Házená - MOL liga ženy - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Písek - 10. prosince 2022   14:30

Zlín
Zlín
1' Gabrhelová  • 3' Štipčáková  • 4' Polomíková  • 6' Daňková  • 7' Kříčková  • 8' Herbočková  • 10' Herbočková  • 12' Daňková  • 13' Daňková  • 15' M. Sekulová  • 18' Kolářová  • 19' Ševčíková  • 21' Ševčíková  • 23' Daňková  • 27' Herbočková  • 30' Gabrhelová  • 32' Gabrhelová  • 33' Gabrhelová  • 33' M. Sekulová  • 34' Daňková  • 36' Gabrhelová  • 39' Polomíková  • 49' Gabrhelová  • 51' Ševčíková  • 58' D. Šimková  • 59' Ševčíková
29:38
(16:17)
Písek
Písek
3' Stellnerová   • 4' Stellnerová   • 7' E. Svobodová   • 8' Stellnerová   • 9' Korešová   • 10' Stellnerová   • 11' E. Svobodová   • 12' Velková   • 14' Velková   • 15' M. Svobodová   • 17' Stellnerová   • 19' Stellnerová   • 21' Korešová   • 23' Stellnerová   • 24' Korešová   • 26' Stellnerová   • 29' Stellnerová   • 31' Korešová   • 34' Stellnerová   • 35' Velková   • 35' Korešová   • 37' Korešová   • 38' Korešová   • 38' Stellnerová   • 39' E. Svobodová   • 40' Stellnerová   • 42' E. Svobodová   • 44' Stellnerová   • 45' Korešová   • 46' Stellnerová   • 47' E. Svobodová   • 48' Korešová   • 50' Stellnerová   • 54' Plojharová   • 55' E. Svobodová   • 57' Korešová   • 60' Kordíková
Zlín
Písek

Handball PSG Zlín – Sokol Písek 29:38 (16:17)
Nejvíce branek: Gabrhelová 9/3, Daňková 5, Ševčíková 4 – Stellnerová 15, Korešová 11/1, E. Svobodová 6. Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/1. Vyloučení: 1:0.
Je konec! Písek nakonec zvládl duel na půdě Zlína a vítězí vysoko 38:29. Po první půli přitom hosté vedli jen rozdílem jediné branky. Domácím však po změně stran odešla defenziva. Za vítězstvím Písku se dnes podepsala hlavně Alena Stellnerová.
60'
Kordíková dostala přihrávku do úniku a napsala tečku za utkáním.
59'
Ševčíková z těžké pozice vymetla horní roh branky.
58'
Daniela Šimková se v závěru duelu rovněž dočkala branky.
57'
Iveta Korešová parádním lobem přehodila brankářku domácích.
56'
Oddechový čas pro tým Sokol Písek.
56'
Veronika Gabrhelová proměnila další sedmičku.
55'
Svobodová se dostala do úniku a navýšila vedení Písku na rozdíl deseti branek.
54'
Na listunu střelkyň se zapisuje také Plojharová.
52'
Korešová proměnila sedmimetrový hod.
51'
Ševčíková s velkou dávkou štěstí propasírovala míč za brankovou čáru.
50'
Stellnerová své zaváhání z předchozí minuty okamžitě napravuje další brankou.
49'
Gabrhelová tečovanou střelou zmátla brankářku Písku.
49'
Stellnerová měla velkou šanci, ale z těsné blízkosti trefila spojnici břevna a tyče.
48'
Korešová se po změně stran rovněž rozehrála k velkému výkonu. Písek kráčí za triumfem.
47'
Svobodová střelou z levé strany navýšila vedení Písku.
46'
Třicátou branku Písku přidává Alena Stellnerová.
46'
Gabrhelová znovu proměnila sedmičku.
45'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Iveta Korešová).
44'
Stellnerová přidává svou jedenáctou branku v utkání. Fantastický výkon.
43'
Gabrhelová proměnila sedmimetrový hod.
42'
Svobodová se uvolnila na levém křídle a zakončila k zadní tyči.
41'
Zlín má v posledních minutách velké problémy s prolomením obrany Písku.
40'
Stellnerová se opět dostala do úniku, který s přehledem zakončila. Písek rázem vede o čtyři branky.
39'
Svobodová na opačné straně chladnokrevně navýšila náskok Písku.
39'
Po delší době se prosadil také domácí celek. Trefila se Polemíková.
38'
Stellnerová se dostala do úniku, který proměnila.
38'
Iveta Korešová dnes hraje ve střelecké pohodě. Písek znovu vede o dvě branky.
37'
Na opačné straně ale ihned odpovídá Korešová.
36'
Gabrhelová se po individuálním průniku postarala o další vyrovnání.
35'
35'
Z pravé strany ale bleskově odpovídá Velková.
34'
Michaela Daňková nad akcí moc nepřemýšlela a jednoduše napálila míč pod břevno.
34'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Alena Stellnerová).
33'
Před brankou Písku se otočila Sekulová a v pádu poslala Zlín do vedení.
33'
Je vyrovnáno! Gabrhelová vlétla do druhé půle jako velká voda.
32'
Na opačné straně odpověděla švihem Veronika Gabrhelová.
31'
Iveta Korešová se střelou kolem soupeřky postarala o úvodní branku druhé půle.
31'
Písek obstaral výhoz do druhého poločasu. Uvidíme, zda hostující celek potvrdí dobrý výkon z první půle.
31'
První poločas končí! Po prvním poločase mohou být spokojenější hráčky hostující Písku. Ten přitom musel v úvodu dotahovat náskok Zlína, jenže ke skvělému výkonu se rozehrála Alena Stellnerová, která táhne ofenzivu hostů.
30'
30'
Gabrhelová v závěru poločasu snižuje na rozdíl jediné branky.
29'
Stellnerová tentokrát našla recept na domácí brankářku i z křídla.
28'
Písek postupně útočí, ale defenziva Zlína nyní brání skvěle.
27'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Natálie Herbočková).
26'
Stellnerová v protiútoku naznačila zakončení a až druhým švihem poslala míč do sítě.
24'
Iveta Korešová svou čtvrtou brankou vrací do vedení hostující Písek.
23'
Daňková má v první půli rovněž vynikající střeleckou fazónu.
23'
Alena Stellnerová dostala znovu přihrávku do brejku, který s přehledem přetavila v branku.
22'
21'
Iveta Korešová dostala příliš prostoru na pravé straně a srovnala.
21'
Střelou z velké vzdálenosti se prosadila Karolína Ševčíková.
20'
Vyloučení pro tým Handball PSG Zlín (Michaela Kolářová).
19'
Karolína Ševčíková překvapila hostující brankářku střelou z velké vzdálenosti.
19'
Alena Stellnerová je dnes hodně při chuti. Další zásah písecké střelkyně.
18'
Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Michaela Kolářová).
17'
Stellnerová po individuálním průniku přidává svou pátou branku v utkání.
16'
Domácí brankářka reflexivně vyrazila střelu ze středu hřiště.
15'
Na opačné straně Sekulová okamžitě vyrovnala z pravého křídla.
15'
Svobodová se prosadila projektilem ke vzdálenější tyči.
14'
Velková okamžitě srovnala z pravého křídla. Zatím sledujeme gólové hody.
13'
Daňková neohroženě vlétla mezi soupeřky a vrátila Zlínu vedení.
12'
Daňková se střelou švihem postarala o bleskové vyrovnání.
12'
Velková si krásným obloučkem pohrála s domácí brankářkou. Písek tak poprvé v utkání vede.
11'
Zlín si mohl vzít zpět ztracené vedení, ale rána z levé strany nebyla přesná.
11'
Svobodová se uvolnila z pravé strany a po delší době dokázala vyrovnat.
10'
Na opačné straně svou čtvrtou brankou snižuje Stellnerová.
10'
Herbočková dostala přihrávku do úniku a s přehledem propálila brankářku.
9'
Iveta Korešová z těžké pozici napálila míč přesně pod břevno.
8'
Herbočková se dostala mezi dvě soupeřky a levačkou napálila míč k tyči.
8'
Stellnerová v úvodních minutách táhne ofenzivu Písku. Nyní se prosadila už potřetí.
7'
Za domácí celek se i v pádu trefila Kříčková.
7'
Písek znovu udeřil z protiútoku. Do úniku se dostala Svobodová a s přehledem zakončila.
6'
Daňková po hodně přímočaré akci navyšuje náskok Zlína o dvě branky.
5'
Domácí brankářka si dokázala poradit s ránou z levého křídla.
4'
Polomíková dostala přihrávku na hranici brankoviště a odrazem o zem vrátila Zlínu vedení.
4'
Z rychlého protiútoku se Stellnerová postarala i o vyrovnání.
3'
Poprvé se prosadil také Písek. Úvodní zásah hostujícího mužstva má na svědomí Stellnerová.
3'
Štipčáková dostala přihrávku na pozici pivota a z otočky navýšila domácí vedení.