ME v házené žen -  ONLINE PŘENOS -  Srbsko : Francie  - 12. prosince 2018   21:00

Srbsko
Srbsko
2' D. Cvijićová  • 3' D. Cvijićová  • 5' Krpez-Slezaková  • 7' T. Radojevičová  • 9' D. Cvijićová  • 10' Lavková  • 12' Stoiljkovičová  • 13' Krpez-Slezaková  • 17' Krpez-Slezaková  • 20' Vukajlovićová  • 21' Dmitrovičová  • 22' Vukajlovićová  • 22' Stoiljkovičová  • 23' Pop-Lazičová  • 34' Stevinová  • 42' Pop-Lazičová  • 43' Stevinová  • 48' Krpez-Slezaková  • 50' Kovačevićová  • 52' Vukajlovićová  • 53' Kovačevićová  • 54' Kovačevićová  • 56' Pop-Lazičová  • 57' Pop-Lazičová  • 58' Kovačevićová  • 60' Pop-Lazičová
28:38
(14:18)
Francie
Francie
3' Nze Minková   • 4' Zaadiová   • 5' Zaadiová   • 6' Nze Minková   • 8' Nze Minková   • 10' Nze Minková   • 12' Lacrabereová   • 15' Nze Minková   • 16' Houetteová   • 17' Houetteová   • 21' Lacrabereová   • 23' Houetteová   • 26' Coataneaová   • 27' Lacrabereová   • 28' Houetteová   • 29' Coataneaová   • 30' Nze Minková   • 31' Niomblaová   • 33' Lacrabereová   • 35' Niomblaová   • 36' Houetteová   • 37' Houetteová   • 38' Edwigeová   • 39' Flippesová   • 39' Flippesová   • 46' N'Gouanová   • 49' Coataneaová   • 50' Flippesová   • 51' Flippesová   • 51' Houetteová   • 54' Nze Minková   • 56' Nze Minková   • 59' Coataneaová   • 60' Nze Minková
Srbsko
Garcia Serradilla (ESP), Marin (ESP)
Nantes
Francie

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Druhý poločas už jasně patřil Francii a ta se tak zaslouženě raduje z postupu. Ten jim vystřelili hlavně skvělá Nze Minková a Houetteová. Prvně jmenovaná dala devět branek, druhá sedm, což jsou opravdu vysoké čísla. Srbsko sice ze začátku nadějně vzdorovalo, dokonce i vedlo, proti silné Francii nakonec nemělo nárok a s tímto Mistrovstvím Evropy se tak loučí. Franci naopak odcestuje do Paříže, kde ji čeká semifinále a pak buď finále, či souboj o třetí místo.
Srbsko – Francie 28:38 (14:18)
Nejvíce branek: Pop-Lazičová 5, Krpez-Slezaková 5/1, Kovačevićová 5/1 – Nze Minková 9, Houetteová 7, Lacrabereová 4. Rozhodčí: Garcia Serradilla (ESP), Marin (ESP). Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/4. Vyloučení: 2:2.
60'
Poslední branku zápasu si připíše Srbsko, konkrétně Pop-Lazičová.
60'
Nze Minková přídává z protiútoku svou devátou branku.
59'
Coataneaová proměňuje protiútok, dává svou čtvrtou branku a probouzí ve fanoušcích velkou euforii.
58'
Branku ještě dává Kovačevićová.
58'
Pineauová zatím proměnila každou svou sedmičku a stále tomu tak bude.
57'
Pop-Lazičové S. se nyní daří dává svou druhou branku v krátké chvíli.
56'
Svou osmou brankou velmi rychle reaguje Nze Minková.
56'
Pop-Lazičová se prosazuje potřetí.
55'
Pineauová jistě proměňuje svou třetí sedmičku.
54'
Svou druhou brankou velmi rychle reaguje Kovačevićová.
54'
Po dlouhé době se prosazuje Nze Minková. Sedmá branka pro ní.
53'
Kovačevićová se prosazuje přesnou střelou z dálky.
52'
Srbsko si chce dát aspoň nějaké góly, což se daří. Síť rozvnila svou třetí brankou Vukajlovićová.
51'
Houetteové se také daří, připisuje si sedmou branku!
51'
Další branka pro Flippesovou. Ta už si připisuje čtvrtý přesný zásah.
50'
Gól si ještě připisuje Kovačevićová. Je to ale jen do statistik.
50'
Flippesové zachytila přihrávku soupeře a následný únik bez problémů proměnila.
49'
Francouzské protiútoku jsou smrtící, další proměňuje Coataneaová.
48'
Krpez-Slezaková dostala skvělou přihrávku, kterou bez váhání využila.
47'
Kovačevićová také neproměňuje svou druhou sedmičky v utkání.
46'
N'Gouanová posílá míč mezi nohy nově příchozí Pantićové.
45'
Oddechový čas pro hosty.
45'
Kovačevićová proměňuje svou první sedmičku utkání. Míč poslala mezi nohy Leynaudové.
44'
Francii už nezáleží na tom, kolik branek vsítí a tak útočí ve velkém klidu a pohodě.
43'
Srbsko na inkasovanou branku rychle reaguje, prosadila se Stevinová.
42'
Pineauová jistě proměňuje sedmimetrový hod.
42'
Svou druhou branku utkání dává Pop-Lazičová. Moc platné to nebude, ztráta už je příliš velká.
41'
Srbsko trefuje tyčku, na výsledku už to nic nezmění.
40'
Leynaudová je opravdu skvělá, chytá další střelu soupeře a zápas už si užívá.
39'
Srbská obrana se rozpodá, Flippeosáv využívá další protiútok.
39'
Oddechový čas pro domácí.
39'
První gól si připisuje také Flippesová. Ta se prosadila z protiútoku.
38'
První gól dává Edwigeová. Pro Srbsko to už vypadá hodně špatně.
38'
Krpez-Slezaková neproměňuje sedmičku, Leynaudová potrvzuje své brankářské dovednosti.
37'
Houetteová je při střelecké chuti a přídává svou šestou branku.
36'
Francie dlouho neváhá a přidává další branku. Postarala se o ní Houetteová.
35'
Srbsko se stále nevzdává, na rozdíl pěti branek snižuje ze sedmičky Krpez-Slezaková.
35'
Pláminek je okamžitě uhašel gólem Niomblaové.
34'
Plamínek naděje ještě vykřesává Stevinová.
33'
Francie už má zápas ve svých rukou, další branku dává Lacrabereová.
32'
Čoličová si připisuje devátý zákrok. Chytá opravdu skvěle.
31'
Niomblaová dává první gól poločasu.
31'
Prvních pětadvacet minut se hrálo velmi vyrovnaně, Srbko bylo více než úctyhodným soupeřem. Poté Francie dala pět branek a Srbko ani jednou neodpovědělo a tak domácí házenkářky vedou po první poločase 14:18.
Druhý poločas začne přibližně v 21:51.
30'
30'
Nze Minková uzavírá poločas svou šestou brankou.
29'
Srbsko podruhé chybuje, Coataneaová šla opět sama na Čoličovou. Šanci jistě proměnila.
28'
Houtteová zachytila přihrávku soupeře a náběh na samotnou Čoličovou bezchybně proměnila.
28'
Čoličová chytá velmi dobře a připisuje si další zákrok. Míč tentokrát zastavila vlastním obličejem.
27'
27'
Francie skóruje z druhého útoku v řadě a opět vede! Lacrabereová se uvolnila a neomylně rozvnila síť.
26'
Je opět srovnáno. Z protiútoku skóruje Coataneaová.
25'
Po dlouhé době se zákrok připsala Leynaudová. Následný protiútok Francie opět skvěle likviduje Čoličová.
24'
Vyloučení v týmu Srbsko (Dragana Cvijićová).
23'
Vyrovnaný stav dlouho nevydržel, vedení na srbskou stranu strhla Pop-Lazičová.
23'
Oddechový čas Francii pomohl, stav utkání vyrovnala Houetteová.
22'
22'
Srbsko opět vede! Postarala se o to Stoiljkovičová.
22'
Je opět srovnáno, Srbsko je zpátky ve hře. Vukajlovićová dává svou druhou branku.
21'
Srbsko velmi rychle reaguje, prosadila se Dmitrovičová.
21'
Francie skóruje v oslabení a bere si zpět své dvoubrankové vedení. Gól si připsala Lacrabereová.
20'
Srbsko opět velmi rychle dává branku v přesilovce, prosadila se hráčka faulovaná Edwigeovou, Vukajlovićová.
19'
Vyloučení v týmu Francie (Betrice Edwigeová).
19'
Čoličová chytá další francouzskou střelu a připisuje si už šestý zákrok.
17'
Houetteová vrací Francii dvoubrankové vedení.
17'
Srbko rychle skóruje v přesilovce, na rozdíl jedné branky snížila Krpez-Slezaková.
16'
16'
Z protiútoku skóruje Houetteová a Srbsko už začíná pomalu ztrácet.
16'
Leynaudová si připisuje další dva zákroky a poté posílá svůj tým do protiútoku.
15'
Vedení Francie opět zajišťuje Nze Minková. Pro ní je to už pátá branka!
14'
Zaadiová dostala od svoji gólmanky skvělou přihrávku a na Čoličovou šla tak úplně sama. Míč trefila přímo do srbské brankářky, která drží vyrovnaný stav.
13'
Svou druhou branku dává Krpez-Slezaková.
13'
Žlutá karta pro tým Francie (Betrice Edwigeová).
12'
Francie opět vede, svůj první gól dala Lacrabereová.
12'
Z následného útoku se prosadila Stoiljkovičová a opět je tak srovnáno.
11'
Pineauová využila sedmičku střelou mezi nohy Čoličové.
11'
Vyloučení v týmu Srbsko (Dijana Radojevičová).
11'
Žlutá karta pro tým Srbsko (Sladana Pop-Lazičová).
10'
Srbko stále zvládá držet krok, svou první brankou k tomu pomohla Lavková.
10'
Nze Minková je k nezastavení, dává svou čtvrtou branku.
9'
Čoličová si připisuje další skvělý zákrok.
9'
Cvijićová se šikovně uvolnila a neomylně poslala míč do sítě.
8'
Leynaudová nyní podržela domácí tým a hráčky v bílém tak můžou útočit.
8'
Vedení na stranu Francie opět strhává Nze Minková. Je to pro ní už třetí dnešní branka.
7'
Stav utkání srovnává Radojevičová.
6'
Nze Minková to zkusila z dálky. Zamířila přesně a rozvnila tak síť srbské klece.
5'
Srbsko také neváhá a srovnává stav utkání. První branku utkání si připsala Krpez-Slezaková.
5'
Zaadiová se prosazuje z protiútoku a zajišťuje Francii vedení.
4'
Francie opět rychle vyrovnává, postarala se o to Zaadiová.
3'
Cvijićová hraje velmi dobře, dává svou druhou branku a vrací Srbsku vedení.
3'
Svým gólem na ni reaguje Nze Minková.
2'
Z následné akce se už Srbsko prosadilo. První branku utkání dává Cvijićová.
2'
Čoličová si připisuje první brankářský zákrok.
2'
Francie se ubránila a nyní už může útočit.
1'
Do prvního útoku se pouští Srbsko. To se stále nedostalo ke střele.
1'

Srbsko: Pantićová, Čoličová – Radosavljevičová, Krpez-Slezaková, Lekičová, Stevinová, Lavková, Kovačevićová, Nikoličová, T. Radojevičová, Pop-Lazičová, D. Radojevičová, Vukajlovićová, Stoiljkovičová, D. Cvijićová, Dmitrovičová.

Francie: Glauserová, Leynaudová – Coataneaová, Ayglon Saurinaová, Pineauová, N'Gouanová, Zaadiová, Houetteová, Dembeleová, Flippesová, Kanorová, Edwigeová, Foppaová, Nze Minková, Niomblaová, Lacrabereová.

Rozhodčí: Garcia Serradilla (ESP), Marin (ESP).
Srbsko už nemůže postoupit, zatímco Francie dnes musí vyhrát. Před třetí Černou Horou má totiž pouze jednobodový náskok, což rozhodně nezaručuje postup. Francie čeká páté Srbsko, Montenegro se utká s posledním Dánskem. Tím pádem by Černá Hora měla vyhrát. To samé platí také pro Francii, která by si tak dnes měla zajistit postup do závěrečné fáze turnaje. Navíc hraje na domácí půdě, tudíž to fanoušci očekávají. Uvidíme, co se stane, předzápasové odhady hovoří jasně ve prospěch Francie.
Zdravím všechny fanoušky mezinárodní házené. Dnes nás čeká poslední hrací den hlavní fáze ME 2019. Rozhodně to dnes bude hodně zajímavé, odehraje se totiž hodně zápasů, kterou rozhodnou o postupu do semifinále. Jeden z nich bude zápas Francie a Srbska. Tímto jste k přenosu srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.