Švédsko - Švýcarsko | ONLINE | 10.1.2020 20:30 | ME v házené mužů 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Švédsko  : Švýcarsko - 10. ledna 2020   20:30

Švédsko
Švédsko
3' Gottfridsson  • 3' Tollbring  • 6' Ekhdal du Rietz  • 8' Ekhdal du Rietz  • 8' Tollbring  • 12' Pettersson  • 13' A. Nilsson  • 14' Ekhdal du Rietz  • 14' Palicka  • 15' Palicka  • 17' Ekhdal du Rietz  • 18' Arnesson  • 19' Pettersson  • 20' Tollbring  • 21' Tollbring  • 24' Gottfridsson  • 25' Pettersson  • 27' Ekhdal du Rietz  • 29' Nielsen  • 32' A. Nilsson  • 33' Lagergren  • 34' Lagergren  • 37' Lagergren  • 42' A. Nilsson  • 46' Ekhdal du Rietz  • 49' A. Nilsson  • 52' Tollbring  • 55' Arnesson  • 56' A. Nilsson  • 56' Chrintz  • 57' Chrintz  • 59' Henningsson  • 60' A. Nilsson
34:21
(20:13)
Švýcarsko
Švýcarsko
2' Schmid   • 3' Gerbl   • 4' Schmid   • 9' Sidorowicz   • 13' Meister   • 16' Milosevic   • 17' L. Maros   • 20' Meister   • 22' Raemy   • 24' Milosevic   • 26' Rubin   • 27' Lier   • 29' Raemy   • 31' Tominec   • 32' Meister   • 34' Schmid   • 35' Rubin   • 37' Rubin   • 40' Küttel   • 46' Schmid
Švédsko
Švýcarsko

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Švédsko – Švýcarsko 34:21 (20:13)
Nejvíce branek: Ekhdal du Rietz 6, Nilsson 6, Tollbring 6/1 – Schmid 4, Meister 3, Rubin 3. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/1. Vyloučení: 4:1.
Domácí Švédsko vstoupilo do evropského šampionátu fantasticky a vyhrálo souboj se Švýcarskem vysoko 34:21. Už od prvních minut se Švédům dařilo své soupeře jasně přehrávat a nakonec si vypracovali dvouciferný náskok. ujímají se tak vedení ve skupině F.
60'
Z hranice brankoviště Nilsson zvyšuje už na 34:21.
59'
Henningsson se proletěl směrem do brankoviště a ještě dál navyšuje švédské vedení.
58'
Sidorowicz se přes brankáře Palicku prosadit nedokázal.
57'
Bleskový protiútok Chrintze, jedenáctibrankové vedení.
56'
Chrintz z levého křídla dokázal zvýšit vedení Švédska už na dvouciferný rozdíl.
56'
Tominec z hranice devítky neuspěl, naopak švédský útok proměnil A. Nilsson.
55'
Arnesson z hranice devítky rozradostnil švédské publikum.
54'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Švýcarsko (Marvin Lier).
54'
Švédský faul na Raemyho při střelbě na hranici brankoviště. Sedmička.
53'
Arnesson toho z hranice devítky nevyužil.
52'
Sidorowicz se provinil technickou chybou a přichází o míč.
52'
Na levém křídle se uvolnil Tollbring, jenž zvyšuje vedení domácího celku.
51'
Palicka výborně nohou vyrazil střelu ze sedmičky Švýcarů!
49'
Přes obránce se prosadil Andres Nilsson, který pronikl až k brankovišti.
49'
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Samuel Röthlisberger).
49'
Lier poslal svou střelu ze sedmičky do tyče!
46'
Schmidovi se povedlo využít rychlý útok.
46'
Prudká rána Ekdahla z hranice devítky, Švédsko je zpět ve vedení o sedm branek.
46'
Oddechový čas pro Švédsko.
45'
Švýcarům se nepovedlo svůj útok proměnit, Schmid se z hranice brankoviště neprosadil.
44'
Vyloučení v týmu Švédsko (Jesper Nielsen).
43'
Švýcarsko si bere oddechový čas.
42'
Výtečný průnik k brankovišti kolem obránce předvedl Nilsson.
40'
Po pasáži plné nepřesností se povedlo prosadil prudkou střelou z hranice devítky Kuttelovi.
37'
Lagergren nyní drží ofenzivu Švédů.
37'
Zblokovaná švédská střela dostala k míči opět Švýcary. A Lenny Rubin znovu snižuje.
35'
Rubin z hranice devítky propálil brankáře Palicku.
34'
Lagergren z hranice devítky proměnil další švédský útok.
34'
Andre Schmid rychlým protiútokem překonal brankáře Palicku.
33'
Lagergren na pravém křídle seběhl k brankovišti a skóruje.
32'
Meister se prosadil z pravé strany.
32'
Andreas Nilsson se prosadil z hranice brankoviště.
31'
Tominec střelou z levého křídla snížil na rozdíl šesti branek.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 21:23.
Švédsko v prvním poločase utkání dominovalo a po první půli vede o sedm branek.
30'
30'
Rubin a Schmid nevyužili svých šancí. Švédsko si ještě bere oddechový čas.
29'
Nielsen z hranice brankoviště vrací svému týmu sedmigólové vedení.
29'
Nicolas Raemy pronikl středem k brankovišti a dokázal snížit.
27'
Velmi rychlá odpověď Marvina Liera.
27'
Ekhdal du Rietz na pravé straně vypálil do bližšího horního rohu.
26'
Rubin se trefil z hranice devítky. Švýcaři ztrácí sedm branek.
25'
Vyloučení v týmu Švédsko (Lukas Nilsson).
25'
Další trefa švédského týmu. Pettersson využil rychlý protiútok.
24'
Gottfridsson z hranice devítky opět zvyšuje švédské vedení.
24'
Nakonec se to po neúspěšném útoku Švédů povedlo Milosevicovi, který snižuje z pravé strany.
23'
Milosevis a Maros se nedokázali prosadit střelami z hranice brankoviště.
22'
Raemy z levého křídla nedal Palickovi šanci.
21'
Tollbring tentokrát zaútočil naopak z pravého křídla.
20'
Tollbring se rovněž prosadil střelou z levého křídla.
20'
Meister z levého křídla dokázal překonat brankáře Palicku.
19'
Daniel Pettersson pronikl středem k brankovišti a náskok Švédů vystoupal na nejvyšší rozdíl.
18'
Arnesson na pravém křídle seběhl k brankovišti a propálil švýcarského brankáře.
17'
Luka Maros z hranice devítky snížuje na 7:12.
17'
Vyloučení v týmu Švédsko (Max Darj).
17'
Ekdahl du Rietz střelou z hranice devítky zvýšil náskok Švédska zpět na šest gólů.
16'
Švýcaři po dlouhé době dokázali vsítit branku. Milosevic se prosadil středem.
15'
15'
Švýcaři se svou prázdnou bránou hodně riskují a dostávají od Palicky další gól.
14'
Brankář Palicka se trefil do prázdné brány Švýcarska.
14'
Ekhdal z hranice devítky zvyšuje už na rozdíl čtyř gólů.
13'
Nilsson předvedl podobný útok jako před ním Meister. A také skóruje.
13'
Meister pronikl středem brankoviště a snížil na rozdíl dvou branek.
12'
Pettersson proměnil svůj rychlý protiútok po neúspěchu Sidorowicze.
12'
Po ztrátě Kuttela se nedokázal Tollbring prosadit z rychlého protiútoku. Následně ani Sidorowicz na druhé straně.
10'
Oba týmy si vyměňují neúspěšné útoky.
9'
Po oddechovém čase se Švýcarům povedlo proměnit svou střelu a snížit na rozdíl dvou branek.
8'
Po ztrátě Rubina se prosadil Švéd Tollbring. Švýcaři si berou oddechový čas.
8'
Po několika neúspěšných útocích z obou stran se prosadil znovu Ekdahl du Rietz.
7'
Schmidovi se nepovedlo proměnit z hranice brankoviště.
6'
Ekhdal du Rietz dostává domácí tým do vedení.
6'
Švýcarská ztráta po útočném faulu Meistera.
5'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Švédsko (Jerry Tollbring).
4'
Schmid z hranice devítky proměnil dlouhou střelou.
4'
3'
Tollbring z levého křídla vyrovnal na 2:2.
3'
Na pravém křídle se uvolnil Gerbl, jenž vsítil gól na 2:1.
3'
Gottfridsson srovnal po průniku do brankoviště.
2'
Rychlý protiútok Švýcarů, který proměnil Schmid.
2'
Ztráta Lagergena po útočném faulu.
1'
Kuttel zaútočil z pravého křídla, Palicka míč chytá.
1'

Švédsko: Appelgren, Palicka – Arnesson, Chrintz, Darj, Ekhdal du Rietz, Gottfridsson, Henningsson, Jeppsson, Lagergren, Nielsen, A. Nilsson, L. Nilsson, Pellas, Pettersson, Tollbring.

Švýcarsko: Bringolf, Portner – Gerbl, Küttel, Lier, L. Maros, Meister, Milosevic, Raemy, Röthlisberger, Rubin, Schmid, Sidorowicz, Svajlen, Tominec, von Deschwanden..
Švédsko jako domácí tým patří k favoritům turnaje. Ostatně na posledním šampionátu, který se konal v roce 2018, obsadili Švédi stříbrnou pozici.

Švýcarsko plně využilo toho, že na letošním turnaji hraje 24 týmů a vrací se na evropský šampionát poptvé od roku 2006. V tomto utkání je velkým outsiderem.
Letošní mistrovství Evropy v házené, které se koná hned ve třech zemích, čeká druhý hrací den bojů v základních skupinách. V tomto přenose se budeme věnovat utkání skupiny F mezi Švédskem a Švýcarskem. Skupina F se hraje ve Švédsku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.