ME v házené žen -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Španělsko  - 5. prosince 2018   21:00

Maďarsko
Maďarsko
2' Háfraová  • 3' Kovácsová  • 5' Kovacsicsová  • 10' Schatzlová  • 13' Schatzlová  • 14' Lukácsová  • 15' Lukácsová  • 16' Kovacsicsová  • 19' Schatzlová  • 23' Háfraová  • 24' Schatzlová  • 26' Háfraová  • 28' Schatzlová  • 28' Planétaová  • 29' Háfraová  • 30' Háfraová  • 36' Lukácsová  • 37' Lukácsová  • 37' Mészárosová  • 42' Kovácsová  • 43' Planétaová  • 45' Kovacsicsová  • 46' Tothová  • 47' Tothová  • 52' Kovácsová  • 57' Pálosová–Bognárová
32:26
(19:14)
Španělsko
Španělsko
3' M. Gonzálezová   • 5' Hernándezová   • 7' M. Gonzálezová   • 9' Penová   • 9' Martínová   • 11' Penová   • 13' Martínová   • 16' Fernándezová   • 23' Valdiviaová   • 24' Valdiviaová   • 27' Hernándezová   • 29' Lópezová   • 30' Arderíusová   • 34' Rodríguezová   • 39' Martínová   • 40' Martínová   • 41' Lópezová   • 46' Lópezová   • 48' M. Gonzálezová   • 50' M. Gonzálezová   • 51' Martínová   • 55' Lópezová   • 56' Fernándezová   • 59' Hernándezová   • 60' Rodríguezová
Maďarsko
Mosorinski (SRB), Pandzic (SRB)
Montbéliard L'Axone
Španělsko

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemný středeční večer.
Tento zápas celkem jednoznačně patřil Maďarsku. To celkem jednoznačně porazilo Španělsko poměrem 32:26 a ve skupině C tak končí na druhém místě. Španělsko je třetí a tak by v další fázi turnaje mělo dostat těžší soupeře.
Maďarsko – Španělsko 32:26 (19:14)
Nejvíce branek: Planétaová 8/6, Háfraová 5, Schatzlová 5 – Martínová 6/1, Lópezová 5/1, Gonzálezová 4. Rozhodčí: Mosorinski (SRB), Pandzic (SRB). Sedmimetrové hody: 6/6 – 5/2. Vyloučení: 4:2.
60'
Určitě poslední branku utkání si připisuje Rodríguezová. Nic to ale nemění na tom, že Maďarsko vítězí.
59'
Hernándezová zapisuje svou třetí branku.
58'
Maďarsko dohrává utkání v útoku. Už by totiž nechtělo inkasovat.
57'
První branku v zápase si připisuje Pálosová–Bognárová.
56'
Branku si ještě připisuje Fernándezová.
56'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Laura Szabóvá).
55'
Lópezová neproměňuje sedmičku. Stejně už na tom asi úplně nezáleží, náskok Maďarsko je obrovský.
55'
Lópezové se celkem daří, na výsledku už to ale nic nezmění. Pátá branka pro ni.
53'
Opět je to o devět branek. Ze sedmičky se o to postarala Lópezová.
52'
Kovácsová se trefuje přes celé hřiště do prázdné španělské klece.
51'
Martínová snižuje na rozdíl devíti branek. Že by se ještě španělky a něco pokusili?
50'
Oddechový čas pro domácí.
50'
Gonzálezová si chce aspoň připsat nějaké góly, dává již svůj čtvrtý.
49'
Martínová při sedmičce minula branka. Jde vidět, že už toho má dost.
48'
Španělsko se sice snaží, ztráta je ale příliš veliká. Přesto dává gól Gonzálezová.
47'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Petra Tóviziová).
47'
Na obdrženou branku opět velmi rychle reaguje Tothová.
46'
Lópezová se odmítá vzdát a dává další branku.
46'
Do brejku se dostala Tothová, která opět snadno trefila prázdnou španělskou klec.
45'
Kovacsicsová se velmi snadno prosadila, Španělsko totiž zkoušela skórovat bez gólmanky. To se ale nevyplatilo.
44'
Vyloučení v týmu Španělsko (Paula Garcíaová Ávilaová).
44'
Oddechový čas pro hosty.
43'
Planétaová září a dává svou osmou branku. Je to jednoznačně nejlepší hráčka na hřišti.
42'
Kovácsová ale návrat španělek odmítá a prosazuje se střelou z dálky.
41'
Že by se Španělsko mohlo vrátit do zápasu? Lópezová říká, že ano a dává gól.
40'
Další gól pro Martínovou. Ta se nyní prosadila ze sedmimetrového hodu.
40'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Szimonetta Planétaová).
39'
Španělsko se po dlouhé době prosazuje. Svou čtvrtou branku dává Martínová.
39'
Planétaová stále využívá všechny své sedmičky.
37'
Maďarsko stále nepolevuje v produktivitě, další branku dává Mészárosová.
37'
Žlutá karta pro realizační tým Maďarsko.
37'
37'
A další branka pro Lukácsovou! Ta se nyní prosadila z brejku.
36'
Lukácsová je také střelcky velmi aktivní, připisuje si svou třetí branku.
35'
Planétaová dává svůj šestý gól. A opět ze sedmičky.
34'
Po dlouhé době se prosazuje Španělskou, branku si připisuje Rodríguezová.
32'
Španělsko neúspěšně útočí a bude tak muset spěchat do obrany.
31'
První branku druhého poločasu si připisuje Planétaová. Ta využila další sedmičku.
31'
První poločas patřil Maďarsku, to ho ovládlo poměrem 19:14. Maďarky tak budou nastupovat do druhého poločase v jistější pozici, není ale vyloučen ani návrat španělek.
Druhý poločas začne přibližně v 21:51.
30'
30'
Poslední branku poločasu si připisuje Háfraová.
30'
I Španělsko našlo odpověd, gól si připisuje Arderíusová.
29'
Maďarsko velmi rychle odpovídá, prosadila se Háfraová.
29'
Lópezová snižuje na rozdíl čtyř branek.
28'
A další gól dává Planétaová. Ta se prosadila z brejku.
28'
Maďarsku oddechový čas pomohl, rychle se prosazuje Schatzlová.
27'
27'
Španělsko opět snižuje. Zásluhu na tom má Hernándezová.
26'
Háfraová přídává svou další branku. Maďarsko si vždy svůj náskok dokáže vrátit.
24'
Valdiviaová přídává svou další branku a snižuje narozdíl tří branek.
24'
Maďarsko se opět velmi rychle prosazuje, další gól dává Schatzlová.
23'
Španělsko se pomalu dotahuje, další branku dává Valdiviaová.
23'
Háfraová navrat čtyřbrankový náskok Maďarska.
21'
Martínová snižuje ze sedmičky narozdíl tří branek.
21'
20'
19'
Schatzlová přidává další branku a Maďarsko si už pomalu buduje náskok.
19'
Fernándezová nemproměňuje sedmičku!
18'
Planétaové se sedmičky velmi daří, proměňuje další.
18'
Vyloučení v týmu Španělsko (Elisabet Cesáreo).
17'
Žlutá karta pro tým Španělsko (Lara Gonzálezová Ortegaová).
16'
Maďarsko se prosadil a opět vede o dvě branky. Další branku přidala Kovacsicsová.
16'
Španělky moc velký náskok nedovolují, další branku dala Fernándezová.
15'
Maďarky vedou o dvě branky, svou další branku dala Lukácsová.
14'
Maďarky přidávají další branku, Lukácsová se prosadila z brejku.
13'
O vyrovnání se zasloužila opět Schatzlová.
13'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Petra Tóviziová).
13'
Martínová vrací Španělsku vedení.
12'
Planétaová proměňuje svůj druhý sedmimetrový hod a je opět vyrovnáno.
11'
Španělsko opět vede, střelou z dálky se prosadila Penová.
10'
Maďarsko zápas nepouští a také vyrovnává! Branku dala Schatzlová.
9'
Španělskou dokonce vede! Premiérovou branku utkání zaznamenala Martínová.
9'
A je vyrovnáno! Srovnávají branku dává Penová.
7'
Španělky opět snižují, další branku dává Gonzálezová.
6'
Planétaová proměňuje první sedmičku utkání.
5'
Žlutá karta pro tým Španělsko (Elisabet Cesáreo).
5'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Rea Mészárosová).
5'
Španělsko dlouho neotálí, na rozdíl jedné branky snižuje Hernándézová.
5'
Maďarky vedou o dvě branky, svou první branku dává Kovacsicsová.
3'
Maďarsko si rychle bere zpět své vedení, zasloužila se o to Kovácsová.
3'
Svým gólem reaguje Gonzálezová a je vyrovnáno.
2'
První branku utkání si už připisuje Háfraová.
2'
První zákrok utkání si připisuje španělská gólmanka.
1'

Maďarsko: Bíróvá, É. Kissová – Tóviziová, Schatzlová, Kovacsicsová, Szalai, Orbánová, Pálosová–Bognárová, Kovácsová, Mészárosová, Planétaová, Kazaiová, Háfraová, Lukácsová, Szabóvá, Tothová.

Španělsko: Navarrová, Castellanosová – Martínová, Arderíusová, Cesáreo, Gutiérrezová Bermejová, Garcíaová Ávilaová, Penová, Gonzálezová Ortegaová, Lópezová, Fernándezová, Martínezová, Rodríguezová, Hernándezová, Valdiviaová, M. Gonzálezová.

Rozhodčí: Mosorinski (SRB), Pandzic (SRB).
Oba dnešní celky už mají jistý postup, dnes to bude souboj o druhé místo. Mírným favoritem jsou rozhodně španělky, protože daly více branek a na rozdíl od maďarej hráli s Nizozemskem velmi vyrovnaně. Maďarsko naopak vyhrálo poslední zápas s Chorvatskem, kde se hrálo o postup. Maďarky by tedy mohly být ještě povzbuzené a tak určitě dají do dnešního zápasu. Rozhodně nás čeká velmi zajímavé utkání.
Zdravím všechny fanoušky mezinárodní házené. První část ME se nám chýlí ke konci, dnes se odehrají poslední čtyři zápasy. Spolu se mnou budeme moct sledovat utkání mezi Maďarskem a Španělskem. Tímto jste k přenosu srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.