Házená - MOL liga ženy - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Most : Kynžvart - 8. února 2023   18:00

Most
Most
6' Stříšková  • 8' Stříšková  • 9' Stříšková  • 11' Andrýsková  • 12' Kroftová  • 20' Šponéová  • 21' Stříšková  • 24' Andrýsková  • 25' Šponéová  • 26' Mikulčík  • 26' Poláková  • 30' Andrýsková  • 36' Andrýsková  • 37' Somionková  • 37' Cholevová  • 39' Andrýsková  • 41' Cholevová  • 43' Cholevová  • 44' Andrýsková  • 45' Stříšková  • 49' Šponéová  • 49' Eksteinová  • 50' Mikulčík  • 51' Stříšková  • 53' Somionková  • 54' Řádová  • 55' Řádová  • 56' A. Pokorná  • 58' A. Pokorná
32:22
(13:13)
Kynžvart
Kynžvart
3' Vávrová   • 4' Dresslerová   • 9' Dresslerová   • 13' Dvořáková   • 14' Patrnčiáková   • 17' Vávrová   • 20' Dresslerová   • 23' Patrnčiáková   • 28' Vávrová   • 30' Božovićová   • 30' Božovićová   • 35' K. Königová   • 39' Dvořáková   • 44' Vávrová   • 52' Božovićová   • 52' Tesařová   • 53' Dresslerová   • 57' T. Michalcová   • 59' Dvořáková
Most
Janssenová, Müllnerová – Stříšková, Andrýsková, Šutranová, Veselovská, A. Pokorná, Mikulčík, Řádová, Cholevová, Eksteinová, Šponéová, Kroftová, Poláková, Somionková, Mikulášková.
Horáček – Novotný
Sportovní hala Most
Kynžvart
Srpová, S. Novotná – K. Königová, Tesařová, Dvořáková, Vávrová, T. Michalcová, Patrnčiáková, Bezrukovová, Dresslerová, Božovićová, Vysloužilová, Kapusniaková, Hejkalová.

DHK Baník Most – Házená Kynžvart 32:22 (13:13)
Nejvíce branek: Stříšková 6, Andrýsková 6, Cholevová 6/3 – Vávrová 7/3, Dresslerová 4, Dvořáková 3. Rozhodčí: Horáček – Novotný. Sedmimetrové hody: 3/3 – 5/3. Vyloučení: 4:2.
Most nastoupil do druhé půle daleko více zkoncentrovaný a během několika minut dokázal Kynžvartu odskočit na pět branek. Hostující hráčky vůbec nástup Mostu do druhé půle nezachytily a druhý poločas tak byl zcela ve znamení domácího favorita, který se konečně probral z několika zápasové letargie.
60'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Házená Kynžvart (Veronika Vávrová).
59'
Dvořáková z levé spojky.
58'
Pokorná se prosazuje z pivota.
57'
Michalcová z levé spojky.
56'
Pokorná z pivota.
56'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Házená Kynžvart (Veronika Vávrová).
55'
Řádová z pravé spojky.
55'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Házená Kynžvart (Veronika Dvořáková).
55'
Vyloučení pro tým DHK Baník Most (Daria Somionková).
54'
Řádová nadvakrát úspěšná.
53'
Dresslerová uspěla z pivota.
53'
Somionka z pivota.
52'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Barbora Tesařová).
52'
Tesařová koriguje z pivota.
52'
Božovič přeskočila domácí bloky.
51'
Stříšková z brejku.
50'
Mikulčik z rychlé kombinace.
49'
Eksteinová zvyšuje z pravého křídla.
49'
Špone z levé spojky.
45'
44'
Andrýsková z levé spojky.
44'
Vávrová a její odvážný průnik.
43'
Cholevová ze střední spojky.
42'
Poslední time out pro Kynžvart.
41'
40'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Charlotte Cholevová).
39'
Andrýsková z velké dálky.
39'
Dvořáková prošla na brankoviště.
37'
Také Cholevová se prosazuje z brejkové pozice.
37'
Somionka z brejku.
36'
Rána Andrýskové ze střední spojky.
35'
Königová uspěla z levého křídla.
33'
Vyloučení pro tým DHK Baník Most (Veronika Andrýsková).
31'
31'
Most se znovu trápí, především útočná fáze dělá domácím házenkářkám velké problémy. Kynžvart naopak hraje velice slušně, rozhodně má dnes šanci uspět.
30'
30'
Božovič z pravé spojky vyrovnává.
30'
Důrazná Andrýsková na spojce.
30'
Božovič mezi nohy Müllnerové.
28'
Vávrová si naskočila na levé spojce.
26'
Druhý time out pro hosty.
26'
Další brejk zakončila Poláková.
26'
Mikulčik z brejku.
25'
Špone z vysokého výskoku.
24'
24'
Blesková odpověď od Andrýskové.
23'
Patrnčiaková zakončila z pravého křídla.
23'
21'
Stříšková snižuje z brejku.
20'
Špone se natlačila do brankoviště.
20'
Dresslerová z brejku.
18'
První time out si vybírá i Most.
17'
Vávrová z přečíslení 2 na 1.
15'
První time out pro Kynžvart.
14'
Patrnčiaková trefuje prázdnou branku Mostu.
13'
Dvořáková se protáhla až na brankoviště.
12'
Vyloučení pro tým DHK Baník Most (Veronika Mikulášková).
12'
Zapomenutá Kroftová na pravém křídle.
11'
10'
10'
Vyloučení pro tým DHK Baník Most (Marie Poláková).
9'
Dresslerová srovnala z pivota.
9'
Opět úspěšná Stříšková, tentokráte z brejku.
8'
Za domácí se opět prosazuje Stříšková.
6'
Stříšková koriguje z levého křídla.
6'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Annamaria Patrnčiáková).
4'
Dresslerová zvyšuje z pivota.
3'
Vávrová z levé spojky otvírá skóre utkání.
1'
V předehrávce 16. kola MOL ligy přivítají mostecké házenkářky celek Kynžvartu. Ani jeden z týmů momentálně neprožívá nejlepší období. Kynžvart je v tabulce na 8. místě se ziskem 13 bodů. O víkendu ukončil domácí výhrou nad Pískem 36:29 sérii tří porážek v řadě. Domácí mají na svém kontě tři prohry v řadě, což mostecké házenkářky řadu let v domácí soutěži nepamatují. V tabulce drží 3. místo se ziskem 21 bodů.