Loučím se dnes naposledy v této sezóně z brněnské haly. Opět se budu těšit zhruba v srpnu, kdy začíná příprava brněnské Komety. Pro dnešní den je to tedy vše a můžeme si jen přát, aby česká reprezentance na mistrovství světa ukázala daleko lepší výkon, než na tomto turnaji v Brně. Pěkný zbytek víkendu a na počtenou.
Nejlepší hráči utkání: Tomáš Hertl – Konstantin Barulin.
Je to tak. Boj o první místo se nám nepodařil a v celém seriálu EHT končíme na druhém místě. Rusové si připisují triumf v této celosezónní soutěži.
60:00
59:37
Bohužel jsme ztratili pásmo a už se do něj nedostali. Vypadá to, že i v tomto zápase nedokážeme bodovat.
59:32
Zkusíme to v šesti bez brankáře, Salák je pryč ze své klece.
59:32
Nyní chytá nahození Novotného a Salák odjíždí ven z brány. Zkusíme to v šesti. Alois Hadamcizk si nemůže vzít oddechový čas, rozhodčí proto urgují českou střídačku, aby si pospíšila s nasazením hráčů na led.
59:06
Máme pásmo a začínáme mít i tlak. Dvě střely Tenkráta ale Barulin dokázal vyrazit.
58:28
Český tým je v plném počtu, času na vyrovnání už mnoho není.
57:36
Utkání je vyprodáno, 7200 diváků je v Rondu, současné KAJOT ARENĚ.
57:09
Nikulinova bomba od modré se jen otřela o zadní mantinel a kotouč je pryč z třetiny. Rusové musí začít od svého brankáře.
56:19
Ivan Rachůnek vyloučen za hákování a naše naděje alespoň na vyrovnání jsou zase o něco víc oslabeny.
55:15
Hledá se střelec, celý turnaj máme problémy s koncovkou a dnešek je toho důkazem. Se Švédskem za nula, dnes zatím pouze jedna branka. To je proklatě málo na to, abychom Rusko porazili.
54:13
Šance pro Rusko, které mohlo zvýšit skóre. Petrov dostal ideální pas před bránu od Těreščenka a jen díky Salákovi, který se roztáhl v brankovišti a náš protivník třetí gól naštěstí nepřidává.
53:29
Rusové nic moc nevymyšlí a ihned pálí z každé pozice. Salákovu pozornost prověřil Kirill Petrov, který byl zároveň vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.
52:57
Čáslavova nepřesná střela nás vyhání z útočné třetiny a tuhý boj pokračuje.
51:39
Po poměrně hluché pasáži jsme sledovali obrovskou šanci českého týmu. Velká škoda, že Koukal nedokázal zhodnotit perfektní přihrávku Ivana Rachůnka před bránu. Koukal zvolil rychlou střelu mezi betony. Barulin však jeho záměr vystihl.
50:33
Hra přerušena, buly v naší útočné třetině.
49:40
Něco málo přes deset minut do konce základní hrací doby a stále je to z našeho pohledu marný boj. Těžko se dostáváme do nějakého soustavnější tlaku. Rusko je třeba pochválit za dobrou činnost v defenzivě.
49:01
Vhazování ve středním pásmu, stále je stav příznivější pro našeho soupeře, jenž kráčí za vítězstvím v celém seriálu EHT.
48:37
Rusové jsou kompletní, český nápor v přesilovce byl hrozně bezzubý a spíše křečovitý. V této činnosti nám to dnes bohužel vůbec nejde.
47:49
Nakládalova střela od modré propadla až k Novotnému, kterému chyběl klid v koncovce. Poskakují kotouč nedokázal uklidit do sítě. Rusové jsou alespoň ve čtyřech.
47:32
Tak tohle bylo znovu nepovedené. Jan Kovář dlouho otálel se střelou a když už se k ní odhodlal, vložil mu do ní hůl obránce Rjasenskij.
46:53
Trončinský na modré čáře upadl a ztrácíme pásmo.
46:45
Trenér Alois Hadamczik na tuto šanci reaguje oddechovým časem.
46:45
Přesilovka 5/3 dnes již podruhé. Bělov vyloučen za krosček a máme možnost hrát více jak minutu dvojnásobnou početní výhodu.
46:03
Hertlova střela sražena do ochranné sítě. Přesilovka bude pokračovat v útočném pásmu Česka.
45:48
Přesilovka pro české mužstvo. Averin vyloučen za podražení.
44:52
Po vhazování se do Saláka natlačil Svitov a s agresivitou to hodně přehnal. Samotný český gólman na něj vystartoval a dal mu co proto. Rozhodčí tento konflikt řeší s rozvahou a bez menších trestů.
44:45
Pěkná střela Svitova končí v lapačce Saláka, který si tento zákrok vychnutnal efektním semaforem.
44:28
Petr Vrána zkoušel překvapit Barulina vtipnou zadavkou, ruský gólman se ale oklamat nenechal a přerušuje hru.
43:30
Do přečíslení mohla jít první formace, Pecha nechal za sebou kotouč.
42:46
Kazionov v dobré střelecké pozici a Salák si může oddechnout, že si ruský útočník nesrovnal dostatečně mířidla. Kotouč šel těsně vedle pravé tyče.
41:39
Gulaš to měl k puku daleko, před Barulinem bylo sice hodně prostoru, ale český útočník dostal tu přihrávku dost nešikovně.
41:12
Jako první zaměstnal Barulina Vrána, kotouč šel těsně nad jeho rameno.
40:18
Karty jsou rozdány jasně, ve třetí třetině potřebujeme otočit výsledek, pokud chceme pomýšlet na vítězství v EHT.
40:01
Rusové si davají na čas, zatímco naše sestava už sedí na střídačce a je na ledě, soupeř tepve jde z kabiny. Začátek poslední třetiny se malinko poposune.
Je za námi druhá část hry, která nabídla obrat ve skóre. Nejprve vyrovnal ve 24. minutě Averin a šest vteřin před koncem periody zakončil ve skrumaži dobře se orientující Petrov. Rusové tak zhodnotili početní výhodu a překlopili výsledek na svou stranu. Do třetí části máme tedy rozhodně co zlepšovat. Začínáme v 19:41.
40:00
39:54
Rusko právě vstřelilo branku!
Přesilovka je v závěru třetiny využita. KIRILL PETROV využil zmatků v naší obraně a ve skrumáži se dokázal nejlépe zorientovat. Salák byl poněkud rozhozen a neměl šanci reagovat. Je to poměrně velká škoda, v závěru druhé části inkasujeme poměrně lacinou a smolnou branku. Bez asistence.
39:16
Běží poslední minuta druhé třetiny a Salák teď musel podržet český tým po střelách Medvěděva a Nikulina. Před bránou ještě clonil Popov, ale neuspěl se svým zakončením.
38:55
Postavení mimo hru kazí další plán ruské pětice probourat se do své útočné třetiny.
38:38
Tenkrát vyhazuje přes všechny čáry.
38:03
Závěr druhé třetiny bude patřit Rusku. Jiří Novotný zahrál vysokou holí a zbytek této periody budeme hrát v oslabení.
37:39
Pokračuje se však po pravici Alexandra Saláka.
36:47
Teď nás na delší čas dostali hosté pod tlak, naštěstí se hrálo pouze u mantinelu a odtud žádná přihráva do prostoru před brankovištěm nepřišla.
36:08
Nakládal napřáhl na Barulina, tomu opět kotouč z výstroje nevyklouzl a má ho ve své moci.
36:00
KAJOT ARENOU obíhá mexická vlna, vyprodaný stadion se výborně baví.
35:43
Icing českého mužstva, vhazovat se bude opět před Salákem.
35:26
Tím také skončila velice krátká přesilovka. Na druhé straně hřiště pak po delší době zaměstnal Saláka Popov a následně střelou od modré Medvěděv. Nic složitého pro stojicky klidného českého brankáře.
35:02
Petr Čáslava z voleje napřáhl a před bránou nebyl nikdo na teč. Barulin v klidu vyráží puk do rohu.
34:28
Již jsme v pěti a budeme hrát krátkou přesilovku.
34:13
Kotouč mimo hřiště, vhazovat se bude ve středním pásmu.
34:00
Už se hraje ve čtyřech na obou stranách.
33:06
Ivan Rachůnek pokračuje ve výborném výkonu. Nyní byl u své střídačky faulovaán a vybojoval pro český nároďák další přesilovku. Dokonce 19 vteřin budeme hrát v pozici 4/3. Tak či tak, Kuzněcov dvě minuty za podražení.
32:39
Ruský obránce zbytečně po odpískání trefil Koukala, který si to nenechal líbit a začal se pošťuchovat se svým protivníkem. Oba rozhodčí vše v klidu vyřešili bez potrestání.
32:25
Salák vystřelil kotouč mimo hřiště a bude se hrát 4/4. Rusko bude mít poté minutovou přesilovku.
31:28
Další česká přesilovka. Kazionov hákoval a už sedí na trestné. Uvidíme, co předvedeme za polovinou zápasu v této početní výhodě. Zatím se nám tato činnost vůbec nedaří.
30:57
Není všem dnům konec, naše třetí formace uzamkla soupeře a Hertl si vytvořil dobrou palebnou pozici. Jenže v klíčový moment mu nesedla střela a Rusové vyrazili do přečíslení. To se také příliš nepovedlo a Hertl si zaslouží pochvalu, že se rychle stačil vrátit a stínovat protihráče.
30:27
Vrána s Tenkrátem zaměstnali ruského strážce pokladu. Ten opět předvedl jistý zákrok a opravdu z něj po žádné střele ten puk ne a ne vypadnout. Na dorážku tak náš tým nemá bohužel nárok.
30:06
Tohle byla pro českého brankáře lahůdka. Lapačka vymrštěna včas po střele švihem, tu vyprodukoval Birjukov.
28:49
Na druhé straně číhalo nebezpečí v podobě Kuzněcova. Ten dnes hýří aktivitou a Salák měl co dělat, aby se stihl zavčas přesunout ke své levé tyči. Rusové příliš nehrozí, nemají mnoho střel. Přesto, když už něco sem tam vymyslí, je to hodně nebezpečné.
28:17
Diváci si v Brně druhý gól, po Pechově tyčce bohužel zatím žádná další gólovka nepřichází.
27:21
Střelecky jsme aktivnější a Barulin si na nedostatek práce nemůže rozhodně stěžovat. Nyní ho prověřil golfákem Čáslava, ruský brankář chytá. Trenér může být s jeho výkonem rozhodně spokojen. Chytá jistě a puky nevyráží před sebe. Je jako mucholapka.
27:13
Zbytek oslabení už náš soupeř zvládl. Nyní v Brně probíhá komerční přestávka. Oba týmy si mohou oddechnout a nabrat další síly.
26:22
Stále jsme v tlaku a máme pásmo. Po vyhraném vhazování se dostal před bránu Lukáš Pech a měl to tedy pořádný pech. Z dobré pozice trefil pouze břevno. Karlovarský útočník to měl hodně složitý, v tísni před bránou neměl dostatek času na nějaké kvalitnější zakončení. Spíš to bylo z jeho strany takový drobný kulečníkový šťouch. Bohužel, nedá se nic dělat, další šance určitě přijdou.
26:22
Jan Kovář vypálil z levého kruhu, z pozice falešného obránce. Jenže Barulin znovu vše viděl a ukryl kotouč do své výstroje.
25:56
Voráčkova dělovka přes padajícího obránce Nikulina končí opět u Barulina, který teď znovu podržel svůj tým. Ještě půl minuty v 5/3.
25:38
Čáslava pálil, ale puk se mu postavil na hranu a střela šla hodně vedle. Poté se trojici soupeře osvobozuje.
25:09
Přesilovka dostane ještě větší grády. Na trestnou lavici jde za faul loktem Těreščenko. 1:23 vteřin bude hrát dvojnásobnou výhodu 5/3. To by chtělo potrestat.
24:32
Velká škoda, do této chvíle jsme soupeře do ničeho příliš nepouštěli, ujala se až jedna akce a poměrně nenápadná. Teď se může vše změnit. Plotnikov sedí za katrem – držení protihráče. Máme k dispozici třetí přesilovku v utkání.
23:24
Hodně nenápadná akce soupeře končí vyrovnáním. To byla ale bomba jako z děla. Po sérii odrazů se ke kotouči dostal zcela volný JEGOR AVERIN a napřáhl nechytatelně do šibenice Salákovy brány. Puk se ještě odrazil od tyče a rozhodčí pro jistotu šli volat video. To potvrdilo, že se jednalo o regulerní gól. Je tedy vyrovnáno. Asistence: Jevgenij Kuzněcov.
22:57
A když už se něco děje, je připraven Salák. Jako nyní po střele Kuzněcova. Tu však viděl a pohotově ji ukryl pod svými betony.
22:08
Rusové zatím v této třetině marně hledají cestu do naší obranné třetiny. Tam je stažená závora a moc ji český tým nezvedá.
21:58
Už jsou v pěti, oslabení přežili bez problémů.
21:22
Hertl dostal přihrávku na kruhu, kde se pokusil vypálil před dva clonící beky, nepovedlo se. Rána byla sražená a poté se Rusové osvobozují.
20:38
Tenkrát ztratil na modré kotouč a málem se dostal do útočného výpadu Svitov, na poslední chvíli si zkušený útočník a dnešní jubilant poradil a napravil své zaváhání.
20:09
Buly ve středovém kruhu a pokračujeme v přesilovce, kterou jsme si přenesli z první třetiny.
20:02
Teď chvíli nejela časomíra, čas se posunune na 20:09.
20:01
Začátek druhé třetiny se pozvolna blíží, hráči jsou na ledě, diváci usedají na svá místa. Můžeme jít do druhé dvacetiminutovky.
O přestávce proběhla velice slavnostní událost. Ocenění dostali jubilanti Vladimír Nadrchal (75) s Josefem Mikolášem (75) a také nejlepší střelec novodobé reprezentační historie Martin Procházka. Určitě si vzpomínáte na kladenskou trojici Patera, Procházka, Vejvoda. Tato sestava rozhodla památné mistrovství světa v roce 1996 ve Vídni.
Druhá třetina začíná přibližně v 18:45. Do této části hry půjdeme s jednobrankovým náskokem.
Je za námi první třetina a velice kvalitní. Nabídla hodně šancí, především na naší straně. Tlak využil Ivan Rachůnek, který z těžkého úhlu překonal Barulina. Ještě jsme měli další dobré šance, ty už však zůstaly nevyužity. Rusové se do šancí příliš nedostávali, Salák avšak pár ošemetných situací řešit musel.
20:00
19:52
Petr Tenkrát ještě v závěru operoval u levé tyčky Barulina, ale dlouho váhal a nakonec ani nezakončil.
19:41
Ještě v závěru třetiny přichází trest pro ruského obránce. Rjasenskij – nedovolené bránění.
19:15
Necelou minutku do konce stále držíme dobrý výsledek a ba co víc, až na pár výjimek nechybuje v obranném pásmu. V útoku máme šance a je toho daleko rozdílnější duel, než který jsme sledovali včera.
18:07
Hodně prostoru má formace Tomáš Rachůnek, Ivan Rachůnek a Petr Koukal. Teď se na ledě dva bratři poměrně legračně srazili a upadli na led. Pokračují samozřejmě ve hře.
17:41
Jsme v pěti a ještě prácepro Saláka. Svitov ho chtěl z mezikruží překvapit, ale český brankář výborně zmenšil úhel a kotouč zachytil.
17:08
Čáslava v tísni u mantinelu vyhazuje a už to vypadá, že se ubráníme bez nějaké pohromy.
16:41
I druhá přesilovka našeho soka není vůbec dobrá, výborně bráníme.
16:00
Bělovova hodně nepříjemná střela, kterou Salák vůbec neviděl. Nakonec se mu odrazila od výstroje mimo tři tyče. Česká čtveřice poté odpaluje kotouč do bezpečí.
15:31
Jenže poté přišel faul nejaktivnějšího muže posledních minut Ivana Rachůnka, který putuje na trestnou lavici – držení hole.
15:27
Obrovská šance českého týmu a dnes podruhé ji nedává Jan Kovář. Opět měl hodně prostoru před bránou a z úhlu zakončil jen těsně nad střížku ruského domečku.
14:22
Pokud je na ledě formace Ivana Rachůnka, je před ruskou bránou hodně veselo. Opěto byl útočník Sparty, který několikrat vypálil na Barulina a ten měl hodně co dělat. Takhle se hraje o místo na mistrovství světa, celá forma hraje výborně.
13:57
Opět jsme velice chytře posunuli kotouč ven z třetiny a pokusíme se zahrozit.
13:30
Mojžíš je zpátky na ledě, Rusové Saláka prakticky neohrozili. Každopádně pokračují ve své útočné třetině.
12:57
Koukal opět vyhazuje, Rusko se stále nemůže usadit ve své třetině.
12:30
První minutu oslabení zvládáme výborně, bez nějakých problémů. Kotouč je až u brány Barulina.
11:25
Tomáš Mojžíš fauloval a putuje na dvě minuty za držení. Rusko tak může pokračovat v náporu, který si v posledních minutách vytvořilo.
10:44
Hodně nebezpečný pokus Ruska, po střele Petrova. Poté se před Salákem strhla trma vrma a Nakládal společně s českým brankářem měli plné ruce, nohy a celé tělo práce. Teď jsme měli velké štěstí, soupeř projevil velký důraz v brankovišti a puk navíc nebyl stále pod ničí kontrolou.
09:39
Na druhé straně zlobil českou obranu Mozjakin, jenž se proháčkoval až před Saláka, ten však zasahovat znovu nemusel. Česká obrana před jeho svatyní vyčistila prostor.
09:01
Pana Vrána, tohle byla pro mne lahůdka. Tuhle větu asi může říct ruský brankář Barulin, který má po jeho střele puk v lapačce.
08:20
Teď se hrálo poměrně kostrbatě, vázla rozehrávka na obou stranách. Nyní ji pokazil Petrov a po icingu se bude vhazovat u Barulina.
07:44
Výborně Salák přečetl hru a vystčil proti Plotnikovovi svou hůl. Důležitý zákrok českého brankáře.
07:28
Opět bratrská dvojice Rachůnků zle dotírala před hostující bránou a autor první branky Ivan prověřil pozornost Barulina. Ten druhou branku ve své síti zatím nepřipustil.
07:15
Naši hráči jsou po vedoucí brance v laufu, hraje se převážně před bránou ruskou klecí.
06:57
Rusové se i včera proti Finsku dlouho hledali a nemohli se dostat do tempa. Před Salákem si stále nic moc zajímavého nevytvořili.
05:45
A útočník Sparty je teď v brněnské hala oslavován, stejně jako ve čtvrtečním zápase Petr Tenkrát. Nějaké hecování mezi Spartou a Kometou jde dnes samozřejmě stranou.
04:20
Česko právě vstřelilo branku!
A je to tady, náš tlak vygradoval v úvodní branku zápasu a nutno dodat, že zaslouženě. Koukal našel na pravé straně najetého IVANA RACHŮNKA, který poměrně z těžkého úhlu napřáhl a hodně naslepo, k překvapení všech se kotouč dostal do ruské sítě. Výborný začátek pro český tým. Asistence: Petr Koukal, Tomáš Rachůnek.
03:37
Velká šance plzeňského mistra Kováře. Najel si z levého kruhu před Barulina a těsně přestřeluje jeho svatyni. Poté střílel Čáslava od modré a ruský brankář betony odráží jeho pokus. Tak začali jsme velice svižně a máme nápor.
03:00
Hosté jsou kompletní, byli sice pdo tlakem, ale náš výběr si gólovou šanci nevytvořil. Alespoň dostal do varu publikum, které stále skvěle fandí.
02:37
Závěr přesilovky se stále odehrává před Barulinem, který ale nemusel řešit nikterak složité situace.
01:50
První minuta z přesilovky je fuč, pokračuje však stále v naší útočné třetině. Rusové se nemohou vymanit ze sevření našich barev.
01:05
Před bránou byl chvíli volný Hertl a nepovedlo se mu u pravé tyče zakončit ideálně. Následně útočník Slavie dvakrát v řadě vypálil a Barulin jeho pokusy bezpečně kryje.
00:34
Začínáme dobře. Rusko se dostalo pod tlak a z toho přišlo hákování Těreščenka. První přesilovka pro český tým.
00:18
S pvním útokem se řítil před Barulina kapitán Novotný, ale zakončit nedokázal.
00:01
Vše je připraveno, vyprodaná hala čeká na úvodní buly. Máme se rozhodně na co těšit.
Útočník Sparty Petr Tenkrát dostává ocenění od brněnské legendy Josefa Černého ocenění za stý odehraný zápas v reprezentaci. Respektive, právě dnes ho v KAJOT ARENĚ odehraje. Tak mu držme palce, stejně jako zbytku týmu, který bojuje o celkové prvenství v seriálu EHT.
Hráči obou týmů nastupují na hrací plochu, za velice bouřlivého potlesku brněnského publika, které se už dlouho před zápasem připravuje na tento souboj.

Česko: Salák (Francouz) – Voráček, Čáslava (A), Trončinský, Nakládal, Mojžíš, Kolář, Kubát (Linhart) – Pech, Novotný (C), Kašpar – Hertl, Vrána, Tenkrát (A) – Gulaš, Kovář, Vondrka – T. Rachůnek, Koukal, I. Rachůnek – Sekáč. Trenér: Alois Hadamczik.

Rusko: Barulin (Košečkin) – Rjasenskij, Nikulin (C), Birjukov, Medvěděv, Denisov, Bělov, Zajcev, Rylov – Mozjakin, Těreščenko (A), Petrov – Popov, Tichonov, Perežogin – Plotnikov, Svitov (A), Kokarev – Averin, Kazionov, Kuzněcov – Šipačev. Trenér: Zinetula Biljaletdinov.

Rozhodčí: Nord, Sjoqvist (oba Švédsko) – Gebauer, Lederer (oba Česko – Ostrava).
Už je tedy po dnešku jasné, že EHT v Brně vyhrají Švédové, kteří vyhráli ve všech třech zápasech. Co se týče celkového pořadí, tam končí na posledním místě. A o to první, se popere český tým proti Rusku. Utkání startuje od 18:00 a v KAJOT ARENĚ bude jistojistě vyprodáno. Už na zápas Finsko – Švédsko bylo v hale přítomno 5200 diváků. K naplnění kapacity tak chyběly pouhé dvě tisícovky.
Doposud odehrané zápasy na EHT v Brně:

Švédsko – Rusko 4:2 (1:0, 3:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 10. Danielsson (Fransson), 21. Persson (Kronwall, Rosén), 25. Axelsson, 29. Omark (Kronwall) – 33. Mozjakin (Petrov, Birjukov), 36. Svitov (Soin, Mozjakin)

Finsko – Česko 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 29. Pesonen (Aaltonen, Hytönen), 46. Viitaluoma (Salminen) – 27. Hubáček (Novotný), 27. Tenkrát (Hertl, Nakládal), 47. Irgl (Hubáček)

Česko – Švédsko 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 19. Arlbrandt (Jämtin)

Rusko – Finsko 2:1 po s.n (0:1, 0:0, 1:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 41. Těreščenko (Petrov, Nikulin), rozh. náj. Mozjakin – 6. Hytönen (Pesonen).

Švédsko – Finsko 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 17. Ericsson (Fälth.), 31. Danielsson (Järnkrok, Persson) – 11. Salminen (Haataja, Viitaluoma)
Tabulka EHT před posledním zápasem:

1. Rusko 32:19 20 bodů
2. Česko 15:22 18 bodů
3. Finsko 25:25 16 bodů
4. Švédsko 23:29 15 bodů
Český tým pokud chce celé EHT vyhrát, musí dnes před vyprodanou halou porazit Rusko. V prvním utkání porazili svěřenci Aloise Hadamczika Finsko 3:2, ve druhém už to bylo podstatně horší a se Švédskem jsme prohráli fotbalovým výsledkem 1:0. Na hostující bránu jsme nemohli najít recept a bohužel se Ćesko zařadilo mezi týmy, které mají na svém kontě nejméně vstřelených branek.
Od nového ročníku EHT se z Brna hokejové hry stěhují do Pardubic, které již v září budou pořádat tento turnaj. A bude to vůbec jako první turnaj celé sezóny. Ovšem, vrátíme se k současnosti. Od 18:00 hraje český tým proti Rusku, které první zápas nezvládlo a podlehlo Švédsku 2:4. I druhý duel nebyl nikterak kvalitní, přesto si Sborná připsala dva body po výhře 2:1 po nájezdech. Kvalitní mač rozhodl ve druhé sérii Sergej Mozjakin.
Sportu zdar a hokeji zvlášť. Vítejte u sledování posledního zápasu na turnaji EHT v Brně. O první místo budou bojovat hráči domácího týmu Česka a doposud vedoucího Ruska. Čeká nás zajímavý duel, který je už delší dobu vyprodaný. Diváci se právě nejvíc těší na tento mač a celkové vyvrcholení turnaje v Brně, které je na nějakou dobu poslední.