Mnichov - Zug | ONLINE | 6.11.2018 20:00 | Hokejová Liga mistrů 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Mnichov : Zug - 6. listopadu 2018   20:00

Ukončeno
Mnichov
Mnichov
29:35' Shugg  • 32:25' Mitchell 
2:3
(0:1, 2:1, 0:1)
Zug
Zug
09:20' Schlumpf   • 28:13' Martschini   • 57:58' Martschini  
Mnichov
Sestavy:
Aus Den Birken (Reich) – Seidenberg (C), Joslin, Bodnarchuk, Abeltshauser (A), Boyle (A), Aulie, Button – Kastner, Voakes, Mauer – Mayenschein, Stajan, Mitchell (TS) – Shugg, Daubner, Eder A. – Quaas, Eder T., Lobach
Rozhodčí
Nikolić, Stolc (oba Rakousko) – Hinterdobler, Hofer (oba Německo)
Bossard Arena
2 290 diváků
Zug
Sestavy:
Stephan (Aeschlimann) – Schlumpf, Zgraggen, Thiry, Alatalo, Stadler, Diaz (C) – Simion, Senteler, Klingberg – Suri (A), Zehnder, Martschini (TS) – Widerström, Albrecht, Lammer – Schnyder (A), Leuenberger, Haberstich
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Střely na branku: 26 – 30
Je dobojováno. Hosté nakonec vítězí o jednu branku a mají tak o něco lepší pozici do domácí odvety, která se bude hrát za dva týdny v Zugu. Třetí třetina už byla opatrnější a nebylo k vidění tolik šancí. Sledovali jsme celkem pohledné utkání se šťastným koncem pro hostující Zug.
Konec zápasu.
59:59'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Keith Aulie – 2 min., sekání + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
59:09'
Hosté stále drží jednobrankový náskok. A protože se dvojutkání hraje na skóre z obou duelů, domácí hokejisté tak rozhodně nebudou odvolávat brankáře.
58:59'
Pokus Klingberga těsně před Aus Den Birkenem se neujal a brankář domácích tak má kotouč ve své moci. Hra je přerušena.
58:18'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Maximilian Daubner.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:58'
Zug právě vstřelil branku!
Hosté v závěru třetí třetiny strhávají vedení na svou stranu. LINO MARTSCHINI se trefil v blízkosti domácího brankáře a svým druhým gólem v utkání tak dává naději svému celku na lepší pozici do odvety – 2:3. Asistence: Reto Suri a Yannick-Lennart Albrecht.
57:29'
U mantinelu vyhráli souboj o kotouč domácí hráči, pokusili se projít do útočného pásma, ale to se jim nakonec nepovedlo.
56:29'
Další akci zkoušeli roztáhnout domácí hráči, ale v cestě jim stála pozorná obrana Zugu. Ta poté sebrala kotouč a zamířila s ním na opačnou stranu.
55:40'
Stephan nyní vytáhl puk po střele domácích a dostal ho pod kontrolu. Před ním totiž dotírali domácí hráči. Celou situaci ale dokázal ustát.
54:36'
Pontus Widerström převzal přihrávku od Martschiniho a vystřelil. S jeho projektilem si však Aus Den Birken znovu poradil a podržel zákrokem svůj tým.
53:54'
John Mitchell dostal přihrávku na levý kruh, ale kotouč netrefil ideálně a rázem tak bylo po dobré šanci domácího celku.
53:36'
Keith Aulie si sjížděl na levou stranu, dojel ho ale Diaz a kotouč ho obral. Domácí celek tak branku hostů neohrozil.
53:30'
Další komerční přestávka.
53:10'
Z hloubi vlastního obranného pásma nyní zakládali svou akci mnichovští hokejisté. Jenže ke střele před brankou Zugu se nakonec vůbec nedostali.
51:57'
Shugg se jal ke střele z pravého kruhu, ale tu nasměroval pouze vedle Stephanovy branky. Nicméně domácí stále drží útočné pásmo a svírají svého soupeře.
51:48'
Další zakázané uvolnění Zugu a opět se tak hra stěhuje před brankáře Tobiase Stephana, kde se bude vhazovat po jeho levé ruce.
51:03'
Derek Joslin si stáhl puk rukou na svoji hůl a poté šel před branku hostů. Jeho přízemní pokus zastavil pozorný Tobias Stephan.
50:44'
Jsme za polovinou třetí třetiny a stav je stále vyrovnaný.
50:02'
Domácí jsou v plném počtu.
49:17'
Sven Senteler střílel po zemi, jeho pokus zastavila obrana Mnichova a zabránila tak další akci hostujícího celku. Ten je v posledních chvílích hodně aktivní.
48:23'
Carl Klingberg poslal puk Martschinimu, který z levé strany vyslal střelu, která končí na brankáři Aus Den Birkenovi. Poté zakládají domácí hráči další útočnou akci.
48:02'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Maximilan Daubner – 2 min., vysoká hůl).
47:39'
Daubner číhal v prostoru mezi kruhy, přihrávky se nedočkal, ale domácí hráči kombinují dále před brankou švýcarského Zugu.
47:29'
Následuje komerční přestávka.
46:57'
Další pokus Lina Martschiniho, jenž vyslal tvrdou ránu z levého kruhu, tu ale zablokovala pozorná obrana Mnichova. Domácí tak míří do další akce.
46:36'
Zakázané uvolnění hostů a hra se tak stěhuje před Stephana, kde se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
46:06'
Lino Martschini, dnešní Top Scorer na straně hostů, se nyní dostal do dobré střelecké pozice, v cestě mu však stála pozorná obrana mnichovského Red Bullu.
45:38'
Konrad Abeltshauser vyslal střelu švihem z vrcholu pravého kruhu, ale i s touto střelou si Tobias Stephan dokázal poradit.
44:37'
Průběh třetí části hry je zatím velmi opatrný, ani jeden tým se nedostal k nebezpečné střele, která by branku soupeře ohrozila.
43:35'
Hosté operovali u branky Mnichova, ovšem ke střele před Aus Den Birkeneme se nedostali.
43:05'
Seidenberg střílel z prostoru mezi kruhy, jeho pokus však zamířil pouze do připraveného Tobiase Stephana.
42:41'
Série nepřesností na obou stranách vyústila zakázaným uvolněním hostů, hra se tak stěhuje před jejich branku a vhazovat se bude po levé ruce Stephana.
41:48'
Raphael Diaz střílel v blízkosti Aus Den Birkena, ale jeho pokus nebyl přesný. Obrana Mnichova poté sebrala puk a zamířila s ním na opačnou stranu.
41:03'
Dario Simion získal kotouč a dostal se s ním do útočné třetiny. Tam byl ale osamocen a domácí obrana je o puk obrala.
40:52'
Hosté jsou v plném počtu.
40:29'
Jenže o puk hned přišli a hosté ho vyhodili až před domácí branku. Jejich oslabení se tak blíží ke konci.
40:20'
Domácí dohrávají svou přesilovou hru a už jsou v útočném pásmu.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 18 – 19
Také druhé dějství je minulostí. V něm hosté odskočili na dvoubrankový rozdíl, jenže domácí hráči to nevzdali a dokázali nejprve vsítit kontaktní branku a posléze se jim podařilo i vyrovnat. Po druhé části hry je tak stav vyrovnaný a uvidíme, co nám přinese třetí třetina, která začne přibližně ve 21:45.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:55'
Ještě to zkusil John Mitchell střelou z pravé strany, už to ale nestihl a je tu konec druhé části.
39:14'
Hosté se po akci domácích dostali k puku a hned ho vyhodili až před domácí branku. Šetří tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:52'
Vyloučení v týmu EV Zug (John Klingberg – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
38:39'
Obrovská skrumáž před hostující brankou. Na Stephana šly snad čtyři střely z holí domácích hráčů, ale tuto velmi nebezpečnou situaci dokázali hosté zvládnout a neinkasovali. Důležitý moment utkání!
37:54'
Nepřesná akce na domácí straně. Toho využili hosté a jdou do další útočné akce.
37:44'
Stephen si připisuje důležitý zákrok, když pokryl nenápadnou střelu Jakoba Mayenscheina, který střílel kousek od jeho levé tyčky.
36:44'
Hosté zachytili nahozený puk do jejich pásma a Lammer si pro něho dojel. Zakládá tak další akci hostujícího celku.
36:02'
Mitchell se marně natahoval holí na puk, který byl před brankou hostů chvíli nepokrytý. Hned na to ho získala obrana a poslala do středního pásma.
35:13'
Doubner střílel z prostoru mezi kruhy, hostující brankář Stephan však jeho pokus pokryl. Následně pak šli do protiútoku hosté, nic z toho ale nebylo.
34:48'
Zug je v plném počtu.
34:31'
Znovu hosté nepustili domácí celek do útočného pásma a jejich oslabení se už chýlí k samému konci.
33:47'
John Mitchell si sjel do prostoru mezi kruhy, jeho pokus ale mezi tři tyče nezamířil. Hosté se poté dokázali osvobodit a šetří cenné vteřiny.
33:10'
Domácí se usadili v útočném pásmu a kombinují před hostující brankou. Ovšem obrana Zugu se dostala k puku a hned ho poslala směrem k domácí brance.
32:48'
Následuje komerční přestávka.
32:48'
Vyloučení v týmu EV Zug (Fabian Haberstich – 2 min., podrážení).
32:25'
Mnichov právě vstřelil branku!
Chyba obránce hostů u modré čáry, ten puk nerozehrál a k němu se dostal JOHN MITCHELL, který nabral rychlost a ujel do úniku. Poté v blízkosti Stephana ho prostřelil pod jeho položeným pravým betonem – 2:2. Je vyrovnáno a začíná se znovu od začátku. Bez asistence.
32:08'
A nyní už i v plném počtu.
31:51'
Mnichov je už ve čtyřech hráčích a to nejhorší má asi za sebou.
31:25'
Ofsajd hostů a hra se stěhuje do středního pásma, kde se bude za chvíli vhazovat.
30:52'
Hosté se stále drží v útočném pásmu a kombinují před domácí brankou. Nakonec domácí získali puk a hned ho odpálili až před hostující branku.
30:40'
Diaz střílel z levé strany, na Aus Den Birkena však nevyzrál. Ten poté přerušil hru a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
30:12'
Domácí si to nyní zkomplikovali a budou hrát více jak minutu a půl dlouhou početní nevýhodu o třech hráčích proti pěti hostům.
30:08'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Keith Aulie – 2 min., krosček).
29:51'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (John Mitchell – 2 min., hrubost).
29:35'
Mnichov právě vstřelil branku!
A přeci jen se domácí celek dostává hostům na dostřel jediné branky. JUSTIN SHUGG si sjel před Stephana, zamíchal před ním kotoučem a poté ho z levé strany prostřelil svou bekhendovou střelou – 1:2. Asistence: Keith Aulie.
29:19'
Domácí se snažili najít rychlou odpověď, po střele Mayenscheina však puk v hostující brance nekončí.
28:13'
Zug právě vstřelil branku!
Nyní se to hostům povedlo a jdou do dvoubrankového náskoku. Reto Suri našel svou přihrávkou na pravé straně volného LINA MARTSCHINIHO, který pak trefil odkrytou část Aus Den Birkenovy branky – 0:2. Hráči Red Bullu tak už ztrácejí dva góly. Asistence: Reto Suri.
27:17'
Fabian Haberstich naznačil střelu z levého kruhu, poté si nabruslil blíže Aus Den Birkenovi, ale jeho následná střela končí jen na jeho levém betonu.
26:49'
Seidenberg je na ledové ploše a domácí celek je tedy v plném počtu.
26:23'
Až nyní se dostali na kotouč hráči Mnichova a posílají tak puk až před hostující branku. Tohle oslabení domácí hokejisté už zvládnou.
25:39'
Schlumpf se pokusil objet obránce domácích, nakonec se mu to povedlo a hosté kombinují stále před brankou Aus Den Birkena.
24:53'
Carl Klingberg střílel z pravého kruhu, jeho pokus srazila domácí obrana do bezpečí a hned na to se také Mnichov dokázal poprvé osvobodit.
24:49'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Yannick Seidenberg – 2 min., hákování).
23:20'
Frank Mauer se dostal do úniku a chystal se ke střele z pravého kruhu. Ovšem sám si uvědomil, že byl v ofsajdové pasti a proto pokus nedotáhl.
22:28'
Další pokus o ohrožení branky z pohledu mnichovského Red Bullu skončil bez jakékoli střely. Domácí tak nabídli hostům další rychlý protiútok.
21:49'
Domácí chvíli kombinovali před Stephanem, ale ten nemusel zasahovat, neboť na něho nešla žádná střela.
21:28'
Zakázané uvolnění hostů a hra se tak stěhuje před branku Stephana. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
21:11'
Také hostům se útočná akce nepovedla a do rychlého protiútoku šli domácí hráči. Jejich šanci ale pokryla pozorná obrana Zugu.
20:10'
Domácí hokejisté jdou jako první ve druhé třetině do útoku. V rohu kluziště vybojovali puk a hned roztáhli akci před hostující brankou. Jejich střela ale byla hodně nepřesná.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 8 – 11
První třetina je za námi. Ta měla velmi rychlý spád, zejména hosté zatápějí domácímu celku před brankou Aus Den Birkena. A v desáté minutě Zug otevřel střelecký účet, když se prosadil Dominik Schlumpf. Na jeho přesnou trefu nikdo nenavázal, a tak hosté jdou poprvé do kabin se vedením v zádech. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně ve 20:50.
20:00'
První třetina skončila.
19:51'
Domácí celek je v plném počtu.
19:23'
Hráči mnichovského Red Bullu se ve vlastním oslabení dostali do útočného pásma a i když nevystřelili, alespoň pošetřili další vteřiny z oslabení.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:32'
Diaz vyslal z levého kruhu tvrdou střelu, brankář ji vyrazil před sebe a poté se Mnichov zase osvobozuje. Šetří tak další cenné vteřiny ze svého oslabení.
18:05'
Diaz dostal přihrávku do prostoru před domácí brankou, jeho pokus byl nepřesný a hned na to se pak domácí celek dokázal osvobodit.
17:51'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Maximilan Daubner – 2 min., hákování).
17:42'
Místo toho přichází mnichovský faul a Zug má ponechanou výhodu. Pokud nevstřelí branku, bude hrát další přesilovou hru.
16:49'
Konrad Abeltshauser hlídal prostor před vlastní brankou a poté vyvezl puk do útočného pásma. Domácí tak mohou ohrozit hostující klec.
16:15'
Diaz v rohu kluziště vybojoval kotouč, o který vzápětí přišel. Domácí však branku Zugu nehrozili a hosté tak mohli být v naprostém klidu.
15:33'
Ale hosté ztratili kotouč, ten získal Justin Shugg, který poté střílel na Stephana. Hostující brankář ale jeho ránu pokryl a nechal hru plynout. Poslal tak své spoluhráče opět na druhou stranu.
15:05'
Ne, domácím nejde nic. Ani před malou chvílí jim nevyšel průchod do útočné třetiny a hned se vraceli zpět.
14:13'
Domácí si nyní už vytvořili souvislejší tlak před hostující brankou, znovu to bylo bez střely. Puk pak vybojovali na svou stranu hosté a jdou do další akce.
13:55'
Postavení mimo hru, kterého se dopustil Daubner a sudí vykazují hru do středního pásma, kde se bude vhazovat blíže hostující brance.
13:34'
Domácí se vydali po delší době na druhou stranu, ale jejich náznak akce velmi rychle skončil.
13:00'
Schlumpf vyslal střelu ještě ze středního pásma, puk ale skončil jen na zadním mantinelu. Tam ho převzal jeho spoluhráč a hráči Zugu jsou stále v útoku.
12:52'
Domácí celek je už v plném počtu.
12:40'
Hosté se nyní sami vykázali z útočného pásma a musejí se vracet zpět. A tohle oslabení mnichovští hokejisté už zvládnou.
12:11'
Reto Suri mohl střílet, ale raději zvolil přihrávku na Diaze, druhý jmenovaný pak poslal puk jen vedle domácí branky. Mnichov se hned na to osvobozuje.
11:50'
Domácí se zatím nedokázali osvobodit a čelí tak dalšímu tlaku hostujícího celku.
11:14'
Martschini našel přihrávkou volného Raphaela Diaze na levém kruhu, tomu kotouč nesedl a nevystřelil. Hosté ho ale vybojovali zpět na svou stranu a stále útočí.
10:52'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Maximilian Daubner – 2 min., držení hole).
10:33'
Schlumpf byl u další akce hostů, jeho teč před Aus Den Birkenem se však neujala. Nicméně hosté z Zugu stále drží útočné pásmo a operují před mnichovskou brankou.
09:20'
Zug právě vstřelil branku!
Na druhé straně se to ale podařilo hostům a ti jdou do vedení. DOMINIK SCHLUMPF dostal od Simiona vybojovaný puk na pravý kruh a poté táhlou střelou dokázal z tohoto místa prostřelit Aus Den Birkena – 0:1. Domácí tak musejí dohánět jednobrankové manko. Asistence: Dario Simion.
08:47'
Yannic Seidenberg sebral hostům puk v prostoru mezi kruhy, ale ke střele se nedostal.
08:14'
Justin Shugg sjížděl na levý kruh, puk mu však odskočil příliš dopředu a ke střele se nakonec vůbec nedostal. Kotouč si tak převzali hosté a míří do útočné akce na opačné straně.
07:41'
Agilní švýcarský celek se opět dostal do útočného pásma a v šanci byl Fabian Haberstich, ovšem byl v ofsajdové pasti a hra se tak stěhuje zpět do středního pásma.
07:14'
Hosté byli v další šanci před domácí brankou, ovšem střela Alatala mířila jen vedle pravé tyče branky Aus Den Birkena.
06:35'
Zakázané uvolnění Mnichova a hra se stěhuje zpět před branku Aus Den Birkena. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
05:41'
Dennis Lobach pálil od modré čáry, ale také Stephan v brance Zugu si nechal připsat další přesný zákrok. Po něm jdou hosté opět do další útočné akce.
05:04'
Raphael Diaz se natlačil až před Aus Den Birkena, jeho pokus však mezi jeho betony neprošel. Znovu tak kryje domácí brankář další střelu hostů.
03:59'
Andrew Bodnarchuk jistil situaci u branky domácích obranným zákrokem a sám pak vyvezl puk směrem dopředu. Útočit tak jde Mnichov.
03:32'
Voakesova střela vystrašila hostujícího brankáře, ten však nakonec celou situaci kontroloval a dalším zákrokem svůj tým podržel.
02:45'
Domácí se však znovu neudrželi a na druhé straně z levého kruhu vyslal nebezpečný projektil Fabian Schnyder, ale Aus Den Birken byl na svém místě a pozorný.
02:22'
Domácí hráči vybojovali vhazování před hostující brankou a v útočném pásmu tak zůstanou i nadále.
01:45'
Thomas Thiry střílel z prostoru mezi kruhy, na Aus Den Birkena však nevyzrál. Brankář Mnichova tak kryje další střelu Zugu.
01:13'
Jejich souhra skončila ve střední třetině, hosté znovu vybojovali kotouč na svou stranu a uhánějí zpět do útočného pásma.
00:27'
Martschini si sjel před domácí branku, jeho zakončení ale nebylo přesné. Do akce na druhé straně se tak mohou vydat hráči domácího celku.
00:15'
Hosté získali po vhazování kotouč a snažili se poprvé projít do útoku. To se povedlo, ovšem před domácí brankou nic nevymysleli.
00:01'
Utkání právě začalo.
Hráči jsou na ledě a už zní švýcarská hymna. Po ní si vyslechneme i tu německou.
Úvodní sestavy:

EHC Red Bull Mnichov: Aus Den Birken (Reich) – Seidenberg (C), Joslin, Bodnarchuk, Abeltshauser (A), Boyle (A), Aulie, Button – Kastner, Voakes, Mauer – Mayenschein, Stajan, Mitchell (TS) – Shugg, Daubner, Eder A. – Quaas, Eder T., Lobach

EV Zug: Stephan (Aeschlimann) – Schlumpf, Zgraggen, Thiry, Alatalo, Stadler, Diaz (C) – Simion, Senteler, Klingberg – Suri (A), Zehnder, Martschini (TS) – Widerström, Albrecht, Lammer – Schnyder (A), Leuenberger, Haberstich

Rozhodčí: Nikolić, Stolc (oba Rakousko) – Hinterdobler, Hofer (oba Německo).
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Systém play-off CHL

Kromě finále hokejové Ligy mistrů, které rozhodne jediný zápas, se osmifinále, čtvrtfinále a semifinále bude hrát systémem na dva zápasy s tím, že pokud výsledek duelu skončí nerozhodně, prodlužovat se nebude. Remízou tak zápas může skončit a postoupí tým s lepším skórem. Pokud bude i po dvou duelech nerozhodné skóre, bude následovat desetiminutové prodloužení, případně pak i samostatné nájezdy.
Vzájemná utkání

Vzájemná utkání mezi oběma kluby sahají do roku 2011 a 2014. Bylo to v rámci přátelských utkání a oba celky si výhry rozdělily. Jak to dopadne dnes v prvním utkání ve vyřazovacích bojích?
EV Zug (Švýcarsko)

Hokejisté švýcarského Zugu totiž ve skupině D jasně dominovali. Z šesti duelů si připsali pět výher a jednu prohru po prodloužení. S šestnácti body tak suverénně postoupili z prvního místa a jejich cíl je jasný, projít přes Mnichov do dalšího kola play-off, a sice do čtvrtfinále. Zug dvakrát porazil Eisbären Berlín, dvakrát českého zástupce Kometu Brno. Jednou pak porazil běloruské Něman Grodno. Běloruský celek se pak také stal jediným týmem, který sebral Zugu body, když ho porazil po prodloužení. Dnes nás tak čeká velmi zajímavý duel o lepší pozici do odvetného utkání. Nenechte si ho proto ujít.

Nejproduktivnější hráči

Lino Martschini – 8 bodů (4+4)
Santeri Alatalo – 5 bodů (0+5)
Yannick-Lennart Albrecht – 4 body (2+2)
EHC Red Bull Mnichov (Německo)

Mnichovští hokejisté se do play-of Champions Hockey League probojovali ze skupiny B, kde skončili se dvanácti body na druhém místě. Dvakrát porazili běloruský Junosť Minsk, ve dvojzápase s TPT Turku si připsali jednu výhru a jednu prohru. Se švédským Malmö pak dokázali také jednou vyhrát a jednou prohráli. Mnichovští měli s tímto soupeřem shodně bodů, Malmö ale šlo z prvního místa díky lepšímu skóre. Německý celek by si dnes rád doma vybudoval dobrou pozici pro odvetu ve Švýcarsku. Proti Zugu to ale nebude příliš jednoduché. V této fázi Ligy mistrů jde už o všechno, dá se očekávat o tuhý boj.

Nejproduktivnější hráči

Trevor Parkes – 8 bodů (6+2)
John Mitchell – 8 bodů (1+7)
Mads Christensen – 6 bodů (3+3)
Hezký úterní večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes jsou na programu už první vyřazovací boje v hokejové Lize mistrů, boje o zisk European Trophy a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy EHC Red Bull Mnichov a EV Zug.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.


Články odjinud