Česko - Slovensko | ONLINE | 18.4.2013 18:00 | Euro Hockey Challenge 2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Další zápas těchto týmů se odehraje v sobotu v Bratislavě. Dnešní ostrá prověrka je za námi, ze všech přípravných zápasů byla jednoznačně nejtěžší a urodila se vůbec první prohra české reprezentance v přípravě. Reparát mohou hráči Aloise Hadamczika složit, jak již bylo řečeno, v sobotu. Pro tuto chvíli se loučím a pěkný zbytek večera.
Nejlepším hráčem hostů se stal Rastislav Staňa, na druhé straně také zaslouženě Jiří Novotný, který vstřelil dva góly a mohl dosáhnout i hattricku, nestalo se.
A je dohráno. Ač jsme vedli 2:0 a 2:1, ve třetí části Slováci překlopili skóre na svou stranu. Podruhé v řadě tak český tým dokázali porazit a krom první třetiny ukázali, že se s nimi musí i letos počítat. Česko neproměnilo několik tutových šancích, nevyužilo přesilovky a soupeř trestal.
60:00
Konec zápasu.
59:40
Hosté stále brání velice dobře a nemůžeme se vůbec dostat do útočné třetiny.
59:16
Kovář je na střídačce, zkusíme to v šesti.
59:00
Minuta do konce, potřebujeem dostat puk do útočné třetiny. Slováci však perfektně brání.
58:18
Čas velice rychle utíká a na ledě první formace, Novotného rána končí na vyrážečce Stani.
57:08
Koukal a ani Vondrka se nedostali před Ďalogu. Naopak na druhé straně opět velice rychlá střela Surového. Slováci se vůbec s ničím nepárají a střílí z každé pozice. Kovář měl velké problémy, ale ještě stále drží české naděje.
56:30
Slováci nikam nepospíchají, jen nahazují puk co nejdál od své brány.
55:49
Naše nejlepší formace opět zahrozila. Hubáček našel před bránou Irgla, ten nedokázal zakončit. Následně Novotný ano, ale Staňa vleže kryje.
54:17
Tak a na tahu je český tým, který ve třetí třetině již dvakrát inkasoval.
53:36
Slovensko právě vstřelilo branku!
Akce hostů pokračovala, byli jsme pod obrovským tlakem a MICHEL MIKLÍK během krátké chvíle zcela otáčí výsledek zápasu. Z 2:0 máme rázem 2:3. Útočník Slovanu se s ničím dlouho nepáral a ránou nad Kovářovu lapačku rozvlnil síť. Rukavice českého gólmana máchla vzduchem na prázdno. Asistence: Tomáš Záborský, Mário Bližňák.
53:07
Slováci hrají v ohromné pohodě, Miklík prověřil Kováře a stále se pokračuje v našem obranném pásmu.
52:38
A teď je na řadě český tým, který tak nehraje špatně, bohužel nevyužívá šance.
51:21
Irglova střela a Staňa opět připraven. Nicméně Hubáčkova formace si vytvořila dobrý závar před slovenskou bránou, výsledek se ale nemění.
50:30
Slovensko právě vstřelilo branku!
Místo nevyužité přesilovky přichází trest od našeho soupeře. Všichni naši obránci si hlídali spíše Ölveckého a zapomněli na TOMÁŠE SUROVÉHO. Ten byl úplně sám před bránou a pohodlně zakončil do Kovářovy svatyně. Slováci tak vyrovnávají a nehrají vůbec špatně. Krom špatné první části se zbytek zápasu ukazují v dobré pohodě a vyrovnávací branka jim určitě ještě víc psychicky pomůže. Asistence: Peter Ölvecký, Karol Sloboda.
50:01
Slovensko je kompletní, žádný problém v oslabení nemělo.
49:23
Nakládal hledal před bránou najíždějícího Vránu, ale ten puk hodně poskakoval a obránce Brejčák puk velice rychle odpálil.
48:38
Slovensko se osvobozuje a vůbec se nebojí zaútočit. Kukumberg to zkusil sám, hodně vedle šla jeho pumelice.
48:07
Hra je přerušena, vhazovat se bude po levici Stani.
48:00
Koukal faulován a po krátké přestávce začíná přesilovka Česka. Na trestnou usedne Radivojevič.
46:57
Bartek střílel a naštěstí puk ke Kovářovi neprošel. Poté se Slováci sami vystrnadili z pásma.
46:39
Hosté zcela jistě neřekli poslední slovo. Stále jsou hodně nebezpeční a není dobré jim dávat příliš mnoho prostoru.
45:48
Kutlák výborně zabránil Hudáčkovi v zakončení, který se řítil sám na Kováře, ale zakončit nedokázal. Český obránce ho dohnal a značně mu zkomplikoval situaci.
45:16
Naši teď na delší čas operovali ve své útočné třetině, ale žádná střela z toho nebyla. Slovenská obrana byla hodně důsledná.
44:16
5148 diváků si dnes našlo cestu do haly v Holešovicích.
43:56
Český tým je kompletní a může jít do útoku. Právě navrátilec Trončinský nahodil kotouč do pásma a Staňa připraven.
43:17
Ještě necelou minutu se musíme bránit a Slovensko stále přitápí pod kotlem. Především střela Surového volala po vyrovnání, těsně však přestřelil českou bránu.
42:37
Kovář chytá střelu Miklíka a stále ten puk poskakuje u jeho brány. Slováci nás hodně sevřeli a před naší bránou byl slušný zmatek.
42:17
Slováci hrají přesilovku, usadili se v pásmu a čekají na vhodný okamžik střelby.
41:04
Trončinský putuje na trestnou, když podrazil poněkud nešikovně Miklíka.
41:48
Záborský se dostal ke střele, přičemž jeho pozice byla hodně těžká.
41:37
Tomáš Hertl má i velký kus smůly. Útočník Slavie dostal centr od Vondrky, v brankovišti pak třikrát střílel, pokaždé však do betonů Stani.
40:17
Už se hraje a rušnou bylo před Kovářem, který ale nemusel řešit žádnou střelu.
40:01
Začala třetí třetina.
Poslední část začíná v 19:38.
Na šance nesmírně bohatá třetina je u konce. Viděli jsme také dva góly. O druhou ve slovenské síti se postaral Novotný. Slováci však nesložili zbraně a značně zatápěli české obraně. Přišlo také snížení Sýkory a poté obrovské šance týmu Vladimíra Vůjtka. Ty pochytal skvělý Kovář. Pro nás velká škoda, že se nám nepodařilo využít velké tutovky, pochvalu tak zaslouží i Rastislav Staňa. Do poslední třetiny jdeme s jednobrankovým náskokem.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:41
Neuvěřitelná střela Jiřího Novotného. Jeho rána šla čiště na střed a neměl to dnes dvougólový střelec vůbec jednoduché. Hodně na těsno k němu přistoupil Ďaloga, přesto Novotný útočil na hattrick. Obstřelil obránce a Staňa měl velké problémy, aby nadvakrát puk zachytil.
39:26
Ještě postavení mimo hru českého výběru.
38:36
Vrána dostal perfektní pas zadovkou od Ivana Rachůnka a opět mnoho nechybělo. Kotouč proletěl nad bránu.
38:28
Hraje se v útočném pásmu Česka, rádi bychom přidali třetí branku...
38:00
Dvě minuty do konce hodně zajímavé třetiny.
36:48
Hertl střílel přes několik hráčů a Staňa ani nevěděl, kudy se k němu ten puk dostal.
35:53
Ani Slováci nejsou rozhodně na nějakých přestávkových radovánkách. Stále se musí ohánět i Kovář, který nyní vytasit perfektní zákrok po střele Miklíka. Svěřenec Rostislava Čady z bratislavkého Slovanu to udělal výborně a ucpal pravou stranu klece.
34:52
"Brněnské borec" Petr Hubáček dnes snad potřetí ve velké šanci. Najel si z levého kruhu a neprostřelil Staňu. Jak je Hubáček zvyklý na nějaké ty fórky a brněnský hantec, tak teď by určitě vypustil z úst něco legračního, avšak použít by se to dalo až po 22 hodině.
34:15
Tak že by v Praze panovala nějaká hokejová nuda, to se říci nedá. Druhá třetina se hraje ve velice dobrém tempu, kvalitní hokej o tom žádná.
33:38
Velká škoda. Gulaš sice prostřelil Staňu, ale kotouč proskotačil těsně mimo levou tyč.
32:40
Slovákům stále nechybí odvaha. Martin Bartek to zkusil z mezikruží a Jakub Kovář nepropustil puk z výstroje. Pokud by tak udělal, už by před jeho bránou byla fronta jako u lékaře.
32:30
A znovu se i tato třetina hraje velice rychle. Tempo a nasazení duelu rozhodně nechybí.
31:30
Slováci najednou koušou. Pakliže byli do pětadvacáté minuty pasivný, nyní se osmělili a před Kovářem je občas solidní šrumec.
30:40
Na druhé straně Ivan Rachůnek padl do střely Ďalogy a odchází na střídačku. Dobrá práce mladého "Rachny".
29:56
Obrovská šance Petra Koukala. No, i takové šance se dají neproměnit. Sám před Staňou zakončil nad bránu. Slovenský mág už ležel, byla odkrytá brána, přesto ji útočník Slovanu do ní neuklidil. Pochválit je třeba i Vondrku, jenž předložil svého parťákovi kotouč jako na zlatém podnose.
29:17
Sýkorova střela a nebezpečné nahození Radivojeviče. Ta dvojice si znovu zopakovala spolupráci a Kovář měl co dělat, aby naše brána odolala.
28:39
Kašpar prošel útočným pásmem jako nůž máslem, našel Hertla, ale ten už nedokázal zakončit.
27:26
Slováci do této chvíle nehráli nikterak ofenzivně, spíš vyčkávali a přeci jen se dočkali za svou trpělivost. Jsou znovu ve hře a o náboj v dalším průběhu mače máme postaráno.
26:26
Slovensko právě vstřelilo branku!
Ovšem pozor. Kotouč poněkud záhadně propadl před Radivojeviče, který ani nečekal, že se dostane ke střele. Vypálil z pravé strany těsně nad. Jenže celá akce pokračovala. Poté se ke kotouči dostal JÁN SÝKORA a místo přihrávky před bránu si najel od mantinelu před Kováře a šikovnou střelou pod víko překvapil celou naši obranu a gólmana české reprezentace. Situace vypadala podobně jako u finského mága Mikaela Granlunda, který nádherně skóroval, když si puk postavil na čepel a puk uklidil do sítě. Asistence: Branko Radivojevič.
25:28
Slováci stále hledají cestu před Kováře, bráníme dobře modrou čáru. Není tam mnoho prostoru. Hosté to zkouší z velké dálky, tohle pro českého gólmana není žádný problém.
24:30
Hraje hodně důrazně před Staňovou bránou. Podobně jako u prvního gólu se natlačil do brankoviště Vondrka a málem zapadl kotouč do sítě i se slovenským brankářem. Tohle nám dnes jde velice dobře, sice žádné pěkné kombinační akce, ale důraz a tlak před bránou.
24:15
Alespoň jedna dobrá zpráva pro Slovensko, Šatan je zpět na ledě, otázkou je, jak dlouho. Že by byl v pohodě, do toho má bohužel daleko.
23:06
Česko právě vstřelilo branku!
Česká dvojice pokračovala v akci. Hubáček z levé strany kruhu přihrál před bránu, kde byl znovu JIŘÍ NOVOTNÝ a ten z dobré palebné pozice nezaváhal. Tentokrát nebylo co řešit, prudká střela zapadla za Staňu a český útočník podruhé v zápase může slavit. Vedeme 2:0. Asistence: Petr Hubáček.
22:58
Tohle by mohlo fungovat. Novotný centroval na Hubáčka a tomu mnoho nechybělo, aby zakončil.
22:18
Diváci se už radovali, ale předčasně. Střela Hertla skončila na boční síti a poté slovenský brankář přerušuje hru.
21:45
Tak snad bude co nejdřív v pořádku a nyní mohl Šatan sledovat ránu Miklíka, která měla výborné parametry. Nicméně je potřeba pochválit Jakuba Kováře, který jeho ránu nad betony vystihl. Pěkný moment obou aktérů této akce.
21:15
No a Miro Šatan dostal kotoučem do obličeje, možná do klíční kosti a je na ledě značně otřesen. Slovenská legenda si určitě vzpomene na svůj souboj se Zdenem Chárou, který ho vyřadil na dlouhou dobu ze hry v KHL. A Rostislav Čada se ve Slovanu musel bez něj obejít.
21:00
Hertl tečoval střelu Tenkráta, ale mimo.
20:38
Vybojovali jsme pásmo, zbytek přesilovky se hraje před Staňou.
20:37
Ofsajd českého týmu.
20:22
Hraje se zatím 4/4, avšak za malou chvíli bude Tomáš Rachůnek zpět ve hře.
20:01
Začala druhá třetina.
Hráči jsou na ledě, vše je připraveno na druhou dvacetiminutovku.
Tolik první třetina, ta druhá startuje přibližně v 18:50.
První dvacetiminutovka je za námi. Česko bylo aktivnější a nebezpečnější, často si před slovenskou bránou vytvořilo slušný závar, bohužel tomu chyběla nějaká výraznější a kvalitnější střelba. To však nevadí, když to nešlo technicky, pomohli jsme si tvrdou prací. Jiří Novotný by mohl vyprávět jak se důrazně bojuje před Staňovou bránou. Slováci Kubu Kováře příliš neprověřili, většinu akcí český strážce svatyně bez problémů pochytal.
20:00
První třetina skončila.
19:41
Česko právě vstřelilo branku!
Opravdu se tak děje. JIŘÍ NOVOTNÝ je tedy označen jako autor branky. Útočník pražského Lva to udělal výborně, agresivně a přesně tak, jak to útočník má dělat. Našel si prostor, prošel přes obránce až ke Staňovi a tam v pádu zakončil. Kotouč prošel i se slovenským brankářem do sítě a vše bylo podle pravidel. Bez asistence.
19:41
Výborně se před bránu nacpal Jiří Novotný a protlačil puk i se Staňou do sítě. Bude se volat video. Pokud se neposunula brána ještě dřív, než tam doputoval kotouč, měli bychom jít do vedení. Milan Minář už drží v ruce aparát a ptá se kolegů u videa.
19:30
Poslední vteřiny první třetiny a hraje 4/4.
19:03
Přesilovka Slováků skončila velice rychle. Za hákování sedí za katrem Michal Sersen.
18:27
Tomáš Rachůnek zahákoval Švarného a hosté si zahrají svou první přesilovku.
17:28
Hertl prověřil pozornost Stani, který se poslední dobou ve svém pracovišti rozhodně nenudí. Nenudí se ani diváci, kteří povzbuzují svůj tým a nyní i Tomáše Hertla. V hale pražské Sparty poměrně úsměvná záležitost.
17:11
Možná teď Hubáček s Novotným. Sehraná dvojice nebezpečně operovala před Staňou, především akce brněnského patriota byla velice dobrá. "Hubas" se natlačil před slovenskou bránu, ovšem těsně než přišlo zakončení, mu Rastislav Staňa vypíchl kotouč.
16:27
Jsme mírně aktivnějším týmem, ale žádnou gólovku Staňa řešit nemusel. Stejně tak Kovář pochytal pár střel a také to nic složitého nebylo.
15:59
Stále se hraje ve velikém tempu, třetina neměla mnoho přerušení. Bohužel ani mnoho gólových šancí.
15:15
Vrána si neporozumněl s Ivanem Rachůnkem a je pískán icing. Hra se přestěhuje před Jakuba Kováře.
14:41
Špatnou rozehrávku českého mužstva málem využil Bližňák, také jsme toho hráče Slovanu nepustili před Kováře.
14:00
Mojžíšova zblokovaná střela těsně neprošla na Hertla, který byl chvíli sám před slovenskou klecí.
13:30
...a hned přišla rána Švarného, Kovář má kotouč v náruči.
13:28
Vhazování u Kováře...
13:17
Hra se přelila na druhou stranu a Hubáčkova střela byla sražena mimo tři Staňovy tyče.
12:49
Sýkora se natahoval po kotouči, který na něj namířil Radivojevič. To nebyla vůbec špatná akce Slováku. Ti předvedli rychlý kontr a chyběl jen krok, aby hostující útočník zakončil.
12:17
To přišlo až teď, Staňa raději přerušil hru po střele Koukala. Slováci jsou v posledních minutách pasivní, hraje se především před bránou Rastislava Stani.
11:17
Na ledě naše čtvrtá, v podstatě domácí formace, Ivan Rachůnek čekal na nějakou dobrou pozici k zakončení, ale Trončinský ho nenašel. Každopádně jsme si opět vytvořili solidní zámek v útočném pásmu Slovenska. Chybělo tomu zakončení.
10:18
Stále se hraje v třetině Slovenska, Kašpar chtěl obalamutit Švarného, vymotal se kolem něj zpoza brány, leč nezakončil. Už neměl dostatek času a prostoru. Na druhé straně zahrozil Šatan, Kovář však neměl nějaké větší problémy s jeho slabou střelou.
09:19
Nakládalova tvrdá dělovka od modré a Staňa ramenem odráží kotouč do rohu. Poté ještě dorážel z levého kruhu Zbyněk Irgl a opět v akci slovenský brankář, který si připsal dva výborné zákroky. A dalo by se říci, že poměrně těžké. Poslední minuty zvyšuje tlak a máme převahu.
09:17
Kotouč mimo hrací plochu, buly ve středním pásmu.
08:49
Slováci zahráli vysokou holí, vhazování v jejich obranném pásmu.
08:27
Vydarenému vůbec nevyšla rozehrávka, nakonec mu pomohl Sersen, který v poslední moment odebral o kotouč Vondrku. Svého spoluhráče ze Slovanu.
07:45
A právě Lukáš Kašpar se šikovně tlačil před brankáře Staňu, nakonec odolal tomu tlaku, který si český útočník vytvořil před jeho svatyní.
07:30
Vhazování ve středním pásmu a po komerční přestávce půjde na led Kašparova formace.
07:26
Hosté jsou v pěti, nebylo to nikterak zážívná přesilovka, až v závěru jsme si vytvořili dobrou šanci aktivně hrajícím Hubáčkem.
06:46
Až teď se podařilo českému týmu usadit se v pásmu. Mojžíš hledal z pravé strany Hubáčka, ale tomu nevyšla teč. Velká škoda, byl před Staňou sám.
06:37
Jenže Slováci oslabení zvládají naprosto v pohodě. Hraje se až u Kováře.
05:16
Odehráno něco přes pět minut a viděli jsme jedinou šanci Petra Hubáčka. Nicméně, teď by mohlo být před Staňou daleko veseleji. Zahrajeme si přesilovku. Vydarený vyhodil kotouč do hlediště.
04:58
Po pokusu Kukumberga sledujeme první přerušení v zápase. Útočník Slovanu prověřil pravý beton Jakuba Kováře a ten posléze přerušuje hru. Oba týmy mohou vystřídat.
04:37
Stále se hraje bez přerušení, ani jedno v této části hry jsme neregistrovali.
03:37
Radivojevič to zkusil z ostré úhlu, Kovář byl pozorný. Následně opět útočník Slovanu Bratislava v akci a český brankář už musel vytáhnout daleko obtížnější zákrok. Nyní nás hosté poměrně slušně zatlačili do obrany.
02:39
Gulaš se tlačil před bránu, ale Záborský ho odzbrojil a poté dostal od českého hráče pořádně naloženo u mantinelu.
02:17
Stále se hraje bez přerušení, utkání zatím nechybí tempo.
01:18
Začalo se velice svižně. V útoku bylo opět Slovensko, ale Šatan nezakončil. V rychlém sledu se hra přesunula na Tenkráta, jenž dopadl podobně.
00:48
Na opačné straně v dobré šanci Petr Hubáček, ale v tísni minul bránu.
00:27
Čáslava se dostal do problémů, nakonec mu pomohl Nákladal, který měl starosti se Sýkorou.
00:06
Česká čtveřice rozhodčích zahájila zápas a v útoku jsou hosté.
00:01
Utkání právě začalo.
Slavnostní úvod je za námi, za pár okamžiků jdeme na věc.
Hráči jsou na ledě, na programu jsou nejprve státní hymny obou zemí.
Úvodní sestavy:

Česko: Kovář (Francouz) – Čáslava, Nakládal, Mojžíš, Krejčík, Kutlák, Trončinský, Kubát, T. Voráček – Irgl, Novotný, Hubáček – Gulaš, Koukal, Vondrka – Kašpar, Hertl, Tenkrát – T. Rachůnek, Vrána, I. Rachůnek – Pech. Trenér: Alois Hadamczik.

Slovensko: Staňa (Hudáček) – Mezei, Ďaloga, Brejčák, Švarný, Vydarený, Sersen, Mihálik, Sloboda – J. Sýkora, Stümpel, Radivojevič – L. Hudáček, Kukumberg, Šatan – Miklík, Bližňák, Záborský – Surový, Ölvecký, Bartek – Daňo. Trenér: Vladimír Vůjtek.

Rozhodčí: Milan Minář, Vladimír Šindler – Jaromír Bláha, Tomáš Pešek.
Nominace Slovenska pro utkání s Českou republikou:

Brankáři: Jaroslav Janus (Slovan Bratislava, KHL), Rastislav Staňa (CSKA Moskva, KHL), Július Hudáček (Frölunda, Švédsko).

Obránci: Marek Ďaloga (Pardubice, Česká republika), Ján Brejčák (HC VERVA Litvínov), Branislav Mezei (Jekatěrinburg, KHL), Vladimír Mihálik, Michal Sersen, Ivan Švarný (všichni Slovan Bratislava, KHL), René Vydarený (Č. Budějovice, Česká republika), Karol Sloboda (Vítkovice, Česká republika), Milan Jurčina (Lukko Rauma, Finsko).

Útočníci: Miroslav Šatan, Mário Bližňák, Marko Daňo, Libor Hudáček, Roman Kukumberg, Michel Miklík, Peter Ölvecký, Andrej Šťastný (všichni Slovan Bratislava, KHL), Tomáš Záborský (Omsk, KHL), Jozef Stümpel (Nitra), Branko Radivojevič (Spartak Moskva, Rusko), Tomáš Surový (Lev Praha, KHL), Martin Bartek (Pardubice, Česká republika), Ján Sýkora (B. Bystrica).
Nominace české reprezentace na zbylou část přípravy:

Brankáři: Alexandr Salák (Färjestad, Švédsko), Jakub Kovář (HC MOUNTFIELD České Budějovice), Pavel Francouz (HC VERVA Litvínov).

Obránci: Jakub Nakládal, Jakub Krejčík (oba HC Lev Praha, KHL), Petr Čáslava (Čerepovec, KHL), Tomáš Mojžíš (Slovan Bratislava, KHL), Marek Trončinský (Chanty-Mansijsk, KHL), Jan Kolář (Doněck, KHL), Zdeněk Kutlák (Ambri-Piotta, Švýcarsko),Tomáš Voráček (HC Vítkovice Steel), Karel Kubát (HC VERVA Litvínov).

Útočníci: Jiří Novotný, Petr Vrána, Tomáš Rachůnek, Jiří Sekáč (všichni HC Lev Praha, KHL), Zbyněk Irgl (Minsk, KHL), Petr Hubáček (Jyväskylä, Finsko), Lukáš Kašpar (Doněck, KHL), Michal Vondrka (Slovan Bratislava, KHL), Petr Koukal (Nižněkamsk, KHL), Milan Gulaš (Magnitogorsk, KHL), Tomáš Hertl (HC Slavia Praha), Petr Tenkrát, Ivan Rachůnek (oba HC Sparta Praha), Ondřej Roman, Vladimír Svačina (oba HC Vítkovice Steel), Lukáš Pech (HC Energie Karlovy Vary).
S tímto soupeřem jsme se naposledy utkali loni v semifinále mistrovství světa. Helsinky tehdy viděly vítězství slovenského výběru, na českou reprezentaci zbyl jen duel o bronz. "Nerad na to utkání vzpomínám, ale už je to pryč. Týmy jsou teď v jiných sestavách, dost se toho změnilo," prohlásil na adresu dnešního soupeře hlavní trenér reprezentace Alois Hadamczik.
Zatím máme v přípravě vynikající bilanci, vyhrál jsme všechny čtyři zápasy. Slováci zvítězili jen jednou, minulý pátek porazili Bělorusko. Odvetu pak nezvládli, vysoko ztratili i oba předchozí zápasy ve Švédsku. Po vzájemnách střetnutích v Euro Hockey Challenge čekají soupeře domácí turnaje. Hadamczikův výběr se od 25. dubna představí v Brně na Českých hokejových hrách, Slováci ve stejném termínu pořádají v Bratislavě Slovakia Cup, jehož se zúčastní také výběry Norska a Běloruska.
Sportu zdar a hokeji zvlášť. Vrcholí příprava před nadcházejícím turnajem EHT v Brně a samozřejmě před mistrovstvím světa ve Švédsku a Finsku. V rámci letošního turnaje Euro Hockey Challenge náš národní tým čekají poslední dva zápasy. Ten první se dnes od 18 hodin v pražské Tipsport aréně, odveta bude na programu dva dny poté v Bratislavě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud