S konstatováním, že Egypt porazil Švédsko, se s Vámi loučí Dominik Mihailescu. Dobrou noc.
Švédsko, jakožto favorit, zasáhl smutek. Ale skupina je ještě dlouhá, takže hráči z Evropy budou mít možnost svojí chybu napravit.
Hektický závěr končí nakonec vítězstvím Egypta! Hráči afrického týmu ukázali nefalšovanou radost!
60
A pozor tohle je nepříjemné! Další vyloučení na straně Švédska! tentokrát Anderson dostává dvě minuty. (25:25)
59
Krásnou střelou se prosazuje Mohamed. (25:24)
59
Nyní i na straně Švédska byl zbytečný faul od Nielsena. Počet hráčů se vyrovná. (24:24)
57
Úplně zbytečné vyloučení od Elmasryho, který si myslel, že si rozhodčí nevšimne jeho nedovolenéh bránění. bohužel pro něj, sudí to viděl naprosto přesně. (24:24)
56
Poslední čtyi minuty nám zbývají do konce zápasu! A stále je utkání vyrovnané. (24:24)
55
Abouebaid skóruje! (24:24)
54
A hlavně si ještě k tomu zahrají Švédové přesilovku, protože Petersen byl faulován. (23:24)
54
Pettersen dává branku a posílá nyní Švédy do vedení! (23:24)
53
Gottfridsson vyrovnává. (23:23)
53
Oddechový čas pro Švédsko. (23:22)
53
Elahmar posouvá Egypt opět do vedení! No, na to jakým měli být dnes Švédi favorité, tak to moc nevypadá. (23:22)
51
Eissa proměňuje sedmimetrový hod a hra je opět vyrovnaná! (22:22)
48
Padlo nám několik rychlých branek po sobě! Faktem je, že Švédové stále zůstávají ve vedení o jednu branku. (21:22)
46
Jerry Tollbring proměňuje sedmimetrový hod. (19:21)
46
Shebib snižuje! (19:20)
45
Dvouminutový trest pro Egypt. (18:20)
43
Egypťané snižují na rozdíl dvou branek. Tohle je dost vyrovnané. Jsem zvědavy, jestli v tomto tempu budeme pokračovat až dokonce zápasu nebo jestli bude někde nějaký zlom. (18:20)
42
Kim Andersson dává dvacátou branku Švédska! (17:20)
42
Oddechový čas pro Egypt. (17:19)
42
Nilsson dává další branku Švédska. (17:19)
40
Fredrik Petersen skóruje! (17:18)
38
Egypťané dali gól a následně i švédský mančaft z protiútoku! (17:17)
37
Johan Jokbsson skóruje! (16:16)
37
Trenér Švédska působí značně nervózně. Zatímco jeho sok z Egypta se snaží uklidňovat hráče. (16:15)
36
A Egypt vede! Eiisa je střelcem této branky! (16:15)
36
Švédové jsou kompletní. (15:15)
35
Sanad skóruje a vyrovnává. Ten rozdíl hráčů je znát. (15:15)
34
Elahmar dává čtrnáctý gól! (14:15)
34
A další dvouminutový trest, tentokrát pro Gottfridsona! (13:15)
34
Dvě miuty pro Karlssona. (13:15)
33
Pettersen dává další branku Švédska. (13:15)
31
Jerry Tollbring proměňuje sedmičku, která byla jeho týmu k dispozici. (13:14)
31
Sanad, který je nejlepším střelcem Egypta v dnešním zápase, dává další gól! (13:13)
31
Začal druhý poločas. (12:13)
Máme za sebou první poločas, který skončil o jednu branku vítězně pro favorizované Švédsko. Hra je ovšem zatím velice vyrovnaná a můžeme čekat napínavý druhý poločas.
30
První poločas skončil. (12:13)
30
Ne, nestihnou. (12:13)
30
Zbývá patnáct sekund. Stihnou dát do poločasu ještě Švédi gól? (12:13)
29
Egypťané mají neustále prupovídky směrem k rozhodčím. Aby je to později nemrzelo. (12:13)
28
Oddechový čas pro Švédsko (12:13)
28
Petersen dává branku. Zatím je to hodně vyrovnané. (12:13)
27
12:12! Egypt vyrovnává! (12:12)
27
Tollbring dává dvanáctou branku Švédska! (11:12)
26
A dvě minuty pro Egypt! (11:11)
25
Eissa proměnil po faulu sedmičku! (11:11)
23
To ovšem zanedlouho změnil Jakobsson, ktrý posílá Švédy opět do vedení. (9:10)
22
Egypťané opět vyrovnávají! (9:9)
22
Lukas Nilsson dává bod! (8:9)
21
Egypt má obrovské zastoupení v publiku! (8:8)
21
Sanad vyrovnává stav. A jede se od znovu! (8:8)
19
Po křídle měl volno Elderaa, který přeloboval gólmana a dal sedmý gól Egypta. (7:8)
19
Petersen se dostal do zakončení a střílí gól. (6:8)
18
A opět krásná střela Sanada! (6:7)
17
Ale následně už se mu to povedlo! (5:7)
17
Sanad v samostatné úníku nedokázal trefit branku! (4:7)
15
Eissa snižuje na rozdíl tří branek. (4:7)
14
Jakobsson opět prostřelil vše, co mu stálo v cestě! (3:7)
14
Žlutá karta pro Elsmaryho a dvě minuty. (3:6)
13
Hraje se nahoru a dolu, ale zatím bez branek. (3:6)
12
Švédům se nepodařilo trefit branku a Egypt může do protiútoku. (3:6)
11
Krásnou střelou a gólem se prezentoval hráč Egypta Abouebaid. (3:6)
10
Stenmalm dává šestou branku! (2:6)
9
Abouebaida vychytal brankář Andersson! (2:5)
9
Začala přesilovka pro Egypt. A k tomu ještě sedmimetrový hod! (2:5)
8
A Švédové z protiútoku dávájí další gól. Tentorkát se prosazuje Zachrisson. (2:5)
6
Jakobsson přesnou ránou překonává brankáře Egypta. (2:4)
5
Tollbring proměnuje! (2:3)
5
Mohammed fauloval, dostal žlutou kartu a je z toho ještě sedmička. (2:3)
4
Sanad proměnil sedmimetrový hod. (2:2)
3
A z protútoku se prosazuje Stenmalm. (1:2)
3
Mohamed vyrovnávává. (1:1)
2
Tvrdou ráno prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Řeč je o Johanu Jabossonovi. (0:1)
1
Abouebaid postal střelu úplně mimo, a dopředu tak mohou hráči Švédska. (0:0)
1
Jako první rozehrává Egypt. (0:0)
1
Utkání právě začalo. (0:0)
Hra nám za malý okamžik začne.

Egypt: Khalil, Hendawy – Abouebaid, Ramadan, Eissa, Amer, Elbassiouny, Hashem, Elmasry, Elderaa, Elahmar, Shebib, Mohamed, Sanad.

Švédsko: Andersson, Appelgren – Gottfridsson, Andersson, Tollbring, Nilsson L., Stenbacken, Karlsson, Jakobsson, Petersen, Stenmalm, Zachrisson, Nilsson A., Nielsen.

Rozhodčí: Mousavian, Kolahdouzan.
Zápas začíná přesně padesát minut po půlnoci, tak se nezapomeňte dívat.
Favoritem dnešního zápasu jsou ovšem podle sázkových kanceláří Švédové, kteří by měli rozhodně vyhrát. Egypt by měl dnes překvapit.
Egypt v prvním zápase podlehl těsně Slovinsku 27:26 a v dnešním zápase bude chtít rozhodně vyhrát. Nejlepším střelcem se stal Ahmed Elahmar.
Švédsko zatím odehrálo pouze jedno utkání, ve kterém podlehlo Německu výsledkem 29:32. Nejlepším střelcem Švédů se stal Jerry Tolbring.
Krásné brzké ráno. Vítám Vás u dnešního přenosu Házené, kde se utká celek Egypta a Švédska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:50.