Házená - MOL liga ženy - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Dunajská Streda - 19. února 2023   11:00

Písek
Písek
1' Stellnerová  • 3' M. Svobodová  • 4' Stellnerová  • 6' Korešová  • 7' Korešová  • 9' M. Svobodová  • 14' E. Svobodová  • 15' Korešová  • 17' M. Svobodová  • 18' Chlupová  • 19' Plojharová  • 20' E. Svobodová  • 22' Korešová  • 27' Chlupová  • 30' Bicanová  • 33' Velková  • 34' Velková  • 36' Korešová  • 37' Chlupová  • 38' Stellnerová  • 40' Chlupová  • 42' Stellnerová  • 44' E. Svobodová  • 47' Korešová  • 50' Chlupová  • 52' E. Svobodová  • 54' E. Svobodová  • 56' Stellnerová  • 58' Stellnerová
31:33
(16:17)
Dunajská Streda
4' Desortová   • 5' Élöová   • 6' Bíziková   • 7' Bíziková   • 8' Bíziková   • 11' Pastorková   • 12' Élöová   • 13' Bíziková   • 16' Bíziková   • 17' Bíziková   • 21' Desortová   • 23' B. Hornyáková   • 24' B. Hornyáková   • 25' Juhosová   • 30' Élöová   • 31' Desortová   • 32' Bíziková   • 35' Bíziková   • 35' Bíziková   • 40' Élöová   • 42' Bíziková   • 44' Rajnohová   • 51' Bíziková   • 54' Pastorková   • 54' Rajnohová   • 55' B. Hornyáková   • 56' Rajnohová   • 58' Élöová   • 59' Rajnohová   • 60' Sáriová
Písek
Bezpalcová, Kržová, Preslová – Bicanová, Hanzelínová, Chlupová, Kordíková, Korešová, Nosková, Plojharová, Stellnerová, M. Svobodová, E. Svobodová, Velková.
Pavel Blanár, Jiří Opava
hala Pisek
120 diváků
Gajdócziová, Mageraová, Oláhová – Bíziková, Desortová, Élöová, B. Hornyáková, Juhosová, N. Kovácsová, Mészárosová, Némethová, Pastorková, Pénzesová, Rajnohová, Sáriová, Virág Demeterová.

Dohrávaný nedělní zápas šestého kola Mol Ligy mezi Sokolem Písek a HC DAC Dunajskou Stredou přinesl nezaujatému fanouškovi mnoho pěkných šancí, technických fines a dohromady 64 branek. Po vyrovnaném poločase měly ve druhém dějství lepší začátek slovenské hráčky. Ty se několika slepenými brankami dostaly do dvoubrankového vedení. Jenže Sokol dokázal zlepšenou hrou srovnat skóre. Chleba se začal lámat šest minut před koncem. Několik chyb Sokola rozhodlo tom, že ze zápasu nemá žádný bod. Písek prohrál s Dunajskou Stredou 31:33.
Sokol Písek – HC DAC Dunajská Streda 31:33 (16:17)
Nejvíce branek: Korešová 8/2, Stellnerová 6, Chlupová 5 – Bíziková 11, Élöová 5, Rajnohová 4. Rozhodčí: Pavel Blanár, Jiří Opava. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/3. Vyloučení: 1:3. ČK: Juhosová (DST). Diváci: 120.
60'
Erika Rajnohová neuspěla s nájezdem z levé strany hřiště.
Noémi Mageraová teď podržela svůj tým dobrým zákrokem.
60'
Barbara Sáriová dostala míč na pivota a poslal jej ostrou střelou přesně k tyčce.
60'
Dunajská Streda tahá čas.
59'
Sokol z levé strany trefil jenom břevno. Barbora Plojharová pak v souboji o míč prohrála.
59'
Erika Rajnohová dostala míč na levou stranu, kde okolo ní nikdo nebyl. Rychlonožka prošla z levé strany a ostrým projektilem, který mířil do horního rohu branky skórovala.
59'
Slovenky při vyrovnaném stavu a vlastním oslabení nikam nespěchají.
58'
Pastorková se provinila držením a půjde si na dvě minuty odpočinout.
58'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Kristína Pastorková).
58'
Alena Stellnerová dostala míč na pivota, kde okolo ní bylo pusto a prázdno. No a hráčka Sokola poslala kulatý nesmysl do horního rohu branky, kde na něj Noémi Mageraová nedosáhla.
58'
Sokol prohrává o jednu branku a útočí 150 vteřin před koncem do plných.
58'
Beatrix Élöová vlétla mezi dvě hráčky Sokola a poslala míč bombou přesně k tyčce.
57'
Noémi Mageraová se vytáhla proti střela zblízka. Slovenky jsou na míči.
57'
Písek je na míči, ale jde do plných.
56'
Erika Rajnohová naznačovala tělem přihrávku na levé křídlo, ale to byla jenom návnada, na kterou skočily hráčky Sokola včetně brankářky. Hráčka slovenského týmu totiž dostala míč k pravé tyčce nečekanou střelou.
56'
Alena Stellnerová dostala míč na pivota a poslala jej bombou přesně do levého horního rohu slovenské branky.
55'
Bernadett Hornyáková už musela střílet, ruka rozhodčího byla totiž nahoře. No a přes les rukou se ji podařilo pravačkou dostat míč do horního rohu, kam brankářka Sokola nedosáhla. Je opět srovnáno.
55'
Sokol chyboval a na míči jsou Slovenky.
54'
Erika Rajnohová prostřelila brankářku Sokola z rychlého brejku okolo hlavy.
54'
Eva Svobodová utekla všem a dává Sokolu vzápětí dvoubrankové vedení z rychlého brejku.
54'
Kristína Pastorková vystihla rozehrávku Sokola a prosadila se z rychlého brejku.
53'
Eliška Desortová trefila bombou jenom střed branky. Písek jde na míč.
52'
Eva Svobodová udeřila z rychlého kontru po slovenské chybě.
51'
Písek se sám připravil o šanci špatnou přihrávkou.
51'
Réka Bíziková dostala nabito na levé křídlo a prostřelila brankářku Sokola.
50'
Jana Chlupová překvapila slovenskou brankářku nízkou střelou s odskokem. Písek vede opět o dvě branky.
50'
Oddechový čas pro tým Sokol Písek.
49'
Barbara Sáriová překvapila brankářku technickou střelou k pravé tyčce.
49'
Dunajská Streda bude zahrávat sedmičku. Míč si bere Barbara Sáriová.
49'
Barbora Velková držela za dres svou soupeřku a půjde si na dvě minuty odpočinout.
49'
Oddechový čas pro tým HC DAC Dunajská Streda.
49'
Písek získal míč po slovenské minele a nikam nespěchá.
48'
Dunajská Streda vypíchla míč a jde do zformované obrany.
48'
Sokol má míč, ale jde do plných.
47'
Eliška Desortová neuspěla se střelou k pravé tyčce. Brankářka Sokola totiž zasáhla rukou.
47'
Slovenky jsou na míči a v oslabení tahají čas.
47'
Iveta Korešová uspěla v přesilovce s efektním lobem. Písek už vede od dvě branky.
46'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Natália Némethová).
46'
Dunajská Streda svou šanci nevyužila. Na míči je Sokol Písek, ale útočí do zformované obrany Slovenek.
45'
Iveta Korešová poslal míč do pravého horního rohu, kam brankářka už nedosáhla.
45'
Sokol bude zahrávat sedmičku.
44'
Erika Rajnohová prošla obranou Sokola jako nůž máslem a z rychlé akce skórovala k levé tyčce.
44'
Eva Svobodová uspěla po chybě Slovenek z rychlého kontru.
43'
Barbara Sáriová poslala míč k levé tyčce, kde zasáhla nohou brankářka Sokola.
43'
Slovenky budou zahrávat sedmimetrový hod.
42'
Alena Stellnerová ale srovnává po rychlém brejku.
42'
Réka Bíziková si opět seběhla na pivot a dala Slovenkám vedení bombou k tyči.
41'
Iveta Korešová neuspěla s podstřelem.
41'
Bernadett Hornyáková trefila jenom ruce Svobodové.
40'
Jana Chlupová uspěla s nájezdem do rozhozené slovenské obrany, je srovnáno.
40'
Beatrix Élöová potrestala chybu Sokola střelou k pravé tyčce.
39'
Sokol se naivní přihrávkou připravil o rychlý brejk.
38'
Slovenky se neprosadily na míč jde Sokol Písek.
38'
Alena Stellnerová dostala dlouhou přihrávku a z brejku poslal míč do levého horního rohu branky Slovenek.
37'
Jana Chlupová obešla svou strážkyni a poslala míč z pivota k levé tyčce.
37'
Beatrix Élöová z dálky netrefila zařízení.
36'
Iveta Korešová proměnila s přehledem sedmičku, nejzkušenější hráčka Písku poslala míč k levé tyčce.
35'
Réka Bíziková trestá další chybu Písku z rychlého kontru.
35'
Réka Bíziková uspěla po sehrávce z levého křídla.
34'
Barbora Velková uspěla z pravého křídla.
33'
Barbora Velková se prosadila po sehrávce z levého křídla .
32'
Réka Bíziková si naběhla na pivota a dává Dunajské Středě tříbodové vedení po další chybě Písku.
32'
Písek je v útoku dlouho, ruka rozhodčího je nahoře.
31'
Eliška Desortová otevřela střelecký účet druhého poločasu.
31'
První poločas dohrávaného zápasu ovládly o jedinou branku hráčky Dunajské Stredy.
30'
30'
Beatrix Élöová se čtyři vteřiny před koncem z dálky prosadila přes les rukou.
30'
Agáta Bicanová se trefila přes celé hřiště do opuštěné branky Dunajské Stredy. Je srovnáno.
29'
Iveta Korešová uspěla s technickou střelou, která zapadla u pravé tyče.
29'
Iveta Korešová bude zahrávat sedmimetrový hod.
29'
Kata Juhosová za svůj nehezký zákrok uviděla od rozhodčího červenou kartu.
29'
Kata Juhosová faulovala při střele faulovala Evu Svobodovou, která se těžko zvedá z palubovky.
29'
Barbara Sáriová poslala míč přesně do pravého horního rohu. Brankářka Písku na její střelu nedosáhla.
29'
Bernadett Hornyáková byla nedovoleně zastavena, Barbara Sáriová bude zahrávat další sedmičku.
28'
Eliška Desortová byka držena při střele, Dunajská Streda má 9m hod.
28'
Dunajská Streda je na míči a nikam nespěchá.
27'
Jana Chlupová dostala nabito na pivota a trefila se přesně k pravé tyčce.
27'
Barbara Sáriová si počkala a poté poslal míč k pravé tyčce.
26'
Pokus o lob Písku nenevedel. Poté bude čelit sedmičce!
25'
Kata Juhosová obešla protihráčku a prosadila se z pravé strany střelou do levého horního rohu branky Písku.
Nela Nosková byla držena, domácí jsou stále v útoku.
25'
Oba týmy své šance nevyužily.
24'
Bernadett Hornyáková se trefila bombou z dálky, je srovnáno.
24'
Dunajská Streda je na míči, ale útočí do plných.
Pavel Blanár s Jiřím Opavou se nakonec po delší poradě rozhodli zápas předčasně ukončit z důvodu nezpůsobilé hrací plochy! Během první půle jsme viděli několik přerušení, avšak mokrou palubovku se vysušit zkrátka nepodařilo.
24'
Rozhodčí na další podklouznutí jedné z házenkářek Dunajské Stredy reaguje pozastavením utkání! Palubovka je na několika místech stále mokrá!
23'
Na rozdíl jediné branky snižuje z pravé strany hostující Hórnyaková.
22'
Další výborná individuální akce od Korešové, která se prosadila i přes jasné držení od bránící hráčky.
21'
Skrytá střela Desortové do protipohybu domácí brankářky.
20'
Zdánlivě jednoduchá akce Písku, Eva Svobodová ji zakončovala z levého křídla pod břevno.
20'
Boj o odražený míč na brankovišti, rozehrávat bude hostující celek.
20'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Jana Chlupová).
19'
Korešová posunula na rozeběhnutou Plojharovou, ta pak zakončovala náskokem z levé strany na bližší tyčku!
18'
Ve stoprocentní příležitosti na pivotu Pastorková. O palubovku ale zakončovala nad!
18'
Hra je přerušena pro úpravu palubovky.
18'
Bleskově využitá přesilovka, na svědomí to má Chlupová!
18'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Erika Rajnohová).
17'
Hostující hráčky využívají momentálního rozpoložení Bízikové, která v tomto případě zakončovala technickým způsobem!
17'
Magdalena Svobodová se prosazuje z hranice brankoviště. V opačném případě by se házela sedmička.
16'
Žlutá karta pro tým HC DAC Dunajská Streda (Natália Némethová).
16'
Velmi dobrou úspěšnost při zakončení z levého křídla drží Bíziková, Dunajská Streda už zase vede!
15'
Korešová srovnává po individuální akci podstřelem z osmi metrů, pomohla ji brankové konstrukce!
14'
Tváří v tvář Mageraové se tentokráte ocitla Eva Svobodová. A ta už se nemýlila!
14'
Nepřidala ho Chlupová ani Velková, proti oběma se parádním zákrokem předvedla hostující Mageraová!
13'
Ze šesti metrů v pádu skórovala Bíziková, domácí už čtyři minuty čekají na další gól.
12'
Na konci dvanácté minuty se prosazuje Élöová a Dunajská Streda jde dnes poprvé do vedení!
12'
Tempo hry po kratší pauze opadlo, sledujeme delší útoky na obou stranách.
11'
Pastorková běžela ze středu sama na domácí brankářku, to nemohlo dopadnout jinak!
10'
Rychlé dostoupení Korešové, hostující tým si je moc dobře vědom kvalit nejlepší písecké házenkářky.
9'
Branka Hórnyakové neplatí, ještě předtím byl pískán faul, devítka pro hosty.
9'
Čisté svědomí teď nemá Mageraová, které míč po střele Magdaleny Svobodové nešťastně propadl do sítě.
8'
Velké množství branek padá z rychlých protiútoků. Bíziková po jednom takovém srovnává!
8'
Už se zase hraje. Domácí mužstvo bude rozehrávat z rohu.
7'
Hra je pozastavena, rozhodčí řeší nějaké problémy u stolku časoměřičů.
7'
Odpověď domácím hráčkám trvala zhruba šest vteřin. Rozeběhnutá Korešová je prakticky nebránitelná!
7'
Dohrávka do levého křídla, Bíziková zakončovala pod horní tyčku!
6'
Písecká házenkářky s ničím neváhají, poprvé se dnes prosazuje nejzkušenější hráčka zápasu Korešová!
6'
Pas Mageraové pro Bízikovou do samostatného úniku. Druhá jmenovaná srovnávala o palubovku!
5'
Vysoko do vzduchu se vyšplhala Magdalena Svobodová, kterou výborným zákrokem vychytala Mageraová.
5'
Delší útočná akce Dunajské Stredy zakončená úspěšnou střelou Élöové, domácí brankářka míč zaregistrovala až na poslední chvíli.
4'
Z rychlého protiútoku se dnes podruhé prosazuje domácí Stellnerová.
4'
Rozhodčí teď velmi citlivě nechal dohrát hostující akci po levé straně, po které snížila Desortová.
3'
Magdalena Svobodová to vzala na sebe, z devíti metrů zakončovala skrytou střelou na bližší tyč.
2'
Velmi dobrá obrana slovenského mužstva, také písecké házenkářky budou muset střílet.
2'
V signalizované pasivitě zakončovala Desortová, avšak mířila vysoko nad branku!
1'
Sehrávka do pivotky. Stellnerová převzala míč jednou rukou, poté po otočce překonala Mageraovou.
1'
Úvodní útočná akce bude patřit domácím házenkářkám.(0:0
1'
Zdravíme všechny fanoušky házené! Společně s námi dnes budete moci sledovat dohrávku 6. kola MOL ligy mezi Pískem a Dunajskou Stredou, které se přerušilo ve 24. minutě za průběžného stavu 13:12 kvůli nezpůsobilé hrací ploše.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.