ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Island : Nizozemí - 16. ledna 2022   20:30

Island
Island
2' Pálmarsson  • 3' Ó. I. Magnússon  • 5' G. T. Kristjánsson  • 8' S. B. Gudjónsson  • 12' Pálmarsson  • 13' G. T. Kristjánsson  • 15' Pálmarsson  • 17' G. T. Kristjánsson  • 20' Vidarsson  • 21' S. B. Gudjónsson  • 24' E. Ö. Jónsson  • 26' S. B. Gudjónsson  • 27' V. Kristjánsson  • 28' V. Kristjánsson  • 30' S. B. Gudjónsson  • 31' Pálmarsson  • 32' Gíslason  • 35' G. T. Kristjánsson  • 37' Ó. I. Magnússon  • 38' S. B. Gudjónsson  • 40' Elísson  • 44' Ó. I. Magnússon  • 45' S. B. Gudjónsson  • 52' Pálmarsson  • 53' Pálmarsson  • 55' S. B. Gudjónsson  • 56' S. B. Gudjónsson  • 57' Vidarsson
29:28
(15:13)
Nizozemí
Nizozemí
5' K. Smits   • 5' D. Baijens   • 7' Schagen   • 9' ten Velde   • 10' L. Steins   • 12' K. Smits   • 14' D. Baijens   • 17' D. Baijens   • 19' Schagen   • 26' Sluijters   • 27' K. Smits   • 32' D. Baijens   • 33' D. Baijens   • 38' D. Baijens   • 39' K. Smits   • 41' L. Steins   • 43' Schagen   • 46' Boomhouwer   • 49' Benghanem   • 52' Benghanem   • 53' D. Baijens   • 57' K. Smits
Island
Gústavsson, Hallgrimsson – Smárason, Pálmarsson, V. Kristjánsson, Elísson, E. Ö. Jónsson, Gudmundsson, Ó. I. Magnússon, Vidarsson, Arnarsson, S. B. Gudjónsson, K. Ö. Kristjánsson, Torkelsson, Gíslason, G. T. Kristjánsson.
Radojko Brkic a Andrei Jusufhodzic
Budapest Multifunctional Arena
Nizozemí
Ravensbergen, Schellekens – Stavast, ten Velde, Schoenaker, Sluijters, L. Steins, Benghanem, Schagen, I. Steins, Adams, Boomhouwer, Jerry, Smit, K. Smits, Jansen, D. Baijens, Blaauw.

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec! Island uhájil vedení nad Nizozemskem, když zvítězil těsně 29:28. Utkání bylo drama až do poslední sekundy, které nakonec dopadlo lépe pro hráče Islandu.
Island – Nizozemsko 29:28 (15:13)
Nejvíce branek: S. B. Gudjónsson 8, Pálmarsson 6, Ó. I. Magnússon 4/3 – K. Smits 13/7, D. Baijens 6, Schagen 4. Rozhodčí: Radojko Brkic a Andrei Jusufhodzic. Sedmimetrové hody: 3/3 – 7/7. Vyloučení: 8:6.
60'
Oddechový čas pro Island.
60'
Útočný faul Ólafur Andrés Gudmundssona! Nejspíš mámo rozhodnuto!
60'
Signalizovaná pasivita Niozemců!
59'
Vyloučení v týmu Island (Janus Dadi Smárason).
59'
Opět tady máme další prohlížení videozáznamu.
58'
Smits proměnil svou další sedmičku na turnaji.
57'
Ellidi Snaer Vidarsson vrací umístěným pokusem k tyči dvoubrankové vedení Islandu.
57'
Smits hned vzápětí snižuje opět na rozdíl jediné branky.
56'
Gól vstřelil tým Island (Sigvaldi Björn Gudjónsson).
55'
Nizozemsko si bere odechový čas.
55'
Sigvaldi Björn Gudjónsson v oslabení dokázal skorovat střelou z křídla na vzdálenější tyč.
54'
Smits proměnil sedmičku dělovkou k tyči.
54'
Opět se prohlíží videozáznam.
54'
Vyloučení v týmu Island (Aron Pálmarsson).
53'
Aron Pálmarsson vrátil umístěnou střleou vedení na stranu Islandu.
53'
Dani Baijens dělovkou nedal brankáři soupeři příliš šancí.
52'
Aron Pálmarsson zakončil rychlou kombinaci přesně.
52'
Gól vstřelil tým Nizozemsko (Samir Benghanem).
51'
Smits dokázal proměnit další sedmičku tradičně střelou mezi nohy.
49'
49'
Samir Benghanem dostal krásnou přihrávku na pivota a nádhernou přízemní střleou mezi nohy zakončil přesně takový obstřelem.
48'
Na hřišti se nám množí nepřesnosti v zakončení.
46'
Jeffrey Boomhouwer z křídla zakončuje další dělovku na vzdálenější tyč.
45'
Sigvaldi Björn Gudjónsson po rychlé rozehrávce z křídla zakončuje přesně.
45'
Smits ze sedmičky přidává další branku.
44'
Ómar Ingi Magnússon využil dvounásobné výhody a zakončil přesně.
44'
Vyloučení v týmu Nizozemsko (Samir Benghanem).
44'
Rozhodčí jdou zkoumat videozáznam.
44'
Vyloučení v týmu Nizozemsko (Iso Sluijters).
43'
Bobby Schagen snižuje přesnou střelou na rozdíl tří golu.
41'
Luc Steins si udělal prostor na pravé spojce a zakončil přesně k tyči.
41'
Vyloučení v týmu Island (Elvar Örn Jónsson).
40'
Bjarki Már Elísson dokázal zakončil přesně k tyči.
39'
Smits po ideální přihrávce prošel obraqnou jak nůž máslem a bez problému zakončil.
38'
Sigvaldi Björn Gudjónsson dostal na křídlo přihrávku, s míčem si popošel, vyskočil do brankoviště a zakončil na pravou tyč.
38'
Dani Baijens zakončil tvrdou střelu, která vyletěla i z brány zpátky do brankoviště.
38'
37'
Ómar Ingi Magnússon proměnil střelou o zem k pravé tyčky.
36'
Na hřišti se nám teď množí nepřesnosti na obou stranách.
35'
Gísli Torgeir Kristjánsson dokázal přes dva obránce vystřelit z křídla a zakončil na vzdálenější tyč.
34'
Magnusson proměnil sedmičku střelou o zem pod gólmanem.
33'
Baijens střelou k tyči snížil opět na rozdíl dvou branek.
32'
Ýmir Örn Gíslason se prosazuje střelou z pivota.
32'
Dani Baijens na druhé straně ihned z rychlé kombinace zakončil přesně.
31'
Dokázal otevřít skore druhého poločasu umístěnou střeloul
31'
Skončil nám první poločas, který ovládli hráči Islandu 15:13. Zápas byl hodně vyrovnaný a přeléval se nám ze strany na stranu. Nakonec hráči Islandu za první poločas vybojovali dvoubrankový náskok.
30'
30'
Sigvaldi Björn Gudjónsson zakončil střelou pod horní tyč. Střela šla okolo hlavy brankáře soupeře.
30'
Oddechový čas pro nizozemskou lavičku.
30'
Ohlášena poslední minuta.
29'
Smits přidává ze sedmičky další branku. Umístil svůj nahoru pod horní tyč mezi ruky gólmana.
28'
Viggó Kristjánsson střelou dolů mezi nohy přidal další branku Islandu.
27'
Smits zakončuje tvrdou střelou k tyči.
27'
Vyloučení v týmu Nizozemsko (Ivar Stavast).
27'
Viggó Kristjánsson přidává po další rychlé akci přidává další branku.
26'
26'
Gól vstřelil tým Nizozemsko (Iso Sluijters).
26'
24'
Vyloučení v týmu Island (Ellidi Snaer Vidarsson).
24'
Elvar Örn Jónsson po rychlé rozehrávce dokázal z protiútoku zakončit přesně.
22'
Na hřišti se nám teď množí technické chyby.
21'
Sigvaldi Björn Gudjónsson na druhé straně zakončuje z výskoku přesně podél brankáře soupeře.
20'
Smits zakončil sedmičku dolů k levé tyči.
20'
Ellidi Snaer Vidarsson dokázal vyrovnat.
19'
Bobby Schagen trefuje prázdnou bránu.
19'
Vyloučení v týmu Island (Ómar Ingi Magnússon).
18'
Vyloučení v týmu Nizozemsko (Robin Schoenaker).
17'
Gísli Torgeir Kristjánsson vyslal na soupeřovou branku nechytatelnou dělovku a znovu vyrovnal.
17'
Dani Baijens si vyskočil na pravé spojce a nedal brankáři soupeři příliš šancí.
15'
Aron Pálmarsson v polovině prvního poločasu využil volného prostoru a zakončil na bližší tyč.
14'
Dani Baijens prošel středěm obrany a zakončil přesně.
13'
Vyloučení v týmu Nizozemsko (Rutger ten Velde).
13'
Gísli Torgeir Kristjánsson i když byl faulován zakončil přesně k pravé tyči.
12'
Snits na druhé straně trefil přesně na bližší tyč.
12'
Aron Pálmarsson zakončil přesně a vyrovnal. Trefil přesně k tyči.
11'
Oba gólmani teď drží výbornými zákroky své spoluhráče.
11'
Ellidi Snaer Vidarsson nedokázal ze spojky zakončit, trefil brankáře, od kterého se míč odrazil nad branku.
10'
Elvar Örn Jónsson navíc vyloučen na dvě minuty.
10'
Luc Steins poslal Nizozemce poprvé v zápase do vedneí, když zakončil ze středu brankoviště v pádu.
9'
Gísli Torgeir Kristjánsson rozhodčí odpískali technickou chybu.
9'
Rutger ten Velde se prosadil z dorážky střelou mezi nohy gólmana.
8'
Sigvaldi Björn Gudjónsson z pravé spojky zakončil na vzdálenější tyč.
7'
Bobby Schagen zakončuej přesnou střelou z křídíla.
7'
6'
Palmarsson nedokázal zamířit mezi tři tytče.
5'
Dani Baijens z pravé spojky zamířil dolů k levé tyči.
5'
Ýmir Örn Gíslason na druhé straně dokázal odpvoědět.
5'
Kay Smits zakončuje do prázdné branky.
Ólafur Andrés Gudmundsson rozhodčí odpískali technickou chybu.Dopustil se prorážení.
4'
Žlutá karta pro tým Island (Ýmir Örn Gíslason).
3'
Ómar Ingi Magnússon dokázal zakončit svůj pokus přesně k tyči.
2'
Smits další branku nepřidal, nedokázal zakončit přesně.
2'
Aron Pálmarsson jak se říká, když nevíš tak vystřel. Učinil tak z dálky a zakončil přesně.
1'
Schagen z první šance utkání nedokázal zakončit.
1'

Island: Gústavsson, Hallgrimsson – Smárason, Pálmarsson, V. Kristjánsson, Elísson, E. Ö. Jónsson, Gudmundsson, Ó. I. Magnússon, Vidarsson, Arnarsson, S. B. Gudjónsson, K. Ö. Kristjánsson, Torkelsson.

Nizozemsko: Ravensbergen, Schellekens – Stavast, ten Velde, Schoenaker, Sluijters, L. Steins, Benghanem, Schagen, I. Steins, Adams, Boomhouwer, Jerry, Smit, K. Smits, Jansen, D. Baijens.

Rozhodčí: Radojko Brkic a Andrei Jusufhodzic.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování zápasu z Mistrovství Evropy mužů, které se odehrává v Maďarsku a na Slovensku. V našem online přenosu vám přiblížíme zápas mezi Islandem a Nizozemskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.