Kladno - Třinec | ONLINE | 27.10.2019 18:00 | Tipsport Extraliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kladno : Třinec - 27. října 2019   18:00

Ukončeno
Kladno
43:14' Melka (Hajný, Austin)
1:7
(0:1, 0:4, 1:2)
Třinec
08:23' Hrňa  (P. Vrána) • 21:35' Kofroň  (Hrehorčák) • 21:46' Marcinko  (Dravecký, D. Musil) • 29:10' Roth  (Gernát, P. Vrána) • 37:14' M. Stránský  (M. Kovařčík) • 40:40' M. Stránský  (Marcinko, P. Vrána) • 45:23' Chmielewski  
Kladno
Sestavy:
Godla (41. Cikánek) – Nash, Austin, Zelingr, Kehar, Barinka, Romančík, Smetana – Jágr (A), Stach, Zikmund – Valský, T. Kaut (A), Réway – J. Strnad (C), Machač, Redlich – Hajný, Melka, Š. Bláha.
Rozhodčí
Hejduk, Úlehla – Frodl, Komárek
ČEZ stadion, Kladno
4 623 diváků
Třinec
Sestavy:
Kváča (Bartošák) – Gernát, Roth, M. Doudera, Kundrátek, Galvinš, D. Musil, Krajíček (C) – M. Kovařčík, P. Vrána, M. Stránský – Dravecký (A), Marcinko (A), Hrňa – Hrehorčák, Hladonik, Kofroň – Chmielewski, Polanský, O. Kovařčík.

Kladno - Třinec: Další využitá přesilovka Ocelářů, 1:7

Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Nejlepším hráčem zápasu na hostující straně byl vyhlášen Matěj Stránský, na té domácí pak Antonín Melka.
Střely na branku: 35 – 32
Je dobojováno. Hosté nakonec na kladenském ledě deklasovali Rytíře šestibrankovým rozdílem a po sobotní porážce na ledě Plzně si tak dnes spravili chuť. Pro Kladno je to naopak třetí domácí porážka v řadě za sebou.
Konec zápasu.
59:52'
Na druhé straně ještě útočili hosté, ale už neměli ani snahu ohrozit domácího brankáře, už sami totiž vědí, že jim jejich vedení nemůže nikdo vzít.
59:33'
Domácí se ještě dostali před branku Petra Kváči, znovu však nemusel brankář Třince zasahovat a už to vypadá, že se to byla poslední kladenská akce.
58:42'
Štěpán Bláha se prosmýkl do těsné blízkosti Kváči, před ním ale nevystřelil. Poté brankář Třince puk ukryl u sebe a nechal hru zastavit.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:30'
Třinec je v plném počtu.
57:20'
Réway se snažil prostrčit puk Valskému před branku Kváči, ale neúspěšně. Brankář hostů vše viděl a dostal kotouč do své moci.
56:48'
Kváča vykopl betonem pokus Jakuba Valského a poté se Třinečtí osvobozují, posílají puk až před domácí branku.
Dnešní utkání sleduje 4 623 diváků.
56:05'
Ladislav Zikmund dostal prostor na pravé straně, kde ale nezakončil. Následoval pokus Davida Stacha, který byl také neúspěšný.
55:30'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / porušení postupu vhazování). Trest odpyká Petr Vrána.
55:27'
Jaromír Jágr objel branku hostů a poté zakončoval s těžkého úhlu nakonec puk skončil u Kváči a ten hru zastavil. Vhazuje se po jeho levé ruce.
54:30'
Kladenští málem šli do přečíslení tři na jednoho, ale žádné nebezpečí před hostující brankou nevzniklo.
53:37'
Doudera spíše nahazoval puk před branku Cikánka, ten nakonec skončil u jeho branky a dostal puk k sobě. Hra je pozastavena a následuje další komerční přestávka.
52:36'
Matěj Stránský dostal nabito a útočil na hattrick, překonat Lukáše Cikánka se mu ale nepovedlo. Nicméně stále hosté drží útočnou třetinu a kombinují před jeho brankou.
51:21'
Ladislav Zikmund jen nahodil puk do útočného pásma, nikdo ze spoluhráčů tam nebyl a hosté tak pomalu hru otáčejí.
50:55'
David Kofroň zblízka střílel na Cikánka, puk poslal jen do jeho hrudi a domácí gólman tak znovu zakročil a hra je opět zastavena.
49:58'
Aron Chmielewski zakončoval z pravé strany, ale pouze do připraveného Lukáše Cikánka. Ten poté přerušil hru a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
49:29'
Třinec je už v plném počtu.
48:41'
Další vyhození puk daleko od třinecké branky a hosté tak své oslabení brání s velkým přehledem. Kladenští Rytíři zatím Kváčovu branku neohrozili.
47:45'
Hosté získali puk a Vladimír Dravecký ho pak poslal až před domácí branku. Třinec tak pošetřil cenné vteřiny ze svého oslabení.
47:29'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Matěj Stránský – 2 min., sekání).
46'
Další využitá přesilovka Ocelářů, 1:7
46:48'
Jan Hladonik se proháčkoval do útočného pásma a před brankou Cikánka pak vystřelil, ovšem proti byla hůl domácího brankáře.
46:03'
Následuje další komerční přestávka.
45:23'
Třinec právě vstřelil branku!
Další využitá početní výhoda Třince a ten dává už sedmou branku v utkání. Tomáš Kundrátek vyslal střelu z levé strany, kde ji za záda Cikánka dostal ARON CHMIELEWSKI i za pomoci brusle domácího Brandona Nashe – 1:7. Bez asistence.
45:07'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ondřej Smetana – 2 min., hákování).
44'
Čestná branka Rytířů se nakonec dostavila, 1:6
44:28'
Třinečtí na druhé straně orazítkovali tyč domácí klece!
43:14'
Kladno právě vstřelilo branku!
Nyní se to už povedlo a nula na kontě brankáře hostů je zrušena. Od modré čáry nahodil puk před Kváču Austin, ten nepřesně tečoval Hajný a až ANTONÍN MELKA ho pak zblízka dostal za záda Kváči – 1:6. Asistence: Jakub Hajný a Brady Austin.
43:00'
Domácí se snaží alespoň o čestný úspěch, před Kváčou se však zatím znovu neprosadili.
40:40'
Třinec právě vstřelil branku!
A i ta je využita. Tomáš Marcinko poslal kotouč na levý kruh, kde byl připraven MATĚJ STRÁNSKÝ. Ten si srovnal puk a poté vystřelil a umístil ho pod víko Cikánkovy branky – 0:6. Ze zápasu se tak stává debakl a i novic mezi třemi tyčemi musel inkasovat po krátkém pobytu v brance. Asistence: Tomáš Marcinko a Petr Vrána.
40:18'
Hosté dohrávají přesilovou hru a už se usadili v pásmu Kladna.
40:01'
Střídání v týmu Rytíři Kladno: ze hřiště odchází Denis Godla, přichází Lukáš Cikánek.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 27 – 23
Také druhá třetina je za námi. Ta přinesla čtyři branky, všechny na třinecké straně. David Kofroň střílel poté, co se puk odrazil od betonu Godly a skončil za jeho zády. Hned na to nahazoval puk Dravecký z vlastního obranného pásma, ten se odrazil od mantinelu k Tomáši Marcinkovi, jenž se z pravé strany nemýlil. Ve třicáté minutě využil Vladimír Roth přesilovou hru a Třinec měl náskok o čtyři góly. V závěru stihli Oceláři přidat pátou přesnou trefu. Ve vlastním oslabení se prosadil Matěj Stránský. Domácí tak ztrácejí pět gólů a uvidíme, zda se ve třetí třetině prosadí. Ta začne přibližně v 19:52.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:30'
Střela hostů končí na boční síti, hráči Třince stále operují před brankou Godly, kde po chvilce orazítkovali tyč jeho branky.
39:16'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jakub Hajný – 2 min., držení).
39:16'
Godla vyrazil ramenem střelu Marcinka a hra je zastavena. A protože měli hosté ponechanou výhodu, bude se vylučovat na domácí straně.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38'
Kladenský zmar pokračoval, pátá branka rezultovala z přečíslení ve vlastním oslabení, 0:5
38:19'
Ránu od modré čáry z hole Romančíka tečoval jeden z domácích hráčů před Kváčou, avšak ani nyní se skóre ze strany Kladna nemění.
37:32'
Třinec je už v plném počtu.
37:14'
Třinec právě vstřelil branku!
A nakonec se ve vlastním oslabení dostali hosté do přečíslení a skórují. Michal Kovařčík nabil na pravou stranu MATĚJI STRÁNSKÉMU, který poté trefil odkrytou Godlovu klec – 0:5. Asistence: Michal Kovařčík.
37:03'
Třinec odpaluje puk až před domácí branku a osvobozuje se.
36:05'
Domácí od vlastní branky zakládali akci a dostali se před hostující branku. V rohu pak bojovali o kotouč, který na nakonec získali. Nash pálil z prostoru mezi kruhy a jeho pokus byl zablokován.
35:32'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Ondřej Kovařčík – 2 min., podrážení).
35:15'
Ondřej Kovařčík poslal puk pro Tomáše Kundrátka, který už napřahoval ke střele, avšak ta končí mimo tři tyče.
34:56'
Nashova rána proskákala vedle branky hostů a rázem tak bylo po další šanci Kladna.
33:21'
Erik Hrňa si sjížděl na přihrávku od spoluhráče a už napřahoval ke střele. Ale Jakub Strnad nakonec zakročil a nepustil hostující hráče do zakončení.
33:13'
Další komerční přestávka.
32:08'
Kladenští byli opět soupeřem zavřeni ve vlastním pásmu a nemohli se dostat s pukem ven. Až nyní se Kladno vymanilo z dalšího hostujícího zámku a jde dopředu.
31:03'
Velký závar před brankou Třince. Kváča byl v obležení a šly na něho dvě střely, se kterými si dokázal poradit a nakonec celou situaci ustál.
30'
Signalizovaná výhoda byla využita, 0:4
30:15'
V polovině zápasu tak mají hosté už hodně slibný náskok a nepolevují. Nyní se dostali znovu do akce, ale před Godlou tentokráte nebyli přesní.
29:10'
Třinec právě vstřelil branku!
Přesilová hra nebyla třeba, hosté využívají už nabídnutou výhodu. Z levého kruhu napřáhl k pořádné ráně VLADIMÍR ROTH a svou střelou vymetl v domácí síti všechny pavučiny – 0:4. Asistence: Martin Gernát a Petr Vrána.
28:55'
Domácí se dopustili dalšího faulu a hosté mají ponechanou výhodu.
27:56'
Hrňa bojoval o puk v útočném pásmu, nakonec ho domácí vytěsnili do středního pásma, kde si ho Třinečtí dojeli a opět se tlačí před Godlovu branku.
27:06'
Jakub Valský přišel v rohu o kotouč a ten získala obrana Třince. Hosté se tak znovu dostávají do další útočné akce na druhé straně.
26:52'
Následuje další komerční přestávka.
26:24'
Hosté hrají v pohodě, mají tříbrankový náskok, naopak domácím se vytratila souhra a dvě slepené branky s jejich psychikou určitě zamíchaly.
25:34'
Domácí celek je v plném počtu.
25:05'
Kladno vyhodilo puk až před branku hostů a pošetřilo cenné vteřiny ze svého oslabení.
23:55'
Doudera nahodil puk od modré čáry, před jeho brankou tečoval jeden z hostů puk, ale ten skončil jen vedle jeho branky. Nicméně hosté stále drží útočné pásmo.
23:34'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Brendon Nash – 2 min., držení).
21:46'
Třinec právě vstřelil branku!
A hned po chvilce se hosté dostávají už do tříbrankového náskoku. Ze středního pásma vyslal puk Musil, ten se od zadního mantinelu odrazil k TOMÁŠI MARCINKOVI, jenž poté navyšuje třinecké vedení – 0:3. Asistence: Vladimír Dravecký a David Musil.
21:35'
Třinec právě vstřelil branku!
Domácí už sice byli v plném počtu, po chvilce ale inkasovali. Po chybě obránce, který nahazoval puk o zadní mantinel, se k puku dostal Hrehorčák, objel branku a vystřelil. Kotouč se odrazil od betonu přímo na hůl DAVIDA KOFRONĚ, který poté prostřelil Godlu – 0:2. Asistence: Patrik Hrehorčák.
21:08'
Domácí jsou v plném počtu.
20:55'
Hosté dohrávají zbytek své přesilovky a uhnízdili se v pásmu Kladna, zatím ale Godla společně s obranou nepouštějí svého soupeře k žádnému zakončení.
20:43'
Denis Godla zasahoval proti střele z pravého kruhu a ukryl kotouč ve své lapačce, poté přerušil hru.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 19 – 8
První třetina je za námi. V ní byli v úvodu aktivnější domácí hráči, hosté postupně srovnali hru a v deváté minutě využili početní výhodu už po třech vteřinách, kdy se prosadil Erik Hrňa. Rytíři se snažili o vyrovnání, ostřelovali Kváču, ten ale kotouč za svá záda nepustil. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně v 18:56.
20:00'
První třetina skončila.
19:45'
Hosté jsou už v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilová hra.
19:08'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ladislav Zikmund – 2 min., krosček).
19:05'
Hosté se dokázali dostat ke kotouči a hned ho vyhodili až před branku Denise Godly.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:08'
Brendon Nash střílel od modré čáry, jeho pokus byl sražen mimo tři tyče. Nicméně domácí hráči stále pokračují v útočném tažení a donutili Kváču k dalšímu zákroku.
17:45'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Patrik Hrehorčák – 2 min., hákování).
17:21'
David Kofroň střílel na branku Godly, před ním ještě chtěl tečovat Hladonik, ale nakonec z této souhry před brankou Kladna sešlo a u puku jsou zase Kladenští.
17:11'
Zakázané uvolnění Kladna stěhuje hru před branku Denise Godly. Hosté tak zadarmo získali útočné pásmo.
16:20'
Na Petra Kváču šla další střela z pravé strany a brankář Třince znovu zakročil. Poté nechal hru zase přerušit a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
16:02'
Petr Kváča, do kterého nechtěně najel Jakub Strnad, zůstal ležet v brankovišti a je otřesen. Nakonec to ale vypadá, že bude v pořádku a bude pokračovat ve hře.
15:38'
Zikmundova střela byla sražena do rohu a hosté se dokázali ubránit další kladenské akci. Domácí jsou v závěru první třetiny při chuti a snaží se vyrovnat.
15:00'
Další pokus domácích, špičkou betonu vykopl puk Kváča po střele Davida Stacha. Hra je přerušena, neboť hostující brankář raději hru přerušil, když puk ukryl pod lapačku.
14:34'
Na druhé straně Jakub Valský kličkou chtěl obelstít Kváču, jeho následná střela však končí pouze vedle jeho tyče.
13:54'
Vladimír Roth táhl akci hostů, poté se v útočném pásmu dostal na kotouč Aron Chmielewski, ale jeho střelu dostal Godla pod kontrolu.
13:33'
Následuje další komerční přestávka.
13:33'
Třinec je v plném počtu.
12:59'
Z prostoru mezi kruhy svižnou střelou střílel skrze hostující obranu Jaromír Jágr, znovu se však zkušený matador Kladna neprosadil.
12:12'
Jaromír Jágr nabízel přihrávku na zadní tyč pro Davida Stacha, ten však zblízka na Petra Kváč nevyzrál. Hned na to se k puku dostali hosté a vyhazují ho až před Denise Godlu.
11:44'
David Stach si sjel na hranu levého kruhu a poté vyslal svižnou střelu k pravé tyči Kváči. Ten si ji pohlídal a včas zakročil. Puk tak za jeho zády neskončil.
11:33'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Martin Gernát – 2 min., podrážení).
11:16'
Austin střílel z vrcholu levého kruhu a jeho pokus vykryl Petr Kváča. Před dotěrnými domácími hráči pak raději nechal pozastavit hru a vhazuje se po jeho pravé ruce.
10:49'
Nash nahodil puk z obranného pásma, ten se nedostal příliš daleko a hned do další akce zamířili hosté. Ovšem před Godlou nic nevymysleli.
9'
Ocelářům stačily tři vteřiny z přesilové hry, aby otevřeli skóre zápasu, 0:1
09:48'
Rytířům se nepovedlo projít do útočného pásma, hosté tak opět sebrali puk a opouštějí vlastní třetinu, aby se mohli zase dostat do teritoria domácího Kladna.
09:13'
Třinečtí ožili a opět se natlačili před domácí klec, kde vyslali další pokus, ale ten si pohlídala obrana Kladna, která dostala puk pod kontrolu a otáčí hru.
08:23'
Třinec právě vstřelil branku!
Tři vteřiny stačily hostům na to, aby přesilovku využili. Petr Vrána vyhrál vhazování a hned z levé strany vyslal prudkou střelu ERIK HRŇA, jenž kotouč umístil do šibenice domácí branky – 0:1. Asistence: Petr Vrána.
08:20'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Antonín Melka – 2 min., vysoká hůl).
07:58'
Hosté mají ponechanou výhodu a pokud nevstřelí branku, tak budou hrát přesilovou hru.
07:27'
Nic z toho nebylo, ale hosté se velmi rychle přemístili znovu blíže brance Denise Godly, ale při zakládání akce se dopustili postavení mimo hru. Ta se tedy přestěhovala zpět do středního pásma.
06:24'
Od vlastní branky nyní zakládají další akci třinečtí Oceláři, přes zhuštěné střední pásmo se jim to napoprvé nepovedlo. Museli tak vše zopakovat znovu a teď už jsou před kladenskou klecí.
06:08'
Nyní následuje první komerční přestávka.
05:29'
Závar před domácí brankou, Ondřej Kovařčík ale na kotouč nedosáhl, ten zůstal u domácího brankoviště, kde u něho nakonec byli dříve obránci kladenských Rytířů.
05:04'
Ondřej Kovařčík bojoval u mantinelu o puk s Keharem, nakonec touš získali hosté a hned další střelou nechali zasáhnout Denise Godlu.
03:45'
Aktivnější bylo od úvodu Kladno, největší šanci zápasu si ale nyní připsali hosté, když Tomáš Marcinko orazítkoval z levé strany tyč Godlovy branky!
03:24'
Erik Hrňa protečoval puk do útočného pásma. Ovšem obrana Kladna společně s Godlou dostala puk do své moci.
03:04'
Jaromír Jágr objel branku Třince a poté zblízka znovu atakoval Petra Kváču. Ten po získání kotouče zastavil hru a opět se tak bude vhazovat před jeho brankou.
02:43'
Petr Kváča nyní musel zastavit hru, když zneškodnil další pokus. Znovu u toho byl Jakub Strnad, který vyzkoušel pozornost třineckého gólmana. Vhazuje se tak před Kváčou.
02:05'
Další šance Kladna. Jakub Strnad dostal na pravý kruh přihrávku a poslal střelu na hostujícího brankáře, agilní Kladno však skóre tohoto duelu neotevírá.
01:25'
Michal Barinka zachytil v obranném pásmu puk, který poslal na Tomáše Redlicha. Druhý jmenovaný pak z levé strany vyslal projektil, který zase zastavuje Petr Kváča.
00:37'
A Ladislav Zikmund se dostal ke střele před Petrem Kváčou, ten si prostor mezi svými třemi tyčemi pohlídal a akci Kladna zneškodnil.
00:15'
Třinečtí se hned po vhazování dostali do útočného pásma, tam ale o puk přišli a do akce se tak mohli dostat domácí hráči. Útok táhne Jaromír Jágr.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Rytíři Kladno: Godla (Cikánek) – Nash, Austin, Zelingr, Kehar, Barinka, Romančík, Smetana – Jágr (A), Stach, Zikmund – Valský, T. Kaut (A), Réway – J. Strnad (C), Machač, Redlich – Hajný, Melka, Š. Bláha.

HC Oceláři Třinec: Kváča (Bartošák) – Gernát, Roth, M. Doudera, Kundrátek, Galvinš, D. Musil, Krajíček (C) – M. Kovařčík, P. Vrána, M. Stránský – Dravecký (A), Marcinko (A), Hrňa – Hrehorčák, Hladonik, Kofroň – Chmielewski, Polanský, O. Kovařčík.

Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Frodl, Komárek.
HC Oceláři Třinec

Třinečtí Oceláři jsou nyní na třetím místě s pětadvaceti body a jako úřadující mistr extraligy z uplynulého ročníku tak pokračují ve velmi dobrých výkonech a drží se na špičce. Ve dvou posledních duelech se jim ale nedařilo. Nejprve padli na ledě Mountfieldu 0:1 po nájezdech, poté přišel sobotní zápas v Plzni. Tamní indiáni obrali Oceláře o všechny body po výhře 6:1. O to více dnes hosté prahnou po bodech, aby si udrželi kontakt se vyššími patry v tabulce.

Nejproduktivnější hráči

Tomáš Marcinko – 14 bodů (9+5)
Michal Kovařčík – 12 bodů (5+7)
Petr Vrána – 11 bodů (5+6)
Rytíři Kladno

Kladenští hokejisté se v tabulce nacházejí na dvanáctém místě se ziskem třinácti bodů. Jako nováček se pomalu začínají oklepávat a začínají sbírat body. Po těsné prohře 2:3 s Kometou Brno následoval domácí zápas s Litvínovem, ve kterém nakonec došlo na prodloužení. Severočeši nastavenou hrací dobu rozhodli a zapsali bonusový bod navíc, Kladnu zbyl bod jeden. Dnes Rytíře čeká třetí domácí zápas v řadě a rádi by před svými diváky navázali na páteční bod. Ovšem, nečeká je nic lehkého.

Nejproduktivnější hráči

Jaromír Jágr – 12 bodů (8+4)
David Stach – 12 bodů (5+7)
Brady Austin – 10 bodů (4+6)
Hezký nedělní večer u Tipsport extraligy ledního hokeje. Dnes je na programu čtrnácté kolo a my se prostřednictvím tohoto textového online přenosu zaměříme na duel mezi týmy Rytíři Kladno a HC Oceláři Třinec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud