Euro Hockey Tour -  ONLINE PŘENOS -  Švédsko : Švýcarsko - 14. prosince 2023   19:45

Švédsko
Švédsko
15:37' Strömwall (Folin, Pilut) • 16:34' Tömmernes (Lang) • 44:53' Strömwall (Andreasson) • 58:42' Wallmark
4:2
(2:0, 0:1, 2:1)
Švýcarsko
Švýcarsko
30:08' Andrighetto  (Fora) • 50:27' Glauser  (Andrighetto)
Švédsko
Johansson (Marmenlind) – Lindholm, Bengtsson, Tömmernes, Berglund, Folin, Borgman, Pilut – Sörensen, Wallmark, Olofsson – Andreasson, de La Rose, Strömwall – Bristedt, Oscarson, Sandin – Lang, Ehn, Hartmann.
Švýcarsko
Genoni (van Pottelberghe) – Marti, Loeffel, Geisser, Fora, Frick, Heldner, Glauser – Andrighetto, Haas, Künzle – Thürkauf, Malgin, Bertschy – Scherwey, Corvi, Herzog – Biasca, Jäger, Riat.

Hokejisté Švédska dali dvě branky v první a ve třetí třetině. Díky tomu dokázali svého soupeře porazit. Poslední gól vstřelil Lucas Wallmark přes celé kluziště do prázdné branky.
Švédsko právě vstřelilo branku!
Přes celé kluziště poslal kotouč do prázdné branky švédský LUCAS WALLMARK.
58:16'
Švýcarsko hraje v šesti.
58:00'
Další minuta je pryč, zbývají už jen dvě.
57:35'
Jen těžko se hráči Švýcarska dostávají do útočného pásma, jejich soupeři hrají zodpovědně.
57:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.
55:44'
Anton Lindholm od modré čáry trefil jen prostor, kde byl brankář.
55:36'
Švýcarsko hraje v plném počtu.
55:20'
Švýcarsko vyhodilo, puk byl tečovaný, buly před brankou.
54:47'
Švédsko hraje v přesilovce velmi dobře, tlačí se do zakončení, ale marně.
54:00'
Henrik Tömmernes pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle branky. Následně zasáhl brankář.
53:36'
Vyloučení v týmu Švýcarsko:
Calvin Thürkauf – 2 min., vysoká hůl.
53:18'
Švédská formace hraje velmi dobře a domácí hráče nepustila do výraznější šance.
52:40'
Fanoušci vytvářejí zápasu velmi dobrou atmosféru, ženou hráče za vyrovnáním.
52:06'
Mnoho šancí k vidění není, hráči Švýcarska se nemohou dostat do výraznější šance.
51:39'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, Švýcarsko má možnost přesilovky.
51:22'
Vyloučení v týmu Švédsko:
Leon Bristedt – 2 min., vysoká hůl.
50:27'
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Krásně sehraná přesilovka, a pak se po kombinaci dokázal prosadit dnes dobře hrající ANDREA GLAUSER. Asistence: Sven Andrighetto.
49:33'
Filip Berglund – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
49:05'
Denis Malgin se sice dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky.
48:01'
Hokejisté ve žlutém rozehrávají od své branky, čekají na příchod nové formace.
46:17'
Po komerční přestávce pokračuje utkání dál, sledujeme velkou snahu Švýcarska, ale před malou chvílí inkasovalo.
44:53'
Švédsko navyšuje své vedení, první střelecký pokus byl zblokovaný. Odražený kotouč získal a poměrně snadno jej dorazil do odkryté části branky MALTE STRÖMWALL. Asistence: Pontus Andreasson.
44:34'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není. Švýcarsko stále prohrává o jednu branku.
44:08'
Christian Folin rozehrává od své branky, soupeři ale dokázali kotouč vybojovat. Mike Künzle vedl zajímavou akci.
43:23'
Vyloučený hráč se vrací do hry. Sledujeme nyní hru pět na pět.
43:05'
Švédsko hraje dobře přesilovku, usadilos e v útočném pásmu, ale na výraznější šanci čeká.
41:32'
Přesilovou hru si v úvodu třetiny zahraje Švédsko.
41:19'
Mike Künzle – 2 min., držení hole.
41:13'
Fanoušci žádají vyloučení švédského hráče, ale sudí nechává hru plynout.
40:43'
Hokejisté Švýcarska se dostali do útočného pásma, ale pokus o zakončení nevyšel podle představ.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou. Švédsko vede v jejím začátku těsně o jednu branku.
40:01'
40:00'
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
38:25'
Sven Andrighetto měl dobrou střeleckou pozici, ale jeho rána končí vedle branky.
38:08'
Lawrence Pilut vybojoval kotouč ve svém obranném pásmu, směr hry se rychle otočil.
37:00'
Dostáváme se do fnální fáze hry ve třetině, sledujeme klidnou pasáž hry.
36:06'
Švédský brankář dokázal udržet kotouč před brankovou čárou. Lars Johansson své spoluhráče nyní podržel.
35:16'
Ani tato přesilovka nebyla úspěšná, Švýcarsko se v pohodě ubránilo.
34:06'
Ken Jäger měl zajímavou střeleckou pozici, ale nedokázal překonat ležícího brankáře.
33:15'
Oskar Lang – 2 min., sekání.
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme souboj pět na pět.
32:31'
Anton Lindholm sice dostal hru do útočného pásma, ale následně jeden z bránících hráčů vyhodil puk.
31:46'
Sledujeme nyní přesilovku Švédska, které se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.
30:37'
Fabian Heldner – 2 min., držení.
30:08'
Tlak Švýcarska pokračoval i ve hře pět na pět. Z hranice brankoviště odražený kotouč dokázal do branky poslat zkušený SVEN ANDRIGHETTO. Asistence: Michael Fora.
30:01'
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.
29:30'
Dobrá rána švýcarského hráče od modré čáry byla zblokovaná před brankou.
29:00'
Romain Loeffel se dobře vrátil na modrou čáru, a tak udržel útočné pásmo pro spoluhráče.
28:27'
Přesilovku hraje Švýcarsko, které se zatím marně pokouší usadit se před brankou soupeře.
28:02'
Jacob de La Rose – 2 min., držení.
26:07'
Fanoušci vytvářejí zápasu velmi dobrou atmosféru, ve druhé třetině čekáme na výraznější šanci.
25:21'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.
24:40'
Jacob de La Rose to vzal na sebe, vybruslil si před branku, ale nedokázal zakončit.
23:59'
Sven Andrighetto měl zajímavou střeleckou pozici, ale z mezikruží minul branku.
23:11'
Denis Malgin to zkoušel individuálně, obtočil se okolo obránce. Pokus o střelu mu nevyšel.
22:52'
Sledujeme rychlou hru, zbytečně se nepřerušuje, ani jeden celek se ale nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.
22:00'
Lukas Frick pálil jako obránce od modré čáry, s jeho pokusem si následně poradila obrana.
21:11'
Vypadalo to, že se bude vylučovat na straně Švýcarska, ale Sven Andrighetto zůstane ve hře.
20:13'
Utkání pokračuje dál druhou třetinou, hokejisté Švédska mají dvoubrankový náskok.
20:01'
Hokejisté Švédska vedou zaslouženě po první třetině o dvě branky. Dokázali proměnit šance, které si vypracovali.
20:00'
19:40'
Švédsko rozehrává od své branky, následně se píská ofsajd.
19:18'
Lucas Wallmark napadal rozehrávku soupeře, ale ke kotouči se v útočné třetině nedostal.
18:00'
Hraje se především ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže dostat do šance.
16:34'
Švédsko navyšuje své vedení, tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje díky dobré cloně spoluhráčů HENRIK TÖMMERNES. Asistence: Oskar Lang.
15:37'
Švédsko se dostává do vedení, po šikovné přihrávce Folina se dokázal prosadit z brejku střelou po ledě MALTE STRÖMWALL. Asistence: Christian Folin a Lawrence Pilut.
15:06'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, mnoho šancí nyní k vidění není.
14:44'
Henrik Tömmernes rozehrává od své branky, Jesper Olofsson protečoval do útočného pásma, takže se zakázané uvolnění nepíská.
14:20'
Švédsko pokračuje v dobré hře, obrana soupeře se musí především bránit tlaku soupeře.
13:27'
Lukas Bengtsson pálil od modré čáry, s jeho pokusem si celkem snadno dokázal poradit brankář Švýcarska. Leonardo Genoni uspěl.
13:03'
Leonardo Genoni si dokázal poradit se zajímavou střeleckou pozicí, kterou měl jeden z hráčů Švédska.
12:16'
Švédsko se pokouší hrát aktivně, tlačí se do zakončení, ale domácí obrana je zatím pozorná.
11:34'
Jesper Olofsson se po individuální akci dostal do střelecké pozice, jeho blafák nebyl přesný.
11:04'
Fabrice Herzog se sice propracoval do útočného pásma, ale v souboji se soupeři nedokázal uspět.
10:11'
Sledujeme klidnou rychlou pasáž hry v polovině první třetiny, zatím čekáme na nějakou velkou šanci.
Leon Bristedt vybojoval kotouč za brankou v útočném pásmu, ale švédský hráč nedokázal vypálit.
08:37'
Švýcarsko se pokouší hrát aktivně, ale nyní špatně rozehrálo, a tak se píská zakázané uvolnění.
07:05'
Oba kluby střídají, Švýcarsko rozehrává od své branky. Následoval ofsajd.
06:30'
Denis Malgin měl velkou šanci, ale jeho ránu končí o malý kousek vedle branky. Nechybělo moc jeho pokusu.
05:24'
Hokejisté v červeném se dostali pod tlak, Pontus Andreasson vybojoval kotouč, ale přihrávka před branku nebyla přesná.
05:03'
Lukas Frick hraje od své branky, jeho tým následně prodloužil před branku, ale k zakončení se Švýcarsko nedostalo.
04:37'
Švédsko rozehrává od své branky, Henrik Tömmernes hledal spoluhráče ve středním pásmu, ale přihrávka postrádala přesnost.
02:53'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, mnoho šancí zatím k vidění není. Hraje se opatrně.
02:28'
Sven Andrighetto bojoval o kotouč v útočném pásmu, dostal se do zakončení, ale brankáře nepřekonal.
01:18'
Pravděpodobně se vylučovat nebude.
01:18'
Švýcarsko se dostalo do ofsajdu, následně se strhla menší potyčka.
00:21'
Zápas začal, sledujeme klidnější pasáž hry.
00:01'

Švédsko: Johansson (Marmenlind) – Lindholm, Bengtsson, Tömmernes, Berglund, Folin, Borgman – Sörensen, Wallmark, Olofsson – Andreasson, de La Rose, Strömwall – Bristedt, Oscarson, Sandin – Lang, Ehn, Hartmann.

Švýcarsko: Genoni (van Pottelberghe) – Marti, Loeffel, Geisser, Fora, Frick, Heldner – Andrighetto, Haas, Künzle – Thürkauf, Malgin, Bertschy – Scherwey, Corvi, Herzog – Biasca, Jäger, Riat.
Tento duel se hraje v Curychu v Swiss Life Areně.
Naopak hráči Švédska poslední dva zápasy vyhráli, porazili Švýcarsko 4:3 a Finsko v dramatickém duelu 4:2.
Hokejisté Švýcarska poslední dva zápasy v rámci evropské hokejové tour prohráli, nestačili na Švédsko 3:4 a na Česko 0:1
Dnes začíná prvními zápasy turnaj Švýcarských hokejových her a kromě Švédska a Švýcarska hraje turnaj také Finsko s Českem. Tyto dva týmy se utkají o něco dříve než začne tento duel.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního evropského hokeje. V tomto zápase Švédských hokejových her nastoupí Švédsko a Švýcarsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.