Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Frisk Asker : Tappara - 8. října 2019   18:30

Tappara

Hostující celek díky povedené třetí třetině, kterou vyhrál 2:0 vyhrává tento zápas ve skupině A 3.1. Otto Rauhala poslal hosty do vedení, za domácí pak na konci první třetiny srovnal dobrou tečí Hampus Gustafsson.Ve třetí třetině rozhodující branku a vítěznou připsal Charles Bertrand. Poslední branku utkání vstřelil Patrik Virta.
59:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
59:00'
Poslední minuta hry.
58:58'
Karjalainen hledal před brankou spoluhráče, ale puk raději a rychleji přikryl brankář.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, přesilovku hraje hostující celek.
57:57'
Vyloučení v týmu Frisk Asker (Magnus Geheb – 2 min., sekání).
57:02'
Rouhiainen zakončoval od modré čáry, jeho projektil kryje celkem snadno brankář.
56:24'
Odegraad hledal spoluhráče před brankou, přihrávka z levé strany na pravou však nebyla vůbec přesná.
55:40'
V poklidném tempu se závěr zápasu dohrává, hosté mají dvoubrankový náskok. Dál se pokouší držet hru co nejdál od své branky.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, ve které se dvakrát prosadili hosté, kteří tak mají k výhře výrazně blíže.
54:24'
Bovin se dostal sám před brankáře, ale trefil jen střed branky, kde byl gólman připravený.
53:00'
Tappara právě vstřelila branku!
Šťastná branka pro domácí celek, tentokrát aktivně hrající PATRIK VIRTA nastavil do spoluhráčovi střely brusli, kterou tečoval kotouč do branky. Asistence: Teemu Suhonen.
51:37'
Hosté nyní zahrozili, zakončoval Virta, který je odpočinutý, ale jeho nepříliš důraznou střelu kryje brankář.
51:24'
51:07'
V závěru přesilovky se do kombinace dostal znovu domácí celek, ale obrana byla pozorná.
50:01'
Heljanko musel zasahovat proti střele od modré čáry, s následnou dorážkou si také dokázal poradit.
49:52'
Hampus Gustafsson moho zakončovat, ale rozhodl se ještě v kombinaci pokračovat.
49:24'
Vyloučení v týmu Tappara (Patrik Virta – 2 min., hákování).
48:23'
S ránou od modré čáry si dokázal hostující brankář poradit. Heljanko kryje tvrdou ránu jednoho z beků.
48:12'
Tato přesilovka se vůbec nedaří podle představ domácímu celku. Ten se sice dostal do útočného pásma, ale trápí ho koncovka.
46:57'
46:56'
Komerční přestávka.
45:05'
Hostujíc celek si bere zpět své vedení, tentokrát stál na správném místě CHARLES BERTRAND, která dorazil po výborném pasu spoluhráče kotouč do odkryté části branky. Asistence: Patrik Virta a Teemu Suhonen.
44:38'
Anton Levtchi to zkoušel samostatně, obkroužil branku a vypálil.
44:00'
Čtyři minuty hry jsou pryč ze třetí třetiny, na výraznější šanci momentálně čekáme. Prim hrají obrany obou celků.
43:32'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do výraznějších šancí.
43:03'
Ačkoliv přesilovka Tappary skončila, tak hrají hosté aktivně a usadili se v útočném pásmu.
42:43'
42:30'
Hosté se dostali do útoku, Kuusala to zkoušel inidivduálně, ale prosadil se.
42:25'
Přesilovka se hostujícímu celku příliš nedaří, nemůže se dostat do výraznější střelecké pozice.
40:43'
Vyloučení v týmu Frisk Asker (Sebastian Johansen – 2 min., podrážení).
40:01'
Zápas pokračuje třetí třetinou, oba celky do ní vstupují za nerozhodného stavu.
40:01'
Ve druhé třetině jsme výraznější šanci neviděli, a tak stále v tomto zápase platí nerozhodný stav 1:1. Otto Rauhala poslal v čase 8:12 hostující cele do vedení, v poslední minutě první třetiny srovnal dobrou těčí Hampus Gustafsson. 20:17, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
40:00'
39:19'
Ojamäki se dostal do problémů, ale nakonec své zaváhání dokázal napravit.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:24'
Další zajímavá příležitost hostujícího celku, ale kotouč končí v rohu hrací plochy.
37:55'
37:40'
Přesilovku hraje hostující celek, do dobré šance se dostal Tyler Morley, ale jeho pokus a teč z bezprostřední blízkosti kryje brankář Vestavik.
37:20'
36:20'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, Lystad Jacobsen se dostal do střelecké pozice, jeho pokus vyrazil brankář, a pak už hráli obránci.
35:55'
Vyloučení v týmu Frisk Asker (Mikael Dokken – 2 min., hákování).
35:20'
Přesilovku hrají domácí, ale nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.
34:56'
Vyloučení v týmu Tappara (Alexander Ytterell – 2 min., držení hole).
34:55'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
34:10'
Hosté rozehrávají od své branky, následně po doteku Nika Ojamäkiho vypadl kotouč z hrací plochy.
32:31'
Matias Lehtonen forhendem vyslal kotouč na branku, domácí brankář byl připravený a vyrazil střelu.
32:10'
Jeden z hráčů Tappary zakončoval z otočky z osy hrací plochy před brankou. Puk končí mimo.
32:02'
Karjalainen pálil od modré čáry, jeho pokus kryje brankář Vestavik. Následovat bude komerční přestávka.
30:55'
17:15, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, mírně aktivnější je domácí celek.
30:30'
Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí rozehrávají od své branky, pokouší se něco vymyslet a rychle přejít do útočného pásma.
29:41'
Hostující celek špatně rozehrával, výsledkem toho je zakázané uvolnění, buly před brankou Tappary. Domácí celek vyhrál buly, Krogdahl bekhendem minul.
29:35'
28:56'
Endre Medby pálil z pravého kruhu z první, ale jeho projektil kryje maskovaný muž.
28:31'
Domácí hrající v oranžovém se usadili v útočném pásmu, všechny čáry zastavil hostující brankář.
27:35'
Vyloučení v týmu Tappara (Juhani Jasu – 2 min., podrážení).
27:19'
Bertrand pálil od modré čáry, jeho rána byla nepřesná a zblokovaná. Komerční přestávka.
26:58'
Frisk Asker hraje v plném počtu, hostující celek dlouhou početní výhodu proměnit nedokázal.
26:00'
Šest minut hry je pryč, na výraznější šanci v této třetině čekáme.
25:45'
Vestavik dobře zasáhl proti střele od modré čáry.
25:13'
Přesilovku hrají hráči v bílém, usadili se v útočném pásmu, kde kombinují.
25:11'
Domácí už hrají ve čtyřech. To nejhorší mají za sebou.
24:58'
Vyloučení v týmu Frisk Asker (Fredrik Lystad Jacobsen – 2 min., podrážení).
23:50'
Přesilovku hraje hostující celek, ale na výraznější šanci čeká.
23:11'
Vyloučení v týmu Frisk Asker (Henrik Odegaard – 2 min., podrážení).
22:30'
Domácí rozehrávají od své branky, Lystad Jacobsen se propracoval sice do střelecké pozice, ale puk se k němu nedostal.
22:03'
Ben Blood se rozhodl pro střelu od modré čáry, jeho pokus končí ve výstroji brankáře.
20:50'
Hostující celek se v úvodu druhé třetiny dostal do střelecké pozice, ale rána byla zblokovaná.
20:01'
11:0, tak vypadá statistika střel na branku v první třetině, stav utkání je vyrovnaný 1:1. Sledovali jsme rychlý hokej, který musel zcela jistě divákům líbit. Otto Rauhala poslal hosty do vedení, v poslední minutě hry v první třetině vyrovnal Hampus Gustafsson.
20:00'
19:14'
Frisk Asker právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno, od modré čáry pálil Johnasen a jeho projektil před brankou výborně postavený a pro teč připravený HAMPUS GUSTAFSSON. Asistence: Sebastian Johansen a Henrik Odegaard..
19:00'
Hlasatel v aréně oznámil poslední minutu hry v první třetině, domácí celek se usadil v útočném pásmu.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:50'
17:35'
Patrick Bovin vystřelil od modré čáry, brankář byl připravený. Hosté se na svého gólmana mohou spolehnout.
17:00'
Viktor Granholm pálil z mezikruží bez přípravy, jeho projektil zastavil brankář, následná rána mířila vedle.
16:50'
Další ránu od modré čáry vyslal na branku domácí celek, ale znovu zasáhl brankář.
16:15'
Hostující celek se dál brání ve třech hráčích.
15:55'
Heljanko byl připravený a poradil si s pokusem od modré čáry. Ránu dobře viděl, a tak snadno zasáhl.
15:50'
Vyloučení v týmu Tappara (Juhani Jasu – 2 min., hákování).
15:37'
Vyloučení v týmu Tappara (Valtteri Kemiläinen – 2 min., nedovolené bránění).
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Niko Ajamäki se dostal do postavení mimo hru.
14:50'
Hraje se opravdu velmi rychlý hokej, žádná zbytečná přerušení.
13:50'
Hosté se dostali k puku v útočném pásmu, se čtyřkou hrající Suhonen zakončoval a Vestavik byl pozorný.
13:14'
Tappara vyslala na branku další střelu, byl u toho Charles Bertrand, jehož pokus nebyl úspěšný.
13:00'
Po krátké přestávce pokračuje úvodní třetina dál. Sledujeme klidnější pasáž hry.
12:31'
Hosté rozehrávali tak, aby z toho nebyl icing, a pak šli střídat. Následně je hra přerušená a uvidíme komerční přestávku.
12:07'
Hokejisté v oranžovém se sice dostali do útočného pásma, ale střelu na brankáře Tappary vyprodukovat nedokázali.
11:56'
Další práce pro domácího brankáře, tentokrát z pravého kruhu zakončoval Anton Levtchi, jemuž rána nesedla podle představ.
11:31'
Victor Björkung pálil od modré čáry, jeho projektil zápěstím kryje hostující brankář. Buly před jeho brankou.
11:05'
Bez výraznějších šancí se hra přelévá ze strany na stranu.
10:40'
Jere Rouhiainen vybojoval kotouč ve svém obranném pásmu, ale útočnou akci rozjet nedokázal.
10:14'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, optickou převahu mají hosté, kteří se také dokázali prosadit.
09:50'
Domácí celek přesilovku nevyužil, navíc inkasoval branku, takže musí dohánět jednobrankové manko.
09:07'
08:13'
Při vlastním oslabení se hostující celek dostává do vedení, parádní bekhendový blafák v brejku předvedl OTTO RAUHALA. Asistence: Jere Karjalainen.
08:06'
Tappara vyhazuje.
07:32'
Björkung sice dostal kotouč do útočného pásma, ale jeho kolegové vypálit nedokázali. Následně domácí přišli o útočné pásmo.
07:07'
Vyloučení v týmu Tappara (Anton Levtchi – 2 min., hákování).
06:51'
Henrik Fayen Vestavik byl znovu pozorný a dokázal si poradit s další střelou, kterou vyslal domácí celek od modré čáry.
06:19'
Vestavik přerušuje hru, vhazovat se bude po komerční přestávce v útočném pásmu Tappary.
05:56'
Domácí brankář Vestavik přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
05:40'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se hodně plynulý hokej.
05:00'
Úvodních pět minut rychlého hokeje je pryč, Foshaug dostal kotouč do útočného pásma, následně ale hosté vyhodili tak, aby z toho nebyl icing.
04:25'
Ojamäki střílel od modré čáry, jeho projektil dobře zastavila obrana soupeře, následnou dorážku zastavil brankář.
03:04'
Sledujeme rychlý hokej, který musí diváky bavit, ani jeden celek se zatím do výraznější šanci nedostal.
02:36'
Johansen zastavil akci hostujícího celku, a tak mohl založit domácí protiakci. Ale jeho kolegové se do střelecké pozice nedostali.
02:20'
Hosté hrají aktivněji, usadili se v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
02:00'
Otto Rauhala zakončoval z dobré pozice před brankou, ale jeho pokus postrádal přesnost. Gólman ani zasahovat nemusel.
01:35'
Bertrand se sice dostal do útočného pásma, ale prosadit se nedokázal.
01:25'
Suhonen rozehrává od své branky, následně zakončoval Karjalainen, ale jeho pokus byl brankářem zblokovaný.
00:50'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, prosadit se nedokázal.
00:01'
00:01'

Frisk Asker: Vestavik (Giaever) – Odegaard, Bovin, Björkung, Krogdahl, Andersen, Kasastul, Thomassen – Dokken, Gehab, Lavoie – Granholm, Gustafsson, Johansen – Medby, Lystad Jocobsen, Froshaug – Jensen, Kristiansen, Kristiansen

Tappara: Heljanko (Garteig) – Suhonen, Vittasmäki, Blood, Kamiläinen, Ytterell, Simontaival, Rouhiainen – Karjalainen, Morley, Kuusala – Ojamäki, Virta, Levtchi – Bertrand, Rauhala, Moilanen – Lehtonen, Jasu, Puistola

Rozhodčí: Fluri, Wannersted – Dahl, Braten.
Frisk Asker a Tappara se v historii ještě nesetkaly, půjde o první vzájemný duel.
V rámci svých soutěží tyto celky posledních pět zápasů vyhrály, nacházejí se tedy ve velmi dobrém rozpoložení. Věřme, že si herní pohodu oba celky přenesou také do tohoto utkání.
Frisk Asker má po úvodních čtyřech zápasech nulu v kolonce bodů. Tým nestačil postupně na Biel 1:2, Kagenfurt 0:3, Biel 2:3 a Klagenfurt 0:4. Skóre má 3:12.
Tappara odehrála ve skupině čtyři zápasy. Po dvou prohrách s Klagenfurtem 2:3 a Bielem 0:1 přidala dvě výhře. Poradila si s Klagenfurtem 8:3 a a Bielu oplatila těsnou porážku, porazila ho 1:0.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase skupiny A proti sobě nastoupí Frisk Asker a Tappara.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.