Je konec! Trhači po bojovném výkonu porážejí pražskou Slavii 2:0. Hosté měli několik velkých šancí, ale Strmeň podržel svůj tým a v závěru přidal druhou branku Stloukal, pro kterého to byla první branka v dresu Kadaně. To je pro dnešní večer vše, díky za pozornost.
59:42
Slávisté drží kotouč, ale jsou daleko od domácí branky.
59:10
Hosté drží kotouč v útočném pásmu.
58:32
Kadaň právě vstřelila branku!
Gorčík zablokoval dvě střely na modré čáře a odražený kotouč se dostal k PETROVI STOUKALOVI, který zakončil do prázdné branky.
58:04
Polívka opustil branku, hosté v šesti!
58:00
Oddechový čas pro hosty.
58:00
Po ukázkovém přenesení hry mohl zakončoval Tejral do poloprázdné branky, ale střela mu nesedla a kotouč neškodně proletěl podél levé tyče.
57:23
Holého střela od modré čáry skončila na Strmeňově vyrážečce.
57:04
Po dlouhé době zamířili do útoku také domácí. Račukovu akci však zastavil ofsajd.
56:42
Kružíkova střela z levého kruhu skončila na levém betonu domácího brankáře.
55:50
Hosté v posledních minutách přidali na aktivitě a zatlačili domácí do obranného pásma.
55:32
Šagátova střela proletěla nad horní tyčí.
54:35
Holého nahození tečoval před Strmeněm Beránek, ale domácí brankář jeho střelu vyrazil betonem.
53:44
Trhači drží kotouč ve středním pásmu.
53:02
Stloukal zkoušel sklepnout kotouč na Gorčíka, ale hostující obránci je připravili o kotouč.
52:22
Hlavova střela z ostrého úhlu skončila v lapačce hostujícího brankáře.
51:38
Kůs nahodil kotouč do útočného pásma, následně si pro kotouč dojel a zkusil překvapit Polívku rychlou střelou. Brankář hostů však byl pozorný.
51:07
Tejralovo nahození skončilo na pravém betonu domácího brankáře.
50:12
Trhači drží kotouč za vlastní brankou.
49:03
Kubica čekal za domácí obranou na přihrávku do samostatného úniku, ale prudký kotouč mu přeskočil hůl.
48:45
Rychlý útok domácích zakončoval Slavíček, jeho střelu nasměroval Polívka ramenem do ochranné sítě.
48:08
Schleiss a Šagát ujeli do přečíslení dva na jednoho, ale druhého jmenovaného vychytal včasným sklapnutím betonů domácí brankář.
47:49
Chalupova střela od modré čáry skončila v Polívkově lapačce.
47:18
Kubica zavezl kotouč za domácí branku a zkusil přihrát před Strmeně, ale žádný z jeho spoluhráčů na kotouč nedosáhl.
47:05
Hejcman ve středním pásmu přihrál rukou.
46:00
Šafář vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale nepodařilo se mu přihrát Vaňkovi.
45:20
Třetí třetina zatím nenabízí příliš pohledný hokej. Oba celky se střídají v držení kotouče ve středním pásmu.
44:40
Trhači drží kotouč za brankou hostů.
43:26
Icing hostů byl odvolán. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
42:26
Oba celky se střídají v držení kotouče ve vlastním pásmu.
40:35
Beránek nezpracoval kotouč a čárový rozhodčí píská ofsajd.
40:09
Od Hejcmana se kotouč odrazil na domácí střídačku.
40:01
Ve druhé třetině jsme se dočkali úvodní branky zásluhou Martina Kohouta, který využil přesilovou hru přesnou střelou mezi Polívkovy betony. Hosté se snažili o vyrovnání, ale Strmeň podržel domácí tým. Třetí třetina začne přibližně v 18:48.
40:00
39:56
Gorčíkovu střelu od modré čáry ukryl Polívka do lapačky.
39:05
Chrpa zkusil vystřelit z prostoru levého kruhu, ale netrefil branku hostí.
38:31
38:23
Domácí vyhazují a mohou střídat.
37:40
Do samostatného úniku se dostal Stloukal, ale na poslední chvíli mu dojíždějící obránce hostů vypíchl kotouč a domácí útočník tak nedokázal zakončit.
36:58
Kovaříkovu střelu zablokoval Gorčík.
36:31
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Radek Havel – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
36:22
Hosté tlačí, domácí se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.
35:34
Po Hlavově chybě se dostal ke střele z mezikruží Krliš, ale Strmeň skvěle zasáhl vyrážečkou!
34:30
Gorčík motal hlavu obráncům za Polívkovo brankou, ale nakonec o kotouč přišel.
33:30
Icing Kadaně.
33:24
Holého střela od modré čáry proletěla vedle levé tyče.
32:40
Slávisté drží kotouč ve vlastním pásmu.
31:46
31:39
Trhači se vracejí do útočného pásma, ale dochází jim čas.
30:56
Obránci domácích si příliš nerozuměli v rozehrávce a Strmeň raději přerušuje hru.
30:38
Kadlec zavezl kotouč do vlastního pásma Kadaně, ale mezi čtyřmi hráči se nedostal ke střele.
29:30
Kůs ztratil kotouč v souboji za brankou a hosté znovu dostávají kotouč mimo vlastní obranné pásmo.
29:01
Hosté znovu vyhazují.
28:28
Knot se dostal k odraženému puku a vyhazuje přes všechny čáry.
27:47
Přesilová hra domácích pokračuje, ale Trhači se nemohou dostat do útočného pásma.
27:19
A plyšáci padají na ledovou plochu! MARTIN KOHOUT projel obranou hostů a přesnou střelou mezi betony otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Sebastian Gorčík, Jan Tomeček.
26:46
Antonín Dušek(HC Slavia Praha) zezadu seknul domácího hráče během dlouhé strkanice o kotouč u mantinelu a obdržel pětiminutový trest + osobní trest do konce utkání za sekání. Pětiminutový trest odpyká Kružík.
26:17
Hlavova střela skončila mezi diváky.
25:45
25:11
Hosté kombinují v útočném pásmu.
24:29
Trhačům se podařilo vyhodit kotouč, navíc Gorčík dostal obránce hostů pod tlak a je z toho zakázané uvolnění.
24:13
Holého střela od modré čáry skončila na hrudi domácího brankáře.
23:45
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Bohumil Slavíček – 2 min., držení protihráče).
23:17
Sérii nepřesností ukončil Černý, který poslal kotouč přes všechny čáry – icing.
22:14
Trefný chyboval na modré čáře a dopředu zamířili Tejral s Krlišem. Tejralovi se sice podařilo posunout kotouč, ale druhý jmenovaný nedokázal zakončit.
21:24
Schleissovu střelu od levého mantinelu ukryl Strmeň do lapačky.
20:55
Hlava objel branku hostů a zkusil vystřelit, ale Polívka si s jeho střelou poradil.
20:17
Novákovu střelu před brankou tečoval Dušek, ale kotouč proletěl vedle branky.
20:01
První domácí branku navíc bude provázet déšť plyšáků. Trhači navazují na velice úspěšnou akci, která se odehrála před čtyřmi lety. Zatím se však na první branku čeká.
První třetina přinesla bojovný hokej. Hosté sice častěji drží kotouč, ale ani jeden z brankářů neměl příliš mnoho práce. Druhá třetina začne přibližně v 17:51.
20:00
19:48
Další icing.
19:41
19:18
Kůs posunul kotouč na rozjetého Hlavu, ale jeho prudká střela proletěla vedle levé tyče.
19:09
Strmeň vyjel z branky a přikryl kotouč před přijíždějícím Krlišem.
18:44
Oba celky se střídají v držení kotouče, brankáři jsou už několik minut bez práce.
18:30
Po souboji v rohu kluziště skončil kotouč v ochranné síti.
17:35
Schleiss našel z druhé vlny přijíždějícího Kadlece, ten však nedokázal zpracovat kotouč.
16:58
Kůs hledal před brankou Hejcmana, ten však na jeho přihrávku nedosáhl.
16:20
Kubicovo nahození narazilo do konstrukce nad ledovou plochou. Vhazovat se bude před Polívkou.
15:51
15:38
Trhači kombinují, ale Polívka zatím nemusel zasahovat.
15:00
Pražané vyhazují a mohou vystřídat.
14:42
Trefného střelu srazil Polívka mimo tři tyče.
13:57
Hosté vyhráli vhazování a okamžitě vyhazují kotouč.
13:51
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Zdeněk Kubica – 2 min., nedovolené bránění).
13:26
Kubica se dostal přes tři hráče ke střele, ale našel pouze Strmeňův beton.
13:15
12:50
Po Holého střele se k dorážce dostal Jankovský, ale domácí brankář si prostor u tyče pohlídal.
12:26
Kotouč skončil na domácí střídačce. Vhazovat se bude po Strmeňově levici.
11:50
Trhači vyhazují a mohou střídat.
11:25
Hlava se dostal ke kotouči v rohu kluziště, ale nepodařilo se mu jej dostat přes modrou čáru.
11:14
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Dominik Vaněk – 2 min., faul kolenem).
10:41
Jankovského střelu nasměrovala hůl bránícího hráče do ochranné sítě.
09:56
Po souboji o kotouč v rohu kluziště se k puku dostali hosté, ale po nepřesné rozehrávce je odpískáno zakázané uvolnění.
09:26
Tejral se dostal ke střele z ostrého úhlu, trefil pouze masku domácího brankáře.
08:48
Hosté drží kotouč, ale nemohou se dostat do útočného pásma.
08:05
Přečíslení tři na dva zakončoval Dušek, ale jeho střela přeletěla nad domácí brankou.
07:51
07:37
Beránek zkusil překvapit domácího brankáře střelou z ostrého úhlu, ale Strmeň si prostor u bližší tyče pohlídal.
07:19
Kohout vybojoval kotouč na modré čáře a zavezl jej až za Polívkovu branku.
06:46
Trhači znovu vyhazují. Hostům se zatím v přesilové hře příliš nedaří.
06:05
Holému přeskočil kotouč hokejku a domácí se osvobozují.
05:51
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., podražení).
05:10
Ze souboje o kotouč u mantinelu vyšel vítězně Stloukal, který posunul na volného Slavíčka. Jeho prudká střela však skončila na hrudi brankáře hostů.
04:34
Domácí útok zastavil ofsajd.
04:01
03:30
Domácí se vrátili do útočného pásma a kombinují podél levého mantinelu.
03:01
Kadlec se dostal ke kotouči a získává čas pro hosty.
02:24
Kombinační akci zakončoval Hejcman z levého kruhu, ale trefil pouze boční síť.
02:01
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jan Novák – 2 min., krosček).
01:29
Kubica s Tejralem se dostali do situace dva na dva, ale první jmenovaný poslal kotouč do rohu kluziště.
00:58
Kolaříkovo nahození tečoval před Strmeněm Schleiss, ale domácí brankář jeho střelu vyrazil pravým betonem.
00:39
Po chybě obrany se ke kotouči dostal úplně volný Dušek, jehož rychlá střela z mezikruží skončila na vyrážečce domácího brankáře!
00:20
Na úvodním vhazování uspěli domácí, kteří drží kotouč.
00:01

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – R. Černý, Trefný, J. Tomeček, D. Šimek, Šafář, R. Havel, Chalupa – Hlava, Hejcman, Kůs – Kohout, Stloukal, Gorčík – Račuk, Chlouba, Chrpa – Vaněk, Slavíček.

HC Slavia Praha: Polívka (Frodl) – J. Novák, Holý, Kolařík, Knot, Andrlík, A. Růžička – Jankovský, Dušek, P. Beránek – Schleiss, Šagát, M. Kadlec – Tejral, Kubica, Krliš – Kružík..
Vzájemné zápasy:

9. kolo HC Slavia Praha – SK Trhači Kadaň 3:1

Branky a nahrávky: 21. Rys (Šafránek, Pohl), 22. Jankovský (M. Kadlec, Dušek), 52. Bača (Šafránek) – 33. Račuk (Moisio, Kůs)
Sestava:
HC Slavia Praha: Frodl – Pohl, Knot, Kolařík, Holý, Bača, J. Novák – Kubica, Šafránek, Rys – Jankovský, Dušek, M. Kadlec – Tejral, Tulačka, Kružík – Marcel, Andrlík.

SK Trhači Kadaň: Strmeň – Trefný, R. Černý, J. Tomeček, D. Šimek, Chalupa, Šafář – Moisio, Kůs, Račuk – Chlouba, Hejcman, Chrpa – O. Beránek, L. Vrána, Kohout – Hlava, Osmík, Vaněk.

22. kolo SK Trhači Kadaň – HC Slavia Praha 2:3 po prodloužení

Branky a nahrávky: 37. R. Černý (Hejcman, Kůs), 37. R. Havel (Hlava, Mrázek) – 13. Dušek (Tuominen, Chlouba), 60. Kverka (Šafránek, Pohl), 63. Pohl (Knot, Mikulík).
Rozhodčí: Sýkora – Svobodová, Šmika.
Vyloučení: 6:6, navíc Hejcman (Kadaň) 10 min.
Využití: 1:2.
Střely na branku: 30:34
Diváci: 641.
Sestava:
SK Trhači Kadaň: Král – Trefný, Černý, Tomeček, Šimek, Mrázek, Havel, Tejnor – Osmík, Kůs, Račuk – Beránek, Zadražil, Vaněk – Hlava, Hejcman, Chrpa – Šťovíček, Vrána, Wágner.

HC Slavia Praha: Frodl – Drtina, Knot, Štebih, Pohl, Hraško, Růžička, Andrlík – Kverka, Šafránek, Mikulík – Chlouba, Tuominen, Dušek – Kern, Kubica, Markovič – Rys, Jiránek, Kadlec.

Vyloučení: 4:4.

HC Slavia Praha

Pražané se nacházejí na 4. místě tabulky s tříbodovou ztrátou na třetí Kladno a druhou Jihlavu. Hosté si po dvou prohrách 2:5 s Jihlavou a 0:2 s Třebíčí zpravili chuť na Mostu. Most šel sice do vedení v 7. minutě, ale domácí ještě do přestávky třemi brankami otočili skóre. Ve druhé třetině přišly další dvě branky a Slavia tak zvítězila 6:1.
Sestava z utkání proti Mostu:
Frodl – Holý, J. Novák, Kolařík, Knot, Andrlík, A. Růžička, Valík – Jankovský, Dušek, P. Beránek – Schleiss, Šagát, M. Kadlec – Krliš, Kubica, Tejral – Kružík

Statistiky:

Nejproduktivnější hráč: David Šafránek – 25 bodů(15+10)
Nejlepší střelec: David Šafránek – 25 branek – (4. nejlepší střelec WSM ligy)
Nejlepší nahrávač: Antonín Dušek – 13 asistencí
Nejtrestanější hráč: Martin Bača – 86 trestných minut(nejtrestanější hráč WSM ligy)
Brankář: Dominik Frodl – 18 zápasů, 1.87 branky na zápas, 94.44 úspěšnost zásahů
SK Trhači Kadaň

Trhači se nacházejí na 13. místě s 36 body a skóre 83:116. Černožlutým se minulý týden podařilo přerušit sérii proher a porazili Havířov 5:2. Následoval zápas na Kladně, který však domácí ovládli a zvítězili 3:0. Poprvé se v kadaňském dresu představil jednadvacetiletý Sebastian Gorčík, který v nejvyšší soutěži odehrál 90 zápasů a připsal si 7 bodů(6+1).