ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Dánsko : Chorvatsko  - 22. ledna 2022   20:30

Dánsko
Dánsko
2' Lauge Schmidt  • 6' Gidsel  • 8' E. Jakobsen  • 11' E. Jakobsen  • 14' M. Hansen  • 16' Gidsel  • 18' Gidsel  • 20' E. Jakobsen  • 22' E. Jakobsen  • 28' E. Jakobsen  • 30' Lauge Schmidt  • 32' Jensen  • 33' M. Hansen  • 34' Hald Jensen  • 36' Jensen  • 38' M. Hansen  • 43' Gidsel  • 45' Lauge Schmidt  • 49' M. Hansen  • 52' E. Jakobsen  • 55' Gidsel  • 56' Gidsel  • 58' M. Hansen  • 60' Lauge Schmidt
27:25
(12:11)
Chorvatsko
Chorvatsko
4' Cindrić   • 7' Lučin   • 9' Lučin   • 13' Lučin   • 19' Maras   • 19' Lučin   • 20' Glavaš   • 22' Martinović   • 23' Maras   • 25' Marić   • 30' Marić   • 33' Marić   • 34' Čupić   • 35' Martinović   • 37' Jelinić   • 39' Martinović   • 41' Marić   • 44' Cindrić   • 46' Jelinić   • 52' Marić   • 53' Čupić   • 56' Marić   • 59' Marić   • 60' Marić
Dánsko
Andreu Marin a Garcia Serradilla Ignacio
Budapest Multifunctional Arena
Chorvatsko

Je konec, Dánové zvládli klíčový zápas proti Chorvatsku a upevnili si aktuálně vedoucí pozici ve své skupině. To je z mé strany v še, děkuji vám za pozornost.
Dánsko – Chorvatsko 27:25 (12:11)
Nejvíce branek: M. Hansen 8/3, E. Jakobsen 6, Gidsel 6 – Marić 8, Lučin 4, Čupić 3/1. Rozhodčí: Andreu Marin a Garcia Serradilla Ignacio. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/1. Vyloučení: 1:4.
60'
Marino Marić už jen kosmeticky upravuje skore.
60'
Rasmus Lauge Schmidt prostřelil vše co mu stálo v cestě! Je rozhodnuto.
59'
Marino Marić drží ještě naději a snižuje na rozdíl dvou branek.
59'
Poslední dvě minuty druhého poločasu.
58'
Mikkel Hansen dává klíčovou branku a nejspíš rozhodl o vítězství domácích.
57'
Ivan Čupić proměnil klíčovou sedmičku.
56'
Gidsel dokázal navýšit znovu dánské vedení.
56'
Marino Marić ale ještě drží naději, zakončil po rychlé kombinaci střelou k tyči.
55'
Mathias Gidsel přidává důležitou branku. Dánové tak odskakují na rozdíl čtyř branek.
54'
Vyloučení v týmu Chorvatsko (Veron Načinović).
53'
Ivan Čupić z pozice levého křídla trefil mezi ruky gólmana.
52'
Oddechový čas pro Chorvaty.
52'
Emil Jakobsen z křídla zakončuje z levého křídla.
52'
Marić dokázal snížit opět na rozdíl dvou branek.
52'
I pan střelec Hansen občas nepřesně přihraje.
51'
Jenže útočného faulu, technické chyby se dopustil na druhé straně Marič.
50'
Gidselovi rozhodčí odpískali útočný faul.
49'
Tin Lučin neprostřelil Landina v dánské bráně.
49'
Mikkel Hansen z dálky nechytatelně zakončil přesně. Vůbec se dánský hráč nepohnul, jen vypálil a na dělovku 120km/h neměl nárok.
46'
Marin Jelinić tradičně z křídla zakončují přesně. Tam jsou Chorvaté hodně dobří.
45'
Rasmus Lauge Schmidt měl až moc prostoru. Schmidt toho využil a potrestal Chorvaty.
44'
Luka Cindrić dokázal prostřelit vše co mu stálo v cestě. Chorvaté zvýšili tlak a prohrávají znovu o dvě branky.
44'
To jsou věci, Chorvaté ztratili míč, Dánové mohli jít do brejku na prázdnou bránu. Byli jim ale odpískané kroky!
43'
Mathias Gidsel dokázal potrestat chybu Chorvatů. Vyskočil si a z dálky propálil vše co mu stálo v cestě.
42'
Mikkel Hansen opět umístěným pokusem dolů k pravé tyči proměnil další sedmičku.
41'
Vyloučení v týmu Chorvatsko (Jakov Gojun).
41'
Marino Marić nádhernou střelou dokázal snířž na rozdíl jediné branky.
41'
Kristian Philipovič teď výborným zákrokem podržel spoluhráče.
40'
Luka Cindrić nedokázal zakončit přesně, na druhé straně ale ani chorvatský Lucin.
39'
Ivan Martinović prošel obranou soupeře a v pádu zakončil přesně.
38'
Trenér Chorvatů reaguje a bere si oddechový čas.
38'
Mikkel Hansen vyslal nechytelnou střelou, nachytal gólmana, naznačil střelu, brankář se posadil. Hansen zakončil tak do odkryté horní části brány.
37'
Marin Jelinić z levého křídla prostřleil brankáře soupeře. Obstřelil ho na zadní tyč.
36'
Jensen z dálky dokázal trefit přesně.
35'
Ivan Martinović udělal si kličku a zakončil z pravé strany do protipohybu soupeřova brankáře.
35'
Mikkel Hansen ze sedmičky trefil dolů k pravé tyči.
34'
Ivan Čupić z pravého křídla zakončil nad nohu dánského brankáře.
34'
Simon Hald Jensen z dálky přidává další branku Dánska.
33'
Tin Lučin to teď trochu uspěchal, nezakončil přesně. Netrefil vůbec branku.
33'
Hansen střelou z dálky trefil přesně.
33'
Marić na druhé straně opět snížil na rozdíl jediné branky.
32'
Jensen umístěným pokusem dokázal otevřít skóre druhého poločasu
31'
Dánové začali druhý poločas.
31'
Je konec prvního poločasu, který byl hodně vyrovnaný. Dánové jsou favorité, ale nedokázali si vytvořit nějaký větší rozdíl. Chorvaté drží krok a nakonec první poločas prohráli o jedinou branku.
30'
30'
Marino Marić nejspíš jako poslední střelec v prvním poločasu dokázal snížit na rozdíl jediné branky střelou pod horní tyč.
30'
Rasmus Lauge Schmidt v úvodu poslední minuty prvního poločasu trefuje dolů k pravé tyči. Prosadil se z pozice levé spojky.
29'
Ivan Čupić trefuje nohu soupeřova brankáře ze sedmičky.
28'
Emil Jakobsen protrhuje střeleckou smůlu. Prosadil se z křídla střelou na bližší tyč.
27'
Mateo Maras na druhé straně ale taky nezakončil, střela byla hodně ukvapená.
26'
Mikkel Hansen už musel při pasivitě a nedokázal trefit přesně. Střela skončila po výborném zákroku gólmana na břevně.
25'
Marino Marić za pár sekund už ale úspěšný byl. Máme vyrovnáno! Zakončil nádhernou střelou v pádu.
25'
Tin Lučin podruhé v zápase nedokázal přesně zakončit.
25'
Vyloučení v týmu Dánsko (Niclas Kirkelökke).
24'
Niclas Kirkelökke nedokázal kombinaci Dánska přesně.
23'
Mateo Maras zakončuje přesně a snižuje na rozdíl jediné branky. Trefuje se střelou z dálky do volného prostoru.
22'
Jakobsen přes obránce Chorvatů zakončuje pod horní tyč.
22'
Ivan Martinović využil nepřesné zakončení Hansena a po rychlé kombinaci zakončil na bližší tyč.
21'
Oddechový čas pro Dánsko.
20'
Glavaš se nacházel na pozici pivota, odkud tentokráte trefil přesně.
20'
Emil Jakobsen technickou střelou našel mezi rukami skulinku a tam poslal míč.
19'
Tin Lučin po rychlé rozehrávce dokázal z levé strany zakončit k tyči.
19'
Mateo Maras z dálky přes dva bránící hráče trefil do volného prostoru.
18'
18'
Mathias Gidsel dostal znovu prostor a znovu se mu povedlo zakončit.
17'
Emil Jakobsen na druhé straně rovněž nezakončil přesně.
17'
Ivan Čupić přišel o míč.
16'
Mathias Gidsel prošel obranou soupeře jak nůž máslem a zakončil z pivota v pádu přesně.
16'
Ivan Slisković už musel střílet, poslal míč přímo na střed kde stál brankář soupeře.
15'
Signalizovaná pasivita Chorvatů.
14'
Mikkel Hansen byl v tísni obránce soupeře. Nakonec se rozhodl vyslat střelu a ta k překvapení všech skončila v bráně.
13'
Na druhé straně z rychlého protiúotku zakončuje Lučin.
13'
Rasmus Lauge Schmidt na druhé straně rovněž nezamířil přesně.
12'
Lučin tentokráte nedokázal přesně zakončit, zamířil do prostoru kde stál brankář soupeře.
11'
Emil Jakobsen z levého křídla si vyskočil do brankoviště a zakončil střelou podél brankáře.
10'
Vyloučení v týmu Chorvatsko (Luka Cindrić).
9'
Lučin z novu z dálky z levé spojky zakončil do volného prostoru.
8'
Emil Jakobsen z levého křídla zakončil na vzdálelenější tyč.
7'
Tin Lučin z dálky na středu zacílil správně do volného prostoru.
7'
Marin Šipić nedokázal zakončit.
6'
Mathias Gidsel si udělal prostor mezi obránci soupeře a zakončil z výskoku přesně k tyči. Prosadil se z pozice pravé spojky.
6'
Luka Cindrić nedokázal zakončit mezi tři tyče. Trefil nohu soupeřova brankáře.
5'
Žlutá karta pro tým Chorvatsko (Ivan Čupić).
5'
Hansen ze sedmičky trefil přesně střelou o zem.
5'
Vyloučení v týmu Chorvatsko (Ivan Martinović).
4'
Luka Cindrić z dálky trefil přesně.
4'
Hansen nedokázal přesně přihrát, připravil tak své spoluhráče o míč.
4'
Žlutá karta pro tým Chorvatsko (Ivan Martinović).
3'
K vidění jsou nepřesnosti na obou stranách.
3'
Luka Cindrić opět ztratil míč, balón pro Dánsko.
2'
Rasmus Lauge Schmidt obstřelem z dálky prostřelil vše co mu stálo v cestě.
2'
Luka Cindrić přišel o míč, Chorvaté po zbytečné ztrátě přišli o míč.
1'
Chorvaté rozehráli první poločas.
1'
Následovat budou hymny obou týmů.
Hráči už jsou na hřišti, za okamžik začneme.

Dánsko: N. Landin Jacobsen, Green, K. K. Möller – Kirkelökke, M. Landin Jacobsen, E. Jakobsen, Antonsen, Lauge Schmidt, Jensen, Svan Hansen, Möllgaard Jensen, Mensah Larsen, H. Toft Hansen, M. Hansen, J. Hansen, L. Andersson, Mensing, J. T. Holm, Gidsel, Hald Jensen.

Chorvatsko: I. Pešić, Alilović, Philipovič – Mihić, Marić, Gadža, Gojun, Načinović, Š. Ivić, Čupić, Slisković, Cindrić, Lučin, Jaganjac, Martinović, Šipić, Glavaš, Srna, Jelinić, Maras.

Rozhodčí: Andreu Marin a Garcia Serradilla Ignacio.
Zápas začíná ve 20:30 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Oba týmy se potkaly naposledy na loňském MS, kde Dánové své soupeře porazili v přestřelce 38:26.
Dánsku aktuálně patří druhá pozice, která zaručuje účast v semifinále. Zatím se jejim hráčům podařilo získat čtyři body ze svou zápasů hlavní části. Všechny tak vyhrály.

Chorvatsko je v tabulce poslední, ze dvou zápasů hlavní části ani jednou jeho házenkaři nevyhráli.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z ME mužů, ve kterém vám představíme dění ze zápasu Dánsko vs. Chorvatsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.