OH - házená - OH - házená - ženy -  ONLINE PŘENOS -  Černá Hora  : Norsko  - 29. července 2021   09:15

Černá Hora
Černá Hora
3' Grbićová  • 3' A. Klikovaćová  • 7' Jaukovićová  • 13' Brnovičová  • 14' Jaukovićová  • 16' Despotovićová  • 18' Brnovičová  • 20' Grbićová  • 21' Brnovičová  • 26' Radičevićová  • 27' Grbićová  • 32' Jaukovićová  • 33' Mehmedovićová  • 35' Jaukovićová  • 38' Mehmedovićová  • 51' Radičevićová  • 53' Jaukovićová  • 53' Mugošová  • 53' Radičevićová  • 58' Brnovičová
23:35
(13:13)
Norsko
Norsko
1' Daleová   • 2' Herremová   • 3' N. Mörková   • 5' Oftedalová   • 9' N. Mörková   • 18' Oftedalová   • 18' N. Mörková   • 19' Oftedalová   • 24' Reistadová   • 27' Reistadová   • 29' Reistadová   • 30' Jacobsenová   • 31' Oftedalová   • 32' Oftedalová   • 33' Sanna Solbergová-Isaksenová   • 34' Daleová   • 34' Sanna Solbergová-Isaksenová   • 35' Sanna Solbergová-Isaksenová   • 37' N. Mörková   • 40' Reistadová   • 42' Reistadová   • 42' Jacobsenová   • 43' Daleová   • 45' Sanna Solbergová-Isaksenová   • 46' Oftedalová   • 47' Reistadová   • 49' Sanna Solbergová-Isaksenová   • 50' Reistadová   • 51' Sanna Solbergová-Isaksenová   • 52' N. Mörková   • 54' Breistölová   • 56' Breistölová   • 58' Frafjordová
Černá Hora
Bonaventura C. – Bonaventura J.
Yoyogi National Gymnasium, Tokio
Norsko

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Černá Hora – Norsko 23:35 (13:13)
Nejvíce branek: Radičevićová 6/3, Jaukovićová 5, Brnovičová 4 – Reistadová 7, N. Mörková 7/2, Oftedalová 6. Rozhodčí: Bonaventura C. – Bonaventura J.. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/2. Vyloučení: 3:3.
Je konec. Norsko nakonec zvítězilo nad Černou Horou vysoce 35:23 a to byl stav po poločase srovnaný 13:13.
60'
Úspěšný zákrok Silje Solbergové, která odchytala fantastický zákrok.
58'
Brnovičová se dostala k odraženému míči a poslala jej pod horní tyč.
58'
Gól vstřelil tým Norsko (Marit Malm Frafjordová).
58'
Norky už zapojují do utkání hráčky, které toho nemají tolik nahrané, neboť si na začátku druhé půle vytvořily fantastický náskok.
56'
Breistölová přes hlavy soupeřek vypálila přesně k pravé tyči.
56'
Silje Solbergová si následně poradila se střelou Ramusovićové.
55'
Střela Mörkové tentokrát letěl jen vedle levé tyče.
54'
Breistölová pěkným zakončením ze středu dává první branku v zápase.
53'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Jovanka Radičevićová).
53'
Mugošová se dostala do brejku a sama zakončila do levé šibenice.
53'
Jaukovićová se středem tentokrát prodrala ke střele k pravé tyči.
52'
Mörková byla při lobu brankářky úspěšná a připisuje si čtvrtou branku.
51'
Po deseti minutách se Černá Hora konečně prosazuje, když byla úspěšná z pravého křídla Radičevićová.
51'
Další chyba Černé Hory a z následného brejku se znovu prosazuje Solbergová-Isaksenová.
50'
Reistadová se dokázala dostat ke střele přes tři hráčky a její pumelice zapadla k levé tyči.
50'
Radičevićová už chtěla konečně vstřelit branku Černé Hory po strašně dlouhé době, ale zamířila jen vedle.
49'
Solbergová-Isaksenová dává další branku a Norsko je v obrovské fazóně.
49'
Následná střela ale skončila pouze v zámezí vedle brány.
48'
Černá Hora opět nedokázala nic vymyslet ani po oddechovém čase a Norky jdou dopředu.
47'
Oddechový čas pro domácí.
47'
Znovu se domácím nepodařilo nic vymyslet a Reistadová z protiútoku zakončuje do pravé šibenice.
46'
Černá Hora se nemůže vůbec dostat do druhé půle a Oftedalová svým gólem posílá soupeřky ke dnu.
46'
Silje Solbergová si poradila se střelou soupeřky z dálky.
45'
Solbergová-Isaksenová se znovu trefuje z levé strany k bližší tyči!
45'
Vyloučení v týmu Černá Hora (Majda Mehmedovićová).
44'
Despotovićová poslala svou střelu pouze nad bránu soupeře.
43'
Norsko nyní trefí každou střelu do sítě a Daleová tak posílá hosty už do sedmibrankového vedení.
42'
Marit Rösberg Jacobsenová dokázala z velkého úhlu zakončit za záda Rajčićové.
42'
Ovšem kolotoč Norska pokračuje a znovu se prosazuje Reistadová.
41'
Radičevićová proměnila sedmimetrový hod, když zakončil do opačné strany.
40'
Norky naběhly do druhé poloviny zápasu opravdu velice aktivně a Reistadová připisuje už devátý gól Norska ve druhém poločasu.
39'
Solbergová-Isaksenová se opět snažila zakončit z levé strany, ale brankářka si poradila.
38'
Mörková se ujala zahrání sedmičky, kterou proměnil suverénně do levé šibenice.
38'
Mehmedovićová dokázala vstřelit gól a snížit náskok soupeře na tři branky.
37'
Mörková to udělala nádherně, když se dostala přes soupeřku a zakončila k levé tyči.
36'
Radičevićové se nepodařilo zakončit a minula bránu norského týmu.
35'
Ale přichází další rychlá odpověď, kdy Solbergová-Isaksenová zakončovala z levého křídla.
35'
Jaukovićová zamířila přesně z levé strany.
34'
34'
Znovu hostující celek udeřil z protiútoku, kdy šla osamocená Solbergová-Isaksenová na bránu a dává gól.
34'
Daleová z protiútoku dává branku a nyní padá gólů jako na běžícím pásu.
33'
Gól vstřelil tým Norsko (Sanna Charlotte Solbergová-Isaksenová).
33'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Majda Mehmedovićová).
32'
Norsko je ale zpět ve vedení, neboť se trefila Oftedalová.
32'
Ovšem Jaukovićová odpovídá střelou, která prošla brankářce přes ruku.
31'
Oftedalová otevírá brankový účet druhé půle a posílá Norky do vedení.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 10:06.
První poločas je u konce a Černá Hora zatím hraje s Norskem nerozhodně 13:13. Domácí se sice dostali na začátku utkání do vedení, ale Norky náskok soupeřek stahovaly a čtyři vteřiny před poločasem srovnaly.
30'
30'
Čtyři vteřiny před koncem poločasu se Jacobsenová dostala ke střele z pravé strany a byla úspěšná.
29'
Reistadová si převzala míč od spoluhráčky a následně ze středu zakončila k levé tyči.
29'
Vyloučení v týmu Černá Hora (Andrea Klikovaćová).
28'
Nenezićová ale posléze předvádí další skvělý zákrok proti střele Oftedalové a drží Černou Horu ve vedení!
28'
Černé Hoře se tentokrát nepovedlo něco vymyslet a přišla o míč.
27'
Posléze se ovšem do zakončení prodrala také Grbićová a rovněž dává gól.
27'
Reistadová zakončila z levé strany úspěšně.
26'
Další skvělý zákrok domácí brankářky, která následně fantastickým pasem poslala dopředu Radičevičovou a ta dává branku.
25'
Frafjordová se po kombinaci dostala ke střele z pravé strany a mířila mezi nohy, ovšem Nenezićová byl připravena.
24'
Vyloučení v týmu Norsko (Kari Brattset Daleová).
24'
Po pěti minutách se hostující celek konečně dočkal branky, když se trefila v oslabení Reistadová.
24'
Radičevičová sice zakončovala z pravého křídla, ale nakonec její pokus skončil vedle.
23'
Vyloučení v týmu Norsko (Nora Mörková).
22'
Další chyba při útočném tažení norského celku, kterému se momentálně vůbec nedaří.
21'
Norkám se nepodařila využít přesilovka a z následného protiútoku zakončovala sama Brnovičová.
20'
Mörková sice dala branku, ale dopustila se jen útočného faulu a gól tak neplatí.
20'
Vyloučení v týmu Černá Hora (Djurdjina Jaukovićová).
20'
Grbićová dostala přihrávku od Jaukovičové a následně ze středu zakončila tvrdě k levé tyči.
19'
19'
Oftedalová srovnává na 9:9! Norky nyní vstřelily tři branky v řadě.
18'
Gól vstřelil tým Norsko (Nora Mörková).
18'
Gól vstřelil tým Norsko (Stine Bredal Oftedalová).
18'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Tatjana Brnovičová).
17'
Nora Mörková se ujala sedmimetrového hodu, který poslala do pravé strany.
16'
Oddechový čas pro hosty.
16'
Despotovićová dostala přihrávku na pravou spojku a následně přes Frafjordovou zakončila tvrdou ránou k levé tyči.
14'
Tak tohle byla nádherná branka Jaukovićové, která prošla přes dvě hráčky a ještě k tomu exkluzivně zakončila.
13'
Daleova se z pravého křídla dostala ke střele, ale opět skvělý zákrok domácí brankářky.
13'
Skvělý zákrok domácí brankářky a z následného útoku se prosazuje Brnovičová, která tak posílá Černou Horu do vedení.
12'
Po třech minutách jsme se dočkali branky, kterou dává ze sedmimetrového hodu Radičevićová.
10'
Herremová si udělala místo z levého křídla, ale opět končí střela norské hráče jen na tyči!
9'
Domácím se nepodařilo něco vážnějšího vymyslet a následně se na druhé straně dostala do zakončení Mörková, která dává branku.
8'
Mörková se sice ujala sedmičky, ale ta skončila pouze na tyči!
7'
Jaukovićová dává gól na 4:4! Skvělé zakončení k pravé tyči.
7'
Žlutá karta pro tým Černá Hora (Ema Ramusovićová).
6'
Vyloučení v týmu Norsko (Stine Ruscetta Skograndová).
5'
Radičevićová se ujala exekuce sedmičky, kterou poslal do levé části branky.
5'
Faul ze strany Norska a následovat tak bude sedmička.
5'
Oftedalová vrací dvoubrankový náskok na straně Norek po střele z levé spojky.
3'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Andrea Klikovaćová).
3'
3'
Tentokrát už se Černá Hora dočkala branky. Grbićová si udělala místo na levé straně a zakončila k tyči.
2'
Nejprve přišla střela do horní tyče z ruky soupeřky a z následného protiútoku se trefila Herremová.
1'
Daleová se postarala o úvodní branku utkání z pozice pivota, kdy zakončovala sama k levé tyči.
1'

Černá Hora: Rajčićová, Nenezićová – Radičevićová, Jaukovićová, Pletikosićová, Mugošová, A. Klikovaćová, Brnovičová, Pavičevićová, Ramusovićová, Mehmedovićová, Despotovićová, Grbićová, N. Vukčevićová.

Norsko: Silje Solbergová, Lundeová – Reistadová, Kristiansenová, Frafjordová, Skograndová, N. Mörková, Oftedalová, Daleová, Jacobsenová, Herremová, Sanna Solbergová-Isaksenová, Breistölová, Tomacová.

Rozhodčí: Bonaventura C. – Bonaventura J..
Černá Hora je momentálně na 4. místě s 2 body a skóre 59:51. V prvním zápase si poradila s Angolou poměrem 33:22, ovšem následně nestačila na domácí Japonky a prohrála tak 26:29.
Norsko je aktuálně na 1. pozici se 4 body a skóre 69:48. V prvním utkání se Norky utkaly s Jižní Koreou a suverénně vyhrály 39:27. Ve druhém zápase se potkaly s Angolou a slavily vítězství 30:21.
Ve 3. kole skupiny A se proti sobě utkají týmy Černá Hora a Norsko. Naposled se spolu tato mužstva utkala v kvalifikaci na olympijské hry, kdy Černá Hora překvapila a zvítězila 28:23. Dnes se bude hrát na Yoyogi National Gymnasium v Tokiu. Úvod utkání je naplánován na 09:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:15.