ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Norsko  : Rakousko - 16. ledna 2018   20:30

Norsko
Norsko
2' Sagosen  • 3' Jøndal  • 5' Sagosen  • 7' Gullerud  • 10' Reinkind  • 11' Bjørnsen  • 12' Bjørnsen  • 14' O'Sullivan  • 15' Jøndal  • 16' S. Johannessen  • 21' Jøndal  • 22' Jøndal  • 22' Rød  • 23' Reinkind  • 24' Sagosen  • 25' Gullerud  • 30' Bjørnsen  • 31' Bjørnsen  • 32' Bjørnsen  • 34' Bjørnsen  • 35' Jøndal  • 38' Tønnesen  • 39' Bjørnsen  • 41' Bjørnsen  • 43' O'Sullivan  • 44' Jakobsen  • 45' Jakobsen  • 48' Bjørnsen  • 48' Reinkind  • 49' Jakobsen  • 51' O'Sullivan  • 53' Rød  • 54' Reinkind  • 60' Bjørnsen
39:28
(18:14)
Rakousko
Rakousko
1' Žiura   • 2' Bozovic   • 7' Bilyk   • 10' Bilyk   • 14' Bozovic   • 19' A. Hermann   • 20' Frimmel   • 21' A. Hermann   • 24' Wagner   • 26' Bilyk   • 27' A. Hermann   • 28' Zeiner   • 29' A. Hermann   • 35' Bilyk   • 36' Bozovic   • 38' Jelinek   • 39' Weber   • 39' Bozovic   • 42' A. Hermann   • 43' Žiura   • 45' Bilyk   • 47' Bilyk   • 48' Kandolf   • 55' Jelinek   • 56' Ranftl   • 58' Zeiner
Norsko
Rakousko

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Je konec! Norové porazili Rakousko o jedenáct branek výsledkem 39:28. Norsko dnes proti outsiderovi předvedlo parádní výkon. Nejlepším hráčem severského celku byl Bjørnsen, který na hřišti kraloval hlavně v úvodu druhého poločasu. Norsko si tak zajistilo druhou příčku ve skupině, zatímco pro Rakousko šampionát končí.
60'
Bjornsen si ještě vzal míč a dělovkou pod břevno napsal gólovou tečku za utkáním.
60'
Rakušanům nevyšel přechod do útoku a Norové mohou dnešní duel dohrát s míčem ve své moci.
58'
Reinkind zahrával sedmimetrový hod, který umístil přímo do horního rohu branky.
58'
Zeiner nejprve naznačil střelu, poté se krásně otočil kolem obránce a vymetl horní roh branky.
56'
Reinkind zahrával sedmimetrový hod a střelou o zem nedal gólmanovi šanci.
56'
Rantfl utekl obráncům norského celku a svůj únik zakončil přesnou střelou k tyči.
55'
Jelinek se krásně otočil kolem obránce a v pádu zamířil přesně pod břevno.
54'
Norsko pokračuje ve velké pohodě! Reinkind se uvolnil z pravého křídla a uklidil míč k zadní tyči.
53'
Rod se prosadil krásnou střelou! Jeho dělovka se od břevna odrazila těsně za brankovou čáru.
52'
Ani jednomu z týmů se nyní nedaří překonat disciplinovanou obranu soupeře.
51'
O´Sullivan má dnes skvělou úspěšnost střelby. Nyní to potvrdil dělovkou do dolního rohu branky.
49'
Jakobsen se bez větších problémů otočil kolem svého strážce a pohotovou střelou nedal gólmanovi šanci.
48'
Reinkind se uvolnil na pravém křídle a po Bjornsenově vzoru prostřelil brankáře ránou mezi nohy.
48'
Na druhé straně zakončil bleskový přechod Rakouska do útoku Kandolf. Diváky musí tato házená bavit.
48'
Bjornsen dostal prostor na levém křídle a znovu dokázal, že z této pozice se v dnešním střetnutí nemýlí.
47'
Gól přidává také Rakousko. Bilyk po přestávce obstarává většinu rakouských branek!
47'
Sagosen ani nenaznačil a vypálil přesně k levé tyči rakouské branky.
46'
Jelinek se podle rozhodčího dopustil nedovoleného zákroku při střele Jakobsena. Norové budou zahrávat sedmičku.
45'
Jakobsen nyní chytil fazónu. Norský pivot přidal druhou branku během čtyřiceti sekund.
45'
Gól vstřelil tým Rakousko (Mikola Bilyk).
44'
Jeho zaváhání ihned napravil Jakobsen, který se prosadil střelou kolem nohy brankáře.
44'
Bjornsen si přeci jen vybral slabší moment! Norský tahoun neproměnil sedmičku.
43'
Gól vstřelil tým Rakousko (Vytautas Žiura).
43'
Jenže našim jižním sousedům nevyšlo odvolání brankáře a osamocený O´Sullivan trefil prázdnou branku.
42'
Rakušané přidávají další branku a snaží se vyždímat zbytky sil. Prosadil se Hermann.
41'
Parádním obloučkem z pravého křídla se znovu prosadil Bjornsen. Tento hráč dnes skutečně válí!
40'
Pozor! Jeden z nejlepších rakouských hráčů Bozovic vyfasoval červenou kartu!
40'
Rakousko snižuje na rozdíl pěti branek! Sedmimetrový hod s přehledem proměnil Bilyk.
40'
Vyloučení v týmu Norsko (Kent Robin Tønnesen).
39'
Skutečně sledujeme jednu branku za druhou! Další zásah na rakouské straně přidal Bozovic.
39'
Gól vstřelil tým Norsko (Kristian Bjørnsen).
39'
Nyní sledujeme jeden gól za druhým! Tentokrát se z pravého křídla přesně trefil Weber.
38'
Gól vstřelil tým Norsko (Kent Robin Tønnesen).
38'
Jelinek dostal přihrávku na střed hrací plochy, otočil se a v pádu dokázal zakončit do branky.
37'
Herburger neproměnil sedmimetrový hod, jelikož trefil jen nohu norského brankáře.
36'
Bozovic dostal prostor na hranici brankoviště a levačkou uklidil míč přesně k tyči.
35'
Norsko nadále pokračuje ve skórování! Jondal se uvolnil na levém křídlo a zakončil mezi nohy brankáře.
35'
Konečně se prosadilo také Rakousko! Bilyk dělovkou vymetl pavučiny v horním rohu.
34'
A znovu Bjornsen! Tentokrát se prosadil střelou do odkryté branky.
33'
Bjornsen s přehledem proměnil sedmimetrový hod a dal svou třetí branku v druhé půli.
33'
Vyloučení v týmu Rakousko (Romas Kirveliavicius).
33'
Hra musí být přerušena! Jeden z norských házenkářů zůstává ležet na zemi a drží se za stehno. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
32'
A další norská branka z pravého křídla. Parádně se uvolnil Bjornsen, který hraje vydařené utkání.
31'
Norové pokračují v gólové podívané i v úvodu druhé půle. Bjornsen krásným lobem překonal brankáře.
31'
První poločas končí! Norové v něm zatím jednoznačně potvrdili roli obrovského favorita! V průběhu první půle si vypracovali obrovský náskok. O ten poté přišli, jelikož Rakousko v závěru poločasu vstřelilo čtyři branky v řadě. Přesto vedou Norové o čtyři body a kráčí za výhrou.
30'
30'
Norové v závěru první půle přerušují soupeřovu šňůru vstřelených branek. Prosadil se Bjornsen
29'
Rakousko pokračuje ve zlepšeném výkonu! Tentokrát se Hermann trefil do odkryté branky.
28'
A už je to pouze o čtyři branky! Krásnou střelou v pádu kolem brankáře se prosadil Zeiner.
27'
Hermann dostal přihrávku na pravou stranu a dělovkou na zadní tyč rozvlnil branku! Rakušané se přeci jen dostávají do tempa.
26'
Bilyk dostal prostor ve středu hrací plochy, nikým neatakován vyskočil a prostřelil brankáře.
25'
Gullerud podpořil protiútok Norska z druhé vlny a svůj postup zakončil střelou do horního rohu branky.
24'
Rakušané nyní využili nepřesnost v rozehrávce Norska a dotáhli útok středem hřiště ke gólu.
24'
Gól vstřelil tým Norsko (Sander Sagosen).
23'
Norská jízda pokračuje! Reinkind vymetl horní roh branky. Norové budou v první půli atakovat hranici dvaceti branek.
22'
Rod si křikl o přihrávku na pravou stranu a pohotovo dělovkou k tyči bez problémů překonal brankáře.
22'
Norové však bleskově odpovídají. Střelou z levé strany se opět prosadil Jondal.
21'
Norská defenzíva sice zachytila přihrávku před branku, ale Hermann se dostal k odraženému míči a bez váhání jej uklidil do branky.
21'
Největší zbraní Norska jsou zatím útoky po levém křídle. Další z nich dotáhl ke gólu Jondal.
20'
Frimmel se prosmýkl mezi obránci Norska a střelou o tyč snížil na rozdíl čtyř branek.
19'
Až nyní se Rakousku zadařilo. Dělovkou z pravé strany o zem se prosadil Hermann.
18'
Žiura se pokusil překvapit vyběhnutého brankáře Norska lobem z poloviny hřiště, jenže minul branku.
17'
Jenže jeden z Norů parádním skokem zastavil pobídku na levé křídlo a připravil Rakousko o možnost zakončit.
16'
Johannessen oslabuje svůj celek. Norsko se bude muset bránit.
16'
Zápas se pomalu mění v exhibici! Dělovkou z úctyhodné vzdálenosti se prosadil Johannessen.
16'
Žiura byl sám před brankářem, zkusil jej překvapit střelou o zem, jenže míč se nakonec odrazil nad břevno.
15'
Norsku se dnes daří na křídlech! Další branku z levé strany palubovky přidal Jondal.
14'
Po delší době se prosadilo také Rakousko. Dělovkou do dolního rohu branky překonal brankáře Bozovic.
14'
Norové odskakují na rozdíl pěti branek! Samostatný únik proměnil O´Sullivan.
13'
Norský brankář zatím čaruje! Tentokrát vyrazil proti střele z levého křídla a špičkou boty míč vykopl mimo tři tyče.
12'
Oddechový čas pro Rakousko.
12'
Nádherný přechod do útoku! Norové doslova rozebrali obranu soupeře a Bjornsen přidal svou další branku.
11'
Norové hrají ve velké pohodě! Bjornsen dostal přihrávku na pravé křídlo a střelou mezi nohy brankáře přidal další branku.
10'
10'
Reinkind si naběhl mezi dva obránce Rakouska a dělovkou přidal další branku.
9'
Rakousku se nyní nepovedl přechod do útoku. Přihrávka na pravé křídlo byla hodně prudká a nikdo v bílém míč nezachytil na hřišti.
8'
Norsko odskakuje na rozdíl dvou branek! Ze značky sedmimetrového hodu se trefil Bjornsen.
7'
Rakousko však bleskově snižuje a nenechává soupeře utéct. Bilyk si naskočil proti obraně a dělovkou k tyči skóroval.
7'
Přesto se Norsko dokázalo prosadit. Gullerud si míč zpracoval v pádu a pohotově prostřelil brankáře.
6'
Norové sice kombinují na polovině soupeře, ale defenzíva Rakouska nenechává soupeři příliš mnoho prostoru k zakončení.
5'
Sagosen vlétl do utkání jako velká voda a po pěti minutách hry přidal svůj druhý zásah ve střetnutí.
5'
O´Sullivan se dral do zakončení, ale jeden z Rakušanů jeho postup zastavil nedovoleným zákrokem.
4'
Nyní se Norům daří bránit postupnou kombinaci soupeře. Žiurovi ránu z pravé strany navíc zastavila horní tyčka.
3'
Začátek utkání je bohatý na góly! Parádním lobem se nyní prosadil Jondal.
2'
Rakušané vstoupili do utkání velmi dobře! Svůj aktivní průnik zakončil brankou Bozovic.
2'
Norové však bleskově srovnávají! Sagosen dostal moře volného prostoru a odrazem o zem prostřelil brankáře.
1'
A Rakušané se dostávají do vedení! Střelou z pravého křídla se prosadil Žiura.
1'
Rakousko se v úvodních minutách nastěhovalo před branku Norska a postupně se snaží prodrat ke střele.
1'
Ještě před začátkem utkání zazní hymny obou zemí.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Rakousko bude hrát v bílém, zatímco Norové nastoupí k dnešnímu utkání v červeném.

Norsko: Christensen, Bergerud – Sagosen, Hykkerud, Myrhol, Jakobsen, Tønnesen, Jøndal, Bjørnsen, Gullerud, Sørheim, S. Johannessen, O'Sullivan, Tangen, Reinkind, Rød.

Rakousko: Pilipovic, Bauer – Kirveliavicius, Neuhold, Wagner, Bilyk, Kandolf, Jelinek, Zeiner, Schopf, Weber, Ranftl, Frimmel, Bozovic, Žiura, A. Hermann.
Norsko

Norové na letošním mistrovství obhajují čtvrtou pozici z posledního šampionátu. Letos se na slušný výsledek z Polska snaží navázat. V úvodním duelu podlehli pouze o gól favorizované Francii!! Poté se v Poreči střetli s Běloruskem, které porazili 33:28 a zatím drží postupovou příčku. Dnes by svůj postup měli potvrdit.
Rakousko

Nás jižní soused se kvalifikoval teprve na svůj třetí šampionát v historii! Postup ze základní skupiny by pro Rakousko byl neočekávaným úspěchem. V prvním utkání však Rakousko prohrálo o jedinou branku s Běloruskem. Ve druhém utkání už nestačilo na favorizovanou Francii, které podlehlo 26:33 a sny o postupu se rychle rozplynuly.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům házené! Vítejte u sledování textového přenosu z evropského šampionátu! Společně se podíváme na duel mezi Norskem a Rakouskem. Zápas startuje ve 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.