2 043 diváků
Třinec

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Toto utkání sledovalo 2 043 diváků.
Je dobojováno. Domácí vítězí po samostatných nájezdech a připisují si tak dva body do tabulky. Třinci k postupu do play-off LM stačily dva body. Nyní Třinečtí získali jeden bod, takže za týden doma jim k postupu bude stačit i remíza v základní hrací době.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HV71.
DAVID ULLSTRÖM si sjel před Šimona Hrubce a poté ho prostřelil mezi jeho betony. Je rozhodnuto. Bonusový bod navíc si připisují domácí hráči.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi v tomto duelu a na řadu tak pochopitelně přijdou samostatné nájezdy. Oba trenéři už zapisují, kteří hráči je pojedou.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:20'
Martin Thörnberg se ocitl tváří v tvář Hrubcovi, ale ten jeho dělovku ukrývá do své náruče a znovu hodně podržel svůj tým.
64:00'
Hraje se poslední minuta prodloužení.
63:19'
Zbyněk Irgl v těsné blízkosti domácí branky tečoval kotouč, který změnil směr dráhy a málem skončil za Gunnarssovými zády. Nakonec se tak nestalo a stále tak není rozhodnuto.
62:21'
Daniel Rákos nedojel puk v útočném pásmu a nabízí se tak další útok na straně domácích.
61:42'
Tomáš Marcinko sebral za třineckou brankou kotouč a už s ním míří na opačnou stranu. Třinečtí tak budou nyní obléhat branku domácích.
61:05'
Před branku Třince se natlačil David Ullström a zblízka střílel na Hrubce, ten ale nastavil svůj levý beton a znemožnil mu rozhodnout toto utkání.
60:05'
Atraktivní prodloužení ve třech hráčích na obou stranách odstartovalo s pukem na třineckých hokejkách. Hosté se tak poprvé v nastavené době vrhají do útoku.
60:01'
Základní hrací doba je za námi. Ta vítěze neurčila a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení. Uvidíme, zda jeden z týmů dokáže vedení na svou stranu strhnout v nastavené hrací době.
60:00'
59:49'
Ještě střela Tedenbyho, která končí jen těsně nad břevnem hostující branky. Už se ale asi nic nestane a zřejmě tak uvidíme prodloužení, nebo dost možná i samostatné nájezdy.
59:14'
Puk je ve středním pásmu a soupeři o něj bojují. Zatím se ani jednomu celku nedaří dostat ho směrem k brance svého soupeře.
58:42'
Kotouč mají zase ve své moci domácí a ještě spěchají do útoku.
58:17'
Martin Růžička se protáhl na pravé straně a poté, co vystřelil z pravého kruhu, zaduněl levý beton Gunnarssona.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:27'
Další zakázané uvolnění Třince. Vhazovat se bude zase před Hrubcem. Domácí zvyšují tempo hry a snaží se strhnout vedení na svou stranu. Zatím se jim to, ovšem, nedaří.
56:31'
Po neúspěšném pobytu hostů v útočném pásmu se k puku dostali domácí a znovu s ním rychle prošli do pásma hostů.
55:42'
Odražený kotouč zůstal chvíli nikým nekrytý u Hrubcovy branky, ale hned na to ho převzal obránce Adámek a poslal ho rychle do bezpečí a daleko od vlastní branky.
55:18'
Před Hrubcem tečoval kotouč Wärn, ale brankář Třince znovu drží svůj tým. Kotouč podržel ve své výstroji a následně pak i přerušil hru.
53:46'
Následuje komerční přestávka.
53:46'
Před Šimonem Hrubcem nyní bylo rušno. V dobré kombinaci domácích pak z pravé strany střílel Sundh, ale trefil jen jeho levý beton.
53:11'
Hosté nahodili kotouč do útočného pásma, k němu pak spěchal Tomáš Marcinko, ale nedosáhl na něj. Do útoku se tak bleskurychle vydávají domácí hráči.
52:07'
Domácí vycítili šanci a čím dál více se tlačí před třineckou branku. Zatím ale hosté drží v tlaku HV71 a nyní jsou u puku, se kterým míří na opačnou stranu.
51:34'
Hra se nyní přestěhuje znovu před Šimona Hrubce. Hosté se totiž dopustili zakázaného uvolnění a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
50:30'
Jacob Cederholm poslal žabku na branku Třince a bez problémů kotouč do lapačky chytá Šimon Hrubec. Všiml si ale najíždějícího hráče domácích a poté raději přerušil hru.
50:16'
David Ullström číhal kousek před hostující brankou, ale jeho sklepnutí kotouče před Šimonem Hrubcem za jeho zády neskončilo.
49:30'
Na druhé straně střílel z vrcholu pravého kruhu Robin Figren, ale Šimon Hrubec byl připraven a kotouč zachytil svým levým betonem.
48:59'
Velká šance na hostující straně. Po chybě domácích v obranném pásmu zachytil puk Zbyněk Irgl a hned ho poslal na levý kruh Eriku Hrňovi, před nímž zívala odkrytá branka. Po jeho dělovce se ale stačil Gunnarsson vrátit a chytil kotouč do lapačky!
47:55'
Tomáš Linhart střílel z prostoru mezi kruhy, jeho ránu ale chytá Gunnarsson, který také přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
47:26'
Hned po vhazování v obranném pásmu Třince střílel z levého kruhu Wännström, ale Hrubec si připsal další cenný zákrok a drží svůj tým.
47:15'
Na řadě je další komerční přestávka.
47:06'
Domácí své oslabení přežili a nyní jsou už v plném počtu.
46:30'
Střela Zbyňka Irgla z levého kruhu prosvištěla jen těsně nad domácí brankou. Hra je přerušena a bude se vhazovat po levici Gunnarssona.
46:05'
Zatím se hostům nepodařilo ohrozit domácí branku a hokejisté Jönköpingu se tak už dvakrát dokázali osvobodit. Nyní už míří do útočného pásma zase hráči Třince.
45:06'
Kristofer Berglund dostává dvě minuty za vysokou hůl a Třinec má výhodu přesilové hry.
44:30'
Zakázané uvolnění Třince a hra se tak stěhuje zpět před branku Šimona Hrubce, kde se bude vhazovat po jeho levé ruce.
44:09'
Hosté tak přišli o své vedení, ale stále mají dost času na to, aby si ho vzali zase zpátky.
42:13'
HV71 právě vstřelili branku!
A nyní to už neplatí. Také domácí tým využívá svou přesilovou hru. Victor Ejdsell pálil z vrcholu pravého kruhu a těsně před brankou Šimona Hrubce nastavil svoji čepel DAVID ULLSTRÖM, jenž posté poslal puk za Hrubcova záda – 1:1. Je tedy vyrovnáno a začíná se znovu od začátku. Asistence: Victor Ejdsell.
41:47'
Hráči Třince se dokázali brzy osvobodit a hned v úvodu oslabení tak nepustili HV71 ke střele.
41:07'
Tomáš Marcinko zahrál na soupeře vysokou holí a dostává dvě minuty. Domácí tak mají k dispozici další přesilovou hru.
40:29'
A hned se dostali před domácí branku, kde Martin Růžička číhal před Gunnarssonem, ale přihrávku nedostal.
40:07'
Hosté jsou už v plném počtu.
40:01'
Střely na branku: 25 – 13
Také druhá třetina je minulostí. Ta nám branku nepřinesla. Domácí se ale urputně snažili o vyrovnání. V osmadvacáté minutě k němu byli hodně blízko, když byl faulován těsně před Hrubcem Mattias Tedenby a sudí nařídil trestné střílení. Jenže sám faulovaný hráč nájezd neproměnil a o čisté konto Šimona Hrubce nepřipravil. Hosté tak udrželi svůj náskok až do konce druhé části hry a nyní je čeká ještě hodně práce, aby ho udrželi. Domácí dají do utkání své poslední síly a pokusí se s ním ještě něco udělat. Třetí dějství začne přibližně ve 20:15.
40:00'
39:27'
Třinečtí zachytili puk ve vlastním obranném pásmu a hned ho vyhodili do bezpečí. Pošetřili tak další cenné vteřiny ze svého oslabení.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:45'
Šimon Hrubec vytasil další přesný zákrok. Po střele Ejdsella z pravého kruhu skončil kotouč na jeho levém betonu. Chvíli o tom ale nevěděl, až poté ho raději podržel pod svojí lapačkou.
38:07'
Hosté hráli v šesti a dostávají tak trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Ten odpyká Jiří Polanský a domácí mají šanci srovnat v přesilové hře.
37:24'
Alexander Ytterell pálil z levého kruhu, jeho dělovka ale byla sražena mimo tři tyče. Hosté i pro tuto chvíli udrželi svůj nejtěsnější možný náskok.
36:22'
Po chybě hráčů HV71 v útočném pásmu mohli jít do rychlé akce hosté, ale Irglovi se zasekl kotouč a nakonec se k němu nedostal. Domácí mají puk na svých holích a míří do útoku.
35:58'
Domácí jsou v plném počtu.
35:12'
A dokonce ujeli ve vlastním oslabení, ale střela Victora Ejdsella z pravé strany skončila jen mimo branku hostů. Ti tak míří do další akce, moc času v přesilovce jim už ale nezbývá.
34:49'
Domácí ovšem zatím své oslabení hrají velmi dobře a do vážnějšího zakončení třinecké Oceláře nepouštějí.
33:58'
Přesilovka pro hosty. Sebastian Wännström dostává dvě minuty za hákování a už sedí na trestné lavici.
33:20'
Domácí hráči zakládají svou další akci z hloubi vlastního obranného pásma. Hosté zatím drží těsný náskok a tato situace jim rozhodně hraje do karet více, než domácímu celku.
32:30'
31:37'
Hosté se snažili v útočném pásmu vybojovat kotouč, to se jim ale nepodařilo. Domácí si tak přebírají puk do své moci a už s ním míří před branku Šimona Hrubce.
30:56'
A do třetice Mattias Tedenby, který se nyní dostal tváří v tvář Šimonu Hrubcovi, ale poté jeho střela zamířila přímo na jeho hruď. Hra je přerušena a bude se tak vhazovat před Hrubcem.
30:19'
Aktivní Mattias Tedenby se natlačil před třineckou branku, kde sklepával kotouč po střele svého spoluhráče, ale Šimon Hrubec vše dobře viděl a puk ukryl ve své lapačce.
29:35'
Po něm se vhazovalo před hostující brankou, kde se ke střele z pravého kruhu odhodlal Martin Thörnberg, ale ta zamířila jen mimo tři třinecké tyče.
29:20'
Oceláři si berou oddechový čas.
28:36'
Aron Chmielewski se prodral do útočného pásma, ale obránce Ytterell mu nastavil záda a čistým bodyčekem hostujícího útočníka zastavil.
27:21'
Třinečtí pak založili další útočnou akci, ke střele z levé strany se dostal Tomáš Marcinko, ale trefil jen holenní chránič jednoho z domácích obránců.
27:03'
Mattias Tedenby se rozjel na Šimona Hrubce a zblízka pak vyslal dělovku, po které zazvonilo břevno hostující branky! Trestné střílení tedy domácí útočník neproměnil.
27:03'
Mattias Tedenby byl faulován těsně před hostující brankou při střele a je nařízeno trestné střílení!
26:33'
Nenápadná střela domácích proplula až před Hrubcovu klec, kde ji hostující brankář ukryl pod svojí lapačku a hru přerušil. Na řadě je také další komerční přestávka.
25:49'
Hned na to pak sklepával kotouč před Hrubcem Anton Bengtsson, ale znovu se domácí ke srovnání stavu nedostali. Vhazovat se bude po pravé ruce Šimona Hrubce.
25:16'
Po pravé straně se do blízkosti třinecké branky prodral Erik Brännström, při pokusu o střelu ale upadl a skončil tak na třinecké kleci, která je posunuta. Hra je na malý okamžik přerušena.
24:17'
Také hosté ukázali svůj um v obranné činnosti, když skákající střelu z hole Sweatta zachytil v pravý čas svou holí Milan Doudera. Na opačnou stranu tak spěchají zase hosté.
23:37'
Domácí hráči zastavili další třineckou akci. Z pravého kruhu vystřelil Martin Adamský, ale bylo to jen do obrany Jönköpingu.
23:05'
Martin Růžička uháněl do útočného pásma, jenže tam byl dříve než puk a je z toho další ofsajd. Hra je vykázána do středního pásma, kde se bude vhazovat.
22:17'
Erik Brännström se napřáhl kousek za modrou čárou a jeho rána letěla až na třineckou branku, kde ovšem byl připraven obranný zákrok Lukáše Krajíčka.
21:32'
Na druhé straně se na pravé strany domácí branky uvolnil Vladimír Svačina, ale jeho střela za Gunnarssonovými zády nekončí.
20:17'
Mattias Tedenby se ocitl těsně před třineckou brankou, kam také sklepával kotouč, ale Hrubec nastavil svůj příložník a nedovolil domácím hned v úvodu druhé třetiny srovnat.
20:01'
Střely na branku: 11 – 8
První třetina je minulostí. V ní od začátku byli aktivnější třinečtí Oceláři, kteří svou aktivitu přetavili ve vedoucí branku v deváté minutě. V přesilové hře pálil od modré čáry Lukáš Krajíček a poté před domácí brankou dorazil odražený puk za Gunnarssonova záda Jiří Polanský, který tak poslal hosty do vedení. Zatím tak mají Třinečtí zápas rozehraný velmi dobře, ovšem domácí nic nevzdají a půjdou v druhé části hry za vyrovnáním. Ta začne přibližně v 19:25.
20:00'
19:45'
Ještě se hosté pokusili o útočnou akci, jenže jejich pobyt v domácí třetině měl jepičí život. Do bleskového protiútoku proto míří znovu hráči Jönköpingu.
19:22'
Před Šimonem Hrubcem bylo zase velmi rušno, vznikla menší skrumáž, ve které se ale domácí nezorientovali a gólman Třince pak raději přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levici.
19:05'
Slibně se rozvíjející akci na straně domácích zastavilo postavení mimo hru, která se tak stěhuje zpět do středního pásma, kde se také bude vhazovat.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:22'
Rostislav Marosz se snažil projít přes domácí obranu směrem k brance Gunnarssona, ale zastavila ho opět pozorná domácí obrana. Třinečtí Oceláři se tak ke střele před ním vůbec nedostali.
17:55'
Na druhé straně byl před domácí brankou připravený Ondřej Kovařčík, jenže jeho přízemní střela se pouze otřela o boční konstrukci Gunnarssonovy svatyně.
17:08'
Max Wärn střílel kousek za modrou čárou a jeho ránu pak svojí holí odrazil do bezpečí Martin Růžička. Hosté se ale nemohou dostat z vlastní třetiny, domácí operují před jejich klecí.
16:35'
Adamský se napřahoval ke střele z pravé strany, nakonec ale přišel o kotouč a ten domácí hokejisté zavážejí znovu na opačnou stranu. Před branku Šimona Hrubce.
16:16'
Ofsajd Jönköpingu byl posouzen jako úmyslný a rozhodčí nechali hru vykázat do obranného pásma domácích, kde se bude vhazovat po pravici Gunnarssona.
15:59'
Domácí nahodili kotouč do útočného pásma, poté těsně před hostující brankou střílel Ullström, ale bylo to jen do lapačky Šimona Hrubce, který hned na to raději přerušil hru.
14:29'
Roth je na ledové ploše a Třinec je kompletní.
14:15'
Z prostoru mezi kruhy střílel Oscar Sundh a poté si další přesný zákrok připsal Šimon Hrubec, jehož jméno vyvolávali třinečtí fanoušci v hledišti. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce.
13:57'
Tedenby neudržel kotouč, nedostal se tedy ani ke střele v útočném pásmu a to znamená, že hosté ho znovu vyhodili až před Gunnarssona.
13:19'
A další osvobození Ocelářů, kteří zatím hrají své oslabení velmi dobře. Domácí hráči tak musí zakládat svou další akci z hloubi vlastní obranné třetiny.
12:45'
Třinečtí vyhodili kotouč z vlastního obranného pásma a dokonce se na druhé straně dostali ke střele, kterou ovšem Gunnarsson pokryl. Nicméně hosté pošetřili cenné vteřiny ze svého oslabení.
12:29'
Vladimír Roth podrazil pronikajícího Thörnberga a dostává dvě minuty za podražení. Domácí si tak zahrají svou první přesilovou hru. To vše ale až po další komerční přestávce.
11:09'
Hosté se nedokázali dostat z vlastního obranného pásma, takže hokejisté Jönköpingu měli další šanci před Hrubcem, opět tomu ale chyběla větší přesnost.
10:22'
Domácí hráči se snažili o srovnání stavu skóre. Martin Thörnberg, někdejší hráč Lva Praha, se prodral před Hrubce, jeho přízemní střela ovšem skončila jen vedle jeho branky.
09:10'
Zakázané uvolnění Ocelářů a hra se stěhuje do jejich obranného pásma. Vhazovat se bude po levici Šimona Hrubce.
08:46'
Třinec právě vstřelil branku!
Třinečtí přesilovou hru využívají a jdou do vedení. Od modré čáry se napřáhl Lukáš Krajíček a těsně před brankou se pak odrazil na hůl JIŘÍHO POLANSKÉHO, který ho propasíroval do domácí branky. Gunnarsson tak musí lovit puk ze své sítě jako první – 0:1. Asistence: Lukáš Krajíček.
08:05'
Hned na to ale stejný hráč pálil od modré čáry, kotouč letěl na branku HV71, tam se o něj ale postarala obrana, která okamžitě vyhazuje puk do bezpečí, tedy až před Hrubcovu branku.
07:45'
Vladimír Roth si sjel na kotouč k modré čáře. Bylo to ale ze středního pásma a dostal se tak do ofsajdové pasti. Hra se tak stěhuje zpět do středního pásma.
07:33'
Hosté si jako první zahrají přesilovou hru. Anton Bengtsson inkasuje dvě minuty za podražení a už sedí na trestné lavici. Ještě ale proběhne komerční přestávka.
06:14'
Martin Růžička číhal kousek od domácí branky na přihrávku, té se ale nedočkal, obrana HV71 sebrala hostům kotouč a ti už míří zase před Hrubcovu klec.
05:26'
Sebastian Wännström sklepával puk před Hrubcem po střele od modré čáry, ale nakonec se mu to nepovedlo a hostující hráči tak získali kotouč a míří s ním na druhou stranu.
05:08'
Do Jönköpingu dorazila skupinka třineckých fanoušků a rozhodně jsou v hledišti slyšet více, než ti domácí.
04:16'
Max Wärn se snažil proháčkovat do útočného pásma, ale těsně za modrou čárou mu kotouč sebral Milan Doudera, který ho okamžitě poslal do středního pásma.
03:39'
Domácí hráči znovu úřadovali před třineckou klecí, ale střela Gustafssona zamířila jen vysoko nad Hrubcovu svatyni. Hosté budou nyní týmem, který půjde do útočné akce.
02:44'
Mattias Tedenby pálil z levého kruhu na hostující branku, ale Šimon Hrubec vše dobře viděl a přesným zákrokem, kdy sklapl své betony, podržel svůj tým. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
02:08'
Hrubec si povyjel za vlastní branku, rozehrál puk mezi své spoluhráče a ti se znovu snaží projít před Gunnarssovu branku. Zatím jsou hosté aktivnějším týmem, než jejich dnešní soupeř.
01:13'
Hosté znovu nepustili domácí do šance před jejich brankou a sami už vyvážejí kotouč směrem před Gunnarssona. Tam těsně před ním dotíral Zbyněk Irgl, ale marně. Domácí otáčejí hru na opačnou stranu.
00:45'
Daniel Rákos nadvakrát dorážel kotouč těsně u domácí branky, ale Gunnarsson nedovolil, aby se trefil. Puk poté podržel pod svojí lapačkou a přerušil hru.
00:05'
Oceláři se hned po vhazování ve středovém kruhu dostali k puku a hned se s ním snažili projít do útočného pásma. Ale v cestě jim stála obrana HV71.
00:01'
Oba kapitáni se pozdravili s arbitry dnešního utkání, vyměnili si vlaječky a už nic nebrání tomu, aby utkání mohlo začít.
Nyní už halou v Jönköpingu zní oficiální hymna hokejové Ligy mistrů.
Jako první nastupují na led třinečtí Oceláři a hned vzápětí naskakují na led také hráči domácího celku, tedy HV71 Jönköping.
V Kinnarps Areně už je po rozbruslení a za malou chvilku nastoupí oba celky na ledovou plochu. Utkání se tak už nezadržitelně blíží.

HV71: Gunnarsson (Söderström) – Pilut (A) (TS), Ytterell, Brännström, Reese, Berglund, Cederholm, Hedberg – Tedenby, Ullström (A), Sweatt – Edgvall, Ejdsell, Wännström – Sundh, Bengtsson, Figren – Thörnberg (C), Gustafsson, Wärn – Andersson

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Strmeň) – Krajíček (C), Doudera, Roth, Linhart, Adámek, Jank – Růžička M. (A) (TS), Marcinko, Rákos – Svačina, Polanský, Adamský (A) – Irgl, Marosz, Hrňa – Chmielewski, Kovařčík M., Kovařčík O. – Cienciala

Rozhodčí: Aleksi Rantala, Mikael Holm – Henrik Pihlblad, Johan Löfgren.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu již v rámci hokejové Ligy mistrů utkaly. Bylo to před dvěma lety v září a v říjnu. Nejprve Třinečtí uhráli remízu 2:2 a poté HV71 zvítězilo 3:1. Bylo to už ve vyřazovací části LM a tehdy postoupil dále švédský celek. Hosté tak mají svému dnešnímu soupeři rozhodně co vracet.
HC Oceláři Třinec

HC Oceláři Třinec jsou totiž zatím na prvním místě ve stejné skupině, když získali devět bodů stejně jako druhý Mannheim. Díky lepšímu skóre jsou ale právě v nejvyšších patrech ve skupině D. Třinečtí nejprve porazili Esbjerg vysoko 9:1, 3:0 Mannheim. Stejný tým pak doma dokázal prohru Třinci vrátit a vyhrál 6:2. Naposledy se pak hráči Třince utkali znovu s Esbjergem, který porazili tentokráte těsně 2:1. Český zástupce v Lize mistrů tak má dobře našlápnuto k postupu dál. Dnes by rozhodně na ledě švédského HV71 chtěli urvat nějaké body. Uvidíme, zda se jim to podaří. K postupu do vyřazovacích bojů v Lize mistrů stačí Ocelářům získat dva body. Mají na to ještě dva zápasy.

Asistent trenéra Třince Marek Zadina k utkání řekl: "Myslím si, že nás čeká kvalitní duel proti velmi silnému rivalovi. Přijeli jsme tady s cílem zvítězit a postoupit ze skupiny. Nemyslím si, že si HV71 bude připouštět nějaký tlak, že musí za každou cenu vyhrát. V extralize jsme sice teď dvakrát prohráli, ale Liga mistrů je úplně jiná soutěž a věřím, že pro naše kluky to bude nová motivace," prohlásil dnes po večerním tréninku v Kinnarps aréně.
HV71

Švédský tým HV71 je v tabulce ve skupině D na třetím místě, když zatím získal šest bodů. Ve čtyřech utkáních si připsali hokejisté tohoto celku dvě výhry a dvě prohry. Nejprve prohráli 1:4 s Mannheimem, poté přišly výhry 3:0 a 7:2 nad Esbjergem a naposledy se podruhé utkali s Mannheimem, a i druhý duel prohráli – 3:6. Aby mohli pomýšlet na postup do další fáze Ligy mistrů, měli by dnes získat rozhodně nějaké body. Proti třineckým Ocelářům to ovšem nebudou mít vůbec jednoduché.
Hezký večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu zase hokejová Liga mistrů a my v rámci dnešních utkání budeme sledovat duel mezi švédským týmem HV71 a jedním z českých zástupců v této soutěži, a sice HC Oceláři Třinec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.