Házená - MOL liga ženy -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Poruba - 20. dubna 2024   18:00

Olomouc
Olomouc
2' Možíšová  • 5' Malinová  • 8' Možíšová  • 12' Malinová  • 15' Roupcová  • 17' Protivánková  • 19' Protivánková  • 20' Daňková  • 22' A. Kubálková  • 22' Roupcová  • 26' Malinová  • 27' Malinová  • 28' A. Kubálková  • 34' Roupcová  • 35' Možíšová  • 36' A. Kubálková  • 36' A. Kubálková  • 37' Malinová  • 38' Daňková  • 42' Protivánková  • 44' A. Kubálková  • 47' Roupcová  • 51' A. Kubálková  • 54' Vasiljeva  • 59' Machačová  • 60' Machačová
29:33
(15:15)
Poruba
Poruba
2' Hiraldová   • 3' Farářová   • 4' Kavalová   • 5' Dybalová   • 7' Hiraldová   • 8' Dybalová   • 9' Kavalová   • 13' Dybalová   • 22' Vachtarčíková   • 23' Dybalová   • 25' Ka. Rajová   • 25' Křepelová   • 30' Vachtarčíková   • 32' Hiraldová   • 34' Cabadajová   • 36' Cabadajová   • 36' Ka. Rajová   • 37' Kavalová   • 38' Dybalová   • 39' Ka. Rajová   • 40' Ka. Rajová   • 48' Kalyhinová   • 50' Kr. Rajová   • 52' Farářová   • 53' Kalyhinová   • 55' Farářová   • 56' Farářová   • 58' Dybalová   • 59' Ka. Rajová   • 59' Kalyhinová   • 60' Ka. Rajová
Olomouc
Fialová Kateřina, Sovová Marta
hala DHK Zora Olomouc
198 diváků
Poruba

DHK Zora Olomouc – DHC Sokol Poruba 29:33 (15:15)
Nejvíce branek: Malinová 8/4, Roupcová 4, A. Kubálková 3 – Dybalová 6, Farářová 6/3, Ka. Rajová 4. Rozhodčí: Fialová Kateřina, Sovová Marta. Sedmimetrové hody: 6/4 – 3/3. Vyloučení: 5:3. Diváci: 198.
Je konec. DHK Zora Olomouc doma v prvním zápase Play-out nestačila na tým DHC Sokol Poruba, se kterým prohrála poměrem 29:33. Po vyrovnaném první dějství (15:15) se dostaly Porubanky v závěru druhého poločasu do čtyřbrankového vedení, které již udržely. Domácí Iva Malinová vstřelila v zápase osm branek. Na straně Sokola mají po šesti zářezech Tereza Dybalová a Anežka Farářová.
60'
Karolína Rajová dostává Porubanky 34 vteřin před koncem do čtyřbrankového náskoku.
60'
Monika Machačová si sice dala svou druhou branku v zápase, ale už je jí jasné, že na obrat už je pozdě.
59'
Anastasija Kalyhinová zakončuje postupný útok Porubanek brankou, 28:32.
59'
Monika Machačová ale po šesti vteřinách dostává domácí na rozdíl tří branek.
59'
Karolína Rajová udeřila po střelecké minele Zory.
58'
Poruba je na konci oslabení a střílí branku. Tereza Dybalová dostala vyražený balon do branky.
57'
Porubská brankářka je venku z branky, Sokol jde do rizika.
57'
Poruba už hraje klasické oslabení.
56'
Anežka Farářová dostala přihrávku na pravé křídlo a prosazuje se ve dvojnásobném oslabení.
56'
Iva Malinová tentokrát sedmičku jistě proměňuje.
56'
Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Anastasija Kalyhinová).
56'
Monika Machačová netrefila prázdnou branku hostů. Jenže Poruba se dopustila faulu a bude hrát minutu ve dvojnásobném oslabení.
56'
Poruba v oslabení dobře tahá čas.
55'
Oddechový čas pro tým DHC Sokol Poruba.
55'
DHK se nepovedla sehrávka na levou stranu. Míč končí mimo branku Porubanek.
55'
Vyloučení pro tým DHC Sokol Poruba (Karolína Rajová).
55'
Anežka Farářová dostává po rychlé akci Porubu do dvoubrankového náskoku.
54'
Tereza Vasiljeva dostala míč na pravé křídlo a lobem jej poslala do levé strany branky.
53'
Anastasija Kalyhinová si na levé straně obešla svou strážkyni a v pádu poslal míč přesně k tyčce, 25:27.
52'
Iva Malinová trefuje ze sedmičky jenom břevno porubské branky.
52'
Anežka Farářová poslala balon ze sedmičky okolo těla padající brankářky, 25:26.
52'
Sheila Hiraldová byla sražena na zem, Poruba má k dispozici sedmičku.
51'
Anna Kubálková z levé strany po střele k tyčce srovnává stav dnešního zápasu, 25:25.
50'
Kristina Rajová dostala míč na pravou stranu a z výskoku jej expedovala svou pravačkou přesně k tyčce.
50'
Zora je už v plném počtu, ale jde do zformované obrany.
49'
Poruba je na balonu a má k dispozici 9m hod. Po něm ale přišlo na levé straně jenom zakončení do domácí brankářky.
49'
Zora v oslabení vyrobila jenom nepřesnou střelu.
48'
Kateřina Bestová dostala balon do běhu a na čáře jej poslala svou silnější rukou přesně k tyčce. Je srovnáno, 24:24.
48'
Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Julie Horutová).
47'
Claudia Roupcová zakončila rychlý brejk po ose hřiště ostrou střelou k levé tyčce.
46'
Jenže ani Zora neuspěla vzápětí se svým zakončením.
46'
Anežka Farářová neuspěla s last-minute střelou z osy hřiště.
45'
45'
Obě brankářky v krátkém čase ukázaly svou kvalitu. Na míči je toho času Poruba.
44'
Anna Kubálková dostala balon po dlouhé přihrávce do běhu a pak z lajny poslala míč přesně k tyčce, 23:23.
44'
Oddechový čas pro tým DHK Zora Olomouc.
43'
Tereza Dybalová nepřelobovala na levé straně brankářku.
43'
Zora neužila rychlého kontru po levé straně a stále prohrává o jednu branku.
42'
Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Adéla Protivánková).
42'
Adéla Protivánková ukončuje čtyři minuty střeleckého ticha ze strany domácího ticha po střele z pivota.
41'
Anežka Farářová sebrala balon po nepřesné přihrávce Zory na pivota. Poruba ale neskórovala z brejku.
40'
Karolína Rajová poslala balon přesně do levého vikýře a Porubanky vedou o dva góly, 21:23.
39'
Karolína Rajová utekla po ose hřiště a poslala míč přesně k tyčce. Porubanky jdou do vedené, 21:22.
39'
Sehrávka na pravé křídlo v podání Zory se nepovedla.
38'
Tereza Dybalová si dává svou pátou branku v zápase po parádní sehrávce na pivota, 21:21.
38'
Michaela Daňková si dává svou druhou brankou v zápase a domácí jdou do vedení, 21:20.
37'
Aneta Kavalová vyrovnává stav po pěkné souhře.
37'
Iva Malinová poslala balon z nařízené sedmičky přesně k levé tyčce.
36'
Karolína Rajová ale z další akce srovnává stav.
36'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Anna Kubálková).
36'
Anna Kubálková ale rychle srovnává stav po rychlé akci Zory.
36'
Mária Cabadajová se raduje po sehrávce na levém křídle a s pomocí tyčky dostává míč do sítě.
35'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Anna Možíšová).
34'
Mária Cabadajová se raduje po sehrávce na levé křídlo.
34'
Claudia Roupcová skórovala ve vlastním oslabení, 16:16.
33'
32'
Sheila Hiraldová prošla na lajnu a obloučkem překonává brankářku Zory, 15:16.
32'
Porubská brankářka zastavuje sehrávku Zory na pravé křídlo dobrým zákrokem.
31'
Sheila Hiraldová zastavuje útok Zory, ale jenom za cenu 9m hodu.
31'
Zora začala druhé dějství na balonu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:53.
30'
30'
Anežka Farářová srovnává ze sedmičky skóre prvního poločasu.
30'
Anastasija Kalyhinová trefuje z osy jenom tyčku. Jenže to bylo s faulem a hostující tým má sedmičku.
30'
Poruba přežila akci Zory a jde si pro vyrovnání.
30'
Karolína Vachtarčíková se prosazuje 45 vteřin před koncem prvního dějství po sehrávce do pivota.
28'
Anna Kubálková dostala balon na levé křídlo a pak jej zavěsila přesně do pravého vikýře branky Poruby.
28'
Oba týmy své šance nevyužily, na balonu je Sokol Poruba.
27'
Iva Malinová potrestala tyčku hostů. Hráčky Zory se raduje po střele z osy hřiště, 14:13.
26'
Iva Malinová si dala třetí branku v zápase po táhlé střele z osy hřiště, která zaplula k levé tyčce.
25'
Aneta Křepelová dostala tým z východu republiky do hubeného vedení po sehrávce na levé křídlo.
25'
Karolína Rajová z lajny srovnává stav zápasu, 12:12.
24'
Olomouc ale selhala v zakončení a Ostravanky si jdou pro srovnání stavu.
23'
Zora se ubránila a jde si pro dvoubrankový náskok.
23'
Brankářka Porubanek vytěsnila balon mimo levou tyčku. Poruba ale míří do zformované obrany.
23'
Tereza Dybalová snižuje z lajny náskok Zory na jednu branky.
22'
Claudia Roupcová se prosazuje po rychlém kontru.
22'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Karolína Vachtarčíková).
22'
Anna Kubálková trestá další střelecké zaváhání Porubanek. Hráčky Zory se prosazuje po rychlém kontru střelou k levé tyčce, 11:9.
20'
Anežka Farářová poslal balon z nařízení sedmičky z první k pravé tyčce.
20'
Poruba bude zahrávat sedmičku, míč si bere Anežka Farářová.
20'
Michaela Daňková utekla po pravé straně a procpala balon na bližší tyčku, 10:8.
19'
Adéla Protivánková dostala balon na osu a s pomocí palubovky jej uklízí přesně k levé tyčce. Zora jde do vedení, 9:8.
18'
Poruba už musí zakončovat, ruka je nahoře.
18'
Anežka Farářová skončila po držení na zemi, hosté mají 9m hod.
17'
Jaroslav Hudeček byl v oddechovém čase velmi emotivní a snažil se nabudit své svěřenkyně.
17'
17'
Adéla Protivánková trestá nepřesnou koncovku Porubanek. Hráčka Zory se raduje po rychlé sehrávce do pivota. Je srovnáno, 8:8.
16'
Porubanky za šest minut hry daly jedinou branku.
15'
Claudia Roupcová dostala Zoru na rozdíl jediné branky. Domácí hráčka se prosazuje po rychlém kontru po ose hřiště.
14'
Domácím se nepovedla sehrávka na levou stranu a Zora se musí bránit.
13'
Iva Malinová trefila ze sedmičky jenom nohu porubské brankářjky.
13'
Tereza Dybalová dostala balon na lajnu a poslala jej přesně k tyčce.
13'
Poruba už čtyři minuty nevstřelila branku.
12'
Iva Malinová nyní trestá střelecké zaváhaní Poruby pumelicí z osy hřiště.
11'
Iva Malinová ze sedmičky poslala balon přesně do levého horního rohu.
11'
Poruba se provinila držením, Zora má 9m hod.
11'
Iva Malinová poslal balon z nařízené sedmičky svou pravačkou rovnou k tyčce, 4:7.
11'
Zora bude zahrávat sedmičku, míč si bere Malinová.
10'
Aneta Kavalová po sehrávce na pravé křídlo trefuje jenom ruce domácí brankářky.
9'
9'
9'
Aneta Kavalová se prosazuje po rychlé sehrávce hostů do pravého křídla.
8'
Tereza Dybalová dostalal balon na lajnu a pak jej svou pravačkou poslala k tyčce.
8'
Anna Možíšová si dala svou druhou branku po sehrávce na pravou stranu. Brankářku Poruby propálila na bližší tyčce, 3:5.
7'
Sheila Hiraldová osy propálila všechno, co jí stálo v cestě, 2:5.
6'
Poruba je na míči a Ostravanky nikam nespěchají.
5'
Iva Malinová dostala z levé spojky s pomocí palubovky balon k levé tyčce, 2:4.
5'
Tereza Dybalová trestá střelecké zaváhání Zory, porubská hráčka navyšuje náskok hostů na tři branky.
4'
Aneta Kavalová se raduje po sehrávce na pravém křídle.
3'
Zora sice dala branku, ale ta kvůli krokům neplatí.
3'
Anežka Farářová dostává hosty do hubeného vedení střelou k levé tyčce, 1:2.
2'
Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Michaela Daňková).
2'
Anna Možíšová dostala balon na lajnu a pak jej uklidila přesně k tyčce, 1:1.
2'
Sheila Hiraldová dostala balon na lajnu a prudkou střelou otevírá skóre zápasu.
1'
Oba týmy nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

DHK Zora Olomouc: Habermannová, Polášková – Malinová, A. Kubálková, Kräuterová, Protivánková, Roupcová, Krejzlíková, Horáková, Vasiljeva, Možíšová, Machačová, Daňková, Ešnerová, K. Kubálková, Horutová.
Trenér: Lucie Fábíková

DHC Sokol Poruba: Šalimovová, Hřebejková – Dybalová, Ka. Rajová, Cabadajová, Kavalová, Křepelová, Misková, Kr. Rajová, Kalyhinová, Vachtarčíková, Bestová, Žůrková, Hiraldová, Farářová.
Trenér: Jaroslav Hudeček

Rozhodčí: Fialová Kateřina, Sovová Marta.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené. V sobotu dvacátého dubna je na programu první kolo Play-out. V něm na sebe narazí týmy DHK ZORA Olomouc a TJ Sokol Poruba. Míč bube uveden do hry v 18:00.
Před začátkem Play-out si všechny týmy zachovaly body ze základní části. Prvním tým je tedy DHK Zora Olomouc, ta má 21 bodů, DHC Plzeň 15 bodů, HC Zlín 8bodů a TJ Sokol Poruba jich nasbíral šest. Před začátkem druhé části nejvyšší ženské soutěže je tedy nejblíže pátému místu domácí Olomouc.