ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Chorvatsko  : Bělorusko - 11. ledna 2020   16:00

Chorvatsko
Chorvatsko
3' Duvnjak  • 4' Mandić  • 5' Horvat  • 5' Mandić  • 6' Mandić  • 9' Duvnjak  • 13' Cindrić  • 18' Stepančić  • 23' Karačić  • 24' Stepančić  • 25' Karačić  • 27' Horvat  • 28' Cindrić  • 30' Karačić  • 30' Cindrić  • 31' Duvnjak  • 32' Mandić  • 33' Stepančić  • 35' Karačić  • 36' Stepančić  • 37' Stepančić  • 41' Marić  • 42' Karačić  • 45' Karačić  • 46' Marić  • 48' Šarac  • 50' Šipić  • 54' Šarac  • 58' Matanović  • 59' Mamić  • 60' Ravnić
31:23
(15:10)
Bělorusko
Bělorusko
3' Vajlupov   • 8' Kuleš   • 14' Jurinok   • 14' Vajlupov   • 15' Jurinok   • 16' Vajlupov   • 22' Jurinok   • 23' Vajlupov   • 26' Karalek   • 34' Karalek   • 36' Lukjančuk   • 39' Vajlupov   • 40' Vajlupov   • 47' Kuleš   • 48' Vajlupov   • 49' Brouka   • 50' Gajdučenko   • 52' Brouka   • 55' Padšivalov   • 58' Karalek   • 60' Karalek
Chorvatsko
Charlotte Bonaventura – Julie Bonaventura (FRA)
Stadthalle Graz
Bělorusko

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
Skončil nám zápas mezi Chorvatskem a Běloruskem, který jednoznačně ovládli házenkaři Chorvatska. Po celý zápas drželi vývoj ve svých rukách a po zásluze zvítězili 31:23.
Chorvatsko – Bělorusko 31:23 (15:10)
Nejvíce branek: Karačić 6, Stepančić 5, Mandić 4 – Vajlupov 9/2, Karalek 4, Jurinok 3. Rozhodčí: Charlotte Bonaventura – Julie Bonaventura (FRA). Sedmimetrové hody: 0 – 2/2. Vyloučení: 4:5.
60'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Valentino Ravnić).
60'
Gól vstřelil tým Bělorusko (Artěm Karalek).
59'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Marko Mamić).
58'
Snížení ze strany Běloruska teď střelou pod horní tyč zařídil Artěm Karalek.
58'
Vyloučení v týmu Bělorusko (Vjačeslav Šumak).
58'
Střelou pod horní tyč se prosazuje Vlado Matanović.
55'
Jednadvacátou branku Běloruska přidává Alexandr Padšivalov.
54'
Josip Šarac si vyskočil z pravé strany do brankoviště. Tam zamířil k levé tyči a nedal gólmanovi soupeře příliš šancí.
52'
Po delším čase bez gólu teď snižuje na rozdíl sedmi branek Ivan Brouka.
52'
Oba gólmani teď drží své týmy.
50'
Z góly se nám teď rozhtrhl pytel. Tentokráte na straně Běloruska se prosazuje Vadim Gajdučenko.
50'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Marin Šipić).
49'
Přízemní střelou z levé strany teď dostal míč do branky Chorvatska Ivan Brouka.
48'
Gól vstřelil tým Bělorusko (Nikita Vajlupov).
48'
Střelou k tyči se teď prosadil poprvé v zápase Josip Šarac.
47'
Gól vstřelil tým Bělorusko (Vladislav Kuleš).
47'
Vyloučení v týmu Chorvatsko (Marino Marić).
46'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Marino Marić).
46'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bělorusko (Nikita Vajlupov).
45'
Po další rychlé akci se prosazuje Karačić.
42'
Další branku Chorvatska teď přidává po pohotové střele k tyči Igor Karačić.
41'
Chorvati teď dávají příležitost i méně vytíežným hráčům. Svým v prvním gólem v zápase prosazuje Marino Marić.
40'
40'
Střelou pod horní tyč snižuje po rychlé akci Nikita Vajlupov.
39'
Na rozdíl osmi branek se podařilo snížit přesnou ránou Nikity Vajlupova,
39'
Vyloučení v týmu Chorvatsko (Željko Musa).
37'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Luka Stepančić).
36'
Gól vstřelil tým Bělorusko (Jurij Lukjančuk).
36'
35'
Vyloučení v týmu Chorvatsko (Marko Mamić).
35'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Igor Karačić).
34'
33'
32'
Další branka pro Chorvaty po rychlé, tentokráte od David Mandiće.
31'
Druhý poločas otevírá střelou k levé tyči z dálky Domagoj Duvnjak .
31'
Skončil nám první poločas, který ovládli Chorvaté nad Běloruskem 15:10. Chorvaté po celý první poločas drželi své vedení . Prožili jen slabší chvíli v polovině poločasu, kdy nechali své soupeře dotáhnout na rozdíl jediné branky. V závěru ale utekli do pětibrankového vedení a tak mohou do šatny odcháze v dobrém rozpoložení. Naopak Bělorusové mají nad čím přemýšlet.
30'
30'
Vyloučení v týmu Bělorusko (Vjačeslav Bochan).
30'
V poslední sekundě navyšuje vedení Chorvatska na pět branek Luka Cindrić ,
30'
Střelou o zem se prosazuje Igor Karačić .
28'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Luka Cindrić).
28'
Dvoubrankovou ztrátu vrátil Bělorusům přesnou ránou Nikita Vajlupov .
27'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Zlatko Horvat).
26'
Artěm Karalek z dálky trefuje přesně k tyči. Bělorusové snižují na rozdíl dvou branek.
25'
Igor Karačić znovu úspěšný. Chorvati se taky rychle dostali do tříbrankového vedení.
24'
23'
23'
Dvoubrankové vedení Chorvatům teď vrátil Igor Karačić
22'
Ke snížením Bělorusům na rozdíl jediné branky pomohla další tyč Chorvatů. Po rychlé akci se z výskoku postaral Andrej Jurinok .
21'
Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.
20'
Bělorusy teď podržel skvělým zákrokem jejich gólman.
18'
Střelouckou smůlu Chorvatů teď protrhnul dalekonosnou střelou Luka Stepančić.
18'
16'
A máme to jen o jednu branku. Střelou o zem se o to postaral z pravé strany Nikita Vajlupov.
15'
Gól vstřelil tým Bělorusko (Andrej Jurinok).
14'
Bělorusové trestají nepřesnost Chorvatů další brankou. O tu se postaral z pravé strany po rychlé akci Nikita Vajlupov .
14'
O třetí běloruskou branku se postaral střelou k tyči Andrej Jurinok .
14'
13'
Po delším čase se nám teď prosazuje nádhernou brankou Luka Cindrić .
11'
Na hřišti teď vidíme sérii nepřesností na obou stranách.
10'
Žlutá karta pro tým Bělorusko (Artěm Karalek).
9'
Duvnjak na druhé straně odpovídá po další rychlé akci. Chorvati si tak stále drží čtyřbrankový náskok.
8'
Po delším čase prosazuji i hráči Běloruska. Druhou branku svého týmu přidal po rychlé akci Vladislav Kuleš .
6'
Po rychlém brejku přidává gól do prázdné branky opět Mandić.
5'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (David Mandić).
5'
Vyloučení v týmu Bělorusko (Andrej Jurinok).
5'
Další branku Chorvarska přidal střelou ze strany Zlatko Horvat .
4'
Střelou z rychlého brejku přidává další branku David Mandić .
3'
Na druhé straně se o vyrovnání postaral střelou z pravé strany na protější tyč Nikita Vajlupov .
3'
O uvodní branku se postaral střelou z dálky Domagoj Duvnjak.
2'
Za běloruským gólmanem teď zazněla horní tyč.
2'
To se jim nepovedlo. Dopředu se tak ženou Chorvati.
1'
Chorvati zatím dobře brání a tak se Bělorusové mají problém dostat do zakončení.
1'
První poločas nám rozehrálo Bělorusko.
1'
Nyní jsou na řadě hymny obou týmů.
Aktéři obou týmů nám nastoupili na hrací plochu.

Chorvatsko: Šego, Ašanin – Marić, Duvnjak, Hrstić, Stepančić, Horvat, Šarac, Karačić, Musa, Mamić, Cindrić, Matanović, Mandić, Ravnić, Šipić.

Bělorusko: Mackevič, Saldacenka – Brouka, Kuleš, Šilovič, Puchovskij, Nikulenko, Šumak, Jurinok, Baranov, Lukjančuk, Padšivalov, Karalek, Vajlupov, Bochan, Gajdučenko.

Rozhodčí: Charlotte Bonaventura – Julie Bonaventura (FRA).
Utkání dvou neporažených týmů začíná v 16:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Postavení v tabulce nám napovědělo, že nás čeká dvou neporažených týmů a tedy určitě atraktivní podivaná. Bělorusko v prvním utkání porazilo Srbsko v atraktivním souboji 35:30, Chorvatsko zvítězilo proti Černé Hoře 27:21.
Tabulka skupiny A:
1. Chorvatsko 2b
2. Bělorusko 2b
3. Srbsko 0b
4. Černá Hora 0b
Letošní mistrovství Evropy v házené, které se koná hned ve třech zemích, čeká třetí hrací den bojů v základních skupinách. Skupina A se hraje ve Rakousku, v Grazu.
Hezký den všem fanouškům, vítáme vás u sledování online přenosu z ME mužů v házené. V dnešním zápase se proti sobě představí házenkaři reprezentace Chorvatska a Běloruska. Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.