1. česká hokejová liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Prostějov : Vsetín - 29. listopadu 2023   18:00

Ukončeno
Prostějov
Prostějov
28:27' J. Veselý (Ostřížek, Račuk)
1:6
(0:4, 1:1, 0:1)
Vsetín
Vsetín
07:51' Jandus  (Š. Jenáček) • 13:56' Kratochvil   • 15:50' Hrňa  (Š. Jenáček) • 18:50' Staněk  (Hořanský, Jandus) • 21:18' Hrňa  (Š. Jenáček, Jandus) • 42:50' Klhůfek  (Holec, Jonák)
Prostějov
Sestavy:
Pavelka (Šindelka) – Hanousek, Pohl, Forman, Poledna, Kubeš, Pěnčík – Illéš, Hašek, Z. Doležal – Slanina, Ostřížek, J. Veselý – Račuk, Pitule, Fronk – Maruna, Venkrbec (C), Jiránek (A).
Rozhodčí
Grygera, Kostourek – Jindra, Kotlík
Zimní stadion Prostějov
712 diváků
Vsetín
Sestavy:
Romančík (Žukov) – Staněk, Larsen, Š. Jenáček, Smetana (A), Ondračka, Ďurkáč – Jonák, Klhůfek, Rob (A) – Kubiš, Dědek, Hrňa (C) – Hořanský, Kern, Jandus – Š. Bláha, Kratochvil, Vaňo – Holec.
Přenos se aktualizuje automaticky

Utkání je za námi. Ještě jednou se omlouvám za technické problémy a za to, že online přenos nebyl podrobný, nicméně i tak vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů, tentokrát už snad bez problémů. Na počtenou!
Utkání je u konce. Vsetín ještě přidal jednu branku, kterou vstřelil ve 43. minutě Klhůfek. Jestřábi si pak trochu zkomplikovali situaci, když byl ve 49. minutě vyloučen na 5 minut plus do konce utkání Illéš, jenž u mantinelu zbytečně sekl svého protihráče. Valaši ale nedokázali v téhle dlouhé přesilovce nic vytěžit a Prostějov se ubránil. Vsetín nakonec došel pro celkem pohodlné vítězství v poměru 6:1. Prostějov se naopak musí smířit s porážkou a zkonsolidovat se na další zápas. Prostějov se v sobotu představí opět doma, tentokrát proti Pardubicím B. Vsetín bude hrát v sobotu znovu venku, kdy se představí v Třebíči.
Konec zápasu.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
54:00'
Domácí v plném počtu. Vsetín ale během dlouhé přesilovky nic nevymyslel a Jestřábi se v pohodě ubránili.
Dnešní utkání sleduje 712 diváků.
49:00'
Jakub Illéš naprosto zbytečně u mantinelu sekl svého soupeře a dostává trest na 5 minut plus do konce utkání. Pětiminutový trest odpyká Jiří Fronk.
42:50'
Vsetín právě vstřelil branku! Vsetín skvěle vstupuje do poslední třetiny! Valaši se dostali do útočného pásma, kde Holec krásnou zadovkou našel mezi kruhy PAVLA KLHŮFKA, který svižnou ranou úspěšně zakončil. Asistence: Miroslav Holec a Vít Jonák.
40:01'
Začala třetí třetina.
Technické problémy stále přetrvávají, takže ani třetí třetina nebude podrobná. Omlouvám se všem ještě jednou.
Třetí třetina začne přibližně v 19:43.
Druhá třetina je u konce. Brankostroj z první třetiny se mírně zastavil, ale padly dva góly. Ve 22. minutě využil přesilovku Vsetína svým druhým gólem v zápase kapitán Hrňa. Prostějov pak dostal možnost 63 sekund dlouhé přesilovky 5 na 3 při vyloučeních Roba s Kernem, kterou Jestřábi využili ve 29. minutě díky Veselému, který se trefil z pozice před brankou. O vítězi je ale pravděpodobně rozhodnuto. Uvidíme, co se ještě stane ve třetí části.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
29:48'
Hosté v plném počtu.
28:27'
Jestřábi právě vstřelili branku! Prostějov dvojnásobnou přesilovku nakonec využívá! Ostřížek nahodil puk na brankoviště, kde ho ještě tečoval JAN VESELÝ, který sebral Romančíkovi čisté konto. Prostějov bude pokračovat v klasické přesilovce 5 na 4. Asistence: David Ostřížek a Marek Račuk.
27:48'
Velká komplikace pro Valachy! Kern totiž podrazil svého soupeře, za což obdržel dvě minuty a Prostějov bude hrát přesilovku 5 na 3 v délce 63 sekund!
26:51'
Luboš Rob si v útočném pásmu pomohl nedovoleně, přidržel svého soupeře, a tak míří na trestnou lavici za držení.
21:18'
Vsetín právě vstřelil branku! Vsetín vstupuje do druhé části rychlým gólem. Krásnou přesilovkovou kombinaci zakončil přesnou ranou ERIK HRŇA, který se prosazuje podruhé v zápase. Asistence: Šimon Jenáček a Tomáš Jandus.
20:01'
Začala druhá třetina.
Omlouvám se ještě jednou za technické problémy. Od druhé třetiny už bychom měli přinášet podrobný online přenos.
První třetina je za námi a přinesla jasnou dominanci Valachů, kteří se hned čtyřikrát prosadili po trefách Janduse, Kratochvíla, Hrni a Staňka. Prostějov jen jednou výrazně zahrozil, když Veselý 2 minuty a 59 sekund před koncem první části místo odkryté branky nastřelil jen tyčku. Prostějov má tak do druhé dvacetiminutovky co napravovat. Druhá třetina začne zhruba v 18:51.
20:00'
První třetina skončila.
19:41'
Veselý se trochu nesportovně ohnal po jednom z hráčů Vsetína a je za hrubost poslán na trestnou lavici.
18:50'
Vsetín právě vstřelil branku!
ROBIN STANĚK vypálil od modré čáry a puk se ještě od tyčky odrazil do sítě. Pavelka neměl nárok na zásah, protože měl před sebou clonu několika hráčů. Asistence: Adam Hořanský a Tomáš Jandus.
17:01'
Veselý měl na holi snížení, ale místo do odkryté brány zamířil jen do tyče Romančíkovy brány!
15:50'
Vsetín právě vstřelil branku! Vsetín kontroluje průběh první části a přidává třetí branku. Tentokrát se prosazuje kapitán Valachů ERIK HRŇA, jehož našel přesnou nahrávkou Jenáček a vyslal ho do samostatného úniku. Hrňa následně vypálil z mezikruží. Pavelka sice jeho ránu vyrazil betonem, ale od něj kotouč trefil záda jednoho z bránících hráčů a od nich se puk odrazil a zapadl do brány. Asistence: Šimon Jenáček.
13:56'
Vsetín právě vstřelil branku! Druhý gól Vsetína. Jeden z hráčů Vsetína vybojoval puk a poslal ho před bránu. U pravé tyče stál volný MATOUŠ KRATOCHVÍL, od jehož brusle se puk odrazil do sítě a skončil za zády Pavelky. Všechno bylo v souladu s pravidly, protože nešlo o úmyslné kopnutí. Bez asistence.
07:51'
Vsetín právě vstřelil branku! Valaši jako první skórují! Mezi střelce se zapisuje TOMÁŠ JANDUS, který vzal na sebe zakončení v přečíslení 3 proti 1 a prosadil se přesně z prostoru mezi kruhy. Asistence: Šimon Jenáček.
05:01'
Vsetínští se usadili před brankou Pavelky, ale ten zatím odolává.
04:33'
Gól jsme zatím neviděli. Vhazuje se teď před brankářem Romančíkem.
Z důvodu výpadku streamu vám zatím budeme přinášet důležité události z utkání.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (Šindelka) – Hanousek, Pohl, Forman, Poledna, Kubeš, Pěnčík – Illéš, Hašek, Z. Doležal – Slanina, Ostřížek, J. Veselý – Račuk, Pitule, Fronk – Maruna, Venkrbec (C), Jiránek (A).

VHK ROBE Vsetín: Romančík (Žukov) – Staněk, Larsen, Š. Jenáček, Smetana (A), Ondračka, Ďurkáč – Jonák, Klhůfek, Rob (A) – Kubiš, Dědek, Hrňa (C) – Hořanský, Kern, Jandus – Š. Bláha, Kratochvil, Vaňo – Holec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud