Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Ilves : Stavanger - 4. října 2022   18:00

Stavanger

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy příště. Na počtenou! Hezký zbytek dne.
Utkání je za námi. Tampere ho nakonec vyhrálo poměrem 4:1, když ve třetí části skóroval svým druhým gólem v utkání Joonas Oden. Stavanger si ve třetí třetině žádnou vyloženou šanci nevytvořil. Ilves se tak ve skupině E posouvá na třetí místo, Stavanger je čtvrtý.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:44'
Ilves posílá na led nové hráče a rozjíždí další akci.
56:41'
Nyman se protáhl před branku, ovšem Holm jeho pokus vyrazil betonem do rohu.
56:06'
Puk skončil na Holmově brance. Hra je přerušena a vhazuje se před jeho bránou.
55:01'
Po komerční pauze se vhazuje před Holmem.
54:30'
Ikonen se řítil sám na Holma, ten ale jeho ránu do spodní části branky vyrazil betonem.
54:10'
Nyní se hraje před bránou Ilvesu.
51:44'
Po nevynuceném přerušení se vhazuje před bránou Holma.
Plexisklo je opraveno, může se pokračovat ve hře.
Do opravy plexiskla se zapojil také jeden z fanoušků, který pomáhá problém činovníkům opravit.
V Tampere se nyní řeší oprava části plexiskla, které bylo rozbito po ráně jednoho z hráčů.
49:35'
Tým Ilves právě vstřelil branku!
Ilves přidává další gól! Dva hráči Ilvesu se dostali do přečíslení. JOONAS ODEN zmátl brankáře tím, že naznačil přihrávku na svého spoluhráče před brankou. Brankář Holm se přesunul ke druhé tyčce, čímž nechal odkrytou druhou část branky a Oden do ní poslal kotouč. Druhý Odenův gól v utkání. Bez asistence.
47:37'
Mašín tvrdě pálil od modré, ale našel pouze připraveného Holma. Bude se vhazovat před jeho bránou.
46:41'
Ofsajd Ilvesu. Vhazování ve středním pásmu.
45:49'
Kissel těsně před bránou pálil, ale našel pouze lapačku Langhamera.
44:57'
Další nebezpečnou ránu vyslal Lancaster, ale minul.
44:48'
Hosté pod tlakem vyhodili puk na zakázané uvolnění. Hra se vrací před Holma.
44:18'
Holm zasahuje, tentokrát proti ráně Mantykiviho. Ilves je zatím v této části třetiny jasně aktivnějším týmem a Stavanger k ničemu nepouští.
42:55'
Ilves je usazen v útočném pásmu a od modré pálil Salmela, ale bránu minul.
41:40'
Räty pálil, Holm vyráží.
40:47'
Na druhé straně zasahuje Holm a má puk v lapačce. Vhazování před jeho bránou.
40:20'
Kisselovu ránu z pozice těsně před bránou ukryl Langhamer do lapačky.
40:09'
Hned na úvod třetiny zakázané uvolnění domácích.
40:01'
Oba týmy se vrací zpět na hrací plochu.
Ve druhé třetině jsme viděli jediný gól, který vstřelil Kissel. Jeho trefu ale musel posvětit až videorozhodčí. Hra se celkem vyrovnala Langhamer měl více práce než v prvních dvaceti minutách. V závěru druhé části pak domácí promarnili velkou šanci na skórování. Třetí třetina začne zhruba v 19:49.
40:00'
38:50'
Velká šance domácích! Jeden z domácích hráčů nedokázal ale po nahrávce svého spoluhráče trefit úplně odkrytou bránu. Holm stihl na poslední chvíli zasáhnout.
38:06'
Räty se šikovně protáhl do útočného pásma a z mezikruží vystřelil. Holm ale udržel puk ve své výstroji a přerušil hru. Vhazování před jeho bránou.
37:52'
Zakázané uvolnění domácích. Vhazování před Langhamerem.
37:30'
Mantykivi hledal svou přihrávkou spoluhráče stojícího před brankou, ale ten puk netrefil.
36:54'
Jeden z hostujících hráčů pálil a trefil pouze připraveného Langhamera. Po hvizdu rozhodčího se ještě do sebe pustili Ikonen a Ulriksen. Rozhodčí ale tuto rozmíšku včas roztrhli.
36:23'
Po ofsajdu domácích se vhazuje ve středním pásmu.
35:51'
Stavanger střídá nové hráče a rozjíždí další akci zpoza vlastní brány.
34:55'
Další ofsajd odpískán hostům.
33:31'
Ofsajd hostů. Vhazování ve středním pásmu.
33:05'
Kissel pálil z rohu hřiště, ale bránu těsně minul.
32:35'
Další Holmův zásah a znovu vhazování před jeho bránou.
32:27'
Na druhé straně pálil od modré Parikka, ale jeho ránu Holm chytil do lapačky. Po komerční přestávce se bude vhazovat před jeho bránou.
31:55'
Ke střele se dostal Mauldin, ale ránu poslal jen do připravené Langhamerovy lapačky. Vhazování před jeho bránou.
31:36'
Puk měl Stavanger, ale získali ho domácí a míří do útočného pásma.
30:23'
Stavanger vyhodil puk až na zakázané uvolnění a vhazuje se před Holmem.
30:03'
Hoff ránu zablokoval dobrým obranným zákrokem před bránou Loof.
29:06'
27:59'
Lefebvre pálil tvrdě od modré. ale minul. Puk se následněodrazil před bránu, kde ho raději pod lapačku schoval Langhamer.
27:12'
Langhamer sebral puk do lapačky a vhazuje se před jeho bránou.
Nymanův faul ještě rozhodčí prohlíželi, zda neudělí vyšší trest, ale nakonec udělili jen dvouminutový trest.
27:06'
Vyloučení v týmu Ilves Tampere:
Nyman – 2 min., nedovolené bránění.
26:22'
Holm má puk v lapačce. Po komerční pauze se bude vhazovat před jeho bránou.
24:03'
Stavanger právě vstřelil branku!¨
A branka nakonec platí. Rozhodčí zkoumali, jestli se nejednalo o nedovolené bránění brankáři, ale gól uznávají. Autorem branky je DAN KISSEL, který prostřelil Langhamera mezi betony. Asistence: Bryce Gervais a Martin Lefebvre.
24:03'
Kissel dostal puk do branky. Rozhodčí si ale celou situaci půjdou prohlédnout na video kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti Langhamera.
23:40'
Ilves měl kotouč v útočném pásmu a kombinoval. Ale vyhodil se do středního pásma a puk navíc převzal soupeř.
22:54'
Mauldin nebezpečně pálil, ale bránu minul.
22:23'
Kotouč znovu za bránou Holma. Norský brankář pomohl s rozehrávkou a poslal puk svým spoluhráčům.
21:58'
Icing Stavangeru vrací hru před Holma.
21:31'
Mantykivi pouze nahodil puk za branku, kde puk rozehrává Holm.
20:54'
Na druhé straně zasahuje Holm a vhazuje se před jeho brankou.
20:45'
Další Langhamerův zásah.
20:13'
Hned první střela této třetiny mířila na Langhamera, ten ale ránu vyrazil.
20:01'
A nyní také domácí
Na led nastupují nyní hosté.
Rozhodčí už jsou zpět na ledě.
První třetina je za námi a zatím má utkání jednoznačný průběh. Domácí totiž po brankách Odena, Ikonena a Tikky vedou 3:0. Stavanger si zatím žádnou větší příležitost nevytvořil. Zatím totiž naráží na dobře chytajícího brankáře Marka Langhamera. Druhá třetina začne zhruba v 18:51.
20:00'
19:23'
Lancaster tvrdou ranou z mezikruží bránu Holma minul.
19:01'
Poslední minuta první třetiny.
17:33'
Ofsajd domácích. Vhazování ve středním pásmu.
17:06'
16:24'
A znovu vyhození domácích.
15:56'
Ilves vyhazuje až za bránu Stavangeru.
15:14'
Beckovu tvrdou ránu z kruhu vyráží Langhamer do rohu.
15:06'
Ikonen – 2 min., podrážení.
14:02'
Po zakázaném uvolnění Ilvesu a po komerční pauze se vhazovalo před brankou Langhamera.
13:03'
Po ráně jednoho z domácích hráčů ze strany zasahuje brankář Holm, jenž vyrazil puk betonem.
12:06'
Stavanger převzal kotouč a míří s ním do útočného pásma.
11:11'
O puk se nyní bojuje u pravého mantinelu.
09:50'
Ofsajd Stavangeru. Vhazování ve středním pásmu.
09:36'
Higson pálil od modré, ale jeho ránu si našel Langhamer a má puk v lapačce.
09:09'
Puk mimo hřiště a hra je přerušena.
07:51'
A je tu další gól! Zpoza brány se puk dostal kousek za modrou čáru na hůl TOMMIHO TIKKY, který tvrdou ranou nedal žádnou šanci Holmovi zasáhnout. Asistence: Tuomas Salmela a Karri Aho.
07:17'
Domácí využívají přesilovku a zvyšují svůj náskok. Po kombinaci v útočném pásmu se na levém kruhu dostal k puku JOONA IKONEN, jenž propálil Holma. Asistence: Balasz Sebok a Lester Lancaster
05:44'
Vyloučení v týmu Stavanger Oilers:
Kissel – 2 min., hákování.
05:29'
Latvalovu ránu sbírá do lapačky Holm.
04:18'
Jeden z domácích hráčů inkasoval tvrdý, ale čistý hit.
03:24'
Domácím odpískán ofsajd. Vhazování ve středním pásmu.
02:44'
Stavanger v útočném pásmu a zkouší něco vymyslet.
01:01'
Autorem branky je JOONAS ODEN. Asistence: Matias Mantykivi a Les Lancaster.
00:01'

Ilves Tampere: Langhamer (Málek) – Mašín, Czuczman, Lancaster, Parikka, Latvala, Loof, Aho, Salmela – Ikonen, Sebok, Nyman, Oden, Mantykivi, Tuulola, Räty, Kontiola, Pakkila, Ruokonen, Tikka, Mieho.
Trenér: Jouko Myrrä

Stavanger Oilers: Holm (Partanen) – Lefebvre, Ulriksen, Klavestad, Sveum, Rokseth, Aarthun, Higson, Henriksen – Gervais, Beck, Kissel, Kristiansen, Strandborg, Mauldin, Karlsen, Berg-Paulsen, Hoff, Bittner, Faret, Hurrod.
Trenér: Todd Bjorkstrand

Rozhodčí: Cristian Borga (SUI), Kristian Vikman (FIN) – Tommi Niittylä, Lauri Nikulainen (oba FIN).
Zdravím všechny hokejové příznivce! Hokejová Liga mistrů se znovu vrací na scénu a my se zaměříme na souboj domácího týmu Ilves Tampere proti hostujícímu norskému Stavangeru. Oba týmy jsou ale ve skupině E u dna tabulky. Norský celek je třetí, Ilves hned za ním. Stavanger v posledním utkání prohrál doma se švýcarským Fribourgem 0:3, kdy Fribourg po dvou třetinách vedl 1:0 a ve druhé třetině nasázel dva góly. Naopak finský celek vydřel alespoň bod po porážce doma se Salzburgem 1:2 po nájezdech. Jeden z týmů, který zvítězí se ještě přiblíží naději na postup do play off. Úvodní buly bude v Tampere Deck Aréně vhozeno v 18:00.