Litvínov - Kladno | ONLINE | 8.12.2019 15:30 | Tipsport Extraliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Kladno - 8. prosince 2019   15:30

Ukončeno
Litvínov
46:17' Jarůšek (Jánošík, Kašpar) • 48:07' Petružálek (L. Doudera, F. Lukeš) • 48:41' Jarůšek (Mahbod, M. Hanzl) • 50:55' Myšák (T. Pavelka)
4:1
(0:0, 0:0, 4:1)
Kladno
58:33' O'Donnell  (Austin, Nash)
Litvínov
Sestavy:
Janus (Zajíček) – Jánošík (A), L. Doudera, Kudla, T. Pavelka, J. Říha, Kubát, Baránek – Petružálek, V. Hübl (C), F. Lukeš – Mahbod, M. Hanzl (A), Jarůšek – Myšák, J. Mikúš, Kašpar – Válek, Helt, Trávníček.
Rozhodčí
Šír, Úlehla – Ondráček, Špůr
ZS Ivana Hlinky, Litvínov
6 011 diváků
Kladno
Sestavy:
Godla (51. Cikánek) – Austin, Nash, Lakos, Zajíc, Zelingr, Kehar (A), Romančík – Zikmund, Stach, Bílek – O'Donnell, T. Kaut (A), Hajný – J. Strnad (C), Machač, Redlich – Š. Bláha, Melka, O. Bláha.

Litvínov - Kladno: Hosté využili přesilovou hru a O’Donnell snížil na 4:1

Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek neděle a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 6 011 diváků.
Střely na branku: 36 – 29
Je dobojováno. Po dvou třetinách byl stav zápasu bezbrankový, ale ve třetí třetině se domácí Verva nadechla k pořádnému náporu a výsledkem toho byly čtyři vstřelené branky v rozmezí necelých pěti minut. Hosté pak už je vsítili čestnou branku při dvojnásobné přesilové hře, ale to bylo z jejich strany vše. Verva tak zapisuje do tabulky důležité tři body, hosté naopak odjedou s prázdnou.
Konec zápasu.
59'
Hosté využili přesilovou hru a O’Donnell snížil na 4:1
59:59'
Puk mají stále domácí hráči a je tu už konec zápasu.
59:49'
Domácí hráči už jen brání svůj výsledek, nepouštějí se do zakončení a snaží se zápas dohrát tak, aby už hosté nesnížili. Nyní se ještě dostali do šance, kterou zastavil Cikánek a hra je opět přerušena.
58:33'
Kladno právě vstřelilo branku!
Hosté využívají svou dvojnásobnou početní výhodu a berou Janusovi čisté konto. Austin dostal puk na hranu pravého kruhu, odkud pak svižnou ranou nedal Janusovi šanci BRENDAN O'DONNELL – 4:1. Asistence: Brady Austin a Brandon Nash.
58:20'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Samson Mahbod – 2 min., podrážení).
58:02'
O'Donnell pálil z pravé strany, rozvlnil ale pouze boční síť. Následně pak se Litvínov osvobozuje a posílá puk až před Cikánka.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:18'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Marek Baránek – 2 min., podrážení).
55:50'
Richard Jarůšek nabral rychlost ve středním pásmu a sjel si před Cikánka, ale jeho táhlá střela končí jen v jeho moci. Hra je tak přerušena.
55:19'
Adam Jánošík nezachytil přihrávku O'Donnella a hosté nadále obléhají domácí branku. Lakos však od modré čáry poslal pro Januse jen pozdrav a puk tak končí v jeho lapačce.
55:15'
Následuje další komerční pauza.
54:57'
Hosté od vlastního brankáře zakládali další akci, ale ztroskotali ve středním pásmu na obranu Litvínova, která tak dostala puk znovu do své moci.
54:12'
Domácí hráči se už příliš nikam neženou a kontrolují svůj velmi slibný náskok. Janus nyní kryl střelu soupeře a raději pak také hru přerušil.
53:02'
Hosté se po sprše, kterou inkasovali před malou chvílí, na chvíli osmělili a dostali se do šance před Janusem, který ale neměl příliš práce s kotoučem, který vykopl betonem.
52:54'
Po Cikánkově dalším zákroku je hra přerušena a následuje komerční přestávka.
52:01'
Domácí jsou při chuti a znovu se natlačili před hostující branku. Pokus Petružálka ale končí mimo tři tyče.
50:55'
Střídání v týmu Rytíři Kladno: ze hřiště odchází Denis Godla, přichází Lukáš Cikánek.
50:55'
Litvínov právě vstřelil branku!
Tak tohle už Godla neustál a i když podával skvělý výkon mezi třemi tyčemi, další gól domácích ho vyhání z brankoviště. JAN MYŠÁK dostal přihrávku od zadního mantinelu od Pavelky do mezikruží, kde sklepl kotouč, jenž opět končí za Godlou – 4:0. Asistence: Tomáš Pavelka.
50:22'
Richard Jarůšek to znovu před Godlou vzal na sebe a jeho pokus byl nebezpečný. Zatím však litvínovský útočník nezaznamenal třetí branku v zápase.
49'
Mahbod nahodil puk před branku a Jarůšek se nemýlil, 3:0
49'
Petružálek napřáhl od modré a nedal Godlovi šanci, 2:0
49:47'
Hosté jsou pochopitelně jako opaření a nevědí, co na rozjeté domácí hráč hrát. Ti naopak hrají v pohodě a mají chuť stále útočit.
48:41'
Litvínov právě vstřelil branku!
Neuvěřitelná pasáž hry domácí Vervy a ta rázem vede rozdílem tří branek. Mahbod zpoza hostující klece přiťukl puk do mezikruží, kde ho za Godlova záda trefil přesně RICHARD JARŮŠEK. Zapisuje tak druhý gól dnešního večera a má tak zaděláno na hattrick – 3:0. Asistence: Samson Mahbod a Martin Hanzl.
48:07'
Litvínov právě vstřelil branku!
A po velké šanci Hübla se o chvilku později domácí dočkali dalšího gólu. Lukáš Doudera namazal na modrou čáru JAKUBU PETRUŽÁLKOVI, který nechytatelnou střelou vymetl v síti hostů pavučiny – 2:0. Asistence: Lukáš Doudera a František Lukeš.
47'
Domácí ve vedení! První gól utkání vstřelil Jarůšek, 1:0
47:50'
Zajíc namazal Viktoru Hüblovi a ten se ocitl tváří v tvář Godlovi. Po jeho ráně ale zazvonila jen tyč soupeřovy branky!
46:17'
Litvínov právě vstřelil branku!
Tak jsme se po sedmačtyřiceti minutách hry dočkali úvodní branky. Domácí využívají svou přesilovou hru a jdou do vedení. Adam Jánošík vyslal dělovku od modré čáry a těsně před Godlou ji šikovně tečoval RICHARD JARŮŠEK, jenž si tak připisuje jedenáctou přesnou trefu v sezóně – 1:0. Asistence: Adam Jánošík a Lukáš Kašpar.
45:54'
Nyní se to už povedlo Samsonu Mahbodovi, který zblízka střílel na Denise Godlu, ale brankář Kladna proti němu uspěl dalším zákrokem.
45:20'
Vervě se opět tato početní výhoda příliš nedaří a nedostali se do žádné velké šance před Godlou a hosté se tak mohou opět osvobodit vyhozením puku.
44:58'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Matyáš Zelingr – 2 min., vysoká hůl).
44:58'
Samson Mahbod byl před brankou Kladna zasáhnut holí do obličeje a bude se tak opět vylučovat na straně hostů.
44:15'
Domácí obrana však hosty nepustila do ohrožení Janusovy klece a puk tak mají hráči Vervy na svých hokejkách.
43:37'
Obrana Rytířů zakládá od své branky další útočnou akci a pokouší se projít před soupeřovu klec.
43:04'
Kladno je už v plném počtu.
42:08'
Samson Mahbod nepřesně tečoval puk před hostující brankou a po další nepřesné rozehrávce pak hosté vyhazují kotouč až před Januse.
41:46'
Hosté ale znovu své oslabení zvládají a vyhazují kotouče do bezpečí. Litvínov se tak ještě nedostal k ohrožení Godlovy branky.
41:13'
Domácí na úvod druhé části hry mají k dispozici přesilovou hru při vyloučení Machače.
41:04'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Patrik Machač – 2 min., podrážení).
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 24 – 23
Třetí třetina, která začne přibližně v 17:14, tak ještě může být hodně zajímavá a napoví, zda zápas bude rozhodnut v základní hrací době, nebo zda nakonec uvidíme prodloužení či dokonce samostatné nájezdy.
Také druhá třetina je za námi. V ní jsme se také nedočkali žádné branky a na ukazateli skóre tak svítí průběžný výsledek 0:0. Hosté do začátku prostřední části hry doslova vlétli a měli tlak před Janusem. Domácí ho ale zvládli a i oni se dostávali do šancí. Avšak Denis Godla byl taktéž hodně pozorný a nepustil za svá záda žádnou střelu. Zatím je to tedy souboj obou gólmanů.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:45'
U kotouče jsou domácí hráči, z vlastního obranného pásma se ještě tlačili před Godlovu branku, ale Hanzlův pokus byl hodně nepřesný.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:39'
Litvínov je v plném počtu.
38:29'
Po další střele hostů se dostali na kotouč obránci Vervy a odpálili ho až před Godlovu branku. Tohle oslabení už domácí zřejmě zvládnou.
37:38'
Austinova střela končí znovu na pozorném Janusovi a ten hned na to přerušuje hru. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.
37:12'
Hosté nyní operují před brankou soupeře, Janus tak musel být opět hodně pozorný ve svém brankovišti.
36:45'
Tomáš Redlich přízemním pokusem poslal puk jen do betonu Januse a domácí celek se okamžitě poté osvobozuje a posílá kotouč až před Godlu.
36:39'
Nyní následuje další komerční přestávka.
36:39'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Lukáš Válek.
35:58'
Hanzl vydoloval puk u modré čáry, poslal ho na najíždějícího Petružálka, ale obrana Kladna ho nepustila do střely. Rázem tak končí další slibná akce domácího celku.
34:43'
Další nebezpečné počínání domácích před brankou Kladna, Helt a ani Lukeš však před Godlou nemířili přesně.
34:06'
Ani tato velká šance Litvínova nekončí úvodní brankou. Filip Helt zakončil před Godlou a ten vytasil další zákrok. Stále se tak hraje bez branek!
33:06'
Samson Mahbod nabral rychlost na pravé straně, sjel si blíže Godlovi, ale poté ho před jeho brankovištěm nepřekonal.
32:52'
František Lukeš se nedostal ke střele před brankou Godly a hosté se snažili dostat puk do středního pásma. Domácí jim ho sebrali a do akce šel Samson Mahbod, leč neúspěšně.
32:33'
Litvínov se ubránil a nyní je už v plném počtu.
31:29'
Patrik Machač táhlou střelou z pravé strany nechal vyniknout Januse, jenž pohotově zakročil a dostal puk do lapačky. Hra je okamžitě přerušena.
30:49'
Hraje se pět na čtyři, oba tresty hráčů na druhou stranách byly pokráceny. Hosté jsou v pásmu Vervy a snaží se o zakončení.
30:33'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ladislav Zikmund – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Adam Jánošík – 2 min., hrubost).
30:33'
Velká skrumáž před Janusem a právě domácí brankář se znovu zaskvěl, když zastavil několik dorážek hostujícího celku!
30:17'
Ladislav Zikmund rozehrál puk a na pravé straně se zblízka dostal do zakončení David Stach, proti němu však vleže zakročil Jaroslav Janus a ten tak hodně svůj tým podržel!
29:44'
A hned na to si zahrají početní výhodu také oni.
29:44'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Patrick Kudla – 2 min., držení).
29:18'
Hosté jsou už v plném počtu.
29:08'
Austin se dostal ve vlastním oslabení do útočného pásma, poslal puk na Kauta, ale ten Januse neprostřelil.
28:57'
Martin Hanzl zblízka zakončil z bekhendu, ale Denis Godla předvedl další jistý zákrok a podržel Kladno. Hra je pozastavena a vhazuje se po jeho levé ruce.
28:42'
Po vhazování před brankou Kladna neudrželi puk hráči Vervy a hosté ho pak poslali znovu až před Jaroslava Januse.
28:10'
Hosté se zatím velmi dobře brání a vyhazují puky do bezpečí. Domácí se tak dostávají do další akce od vlastního brankáře.
27:39'
Jako první mají k dispozici v tomto utkání přesilovou hru domácí hráči, Zikmund atakoval domácího brankáře a dostal dvě minuty.
27:18'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ladislav Zikmund – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
26:32'
Na obranné modré čáře zpracoval puk Lukáš Válek, dostal ho pak před Denise Godlu, ale Litvínovští před jeho klecí nezakončili přesně.
26:13'
Následuje další komerční přestávka.
26:13'
Jaroslav Janus si připsal další veledůležitý zákrok a po něm nechal hru přerušit. Čelil tak další šanci hostů, kteří postupně zvyšují své tempo.
25:35'
Keharovu tvrdou ránu tečoval před Janusem jeho spoluhráč, ale nakonec vše vyřešil právě domácí brankář, jenž dostal puk pod kontrolu a hlavně do bezpečí.
25:09'
Kolem Godlovy klece prosvištělo domácí nahození puku. Hostující brankář tak poté okamžitě černou gumu rozehrál svým spoluhráčům.
24:53'
Janusova branka je vychýlena ze svého postavení a bude muset být usazena zase zpět. Následuje tak krátká pauza.
24:21'
Tomáš Pavelka si coby obránce sjel do pozice útočníka a zblízka vyslal na Godlu další střelecký pokus. Ale ten skončil jen mimo tři tyče.
23:42'
Úvod druhé třetiny patří hostům, kteří jsou hodně aktivní a nyní se Litvínov dopustil zakázaného uvolnění a Kladno tak v pásmu soupeře zůstane i nadále.
23:09'
Janus rozehrál puk od své branky do středního pásma, avšak hosté ho zachytili a vrátili bleskově hru před jeho branku.
22:31'
Na druhé straně svižnou ranou nepřekonal Januse Patrik Machač. Následně pak musel domácí brankář zasahovat znovu a směrem k obraně se tak domácí brankář trochu zlobil.
22:03'
Jan Myšák stáhl puk k sobě, poslal ho Juraji Mikúšovi, ale ten to měl na dlouhou hůl a nedostal se ke střele před brankou Denise Godly.
21'
Tři kladenští se řítili na Janusovu branku, šanci však neproměnili
21:23'
Zblízka nezakončil přesně Jakub Petružálek, jehož pokus byl z kategorie těch nepřesných.
20:54'
Obrovská šance hned na úvod zápasu, a to na straně Kladna. Hosté se řítili v tandemu tři na jednoho, ale nakonec z této akci nebylo nic. Jen vhazování před Janusovou brankou.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 22 – 7
Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, která začne přibližně v 16:22.
První třetina je za námi. V ní ze začátku utkání měli menší tlak hosté. Domácí se ale osmělili a brzy převzali otěže do svých rukou a měli spousty šancí před kladenskou brankou. Jenže brankář Kladna Denis Godla svůj tým drží a kotouč za svá záda nepustil ani v závěru první části hry, kdy před ním puk nebezpečně tečoval Richard Jarůšek.
20:00'
První třetina skončila.
19:44'
Nic z toho nebylo, ovšem na opačné straně ano. Pavelkova střela byla tečována Jarůškem před Godlou, puk ale hostující brankář srazil nad svou branku!
19:15'
André Lakos zachytil rozehrávku domácích a dostal tak puk pod kontrolu. Hosté se tak ještě vydávají do útočného pásma.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:44'
Říha neudržel útočnou třetinu, puk je ve středním pásmu, kde o něj bojují oba celky.
18:39'
Další zakázané uvolnění kladenských Rytířů.
18:04'
Jakub Petružálek poslal přihrávku na Hübla a ten akci ještě vyšperkoval pasem na Františka Lukeše, ale ten zblízka opět nepřekonal velmi dobře chytajícího Denise Godlu.
17:42'
Zakázané uvolnění Kladna stěhuje hru před Denise Godlu, kde se bude po chvilce vhazovat po jeho levé ruce.
16:53'
Samson Mahbod nezpracoval skákavou přihrávku, puk mu odskočil z čepele a nedostal se tak do zakončení. Na druhé straně pak hosté nepřesně kombinovali před brankou Januse.
16:33'
Na druhé straně pak zastavil pokus domácích Godla a také nechal hru zastavit.
16:16'
Jaroslav Janus musel zakročit proti střele Tomáše Redlicha, který na něho střílel z levé strany. Domácí brankář pak přerušil hru a vhazuje se po jeho pravé ruce.
15:35'
Austin zastavil puk u vlastní branky a rozehrál ho na Melku. Kladno tak jde do postupného útoku a pokusí se ohrozit Janusovu branku.
14:46'
Trávníček se dostal do blízkosti Godly, jeho pokus ale neskončil mezi třemi tyčemi.
13:50'
Adam Jánošík sice prošel přes Zikmunda, ale následně ho o puk připravil Martin Kehar. A hosté se hodně rychle dostávají před domácí branku.
13:25'
Tomáš Kaut vydoloval puk v rohu útočného pásma, poté ho nasměroval před Januse, ale nebyl tam nikdo, kdo by ho střelou mohl ohrozit.
13:12'
Další Mahbodova střela, tentokráte z levé strany končí na zákroku Denise Godly. Ten se tak ve svém brankovišti znovu nenudil.
13:03'
A nyní následuje další komerční přestávka.
13:03'
Samson Mahbod dostal puk na osu hřiště a poté pálil z mezikruží. Svojí střelou nechal opět vyniknout Denise Godlu a hra je opět zastavena.
12:10'
Machač v blízkosti Januse zakončil, nejprve hokejkou a poté se puk ještě odrazil do jeho brusle. Už ale mají kotouč zase domácí hráči a spěchají před Godlu.
11:54'
Po delší době se do útoku zase vydali Rytíři. Jejich pobyt však měl před Janusovou brankou jepičí život. Přesto se Kladno v útoku udrží, neboť se Verva dopustila zakázaného uvolnění.
11:05'
Jan Myšák si obhodil Bradyho Austina u mantinelu a pokračoval až před Godlu. Jeho šikovnost však kýžené ovoce v podobě úvodní branky nepřinesla.
10:37'
Richard Jarůšek si z levé strany sjel před Godlu, stáhl si puk a zakončil zblízka. Znovu si hostující brankář zapsal další přesný zákrok a zastavuje hru.
10:16'
Rytíři se sice dostali do pásma Litvínova, ale opět se beci Vervy dostali brzy na kotouč a domácí tak opět směřují před Godlovu branku.
10:09'
A další tvrdá rána Lukáše Doudery, kterou chytá Denis Godla. Připsal si tak další povedený zákrok a raději pak přerušil hru.
09:21'
Helt prošel kolem pravého mantinelu do pásma Kladna. Doudera se natlačil před branku Godly, ale jeho svižný pokus končí mimo tři tyče.
08:54'
Až nyní poslali hosté puk do středního pásma a na chvíli si tak mohli vydechnout. Sami pak zakládají další útočnou akci na opačné straně kluziště.
08:10'
Aktivní hráči Litvínova ohrozili branku Kladna, na Godlu šlo několik střel, ale hostující gólman si poradil a dostal kotouč do bezpečí. Stále ale čelí litvínovskému tlaku.
07:27'
Jakub Petružálek z vrcholu levého kruhu napřáhl ke střele, ta se odrazila od Godlovy hole, ale ještě se domácí drží před jeho brankou, kde stále operují.
06:43'
Adam Jánošík nahodil puk před branku Kladna, Jarůšek šikovně nadskočil, ale poté se mu puk nepovedlo doklepnout za Godlova záda.
06:22'
Signalizované postavení mimo hru, Litvínovští tak museli opustit útočné pásmo a do akce s pukem na svých hokejkách jdou hosté z Kladna.
06:05'
Následuje také první komerční přestávka.
06:05'
Filip Helt pálil z dálky na kladenskou a Godla musel u své pravé tyče zakročit a před dotírajícími domácími útočníky pak raději nechal hru přerušit.
05:24'
Kašpar nepřesně přihrál Myšákovi, ale domácí celek se ještě v pásmu soupeře udržel. Trávníček pak svižnou střelou z prostoru mezi kruhy Godlu nepřekonal.
04:41'
Litvínovští se dostali do přečíslení dva na jednoho a rodila se velká šance Vervy. Ovšem hráči ve žlutočerných dresech akci příliš překombinovali a nebylo z toho vůbec nic. Hübl na pravé straně už ani nečekal pas od Lukeše, snažil se však vystřelit, ale puk šel mimo.
04:10'
Bylo to blíže domácí brance a hosté se tak znovu dostali rychle do útočného pásma. Jenže do zakončení se jim nepodařilo dostat.
04:00'
Kotouč skončil na litvínovské střídačce a hra je vykázána do středního pásma, kde se bude za malý okamžik vhazovat.
03:29'
Martin Hanzl se už chystal ke střele na pravé straně, ale jeho jmenovec Kehar ho o puk připravil. Následně pak se domácí tým vrací rychle do obrany.
02:59'
Matyáš Zelingr u modré čáry zachytil touš a ještě tak udržel útočné pásmo pro hosty.
02:31'
Rytíři udrželi útočnou třetinu i po vhazování v ní a operují před brankou soupeře. Obrana Litvínova s Janusem tak musí být hodně opatrná.
02:06'
Místo toho se rychle přemístili před Janusovu branku Kladenští, Nashova střela skončila nejprve vedle tyče Januse a poté Machačovu ránu z pravého kruhu lapil opět Jaroslav Janus.
01:41'
Myšák vybojoval na druhé straně puk u mantinelu v útočném pásmu, avšak nakonec se litvínovská Verva do žádné velké šance nedostala.
01:26'
Jaroslav Janus pak čelil nebezpečné střele z levé strany a tu ukryl pod lapačku. Následně pak přerušil hru a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
01:04'
Zelingr se pokusil překazit rozehrávku soupeře, pomohl mu v tom i Denis Godla a hosté se dostávají znovu před branku Litvínova.
00:44'
Jakub Petružálek se hned dostal k tvrdé ráně ze středního pásma, která se odrazila od zadního mantinelu. Ve zmatku před jeho brankou nakonec puk zamířil do středního pásma.
00:15'
Hned po úvodním vhazování se do útočného pásma dostali hosté, ale hned na to jim domácí Verva kotouč sebrala a míří před Godlu.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC VERVA Litvínov: Janus (Zajíček) – Jánošík (A), L. Doudera, Kudla, T. Pavelka, J. Říha, Kubát, Baránek – Petružálek, V. Hübl (C), F. Lukeš – Mahbod, M. Hanzl (A), Jarůšek – Myšák, J. Mikúš, Kašpar – Válek, Helt, Trávníček.

Rytíři Kladno: Godla (Cikánek) – Austin, Nash, Lakos, Zajíc, Zelingr, Kehar (A), Romančík – Zikmund, Stach, Bílek – O'Donnell, T. Kaut (A), Hajný – J. Strnad (C), Machač, Redlich – Š. Bláha, Melka, O. Bláha.

Rozhodčí: Šír, Úlehla – Ondráček, Špůr.
Vzájemná utkání

Oba celky se už v letošní sezóně utkaly. Na ledě na kladenském ČEZ stadionu slavili dva body po výhře 3:2 v prodloužení hokejisté litvínovské Vervy. Kladenští tak mají dnes svému soupeři co vracet.
Rytíři Kladno

Kladenští hokejisté se v tabulce nacházejí na desátém místě a na svém kontě mají jednatřicet bodů za deset výher a patnáct proher. Jako nováček v extralize se tak zatím drží na místech postupu do osmifinále play-off. Cílem kladenských Rytířů je, aby nejvyšší soutěž udrželi a i dnes půjdou do zápasu, aby získali nějaký ten bod. Naposledy Rytíři doma plně bodovali, když porazili nyní čtvrtou Mladou Boleslav. Na led Litvínova tak Rytíři jedou s jasným cílem, a sice urvat zde jakékoli body. Jaromír Jágr, jenž utrpěl v souboji se Spartou zranění, by měl chybět i v dnešním duelu. Nejisté starty visí u Réwaye, Zikmunda a Valského.

Nejproduktivnější hráči

Brady Austin – 17 bodů (7+10)
Jaromír Jágr – 15 bodů (8+7)
David Stach – 14 bodů (7+7)
HC VERVA Litvínov

Litvínovští hokejisté se v tabulce nacházejí na desátém místě se ziskem sedmadvaceti bodů. Pro dlouhotrvající neúspěchy rezignoval na svou funkci trenéra Jiří Šlégr a Litvínov nyní trénuje Vladimír Kýhos, kterému se povedla premiéra v Mladé Boleslavi, kde Litvínovští senzačně otočili prakticky prohraný zápas a nakonec získali tři body. Na tuto výhru však nenavázali v pátek, kdy prohráli 1:3 v Olomouci. Dnes před svými diváky by Verva ráda získala další body do tabulky, aby případně navýšila náskok na poslední sestupové místo. Na to v současné době mají její hráči odstup šesti bodů, což není mnoho. Do sestavy se po vyřazení z kádru v Olomouci vrátil Karel Kubát, na sever Čech přijel vypomoci i Michael Petrásek, jenž nyní působí v Přerově. Zaskakuje tak za zraněného Davida Honzíka.

Nejproduktivnější hráči

Richard Jarůšek – 19 bodů (9+10)
Jakub Petružálek – 19 bodů (5+14)
Viktor Hübl – 15 bodů (8+7)
Hezké nedělní odpoledne u Tipsport extraligy ledního hokeje. Dnes je na programu její šestadvacáté kolo a my se prostřednictvím tohoto textového online přenosu zaměříme na duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a Rytíři Kladno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.


Články odjinud