OH - házená - OH - házená - muži -  ONLINE PŘENOS -  Argentina : Brazílie - 30. července 2021   02:00

Argentina
Argentina
1' Martínez Camí García  • 4' Martínez  • 11' D. E. Simonet  • 15' F. Pizarro  • 27' Martínez  • 30' Vainstein  • 32' Martínez  • 33' Bonanno  • 35' I. Pizarro  • 41' I. Pizarro  • 43' Moscariello  • 44' Bonanno  • 45' Bonanno  • 45' Maciel  • 47' Martínez  • 48' I. Pizarro  • 49' Bonanno  • 51' Martínez  • 52' S. A. Simonet Moldes  • 53' Mourino  • 59' Martínez
23:25
(7:14)
Brazílie
Brazílie
3' V. Teixeira   • 4' Rodrigues   • 7' Langaro   • 8' Chiuffa   • 12' J. P. da Silva   • 14' J. P. da Silva   • 15' Langaro   • 17' J. P. da Silva   • 19' J. P. da Silva   • 21' Langaro   • 23' Chiuffa   • 24' Ponciano   • 26' R. Moraes Ferreira   • 29' J. P. da Silva   • 33' J. P. da Silva   • 35' Rodrigues   • 37' Langaro   • 38' Hackbarth   • 39' Rodrigues   • 39' Hackbarth   • 41' Langaro   • 52' Petrus   • 60' V. Teixeira
Argentina
Lah – Sok
Yoyogi National Gymnasium, Tokio
Brazílie

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Argentina – Brazílie 23:25 (7:14)
Nejvíce branek: Martínez 6, Bonanno 4, I. Pizarro 3 – J. P. da Silva 6, Langaro 5, Hackbarth 4/2. Rozhodčí: Lah – Sok. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/2. Vyloučení: 3:5. ČK: Martínez Camí García – Petrus.
Je konec. Brazílie si v prvním poločase vytvořila obrovský náskok. Druhá polovina sice patřila Argentině, která pořádně zdramatizovala zápas, ale nedokázala se dotáhnout na soupeře a prohrála.
60'
Pablo Simonet proměnil sedmičku, ale to už Argentině nepomůže.
60'
Nakonec rozhodčí po zhlédnutí videa udělil červenou kartu také Thiagusu Petrusovi za nevhodné chování.
60'
Teixeira definitivně pohřbívá veškeré naděje soupeře střelou k levé tyči.
60'
Oddechový čas pro hosty.
59'
R. Martínez zakončil z pravé strany k levé tyči, ale Argentina už nemá čas.
58'
Langaro se sice dostal ke střele z protiútoku, ale minul prázdnou bránu.
57'
Argentině se znovu nepovedlo něco vymyslet a přichází o míč. Chvíli to vypadalo nadějně pro domácí, kteří stáhli obrovský náskok, ale nyní jsou Brazilci zpět.
56'
Rudolph Hackbarth se ujal sedmimetrového hodu, který proměnil a vstřeluje tak velmi důležitou branku.
56'
Vyloučení v týmu Argentina (Lucas Dario Moscariello).
56'
Dutra to tentokrát udělal skvěle, když vybojoval sedmičku a vyloučení pro soupeře.
55'
Útočná akce domácího mužstva ovšem skončila jen zbytečnou technickou chybu a Brazilci mají míč.
55'
Ovšem následná střela hostujícího hráče skončila na skvělém zákroku Maciela! Argentina jde opět dopředu!
54'
Kanárci se nyní snaží kouskovat hru a držet co nejdéle míč.
53'
Mourino se nakonec dokázal probít středem hřiště a zakončil mezi nohy gólmana Brazílie a stahuje ztrátu na 2 góly.
52'
Po jedenácti minutých se Brazílie konečně dočkala branky a to přes celé hřiště do prázdné po špatném vystřídání soupeře!
52'
Gól vstřelil tým Argentina (Sebastián Alejandro Simonet Moldes).
51'
Další snadná branka pro Argentince! Po špatné přihrávce hostů se Martínez dostal opět do nájezdu a dává gól. Nyní je to už pouze o 3 branky!
51'
Maciel si připisuje další úspěšný zákrok, ale domácí hráč se dopustil faulu.
50'
Znovu přišla nepřesná střela Brazilců, na které spadla deka, ale rychlý útok Argentinců také nepřinesl gól.
49'
Bonanno si poté sběhl na střed a tvrdou ránou pod horní tyč dává naději Argentině!
49'
Další skvělý zákrok domácího gólmana!
48'
Brazílie nyní nemůže dát branku za žádnou cenu a domácím tam padne vše! Pizarro totiž opět poslal míč mezi nohy gólmana.
47'
Ovšem další zákrok domácího brankáře a z protiútoku dává gól Martínez mezi nohy.
47'
Ale nepřesná přihrávka domácích hatí celou akci a Brazilci jsou u míče.
47'
Znovu se hostům nepodařilo zakončit a dopředu jde Argentina.
46'
45'
Fantazie! Brankář Argentiny Maciel využil prázdné brány soupeře a přes celé hřiště dává gól.
45'
Vyloučení v týmu Brazílie (Gustavo Cesar Rodrigues).
45'
A další branka Argentiny a navíc ještě faul soupeře. Že by se Argentina dostala zpět do hry?
44'
Bonanno dává další rychlou branku Argentiny, ale stále je náskok soupeře obrovský.
43'
Moscariello poslal rotaci do míče a ten se tak zatočil do brány kanárků.
42'
Da Silva sice přišel o míč, ale následnou přihrávku soupeře vystihl brazilský hráč a ulovil balón zpět.
41'
Pizarro si zpracoval přihrávku na levé křídlo a následně prostřelil gólmana.
41'
Langaro poslal střelu do opačné strany, než šel brankář.
40'
Simonet Moldes se ujal sedmičky, ale jeho pokus chytá Tercariol!
39'
Oddechový čas pro domácí.
39'
Další úspěšné zakončení Hackbartha mezi nohy brankáře a Brazílie si nyní s Argentinci hraje na kočku a myš.
39'
Gól vstřelil tým Brazílie (Gustavo Cesar Rodrigues).
39'
R. Martínez se sice dostal ke střele z pravého křídla, ale pouze přestřelil svatyni Brazílie.
38'
Žlutá karta pro realizační tým Argentina.
38'
Argentina se nyní snažila něco vymyslet bez brankáře, ale k míči se posléze dostal jen Hackbarth, který zakončil do prázdné svatyně.
37'
Po zhlédnutí videa rozhodčím následně vytahuje hlavní sudí červenou karta pro Pedra Martíneze Camí Garcíu za faul na Langara a zápas pro něj končí.
37'
Langaro sice dokázal skvěle zakončit k pravé tyči, ale byl faulovaný a lehce se zranil.
36'
35'
Pizarro ovšem velice rychle odpovídá a snižuje na rozdíl sedmi branek.
35'
Rodrigues dostal míč na střed a následně vypálil krásně k levé tyči.
34'
Vyloučení v týmu Brazílie (Rudolph Hackbarth).
33'
Nyní se nám góly trochu rozjely a další branku Argentinců dává Nicolás Bonanno.
33'
Gól vstřelil tým Brazílie (Joao Pedro Francisco da Silva).
32'
Gól vstřelil tým Argentina (Ramiro Martínez).
31'
Rudolph Hackbarth se ujal sedmimetrového hodu, který zakončil razantně do pravé šibenice.
31'
30'
30'
Vainstein se ještě trefuje pár sekund před koncem první poloviny zápasu.
29'
Da Silva si připisuje další úspěšnou branku a tohle je fakt neskutečná jízda Brazílie.
28'
Vyloučení v týmu Brazílie (Felipe Borges).
28'
27'
Po sedmi minutách se Argentina konečně dočkala branky, kterou dává Martínez, když našel mezeru mezi nohama.
27'
Vyloučení v týmu Brazílie (Thiagus Petrus).
26'
To je neskutečné, co si Brazilci dovolí při útočné akci a po přihrávce naslepo rukou za zády se k balónu dostal na středu Moraes Ferreira a proměňuje.
26'
Argentině se ale opět nepodařilo zakončit a Brazílie je od úvodní minuty jednoznačně lepším týmem.
25'
Tentokrát už se domácí gólman Bar dokázal vrátit a připisuje si úspěšný zákrok.
24'
Mourinho nejprve v obrovské šanci nevstřelil branku a k odraženému míči se dostal Poncianoi, který trefil přes celé hřiště prázdnou svatyni Argentiny.
23'
Krásný gól! Chiuffa dostal přesnou přihrávku na pravé křídlo, odkud se dostal do zakončení a to umístil k bližší pravé tyči.
22'
Vyloučení v týmu Argentina (Gonzalo Matias Carou).
22'
21'
Ovšem znovu je tady odpověď kanárků v podobě přímé střely Langara. Pumelice jako hrom.
20'
Pablo Simonet se se střelou ze sedmičky nepáral a zakončil razantně k levé tyči.
20'
Žlutá karta pro tým Brazílie (Fábio Rocha Chiuffa).
19'
Joao Pedro Francisco da Silva je zatím hlavním tahounem brazilského mužstva a jeho další střela končí u pravé tyči.
18'
Opět a zase parádně zafungovala obrana Brazílie, která nenechala vystřelit soupeře.
17'
Joao Pedro Francisco da Silva posílá Brazilce do čtyřbrankového vedení!
16'
Velice zajímavě to nyní zkoušeli Argentinci přihrávkou do brankoviště, kde si domácí hráč měl naskočit a zakončit, ovšem míč přestřelil.
15'
Ovšem následně přišel okamžitý protiútok Brazilců, který zakončil do sítě Langaro.
15'
Federico Pizarro zakončil úspěšně mezi nohy brankáře.
14'
14'
Da Silva se následně dočkal gólu, když vypálil z devíti metru tvrdou ránu o levou tyč.
14'
Následně sice přišel protiútok Argentinců, který ale skončil nepřesnou přihrávkou a Brazílie už opět dobývá bránu soupeře.
13'
Brazílie pokračuje v útoku po dvou faulech soupeře a nemůže trefit branku.
12'
Da Silva se vyhnul rukám obránců a v pádu zakončil k pravé tyči.
11'
Diego Esteban Simonet se z levé strany dostal do zakončení a to skončilo u levé tyče.
10'
Zápas je zatím v prvních deseti minutách velice vyrovnaný, přesně tak jak se očekávalo.
9'
Simonet měl z levého křídla dostatek místa, ale svou střelu nakonec poslal jen do boční sítě.
8'
Také v oslabení Brazilci zvyšují svůj náskok a po skvělé přihrávce na střed se trefuje Chiuffa.
7'
Vyloučení v týmu Brazílie (Haniel Vinícius Langaro).
7'
Langaro dostal přihrávku na střed a jeho pokus skončil přesně u pravé tyči.
6'
Velice dobrý zákrok brazilského gólmana.
4'
4'
4'
Ponciano chtěl využít chyby soupeře, ale jeho pokus skončil jen vedle brány.
3'
Da Silva sice dává krásnou branku, ale ta nakonec neplatí.
3'
Gól vstřelil tým Brazílie (Vinícius Santos Teixeira).
1'
Gól vstřelil tým Argentina (Pedro Martínez Camí García).
1'

Argentina: Maciel, Bar – F. Pizarro, S. A. Simonet Moldes, Vainstein, D. E. Simonet, I. Pizarro, P. Simonet, Martínez Camí García, Moscariello, Carou, Martínez, Mourino, Bonanno.

Brazílie: da Rosa, Tercariol – J. P. da Silva, Torriani, R. Moraes Ferreira, Petrus, Chiuffa, F. Borges, V. Teixeira, Dutra, Ponciano, Langaro, Hackbarth, Rodrigues.

Rozhodčí: Lah – Sok.
Ani jeden celek neprožívá vůbec dobrý turnaj. Argentina je totiž na posledním 6. místě bez bodu a skóre 75:93. Nejprve podlehla Francii 27:33. Poté nestačila na Německo, se kterým prohrála 25:33 a v posledním zápase prohrála 23:27 s Nory.
Brazílie je na tom stejně špatně, protože je na 5. pozici bez bodu a se skóre 78:93. V úvodním zápase prohrála s Norskem 24:27. Následně nestačila na Francii 29:34 a v posledním zápase prohrála se Španělskem 25:32.
Ve 4. kole skupiny A se proti sobě utkají týmy Argentina a Brazílie. Naposled se spolu tato mužstva utkala před rokem, kdy Argentinci zvítězili těsně 25:24. Úvod dnešního zápasu je naplánován na 02:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.