ME v házené žen - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rusko : Španělsko  - 3. prosince 2020   18:15

Rusko
Rusko
1' Bobrovnikovová  • 2' Skorobogatčenková  • 6' Kožokarová  • 7' Skorobogatčenková  • 12' Bobrovnikovová  • 14' Bobrovnikovová  • 16' Illarionovová  • 17' Illarionovová  • 26' Vedechinová  • 28' Fominová  • 30' Vedechinová  • 30' Ilinaová  • 32' Kožokarová  • 35' Bobrovnikovová  • 36' Dmitrijevová  • 37' Managarovová  • 39' Skorobogatčenková  • 40' Makejevová  • 40' Skorobogatčenková  • 42' Managarovová  • 45' Dmitrijevová  • 46' Kožokarová  • 48' Samochinová  • 51' Ilinaová  • 53' Samochinová  • 56' Sabirovová  • 59' Sabirovová  • 59' Fominová  • 60' Fominová
31:22
(13:11)
Španělsko
Španělsko
3' Penaová   • 3' Penaová   • 4' Gonzálezová Ortegaová   • 8' M. Gonzálezová   • 13' Gutiérrezová Bermejová   • 21' Rodríguezová   • 22' Rodríguezová   • 23' Gassamaová   • 31' Rodríguezová   • 34' Hernándezová   • 35' Penaová   • 38' Gutiérrezová Bermejová   • 41' Hernándezová   • 44' Martínová   • 47' Tchaptchetová   • 49' Gutiérrezová Bermejová   • 58' Gutiérrezová Bermejová   • 59' Lópezová Herrerová
Rusko
Španělsko

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Rusko – Španělsko 31:22 (13:11)
Nejvíce branek: Dmitrijevová 4/2, Bobrovnikovová 4, Skorobogatčenková 4 – Martínová 4/3, Gutiérrezová Bermejová 4, Penaová 4/1. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/4. Vyloučení: 3:6.
Nejlepší hráčka zápasu: Vladlena Bobrovnikovová (Rusko)
Skončil nám úvodní zápas skupiny B mezi Ruskem a Španělskem. Rusky se v druhém poločase rozstřílely a své soupeřky nakonec porazily vysoko 31:22.
60'
Gól vstřelil tým Rusko (Olga Fominová).
60'
Vyloučení v týmu Španělsko (Alicia Fernándezová).
59'
Olga Fominová přidává třicátou branku a už byla na střídačce upozorněna že ji čeká nechtěná odměna za tuto branku.
59'
Gól vstřelil tým Španělsko (Marta Lópezová Herrerová).
59'
Karina Sabirovová zakončuje se štěstím. Snižuje na rozdíl osmi branek.
58'
Jennifer Gutiérrezová Bermejová na bližší tyč překonala brankářku Ruska.
57'
Oddechový čas pro Rusko.
57'
Lysa Tchaptchetová půjde si odpočinout na dvě minuty, síly na hřišti se tak vyrovnají.
57'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Španělsko (Nerea Penaová).
56'
Vyloučení v týmu Rusko (Darja Samochinová).
56'
Karina Sabirovová střelou z dálky zakončila podél gólmanky.
55'
Odpískané prorážení ruským hráčkám.
55'
K vidění je teď dost nepřesností v zakončení. Obě gólmanky drží své týmy.
53'
Oddechový čas pro Španělky.
53'
Darja Samochinová nikým nehlídána na pravé straně zakončuje přesně k tyči. O výsledku zápasu je evidentně rozhodnuto a zápas se nám už jen dohraje.
52'
Španělky teď trefují pouze tyč!
51'
Jekatěrina Ilinaová zakončuje tvrdou střelou k tyči.
50'
Odpískané kroky španělských hráček.
49'
Jennifer Gutiérrezová Bermejová zakončuje rychlou kombinaci Španělek.
48'
Darja Samochinová po kombinaci a přesné střele pod horní tyč zakončila přesně.
47'
Darja Dmitrijevová ze sedmičky zakončila přesně.
47'
Vyloučení v týmu Španělsko (Mireya Gonzálezová).
47'
Gól vstřelil tým Španělsko (Lysa Tchaptchetová).
46'
Kristina Kožokarová přidává po rychlé kombinaci další branku svého týmu.
45'
Darja Dmitrijevová na druhé straně odpovídá přesnou střelou. Rusky znovu vedou o pět branek.
44'
Carmen Dolores Martínová z křídla zakončuje přízemní střelou přesně. Snižuje tak na rozdíl čtyř branek.
43'
Odpískaná útočná chyba ruských hráček.
42'
Julija Managarovová proměnila rychlý brejk. Rusky znovu vedou o pět branek.
41'
Ainhoa Hernándezová střelou ze strany snížila na rozdíl čtyř branek.
40'
Gól vstřelil tým Rusko (Antonina Skorobogatčenková).
40'
Gól vstřelil tým Rusko (Xenija Makejevová).
39'
38'
Gól vstřelil tým Španělsko (Jennifer Gutiérrezová Bermejová).
37'
Gól vstřelil tým Rusko (Julija Managarovová).
36'
Gól vstřelil tým Rusko (Darja Dmitrijevová).
35'
Gól vstřelil tým Španělsko (Nerea Penaová).
35'
Vladlena Bobrovnikovová nádhernou přízemní střelou mezi nohy vrátila ruskému týmu dvoubrankové vedení.
34'
Ainhoa Hernándezová snížila pohotovou střelou k tyči.
33'
Obě gólmanky teď drží své týmy.
32'
Kristina Kožokarová se štěstím z pravé strany zakončila na vzdálenější tyč.
31'
Almudena Rodríguez Rodríguezová se prosadila v závěru přesilové hry.
31'
Skončil nám první poločas, který ovládly hráčky Ruska. Průběh zápasu ale ovšem tomu vůbec nenapovídal, že by tomu tak mohlo být. Španělky nezvládly závěr první půle, kdy v posledních sedmi minutách nepřidaly ani jeden gól. Hodně tomu ale napomohla dvojnásobná přesilová hra ruského týmu. V ní se sice Rusky jen dvakrát prosadily, ale Španělky to hodně vyvedlo z ritmu.
30'
30'
V samotném závěru prvního poločasu se prosazuje Jekatěrina Ilinaová.
30'
Oddechový čas pro Rusky.
30'
Polina Vedechinová dostala prostor na levé straně a zakončila přesně k tyči.
28'
Darja Samochinová teď zbytečně faulovala a připravila tak svůj o výhodu dvou hráček v poli.
28'
27'
Rusky teď mají výhodu dvojnásobné přesilové hry.
27'
Vyloučení v týmu Španělsko (Almudena Rodríguez Rodríguezová).
26'
Vyloučení v týmu Španělsko (Kaba Gassamaová).
26'
Polina Vedechinová Polina Vedechinová měla dost prostoru ke střele a tak do protipohybu gólmanky k tyči snížila na rozdíl jediné branky.
25'
24'
Darja Dmitrijevová bez problému vymetla pavučiny v bráně Španělska.
23'
Kaba Gassamaová měla až moc prostoru na pivotu a tak bezproblému zakončila k tyči.
22'
Almudena Rodríguez Rodríguezová teď po povedené akci přidala další branku Španělska. Ty tak vedou znovu v zápase o dvě branky.
21'
Almudena Rodríguez Rodríguezová teď protrhuje střeleckou smůlu na obou stranách.
20'
Už skoro čtyři minuty jsme neviděli na hřišti žádnou branku.
20'
Odpískaný útočný faul ruským hráčkám.
19'
Opět se nám hra mírně sklidnila a jsou k vidění chyby na obou stranách.
17'
Rusky teď drží jejich gólmanka! Předvedla výborný zákrok!
17'
A máme vyrovnáno! Anastasija Illarionovová se z křídla prosazuje a vyrovnává!
16'
Anastasija Illarionovová využila volného prostoru a snížila v přesilové hře na rozdíl jediné branky.
15'
Vyloučení v týmu Španělsko (Jennifer Gutiérrezová Bermejová).
14'
Vladlena Bobrovnikovová trestá a snižuje na rozdíl dvou branek.
13'
Španělky se teď dopustily technické chyby, míč jim utekl mimo hřiště.
13'
Ruským hráčkám teď byl odpískán útočný faul.
13'
Jennifer Gutiérrezová Bermejová přidala po rychlé kombinaci další branku Španělska.
12'
Vladlena Bobrovnikovová si udělala prostor mezi soupeřkami a zakončila na bližší tyč.
11'
Žlutá karta pro tým Španělsko (Lara Gonzálezová Ortegaová).
10'
Po rychlejším úvodu teď vidíme takovou klidnější pasáž hry, kdy je k vidění dost nepřesností.
9'
Rusky teď nedokázaly zakončit svou kombinaci.
8'
Carmen Dolores Martínová sedmičky umí, proměňuje už třetí.
8'
Žlutá karta pro tým Rusko (Darja Dmitrijevová).
8'
Mireya Gonzálezová přidává po rychlé kombinaci další branku.
7'
6'
Carmen Dolores Martínová z další sedmičky opět úspěšná.
6'
Kristina Kožokarová se přízemní střelou podařilo snížit na rozdíl jediné branky.
5'
Na hřišti se nám teď množí nepřesnosti na obou strnaách.
4'
Vyloučení v týmu Rusko (Xenija Makejevová).
4'
Lara Gonzálezová Ortegaová přidává další branku střelou ze střední vzdálenosti.
3'
Nerea Penaová se znovu prosadila a poslala Španělky poprvé v zápase do vedení.
3'
2'
Antonina Skorobogatčenková odpovídá na druhé straně střelou k tyči.
2'
Carmen Dolores Martínová proměnila sedmimetrový hod střelou k tyči.
1'
Žlutá karta pro tým Rusko (Xenija Makejevová).
1'
Vladlena Bobrovnikovová ze střední vzdálenosti přízemní střelou otevřela skóre dnešního utkání.
1'
Zápas začaly ruské hráčky.
1'

Rusko: Sedojkinová, Kalininová – Dmitrijevová, Goršeninová, Vedechinová, Bobrovnikovová, Samochinová, Makejevová, Fominová, Sabirovová, Ilinaová, Managarovová, Skorobogatčenková, Kožokarová, Illarionovová.

Španělsko: Navarrová, Castellanosová – Lópezová Herrerová, Martínová, Camposová, Arderíusová, Gutiérrezová Bermejová, Penaová, Gonzálezová Ortegaová, Lópezová, Gassamaová, Fernándezová, Rodríguezová, Hernándezová, Tchaptchetová, M. Gonzálezová..
Zápas začíná v 18:15 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Favoritky tohoto zápasu budou jistě ruské hráčky, které zvládly i poslední vzájemný zápas z prosince 2019, ve kterém porazily dnešní soupeřky vysoko 36:26. V dalších dvou zápasech pak jedno vítězství připadlo Rusku a jedno Španělkám. Oba ale už jsou dost staré, ten první je z roku 2015 a ten druhý dokonce z roku 2014.

Rusky navíc obhajují z posledního ME stříbrné medaile, pokud tedy budou chtít znovu pomýšlet na nejvyšší pozice, budou muset proti Španělkám bezdpodmínečně uspět.