Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Zug : Brno - 7. listopadu 2017   19:45

2:5
(1:1, 0:2, 1:2)
Brno
Brno
13:54' Nahodil   • 28:30' Mlynář   • 32:15' Mallet   • 40:51' Bartejs   • 41:28' Nahodil
Zug
Hoppe, Lemelin – Kaderli, Kovacs
Bossard Arena
Brno
Vejmelka (Jekel) – Furch, Barinka, Štencel, Vágner, Kowalczyk, Bartejs – Mallet, Hruška, H. Zohorna – Dočekal, Nahodil, Svoboda – Gajarský, Süss, Mlynář – Dvořák, R. Zohorna, Horký

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Střely na branku: 36 – 30
Je dobojováno! Kometa Brno zvládla také odvetu na ledě švýcarského protivníka a po výsledcích 4:3 a 5:2 postupuje do čtvrtfinále Ligy mistrů! Domácí celek dnes s Kometou držel krok jen v první třetině. Skóre dnešního utkání otevřel Lukáš Nahodil, jenže ještě před přestávkou vyrovnal Rafael Diaz! Ve druhé třetině ale Kometa přidala dvě branky. Nejprve se trefil Tomáš Mlynář a Alexandre Mallet zužitkoval přesilovou hru! Domácí si vytvořili šance, jenže v brance Komety čaroval fantastický Vejmelka! Kometa o svém triumfu definitivně rozhodla na začátku třetí třetiny, kdy se nejprve trefil Tomáš Bartejs a po konzultaci u videa rozhodčí uznali druhou branku Lukáši Nahodilovi! Tempo hry poté opadlo a Lino Martschini už pouze symbolicky snížil na 2:5.
59:40'
Utkání se dohrává v obranném pásmu hostujícího celku. Domácí hráči však bojují v rohu kluziště a Kometa může pomalu začít slavit postup do čtvrtfinále.
59:07'
Vejmelka musel vytáhnout ještě jeden fantastický zákrok! Zehnder pálil ze středu hřiště. Jeho ránu Vejmelka vyrazil a parádně zlikvidoval také dorážku!
58:17'
Lukáš Nahodil svedl souboj v rohu útočného pásma. Domácí hokejisté byli v přesile a obrali Nahodila o puk. Zug má šanci na jeden z posledních útoků.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:30'
Skupina fanoušků Komety si užívá závěrečné minuty dnešního utkání a z hostujícího sektoru se ozývají hlasité chorály.
57:10'
Rafael Diaz sice dojel nahození do rohu útočného pásma, ale jeden z obránců k němu bleskově přistoupil a obral jej o puk.
56:35'
Jan Hruška si nabruslil na dlouhou přihrávku, dostal se před obránce, ale brankář jej donutil objet branku a Hruška se už nedostal do střelecké pozice.
55:45'
McIntyre se před brankou Komety natahoval po přihrávce z rohu útočného pásma, nicméně domácí střelec nebyl dostatečně rychlý.
55:20'
Furch vymyslel prudkou přihrávku podél pravého mantinelu, jenže další hráč Komety jeho pobídku protečoval pouze na hůl připraveného obránce.
54:40'
Adam Gajarský si řekl o přihrávku na pravou stranu, jenže spoluhráč místo toho nahodil puk do útočného pásma, kde nebyl nikdo v bílém.
54:15'
Josh Holden napadal rozehrávku Komety za Vejmelkovou brankou. Štencel si jej včas všiml a bekhendem vyhodil puk do bezpečí.
53:45'
A další zakázané uvolnění. Kometě se v posledních minutách daří kouskovat hru, čímž nepouští domácí celek do tlaku.
53:10'
Johann Morant podržel kotouč za brankou vlastního celku a vyčkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led také Kometa.
52:25'
Zápas se už pouze dohrává. Domácí hokejisté se sice tlačí do útočného pásma, jenže defenzíva Komety dnes funguje na výbornou.
51:36'
Na vysokou přihrávku před branku si sjížděl Tomáš Svoboda, jenže jeho zakončení z voleje prolétlo těsně vedle levé tyče branky!
51:06'
Další vyhození Komety z obranného pásma neskončilo zakázaným uvolněním, jelikož puk letěl na branku a Stephan musel pomoci spoluhráčům s rozehrávkou.
50:36'
Tomáš Mlynář nahodil puk od levého mantinelu. Před brankou Zugu jeho pobídku ještě tečoval jeden z hostujících hráčů, jenže Stephan nemusel zasahovat.
50:10'
Zadáci Komety nyní uklidnili hru ve vlastním obranném pásmu. Furch si ale nepotykal se zpracováním a musel podstoupit souboj u mantinelu.
49:26'
A další zakázané uvolnění. Lukáš Nahodil se k puku dostal ještě před dotírajícím soupeřem a bez váháním jej poslal na opačnou stranu kluziště.
49:00'
Zug nyní zařadil vyšší rychlostní stupeň a dostal Kometu pod tlak. Právě Vágner, který byl na ledě opravdu dlouho, raději vyhodil puk na zakázané uvolnění.
48:28'
Lukáš Vágner dostal prostor na pravé straně útočného pásma, připravil si kotouč ke střele, ale jeho pokus zápěstím domácí brankář vykopl.
48:06'
Na druhé straně skončil Štencel po průniku po levém křídle v brance Zugu a vyhodil ji z jejího postavení. Vhazovat se bude před Stephanem.
47:45'
Vejmelka nyní pomohl obraně Komety a odklidil z brankoviště odražený kotouč. Za pukem už spěchal jeden z domácích útočníků.
47:10'
Haberstich si sjel na přihrávku na modrou čáru, proklouzl s pukem do útočného pásma, jenže důrazná obrana Komety jej nenechala zakončit.
46:35'
Domácí brankář musel dávat pozor na dělovku od modré čáry, jenže prudká střela prosvištěla nad břevnem a zaduněla o zadní mantinel.
46:06'
Michal Barinka obdržel přesnou přihrávku na modrou čáru, srovnal si puk na hokejce, ale brankář Stephan jeho ránu schoval mezi betony.
45:22'
Zug právě vstřelil branku!
Domácí celek se přeci jen dočkal snížení! LINO MARTSCHINI ujel obraně Komety, naznačením rozhodil brankáře Vejmelku a bekhendem zakončil přesně pod břevno! Asistence: Viktor Stalberg.
45:10'
Domácí fanoušci už Zug svými hlasivkami prakticky nepodporují. Naopak příznivce Komety Brno je slyšet po celou dobu utkání.
44:19'
44:06'
Domácí nadále kombinují v útočném pásmu, nicméně nikdo v modrém zatím nenašel odvahu k zakončení. Kometa se brání bez problémů.
43:12'
Karel Vejmelka předvedl parádní zákrok lapačkou proti dělovce od modré čáry. Hostující brankář dnes předvádí opravdu parádní zákroky!
43:00'
Obráncům Komety se podařilo vystihnout prudkou přihrávku na modrou čáru a jeden z nich dokonce vypíchl kotouč do středního pásma. Zug musí začít znovu.
42:19'
Zug si zahraje přesilovku. Michal Furch dostává dvě minuty za vysokou hůl.
42:19'
Domácím se opravdu nedaří! Rafael Diaz jel sám na Vejmelku, poslal brankáře na opačnou stranu, jenže místo prázdné branky trefil pouze tyčku!
42:08'
Tak pozor! Rozhodčí ještě odjíždí konzultoval předchozí akci Komety s kolegou u videa! Dočká se Brno páté branky?
42:08'
Až nyní musel poprvé ve třetí třetině zasahovat Karel Vejmelka. Brankář Komety si bez problémů poradil s nahozením od levého mantinelu.
41:28'
Kometa právě vstřelila branku!
Nakonec ano! LUKÁŠ NAHODIL skutečně posunul puk tak šikovně, že celým objemem přešel brankovou čáru! Rozhodčí celou situaci konzultoval u videa a nakonec přisoudil Kometě pátou branku. Někteří diváci už opouštějí halu! Čas se tedy musí o několik sekund vrátit zpět! Bez asistence.
41:28'
Další závar před brankou domácího celku! Po kotouči se natahovali hned dva hráči Komety, ale ležící Stephan puk ještě udržel před brankovou čárou!
40:51'
Kometa v přesilovce přidává další branku a přibližuje se vítězství! TOMÁŠ BARTEJS obdržel přihrávku na kruh, vybruslil si do střelecké pozice a zápěstím překonal domácího brankáře! Asistence: Jan Hruška.
40:30'
Domácí celek však vybojoval kotouč v obranném pásmu a hokejisté Zugu puk ihned vyhodili přes všechny čáry. Hosté musí začít u své branky
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Kometa bude v úvodu závěrečné periody dohrávat přesilovou hru.
40:01'
Střely na branku: 23 – 18
Druhá třetina končí! Prostřední dvacetiminutovka se mnohem lépe vydařila Kometě! Hosté se ve 29. minutě dostali do vedení zásluhou protiútoku, který zakončil Tomáš Mlynář! Kometa poté přestála tlak Zugu a v přesilové hře přidal třetí branku Alexandre Mallet! Od té doby se domácí hokejisté tlačí do útoku, jenže Kometu dnes drží skvěle chytající Karel Vejmelka! V závěru třetiny jsme ještě sledovali velké množství potyček, ze kterých vyplynula přesilovka pro Kometu, kterou budou hosté dohrávat v závěrečné části hry!
40:00'
39:52'
Vyloučení v týmu EV Zug (Fohrler – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu EV Zug (Fohrler – 10 min. osobní trest).
39:49'
V závěru druhé třetiny nechali hráči průchod emocím a na ledové ploše nyní sledujeme jednu potyčku za druhou!
39:47'
Vyloučení v týmu EV Zug (Stalberg – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Vágner – 2 min., hrubost).
39:25'
Kometa si tentokrát v závěru třetiny nechce komplikovat život a hosté hrají s pukem daleko od vlastní branky. Brňany žene vpřed také početná skupinka fanoušků.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:16'
Hynek Zohorna si přikopl puk před branku soupeře, ale gólman jej dostal do ostrého úhlu. Zohorna se přesto dostal k zakončení, ale špičkou hole vyslal pomalou střelu.
38:00'
Kast schytal tvrdý hit v souboji za brankou Komety a odjíždí na střídačku s bolestivým výrazem v obličeji. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
37:26'
A další zákrok pro Karla Vejmelku. McIntyre vyjel zpoza branky a zkusil hostujícího gólmana překvapit z úhlu, ale od Vejmelkova betonu puk proskákal ven z brankoviště.
37:10'
Až nyní dokázala Kometa uklidnit hru. Kotouč po prudkém nahození nejspíše zasáhl jeden z hráčů na střídačce, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
36:20'
Barinka neustál souboj u mantinelu a domácí celek udržel útočné pásmo. Zug nadále nahazuje jeden kotouč za druhým, ale Vejmelka chytá skvěle.
35:42'
Haberstich se před brankou dostal k odraženému kotouči a pohotově jej napálil na branku Komety. Naštěstí pro Brno těsně minul levou tyč!
35:03'
Domácí hokejisté se nadále snaží útočit. Geisser nahodil puk od modré čáry, nicméně jeho pokus minul Vejmelkovu klec o dobré dva metry.
34:46'
Vejmelka předvedl další parádní zákrok! McIntyre se před brankou natáhl po odraženém kotouči, střílel na zadní tyč, ale Vejmelka jeho pokus vyškrábl!
34:15'
33:35'
Brňané se usadili v útočném pásmu, jenže nikdo v bílém dresu si tentokrát netroufl na zakončení. Defenzíva Zugu nemá moc práce.
33:10'
Kometa nadále pokračuje v přesilové hře. Domácí hokejisté se však zmocnili kotouč a poslali jej přes všechny čáry.
32:15'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Horký – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu EV Zug (Roe – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (2 min.).
32:15'
Kometa využívá přesilovou hru a navyšuje své vedení už na 3:1! Tohle byla opravdu rychle využitá přesilovka! ALEXANDRE MALLET dostal moře prostoru před branku, převzal si kotouč a pohotově jej uklidil za záda domácího brankáře! Bez asistence.
32:00'
Kometa si zahraje další přesilovku. Tobias Geisser totiž vyhodil puk mezi diváky a vyfasoval dvouminutový trest.
32:00'
Po delší době musel zasahovat také domácí Stephan. Brankář Zugu raději přerušil hru po nahození od modré čáry.
31:35'
Zug teď hraje opravdu aktivně. Zehnder se z pravé tyče snažil najít mezírku mezi Vejmelkou a brankovou konstrukcí, jenže hostující brankář byl pevný jako skála.
31:07'
Vejmelka si poradil také s prudkým nahozením ze středního pásma a vyrážečkou poslal puk k hokejce hostujícího zadáka. Kometa může uklidnit hru.
30:26'
Až nyní Vejmelka definitivně přerušuje hru! Brankář Komety se vrhl proti odraženému kotouči a zalehl jej u pravé tyče. Vhazuje se jeho pravici.
30:11'
Mohlo být vyrovnáno! Martschini dostal pěknou přihrávku mezi kruhy, srovnal si kotouč na holi, jenže zápěstím trefil pouze rameno hostujícího brankáře!
29:35'
Kometa se nyní chytře osvobodila vysokým obloučkem do obranného pásma soupeře. Hokejisté českého mistra odjíždějí na střídačku.
29:05'
Domácí hokejisté ihned rozjeli rotaci v blízkosti Vejmelkovy branky, jenže na přihrávku před branku si nenajel nikdo v modrém dresu.
28:30'
Kometa se znovu dostává do vedení! Hosté postupovali ve třech proti jedinému obránci soupeře. Gajarský obdržel přihrávku do jízdy, jeho zakončení sice skončilo na tyči, ale k odraženému kotouči se dostal TOMÁŠ MLYNÁŘ, který jej dopravil do sítě! Asistence: Adam Gajarský.
27:23'
Domácí nyní zvýšili svou aktivitu a Vejmelka musel likvidovat dělovku od modré čáry. Brněnský brankář kotouč dobře viděl a vyrazil jej mimo tři tyče.
27:00'
Po dlouhé době byl v permanenci také Karel Vejmelka. Gólman Komety si věděl rady se střelou zápěstím z ostrého úhlu a schoval puk do lapačky.
26:30'
Dočekal znovu napadal rozehrávku soupeře v rohu obranného pásma. Domácí zadáci si tentokrát věděli rady a dopravili puk za modrou čáru.
25:15'
Hruška vybojoval odražený puk za brankou domácího celku a poslal prudkou přihrávku před branku domácích. Nikdo v bílém se nenatlačil před obránce.
25:02'
Süss se při průniku po pravém křídle natlačil před brankáře, jenže Stephan jeho pokus dokázal zlikvidovat! Brněnský hráč ale přepadl přes brankáře a vyhodil branku z jejího postavení.
24:42'
Až nyní pomohl Stephan spoluhráčům vypíchnout kotouč z nebezpečného prostoru a Zug se ubránil vyhozením do středního pásma.
24:08'
Dočekal na modré čáře vyhodil vyhození domácích z obranného pásma a vrátil puk zpátky za Stephanovu branku. Kometa si nyní vypracovala tlak.
23:41'
Kowalczyk se v útočném pásmu dostal k odraženému puku a vystřelil přes blokujícího obránce. Gólman Stephan puk našel a schoval do lapačky.
23:10'
Thomas Thiry uklidnil hru domácích za brankou. Oba celky poslaly na led čerstvé síly. Zatím sledujeme hodně svižné utkání.
22:24'
Jeden z hostů se v plné rychlosti snažil tečovat prudké nahození od pravého mantinelu. Obránce jeho pohyb dobře pokryl a Stephan nemusel zasahovat.
22:00'
Stephan vyjel ven z branky, aby svým spoluhráčům vypomohl s rozehrávkou. Domácí brankář nabral puk na bekhend a vyhodil jej do bezpečí.
21:19'
Na druhé straně vypadl Vejmelkovi kotouč po tvrdé střele od modré čáry. K odraženému puku se sice dostal domácí hráč, ale obránce mu zabránil v zakončení.
21:02'
Dočekal dostal prostor za modrou čárou, připravil si puk ke střele zápěstím a prověřil pozornost domácího brankáře. Stephan jeho pokus vykopl.
20:37'
Mallet vybojoval puk v souboji u mantinelu, jenže jeho přihrávku na levou stranu vystihl obránce Schlumpf. Domácí se poté prohnali do ofsajdu.
20:10'
Kometa uspěla na úvodním vhazování druhé třetiny. Hostující celek se ihned vydal do útoku, ale obránce Thiry stačil zasáhnout.
20:01'
Střely na branku: 5 – 7
První třetina je minulostí! Kometa Brno vlétla do utkání velmi aktivně a v úvodních minutách domácí Zug prakticky k ničemu nepustila. Hosté si dokonce vybojovali přesilovou hru, jenže v ní udeřit nedokázali. Gólu se Kometa dočkala až ve 14. minutě, kdy se prosadil Lukáš Nahodil. Brňané poté kontrolovali své vedení, jenže v závěru třetiny nabídli soupeři přesilovou hru, ve které vyrovnal Rafael Diaz. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
20:00'
19:20'
Domácí celek dokázal v přesilové hře dotáhnout krok! Kometa sice vyvezla puk do bezpečí, jenže po rychlém protiútoku dostal RAFAEL DIAZ přihrávku mezi kruhy a přesnou střelou zápěstím překonal Vejmelku! Asistence: Viktor Stalberg, Lino Martschini.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:46'
Svou první přesilovku si zahraje také domácí celek! Dvě minuty za držení protihráče si odsedí Michal Furch.
18:22'
Tentokrát musel Vejmelka dávat pozor na prudké nahození ze středního pásma. Gólman Komety nic neriskoval a betonem vykopl puk do rohu kluziště.
18:07'
Až nyní musel Vejmelka zasahovat. Hostující brankář si povyjel proti střele zápěstím z mezikruží a bez problémů schoval kotouč do výstroje.
17:50'
Jeden z domácích útočníků si sjížděl na přihrávku mezi kruhy, nicméně důrazný obránce jej na poslední chvíli rozhodil a domácí střelec netrefil kotouč.
17:20'
Stalberg spěchal za další dlouhou přihrávkou do otevřené obrany Brna. Obránce Štencel se stačil srovnat a ihned napálil puk do bezpečí.
16:50'
Hosté zatím skvěle brání. Český celek vyčkává na hru domácího Zugu a obránci Komety posílají puk odrazem o mantinel za modrou čáru.
16:15'
Stalberg obdržel přesnou přihrávku do rohu útočného pásma, jenže následně pokazil pobídku na modrou čáru a zahnal spoluhráče do středního pásma.
15:35'
Johann Morant nabral puk na bekhend a vysokým obloučkem jej poslal za branku brněnské Komety. Nikdo z domácích hokejistů se k jeho pobídce neprobil.
15:10'
Furch vybojoval puk v souboji v rohu kluziště a ihned založil útok Komety. Po jeho přihrávce operoval Nahodil u mantinelu, ale Kometa zatím nezakončila.
14:30'
Domácí celek se ihned vydal do útoku s pokusem o odpověď, jenže nahození do rohu útočného pásma dojel pouze obránce Michal Barinka.
13:54'
Kometa se ujímá vedení! Český mistr přežil velkou šanci soupeře a sám udeřil! Na přesnou přihrávku z rohu útočného pásma si do volného prostoru před brankou najel LUKÁŠ NAHODIL a střelou mezi betony otevřel skóre! Asistence: Martin Dočekal.
13:08'
Skvělý Vejmalka! Na brněnského brankáře se řítil rozjetý Viktor Stalberg, ale hostující gólman se nenechal rozhodit a parádním zákrokem zachránil Kometu před inkasováním!
12:26'
Hruška spěchal do útočného pásma. Mallet si jeho pohybu všiml a ihned poslal jeho směrem přihrávku, kterou zastavil dobře postavený Thiry.
12:10'
Další útok Zugu zabrzdila příliš prudká přihrávka na levé křídlo. Nikdo v modrém se po kotouči nestačil natáhnout a puk prosvištěl na zakázané uvolnění.
11:30'
V hale zatím panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci od úvodního vhazování ženou Zug do útoku. Do Švýcarska vyrazila také početná skupina příznivců Komety.
11:03'
Kometa si vypracovala první opravdu velkou šanci! Mlynář projel do útočného pásma a zpětnou přihrávkou našel volného spoluhráče, jehož pokus gólman vyrazil!
10:26'
Stephan musel po delší době zasahovat. Domácí brankář utěsnil mezírku u levé tyče své branky a vyrazil prudkou střelu z ostrého úhlu.
10:03'
Mallet dotíral na rozehrávku domácího celku za jeho brankou. Proti přesile obránců však neměl šanci na úspěch a Zug může rozjet nový útok.
09:10'
Zug se usadil v útočném pásmu a domácí se dokonce dostali ke střele. Martschini pálil z levého kruhu, jenže ránou z první minul branku.
08:35'
Barinka znovu úspěšně zasáhl v souboji na modré čáře. Ani tentokrát se nikdo z útočníků v bílých dresech neprodral s pukem do útočného pásma.
08:10'
Michal Barinka zastavil nepřesnou přihrávku do útočného pásma a ihned se pokusil zalotiž protiútok. Kometa si na šanci musí počkat.
07:30'
Hosté se po návratu do plného počtu osvobodili vysokým vyhozením kotouče do středního pásma a unavená čtveřice ihned vyrazila na střídačku.
07:19'
06:41'
Domácí se po šťastném odrazu zmocnili kotouč a ihned jej vyhodili přes všechny čáry. Kometě se pomalu začíná krátit čas.
06:15'
Hosté se usadili v útočném pásmu, jenže Kometě zatím chybí střelba. Domácí obrana skvěle zmenšuje soupeřovým střelcům úhel.
05:19'
Kometa si zahraje svou první přesilovku! Dvě minuty za držení dostává Sandro Fohrler.
05:10'
Aktivní Hruška se znovu tlačil do útočného pásma. Důrazný obránce jej však skvělou poziční hrou vytlačil do rohu kluziště.
04:28'
Další zásah pro domácího brankáře. Stephan musel dávat pozor na nahození od levého mantinelu a raději schoval kotouč do lapačky.
04:12'
Hruška se v útočném pásmu natlačil mezi obránce, jenže Thiry mu na poslední chvíli přizvedl hokejku a brněnský útočník minul branku.
03:28'
Furch uklidnil rozehrávku Komety brzdou v obranném pásmu. Hostující obránce poté prudkou přihrávkou odevzdal kotouč domácím zadákům.
03:14'
Hosté se hnali do přečíslení, jenže Hynek Zohorna byl při úprku do útočného pásma příliš rychlý a vlétl do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
02:38'
Barinka měl velké problémy s odraženým kotoučem a dokonce ztratil stabilitu. I v pádu však bekhendem vyhodil puk za modrou čáru.
02:10'
Ani domácím se nyní nepovedla rozehrávka v útočném pásmu. Obránce si nedokázal zpracovat přihrávku na modrou čáru a puk mu přeskočil do středního pásma.
01:32'
Poprvé musel zasahovat hostující brankář Vejmelka. Gólman Komety vyjel proti odraženému kotouči a před dotírajícím soupeřem jej přikryl lapačkou.
01:02'
Hynek Zohorna se rychlou kličkou za brankou zbavil svého strážce, jenže po přihrávce na modrou čáru pálil Barinka mimo tři tyče.
00:35'
První záložení útoku českému celku nevyšlo. Prudkou přihrávku po mantinelu zastavil obránce domácích, jenže Geisser vyhodil puk na zakázané uvolnění.
00:10'
Kometa uspěla na úvodním vhazování dnešního utkání. Brněnští obránci se přesto museli vrátit za Vejmelkovu klec, odkud rozjíždějí útok.
00:01'

EV Zug: Stephan (Aeschlimann) – Schlumpf, Thiry, Diaz, Geisser, Oejdemark, Morant, Fohrler – Stalberg, Roe, Martschini – Suri, McIntyre, Schnyder – Senteler, Holden, Haberstich – Forrer, Kast, Zehnder

HC Kometa Brno: Vejmelka (Jekel) – Furch, Barinka, Štencel, Vágner, Kowalczyk, Bartejs – Mallet, Hruška, H. Zohorna – Dočekal, Nahodil, Svoboda – Gajarský, Káňa, Mlynář – Dvořák, R. Zohorna, Horký

Rozhodčí: Hoppe, Lemelin – Kaderli, Kovacs.
Kometě se navíc daří také v domácí soutěži. Úřadující šampión drží druhou pozici a z posledních třech duelů odešla Kometa jako vítěz. V neděli navíc uspěla v derby na ledě Jihlavy, aniž by inkasovala. Naopak Zug má v posledních týdnech opačné problémy. Švýcarskému celku patří v domácí soutěži až šestá příčka a naposledy dokázal zvítězit 22. října v Klotenu.
Úvodní utkání

Úvodní osmifinálový duel se odehrál před týdnem v DRFG Aréně. Domácí Kometa Brno dvakrát vedla, jenže švýcarský celek dokázal dvakrát vyrovnat. Kometa o své výhře rozhodla až v závěrečné třetině, kdy se zásluhou Haščáka dostala do dvoubrankového vedení. V samotném závěru utkání ještě snížil McIntyre, který vrátil Zug do hry. Před dnešní odvetou je tak vše nadále otevřené.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z hokejové Ligy mistrů. Společně se dnes podíváme na duel mezi EV Zug a Kometou Brno. Zápas startuje v 19:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.