ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Černá Hora  : Nizozemí - 22. ledna 2022   15:30

Černá Hora
Černá Hora
1' B. Vujović  • 3' Čepić  • 5' Čepić  • 5' S. Vujović  • 6' S. Vujović  • 6' S. Vujović  • 9' Čepić  • 10' B. Vujović  • 13' B. Andjelić  • 13' Grbović  • 17' Božović  • 21' Lasica  • 24' Čavor  • 27' Lasica  • 28' Grbović  • 30' Božović  • 32' Čepić  • 34' Čepić  • 36' Čepić  • 39' Grbović  • 40' Čavor  • 42' S. Vujović  • 43' Milos Vujović  • 46' B. Vujović  • 49' Grbović  • 53' F. Vujović  • 54' Lazović  • 55' Božović  • 56' B. Vujović  • 59' Grbović
30:34
(16:18)
Nizozemí
Nizozemí
2' D. Baijens   • 4' L. Steins   • 5' K. Smits   • 6' Benghanem   • 9' Benghanem   • 12' Falke   • 13' Falke   • 18' K. Smits   • 19' Schagen   • 21' Falke   • 24' Benghanem   • 25' K. Smits   • 25' D. Baijens   • 26' Falke   • 30' K. Smits   • 32' L. Steins   • 34' D. Baijens   • 34' Benghanem   • 37' D. Baijens   • 43' Falke   • 45' Falke   • 46' K. Smits   • 47' Adams   • 50' L. Steins   • 51' Schagen   • 52' Schagen   • 55' D. Baijens   • 56' L. Steins   • 58' L. Steins   • 59' Benghanem
Černá Hora
Nizozemí

To je ode mne pro dnešek vše, doufám že jste si zápas užili, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu.

Na shledanou.
Černá Hora – Nizozemsko 30:34 (16:18)
Nejvíce branek: Čepić 6, Grbović 5, B. Vujović 4 – K. Smits 9/4, Falke 6, Benghanem 5. Sedmimetrové hody: 0 – 5/4. Vyloučení: 3:4.
Je konec!

Nizozemci nakonec po fantastickém obratu v první části skutečně dovedou zápas k úžasnému vítězství a to především zásluhou dvou mužů! Thijse van Leeuwena, který se především v závěru zaskvěl výbornými zákroky a střelce Kaye Smitse, jenž byl nejlépe střílejícím borcem v oranžové!

Ani Černohorci nepodali špatný výkon, nicméně jakmile soupeř odskočil už si stav hlídal a nedovolil favoritovi znovu vyrovnat...

Černá Hora vs Nizozemí 30 : 34
60'
Osm vteřin před koncem vychytal van Leeuwen soupeře břichem!
60'
Už běží poslední minuta!
59'
Gól vstřelil tým Nizozemsko (Samir Benghanem).
59'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Nemanja Grbović).
58'
Opět neuvěřitelný van Leeuwen ,který si poradil s únikem soupeře, vyskočil a vyrazil míč!
58'
Luc Steins prošel obranou jako nůž máslem, ve středu zamířil a dává gól.
57'
Rychlá Černohorská kombinace, zastavená však famózním Thijsem van Leeuwenem , který si pohlídal výběh z levého rohu...
56'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Branko Vujović).
56'
Luc Steins dostal prostor, zamířil nahoru a skóruje.
Timeout pro Nizozemce!
55'
Božovič z rychlého protiútoku opět snižuje.
55'
Dani Baijens rychlou střelou ze strany dává gól.
54'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Vuk Lazović).
53'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Filip Vujović).
52'
Gól vstřelil tým Nizozemsko (Bobby Schagen).
52'
Pevná Nizozemská obrana si poradila s nájezdem soupeřových sil.
51'
Vyloučení v týmu Nizozemsko (Tommie Falke).
Přichází další oddechový čas...
51'
Na pravé straně byl schovaný Bobby Schagen, vyběhl si a vypálil! 25 – 29!
50'
Gól vstřelil tým Nizozemsko (Luc Steins).
49'
Vujovič leží otřesen na hřišti, po chvílí dokonce odchází do kabin...

Snad bude v pořádku.
49'
Pak ale nizozemský gólman špatně rozehrál a Grbovič může snížit!
49'
Fantastický Thijs van Leeuwen ! Nizozemský brankář vyčapal dorážku do prázdné po střele do tyče!
49'
Kolize na středu znamená rozehrávku pro Černohorce.
48'
Nizozemský brankář si ve správný moment povyběhl a znovu zasahuje.
47'
van Leeuwen si zprava vychutnal Vujoviče! Stav zůstává nezměněn.
47'
Adams dává rovněž gól do prázdné brány.
46'
Smits zamířil přes celé hřiště a trefuje prázdnou klec.
46'
Vujovič ze středu skóruje.
Timeout pro Černou Horu!
45'
Povedený signál přenesení hry do levého rohu, ze kterého vyběhl Falke a pro nizozemské barvy přináší další branku.
45'
Vyloučení v týmu Černá Hora (Miloš Božović).
44'
Výborný de Knecht zasahuje!
43'
Stefan Vujovič se po příchodu ze střídačky rozjel a dává druhý – tentokrát trochu laciný gól.
43'
Gól vstřelil tým Nizozemsko (Tommie Falke).
42'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Stevan Vujović).
42'
Smits opět skóruje. Opět dostal prostor pro sedmimetrový hod, zamířil, vypálil nahoru a přidává další zářewz.
41'
Střela z blízka už se nepovedla, brankář Černohorců vyráží nohou.
41'
Nizozemci opět tlačí.
40'
Čavor byl sice na středu bráněn velmi těsně, i tak se však ze sevření vymanil a skóruje.
39'
Grbovič z pravé strany, podél brankářovy ruky skóruje!
38'
Jeden z Nizozemců byl bráněn tak těsně že nedokázal zakončit... Hra se obrací.
37'
Čavor míjí bránu.
37'
Vyloučení v týmu Nizozemsko (Kay Smits).
37'
Danny Bajiens unikl všem soupeřům po levé straně, zamířil, vypálil a skóruje!
36'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Radojica Čepić).
35'
Černohorský brankář Matovič fantasticky vychytal Kaye Smithse!
35'
Kay Smihts prošel drze středem, byl faulován a čeká jej sedmička!
35'
van Leeuwen si vyběhl, šel do kolize s jedním z útočníků a zachránil jistý gól!
34'
Vyloučení v týmu Nizozemsko (Alec Smit).
34'
34'
Čepič z protiútoku opět snižuje!
34'
A gól platí! Baijens z levé strany dává dvacátou branku svého týmu.
Do černohorské sítě padl gól, nicméně jeho správnost musí potvrdit video!
33'
Nizozemci utahovali šrouby, nakonec i vypálili, ale brankář Simic vykopává míč nohou.
32'
32'
Luc Steins z rychlého protiútoku navyšuje vedení.
31'
Thijs van Leeuwen chytá první střelu druhého poločasu.
31'
Jako první útočí Černá Hora...
31'
Oba celky už se vrací na hřiště, za malý okamžik můžeme pokračovat.
Střely mimo: 7 -8
Efektivita střelby: 70% – 69%
Tak v prvním poločase jsme byli svědky skvělého nástupu Černohorců, postupem času se však začali prosazovat také borci z Nizozemí, kteří stav zápasu dokázali dokonce otočit! Největší zásluhu na tom má hned sedmigólový Kay Smits, jenž svůj tým táhne k výhře!

Stav po prvním poločase – 16:18.

Za chvíli pokračujeme...
30'
30'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Miloš Božović).
30'
A Smiths ještě jednou! 15 – 18.
29'
Key Smits s přehledem proměňuje, podobně jako před chvílí!
Grbovič svalil soupeře těsně před střelou a čeká nás další sedmička!
28'
Grabovič ze středu snižuje!
28'
Smits naznačil, poté vypálil kolem levé nohy brankáře a a skóruje!
Sedmička pro Keye Smitse!
27'
Lasica opět snižuje na rozdíl jediné branky.
26'
25'
Parádní van Leeuwenův zákrok, protiútok a rychlý gól! Nizozemci poprvé vedou.
25'
Gól vstřelil tým Nizozemsko (Kay Smits).
24'
Čavor si povyskočil, poslal střelu o zem a míč zaplul do brány! Konkrétně do horního rohu!
24'
Benghaneen znovu vyrovnává.
Hrajeme 5 na 5.
23'
23'
Útočí také Nizozemci, jeden z nich však byl povalen a budou se rozdávat tresty!
22'
Střela ze středu, de Knecht výborně kryje!
22'
Vyloučení v týmu Nizozemsko (Luc Steins).
21'
Lasica svým prvním dnešním gólem vrací vedení svému týmu!
21'
Vyrovnáno! Falke se znovu prosazuje – tentokrát osamocen na levé straně! 11:11!
20'
Nizozemci zakládají další útok.
19'
A vyplatilo se! Schagen dává zprava gól do protilehlého rohu.
19'
Nizozemci kombinují a pomalu utahují šrouby!
18'
Key Smiths má střeleckou! 11:9!
17'
Božovič se na středu útoku nenechal odstavit, zamířil a skóruje!
15'
Brankář Thijs van Leeuwen si smlsnul na útoku Černohorců!
14'
Key Smiths proměňuje sedmičku přesnou střelou do horního růžku branky!
13'
Falke přidává další branku a snižuje náskok soupeře!
13'
Vyloučení v týmu Černá Hora (Vasko Ševaljević).
13'
13'
A další zákrok černohorského brankáře!
13'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Božo Andjelić).
12'
Zákrok i na druhé – straně, protiútok a gól! Falke snižuje!
11'
Brankář Simic podává fantastický výkon, teď na něm ztroskotal Smith
10'
9'
Benghanem táhne svůj tým a dává další gól! 7:5!
9'
Key Smiths si vylámal zuby na brankáři Simicovi.
6'
A Vujovič znovu – už je to o dvě branky!
6'
6'
5'
5'
Key Smits na dvakrát překonává bezmocného a už ležícího Simice!
5'
4'
A je znovu vyrovnáno – Luc Steins 2:2.
3'
Radojica Čepić se prokousal do zakončení a Černá Hora znovu vede..
3'
Falke míjí bránu.
2'
Tentokrát podržel svůj tým de Knegt, míč letí nad bránu.
2'
Teď už to je branka – Dani Baijens uz levé strany po povedeném uvolnění vyrovnává..