlutá karta pro tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová).
5'
Jestříbková se prosazuje z pivotu.
5'
Kudláčková vychytala pokus Vávrové ze sedmičky.
4'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Martina Weisenbilderová).
4'
Nikola Motejlová zakončila brankou rychlý kontr Slavie.
3'
Veronika Dvořáková svou chybu napravila a srovnává stav utkání.
2'
Dvořákové bylo odpískáno prorážení.
1'
Adriana Míšová otevřela skóre střelou z pravého křídla.
1'
Hráčky právě nastupují na palubovku.

Házená Kynžvart: Srpová, S. Novotná – K. Königová, Tesařová, Dvořáková, Vávrová, T. Michalcová, Patrnčiáková, Bezrukovová, Dresslerová, Božovićová, Vysloužilová, Kapusniaková, Hejkalová.
Trenér: Peter Sabadka

DHC Slavia Praha: Malá, Kudláčková – Holečková, Franková, Motejlová, Koubová, Vostárková, A. Novotná, Holeňáková, Zimová, Míšová, Weisenbilderová, Švihnosová, Vavroušková, Jestříbková.
Trenér: Jan Salač

Rozhodčí: Lukáš Moravec, Martin Tůma.
V sobotu budeme od 16:00 sledovat v rámci 17. kola MOL Ligy žen v házené souboj mezi Kynžvartem a pražskou Slavií.

Házená Kynžvart se po slibném začátku sezony nyní tabulkou spíše propadá a uniká ji pomalu i postup mezi nejlepší čtyři české týmy. Aktuálně se nachází na 8. místě tabulky se 13 body.

Annamaria Patrnčiaková – 64 branek,
Marija Božović a Katka Dresslerová – 55 branek.

DHC Slavia Praha přečkala menší krizi a poslední dva zápasy vyhrála. Slavii patří 5. místo s 20 body. Hráčky z hlavního města mají postup na dosah, ale souboj s letošním osmifinalistou Evropského poháru rozhodně nepodcení.

16. kolo: Plzeň – Slavia Praha 25:29
15. kolo: Slavia Praha – Most 30:27
14. kolo: Písek – Slavia Praha 33:21
13. kolo: Slavia Praha – Zlín 28:29
12. kolo: Michalovce – Slavia Praha 31:23