OH - házená - OH - házená - ženy -  ONLINE PŘENOS -  Španělsko  : Brazílie - 29. července 2021   04:00

Španělsko
Španělsko
5' L. Gonzálezová Ortegová  • 8' Rodríguezová  • 11' Penaová Abaurreová  • 14' Martínová Berenguerová  • 21' L. Gonzálezová Ortegová  • 22' Penaová Abaurreová  • 26' M. Gonzálezová Álvaresová  • 27' Penaová Abaurreová  • 27' L. Gonzálezová Ortegová  • 30' Penaová Abaurreová  • 31' Penaová Abaurreová  • 33' Penaová Abaurreová  • 33' Navarrová Giménezová  • 35' M. Gonzálezová Álvaresová  • 36' M. Gonzálezová Álvaresová  • 38' M. Lópezová Herrerová  • 40' Penaová Abaurreová  • 54' Fernándezová Fragaová  • 57' Penaová Abaurreová  • 59' Hernándezová Serradorová  • 60' Martínová Berenguerová
27:23
(13:13)
Brazílie
Brazílie
2' Rodriguesová-Belová   • 4' de Paulaová   • 6' Amorimová   • 9' Matieliová   • 11' de Paulaová   • 12' de Paulaová   • 15' Rodriguesová-Belová   • 17' Araújová   • 18' Amorimová   • 21' Vieirová   • 26' de Paulaová   • 29' Cardosová   • 30' Araújová   • 32' de Paulaová   • 37' de Paulaová   • 41' Do Nascimentová   • 42' Amorimová   • 46' Rodriguesová-Belová   • 47' de Paulaová   • 56' Rodriguesová-Belová   • 58' de Paulaová   • 60' Rodriguesová-Belová
Španělsko
Hansen M., Hansen J. (DEN)
Yoyogi National Stadium
Brazílie

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne!
Je dobojováno! Španělské hráčky zvládly druhou půli o něco lépe, čímž si dokázaly dokráčet k vítězství 27:23 a v tabulce se tak posunuly na druhé místo, hned na Švédsko. Naopak Brazilky tímto propadly na místo čtvrté.
Španělsko – Brazílie 27:23 (13:13)
Nejvíce branek: Penaová Abaurreová 9/1, M. Gonzálezová Álvaresová 5/2, L. Gonzálezová Ortegová 3 – de Paulaová 8, Rodriguesová-Belová 5, Amorimová 4/1. Rozhodčí: Hansen M., Hansen J. (DEN). Sedmimetrové hody: 6/6 – 1/1. Vyloučení: 1:2. ČK: Cesáreová Romerová (ESP).
60'
Závěrečná přestřelka pokračuje střelou Carmen Martínové Berenguerové z levého křídla.
60'
Ana Paula Rodriguesová-Belová ale ze středu snižuje.
59'
Z šesti metrů vyslala přímou střeu do branky Ainhoa Hernándezová Serradorová.
59'
Oddechový čas pro domácí.
58'
Stejně tak to de Paulaová zkusila i podruhé, leč tentokrát míč gólmanka Španělska chytila.
58'
Rychlý brejk Bruny de Paulaové znamená další brazilskou trefu.
57'
Do Nascimentová pronikla na opačnou polovinu.
57'
Na což ale pohotovou ranou z šesti metrů odpovídá Nerea Penaová Abaurreová.
56'
Po vydařeném průniku po levé straně rychle umísťuje míč do branky Ana Paula Rodriguesová-Belová.
56'
Žlutá karta pro realizační tým Španělsko.
55'
Oddechový čas pro hosty.
55'
Další proměněný pokutový hod Španělska. Nyní se o něj postarala Aldumena Maria Rodríguezová.
54'
Bruna de Paulaová z pravé strany přestřelila španělskou klec.
54'
Alicia Fernándezová Fragaová podruhé. Tentokrát vyslala dělovku zleva.
53'
Brazilky posléze střílejí, avšak pouze do náručí gólmanky Španělska.
53'
Po delší době tu máme další gól. O ten se z pokutové sedmimetrové rozehrávky postarala Alicia Fernándezová Fragaová.
52'
51'
Z levé strany zkusila vypálit Amorimová. Její šanci ale strážkyně španělské svatyně polapila.
51'
Fernandézová Fragaová otáčí hru.
50'
Červená karta pro tým Španělsko (Elisabet Cesáreová Romerová).
50'
A střelu Do Nascimentové, taktéž z pravého křídla, zachytila španělská gólmanka.
50'
Lopézová Herrerová tentokrát minula střelou z pravého křídla.
49'
Totéž je ale třeba říci i o šanci Rodriguesové-Belové na opačném konci hřiště.
48'
Ani Penaová Abaurreaová tentokrát na brazilskou gólmanku nevyzrála.
47'
Brazilky pomalu dorovnávají. Bruně de Paulové vyšla rychlá střela z devíti metrů.
47'
O půl minuty pozděj ito na druhé straně z obdobné pozice zkoušela Rodriguezová. Neúspěšně.
46'
Přesto se z šesti metrů ze středu prosazuje Ana Paula Rodriguesová-Belová.
46'
Dlouho se tam ale neohřály a v útoku jsou opět jejich soupeřky.
45'
Brazilky přenášejí hru na útočnou polovinu.
44'
Na druhé straně prověřila brazilskou brankářku Gonzalezová Alvarezová. Ta však její pokus chytila.
43'
Záhy ta sama hráčka z šesti metrů minula.
42'
Eduarda Amorimová ale rychlou střelou z devíti metrů opět snižuje.
42'
Prudkou pokutovou střelu proměnila Mireya Gonzalezová Alvarezová.
41'
Alexandra Do Nascimentová ale záhy z šesti mtreů snižuje.
40'
Další gól ze středního prostoru, tentokrát i ruky Nerey Penaové Abaurreaové.
39'
Venturová ukradla míč rozehrávajícím Španělkám a míří s ním na opačný konec palubovky.
39'
Eduarda Amorimová proměňuje pokutový hod ze sedmi metrů a snižuje na rozdíl třech branek.
38'
Z levé strany proměnila svůj šestimetrový hod Marta Lópezová Herrerová.
37'
Gonzálezová Alvarezová ale záhy otočila hru k opačné brance.
37'
Zdá se, že timeout se Brazilkám vyplatil. Hned po něm se prudkou střelou z devíti metrů prosazuje Bruna de Paulaová.
37'
36'
Rychlá střela Mirey Gonzálezové Álváresové zvyšuje odstup Španělek na čtyři branky.
36'
I se střelou de Paulaové si Navarrová Gimenézová poradila.
35'
Na opačné straně se ale z podobného prostoru, tedy ze středu v šesti metrech od branky, prosazuje Mireya Gonzálezová Álvaresová.
34'
Střelu Vieirové z šesti metrů gólmanka Španělska pokryla.
33'
Do prázdné branky naprosto přesně umístila míč Silvia Navarrová Gimenézová.
33'
A znovu Nerea Penaová Abaurreová. Tentokrát z pravé strany.
32'
Bruna de Paulaová na to ovšem reaguje ranou ze středu z devíti metrů.
31'
Rychlý gól Nerey Penaové Abaurreaové z levé strany posílí Španělky v úvodu druhé půle do vedení.
31'
První střelu druhé půle si připsala Samara Vieiraová, z pravé strany ale minula.
31'
První půle dnešního utkání je u konce. K vidění byl celkem dramatický boj, který se zprvu dařil více Brazilkám, pak ale přidaly Španělky a nějakou dobu držely vedení. Přesto se brazilským hráčkám ještě povedlo srovnat, proto do druhé půle nastoupí oba týmy za vyrovnaného stavu.
30'
30'
Na což ještě reaguje Larissa Araújová. Do šaten tak oba týmy odcházejí za vyrovnaného stavu.
30'
Pár vteřin před koncem se z levého křídla prosazuje Nerea Penaová Abaurreaová.
30'
Rodriguesová Belová otáčí hru před branku Španělek.
29'
Adriana Cardosová proměňuje zprava sedmimetrový hod.
27'
27'
Přičemž vzápětí jdou Španělky díky Laře Gonzálezové Ortegové poprvé do vedení.
27'
Přestřelka ovšem pokračuje trefou Nerey Penaové Abaurreové z levého křídla.
26'
Bruna de Paulaová na to ale rychlým průnikem zprava odpovídá.
26'
A Španělky záhy srovnávají zásluhou Mirey Gonzalezové Alvarézové a její střely z pravého křídla.
26'
Rodriguesová Belová minula střelu zleva z šesti metrů.
24'
Dělovku ze sedmi metrů vyslala Mireya Gonzalezová Alvarezová. Španělky se tak přibližují na rozdíl jediné branky.
24'
Vyloučení v týmu Brazílie (Giulia Guarieirová).
24'
Araujová to zkusila z centrální zóny, leč neúspěšně.
23'
A stejná hráčka vzápětí proměňuje i sedmimetrový pokutový hod z levé strany.
22'
Přestřelka ovšem pokračuje gólem Nerey Penaové Abaurreaové z pravého křídla.
21'
Vzápětí ale pohotovou střelou zprava navyšuje vedení svého týmu Samara Vieirová.
21'
Lara Gonzalezová Ortegová přibližuje svou střelou zleva svůj tým na dostřel třech branek.
20'
Vzápětí to ze střední oblasti na opačné straně zkouší Fernandezová Fragaová, i ta ale není úspěšná.
20'
Ke střele se ale dostala Amorimová, leč tentokrát španělskou branku nedobyla.
19'
Araujová ukořistila míč pro svůj tým.
18'
Brazilky navyšují své vedení zásluhou Eduardy Amorimové a její střely z levé strany.
17'
Po rychlém brejku po levé straně se dokázala prosadit Larissa Araújová.
17'
Na opačné straně pak vypálila z devíti metrů zleva Rodriguesová Belová, ovšem i ta gólmanku nepřekonala.
16'
Z levého křídla vyslala střelu Cabralová Barbosaová, avšak gólmanka Brazílie míč polapila.
16'
15'
Z pravé strany z šesti metrů prověřila své střelecké štěstí Ana Paula Rodriguesová-Belová.
14'
Z centrální oblasti tentokrát vyslala pohotovou střelu Carmen Martínová Berenguerová.
13'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Španělsko (Elisabet Cesáreová Romerová).
13'
Vyloučení v týmu Brazílie (Larissa Fais Araújová).
12'
Bruna de Paulaová vstřelila další gól. Rychlý míč pro tentokrát vyslala z pravé strany.
12'
O další střelu ze středu po pravé straně se postarala Španělka Arcosová, gólmanka Brazílie ji ale úspěšně polapila.
11'
Gól vstřelil tým Brazílie (Bruna de Paulaová).
11'
Gól vstřelil tým Španělsko (Nerea Penaová Abaurreová).
10'
Žlutá karta pro tým Brazílie (Eduarda Idalina Amorimová).
9'
Gól vstřelil tým Brazílie (Patrícia Matieliová).
8'
Gól vstřelil tým Španělsko (Almudena Rodríguezová).
6'
Gól vstřelil tým Brazílie (Eduarda Idalina Amorimová).
6'
Vyloučení v týmu Španělsko (Lara Gonzálezová Ortegová).
6'
Brazilky jsou aktivnější a přihrávají si na úrovni devítky.
5'
Gól vstřelil tým Španělsko (Lara Gonzálezová Ortegová).
4'
O druhou trefou Brazilek se postarala BRUNA DE PAULAOVÁ.
2'
A je to první gól zápasu! ANA PAULA RODRIGUESOVÁ-BELOVÁ zkusila svou střelu z hranice devítky a zadařilo se.
2'
Bruna de Paulaová se jako první odhodlala ke střele. Z pravé strany prudkým hodem ale na španělskou gólmanku nevyzrála.
1'
Španělky se připravily k prvnímu útoku,. Ihned po začátku se dostaly k devítce, odkud se snažily napadat brankový prostor Brazíie.
1'
Španělky i Brazilky už jsou na palubovce.

Španělsko: Navarrová Giménezová, Castellanosová Soánesová – M. Lópezová Herrerová, Martínová Berenguerová, Cesáreová Romerová, Penaová Abaurreová, L. Gonzálezová Ortegová, S. Lópezová Jiménezová, Fernándezová Fragaová, Rodríguezová, Hernándezová Serradorová, Arcosová, Cabralová Barbosová, M. Gonzálezová Álvaresová.

Brazílie: Arenhartová, de Arrudaová – de Paulaová, Do Nascimentová, Limaová, Rodriguesová-Belová, Amorimová, Araújová, Cardosová, Vieirová, Guarieirová, Bitolová, Matieliová, Venturová.

Rozhodčí: Hansen M., Hansen J. (DEN).
Brazilky taktéž mají za sebou dva odehrané zápasy. V úvodním klání nastoupily proti Ruskám, se kterými sehrály velmi vyrovnaný souboj. Svědčí o tom i konečný výsledek, neboť utkání skončilo remízou 24:24. Do druhého zápasu nastoupila Brazílie proti Maďarsku. Brazilky se zprvu dostaly do vedení, po první polovině vedly 17:11. Druhá část už byla vyrovnaná, skončila gólovým poměrem 16:16, čímž hráčky Brazílie dokráčely k výhře a zisku dvou bodů. Díky tomu jim patří v tabulce druhé místo se třemi body.
V prvním utkání vyzvaly Španělky švédské házenkářky. Do vyrovnaného souboje vstoupily o něco lépe a jako první se ujaly vedení. Švédky ale nakonec otočily vývoj skóre ve svůj prospěch, už po první půli vedly 13:9. Ve stejném duchu se vedl i druhý poločas, po němž nakonec švédský tým dokráčel k vítězství 31:24. Druhý zápas házenkářek Španělska proti Francii byl ještě vyrovnanější. Ukazuje to i výsledek první půle, který byl zakončen na poměru 12:12. V konečném výsledku pak zvítězily Španělky o tři góly. Hráčkám Španělska tak se dvěma body patří čtvrté místo tabulky.
Zdravím vás u olympijského přenosu házené žen. Ve skupině B proti sobě nastoupí týmy Španělska a Brazílie, které v tabulce dělí jediný bod. S lepší výchozí pozici ale do tohoto klání vstupují Brazilky. Přeji příjemné počtení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.